Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.10.2017., 23:51   #3181
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Ne, prije će biti s nekim tko zadovoljava neke druge kriterije, prije svega ekonomske, karakterna privlačnost je vrlo nisko na toj ljestvici( zato i ima toliko friendzoniranja) ma koliko si mnogi umišljali suprotno, jer tako sebe vide u puno boljem svjetlu.
A što se tiče ovih okvira privlačnosti oni su kod muškaraca puno širi tako da to što si napisala znači jako malo.
Ma blorte, što god ja napisala, tebe neće uvjeriti u suprotno. Misli što želiš.

Je, vi ste jako fleksibilni. Uostalom, ništa više nije seksi nego čut da je netko "pristao" na tebe.

Sve je računica, blorte. Ne vidim razliku između tebe koji bi vjerojatno najradije dejtao model iako si vjerojatno daleko od modela i neke cure koja bi si osigurala budućnost s nekim dobrostojećim.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 23:57   #3182
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Ma blorte, što god ja napisala, tebe neće uvjeriti u suprotno. Misli što želiš.

Je, vi ste jako fleksibilni. Uostalom, ništa više nije seksi nego čut da je netko "pristao" na tebe.

Sve je računica, blorte. Ne vidim razliku između tebe koji bi vjerojatno najradije dejtao model iako si vjerojatno daleko od modela i neke cure koja bi si osigurala budućnost s nekim dobrostojećim.
Naravno da neće jer nisam slijep.

Zašto si toliko uvjerena da većina likova koji su bili s tobom ne spadaju u tu kategoriju, tj da su pristali biti s tobom jer nije bilo ničeg boljeg? Čemu te deluzije svemirskih poklapanja i silnih romansi?

Razlika je prilično velika s obzirom da je jedno prostitucija.
blort is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 00:00   #3183
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Naravno da neće jer nisam slijep.

Zašto si toliko uvjerena da većina likova koji su bili s tobom ne spadaju u tu kategoriju, tj da su pristali biti s tobom jer nije bilo ničeg boljeg? Čemu te deluzije svemirskih poklapanja i silnih romansi?

Razlika je prilično velika s obzirom da je jedno prostitucija.
Zato jer znam, micek.
U razdoblju kad si nisam bila ok i kad sam bila nesigurna nisam ni dejtala jer mi ne pada na pamet dovest se u opisanu situaciju, da netko pristane jer nema nečeg boljeg.
Svi s kojima sam bila su mi vrlo jasno davali do znanja da sam im seksi i privlačna. Žao mi je ako to nisi iskusio pa ne znaš kako se to vidi i osjeti.

Jea rajt, prostitucija je jer ti tako kažeš. I ti micek kupuješ komad mesa.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 00:03   #3184
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Zato jer znam, micek.
U razdoblju kad si nisam bila ok i kad sam bila nesigurna nisam ni dejtala jer mi ne pada na pamet dovest se u opisanu situaciju, da netko pristane jer nema nečeg boljeg.
Svi s kojima sam bila su mi vrlo jasno davali do znanja da sam im seksi i privlačna. Žao mi je ako to nisi iskusio pa ne znaš kako se to vidi i osjeti.

Jea rajt, prostitucija je jer ti tako kažeš. I ti micek kupuješ komad mesa.
Možeš ti njima bit seksi i privlačna i kad si nesigurna.
Za razliku od muškaraca, oni si to baš i ne mogu priuštit.

Tako da ne razumijem baš zašto tad nisi dejtala

E sad, moram se složit s njim u jednoj stvari, a to je da si daleko previše ljudi umišlja da su posebni i najbolji, a zapravo su jednostavno najbolje što je naišlo ili bilo moguće. Ja odbijam pristat na to ili nekom lagat da je poseban ili najbolji... Niti mislim da ja to moram bit nekome. To je ionako nemoguće.

Ima jako puno "jako dobrih", i super je kad završiš s nekim tog kalibra, ali žene nažalost stalno forsiraju da im se laže kako su jedine, posebne i najbolje... I can't do it with a straight face anymore. I quit. I give up

Možda je do mene, ali mom mozgu je to sprdačina. Za mislit takvo nešto stvarno trebaš ego veličine crvenog diva.
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 00:04   #3185
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Zato jer znam, micek.
U razdoblju kad si nisam bila ok i kad sam bila nesigurna nisam ni dejtala jer mi ne pada na pamet dovest se u opisanu situaciju, da netko pristane jer nema nečeg boljeg.
Svi s kojima sam bila su mi vrlo jasno davali do znanja da sam im seksi i privlačna. Žao mi je ako to nisi iskusio pa ne znaš kako se to vidi i osjeti.

Jea rajt, prostitucija je jer ti tako kažeš. I ti micek kupuješ komad mesa.
Jer naravno takve stvari se otvoreno govore.

Ne, prostitucija je jer se radi o seksualnom odnosu uvjetovanom novcem.
blort is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 00:07   #3186
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
Možeš ti njima bit seksi i privlačna i kad si nesigurna.
Za razliku od muškaraca, oni si to baš i ne mogu priuštit.

Tako da ne razumijem baš zašto tad nisi dejtala
Jer se nisam osjećala dobro u svojoj koži.
A to se onda prenese i na ponašanje.
A kad si u takvom periodu, onda te i odjeb više pogodi.
Smatram da bi ljudi trebali davati šanse drugima kad su zadovoljni i sretni, inače je to osuđeno na propast.

Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Jer naravno takve stvari se otvoreno govore.

Ne, prostitucija je jer se radi o seksualnom odnosu uvjetovanom novcem.
Ma ok, blorte, ako će biti lakše, ti misli da su pristajali, šta da ti ja crtam.

Radi se i o zajedništvu. To ti samo sa strane možeš misliti da je netko s nekim zbog para, ali zapravo nikad ne možeš znati.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 00:13   #3187
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post

E sad, moram se složit s njim u jednoj stvari, a to je da si daleko previše ljudi umišlja da su posebni i najbolji, a zapravo su jednostavno najbolje što je naišlo ili bilo moguće. Ja odbijam pristat na to ili nekom lagat da je poseban ili najbolji... Niti mislim da ja to moram bit nekome. To je ionako nemoguće.

Ima jako puno "jako dobrih", i super je kad završiš s nekim tog kalibra, ali žene nažalost stalno forsiraju da im se laže kako su jedine, posebne i najbolje... I can't do it with a straight face anymore. I quit. I give up

Možda je do mene, ali mom mozgu je to sprdačina. Za mislit takvo nešto stvarno trebaš ego veličine crvenog diva.
Nisam ja ništa forsirala.
A da sam tašti egocentrik, jesam. I jako realna i objektivna.

Meni odnos nema smisla ako u datom trenu nisam posebna i najbolja. Tebi ima?
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 00:22   #3188
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Nisam ja ništa forsirala.
A da sam tašti egocentrik, jesam. I jako realna i objektivna.

Meni odnos nema smisla ako u datom trenu nisam posebna i najbolja. Tebi ima?
Tvoje subjektivno mišljenje u datom trenutku objektivno ne mora značiti ništa.
blort is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 00:23   #3189
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Tvoje subjektivno mišljenje u datom trenutku objektivno ne mora značiti ništa.
Meni znači. Uostalom, ne možeš odnose mjeriti po objektivnim mjerilima, a kamoli to kako se u odnosu osjećaš. Ako se s nekim osjećaš nesigurno, jebiga, bitniji je taj osjećaj nego stvarno stanje stvari. Ako se s nekim osjećaš sigurno i željeno, onda je i to bitnije nego da li si možda bila zadnja koja je naletjela prije nego je odustao žena. Kužiš?
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 00:28   #3190
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Meni znači. Uostalom, ne možeš odnose mjeriti po objektivnim mjerilima, a kamoli to kako se u odnosu osjećaš. Ako se s nekim osjećaš nesigurno, jebiga, bitniji je taj osjećaj nego stvarno stanje stvari. Ako se s nekim osjećaš sigurno i željeno, onda je i to bitnije nego da li si možda bila zadnja koja je naletjela prije nego je odustao žena. Kužiš?
Pa i ne baš, puno je bitnija objektivna opipljiva stvarnost, barem meni, no očito mnogi više cijene bajke.
blort is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 00:31   #3191
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Pa i ne baš, puno je bitnija objektivna opipljiva stvarnost, barem meni, no očito mnogi više cijene bajke.
Znači, bio bi s ženom koja bi u tebi izazivala osjećaj manje vrijednosti čak i ako znaš da to nije realno i objektivno?
Ja ne bih.
Ako je to željenje, bajke, let it be. Nemam ništa protiv. Bajke su kul.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 00:42   #3192
Ne kuzim uopce ovo gledanje jel ti netko najbolji ili nije. Nema u tom nista objektivno. Kad se zaljubimo u nekog ta osoba postaje najbolja, kad se s nekim emotivno povezemo postaje dragocjena.
Kako cemo znat dal je netko bolji, pa ne mozemo sve ostale upoznati i isprobati.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 00:45   #3193
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Ne kuzim uopce ovo gledanje jel ti netko najbolji ili nije. Nema u tom nista objektivno. Kad se zaljubimo u nekog ta osoba postaje najbolja, kad se s nekim emotivno povezemo postaje dragocjena.
Kako cemo znat dal je netko bolji, pa ne mozemo sve ostale upoznati i isprobati.
Poznavala sam par gdje je on šetajuć s njom onako okolo buljio i komentirao kad bi se posvađali kakve je pičke mogao imati da nije nje.
A to bješe davno, davno, prije instagrama i pizdarija. Oženiše se čak. Eto, to bi bio primjer kad netko pristane "iz ljubavi". Jebeš ti takvu emociju.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 00:47   #3194
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Poznavala sam par gdje je on šetajuć s njom onako okolo buljio i komentirao kad bi se posvađali kakve je pičke mogao imati da nije nje.
A to bješe davno, davno, prije instagrama i pizdarija. Oženiše se čak. Eto, to bi bio primjer kad netko pristane "iz ljubavi". Jebeš ti takvu emociju.
A ne znam jel to lubav, prije neka vrsta ovisnosti.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 00:48   #3195
Meni je nevjerojatna pomisao da nekome budem najbolja ikad, ali još mi je nevjerojatnija pomisao da bi netko bio samnom iz bilo kojeg drugog razloga. Ovo prvo naprosto znači da se čovjek zaljubio i jebiga, događa se svima; ovo drugo pak da je svjestan svake mane i gluposti, ali svejedno ostaje.
Pa da imam zlatnu pičku nebi to toga bilo vrijedno .

Meni su svi moji prijašnji partneri imali wow efekt. Rijetko koja prijateljica je dijelila mišljenje samnom, štoviše, jednom me jedna direktno pitala "zar ti ne vidiš kak on izgleda". I vidila sam. Meni je izgledao najljepše ikad.
E sad, par godina poslije sam skinula ružičaste naočale i on odjednom više nije onaj komad na kojeg se ložim nego netko koga sad nebi pogledala dvaput.
Nestao je wow efekt skupa sa zaljubljenošću, jebiga.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 00:49   #3196
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
A ne znam jel to lubav, prije neka vrsta ovisnosti.
Bili su jako dugo skupa. Navodno ju je ludo volio, ostao je uz nju kod nekih teških stvari, ali jebiga, volio čovjek dobre pičke, a ne "anoreksične" kao ona i šta sad. Netko drugi bi prešutio samo, ali poanta je ista.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 00:57   #3197
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Meni je nevjerojatna pomisao da nekome budem najbolja ikad, ali još mi je nevjerojatnija pomisao da bi netko bio samnom iz bilo kojeg drugog razloga. Ovo prvo naprosto znači da se čovjek zaljubio i jebiga, događa se svima; ovo drugo pak da je svjestan svake mane i gluposti, ali svejedno ostaje.
Pa da imam zlatnu pičku nebi to toga bilo vrijedno .

Meni su svi moji prijašnji partneri imali wow efekt. Rijetko koja prijateljica je dijelila mišljenje samnom, štoviše, jednom me jedna direktno pitala "zar ti ne vidiš kak on izgleda". I vidila sam. Meni je izgledao najljepše ikad.
E sad, par godina poslije sam skinula ružičaste naočale i on odjednom više nije onaj komad na kojeg se ložim nego netko koga sad nebi pogledala dvaput.
Nestao je wow efekt skupa sa zaljubljenošću, jebiga.
Tako sam ja jedva prepoznala bivšeg. Gledam, koji ovo bezvezni stariji lik (izgledao je nekako oronulo) i nešto mi kao poznat i onda se trgnem i "jebote".
Frendicama je bio ružan. Ja sam znala da nije ljepotan, ali bio mi je lijep dok je trajalo.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 01:00   #3198
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Tako sam ja jedva prepoznala bivšeg. Gledam, koji ovo bezvezni stariji lik (izgledao je nekako oronulo) i nešto mi kao poznat i onda se trgnem i "jebote".
Frendicama je bio ružan. Ja sam znala da nije ljepotan, ali bio mi je lijep dok je trajalo.
Meni je ovaj moj fakat bio prekrasan.
Zadnji put kad sam ga vidjela doslovno kao da sam gledala nepoznatu osobu.
Ustvari, kao da sam izvana vidjela ono kakav je iznutra. Ružan karakter ga je i fizički poružnio, ako to ima smisla ikome osim meni .
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 01:04   #3199
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Meni je ovaj moj fakat bio prekrasan.
Zadnji put kad sam ga vidjela doslovno kao da sam gledala nepoznatu osobu.
Ustvari, kao da sam izvana vidjela ono kakav je iznutra. Ružan karakter ga je i fizički poružnio, ako to ima smisla ikome osim meni .
Ima, naravno.
Tako sam i ja ovog vidjela onakvog kakav je realno bio. Bezveze.

Neki su mi ostala "draga lica".
A svakog sam gledala "kao boga". Ne znam što se to desi u glavi.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 01:21   #3200
Meni su dvojica bili objektivno vrlo zgodni i uvijek su mi takvi, dvojica nisu ni kad sam bila s njima.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:51.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger