Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.09.2017., 13:53   #5981
Quote:
Lenka123 kaže: Pogledaj post
Ja bih svog omiljenog glumca radije pogledala u ovako malo ozbiljnijoj ulozi nego u Medceziru. Valjda bi volela znati sto sve on moze i ima li i neke druge strane njegov talenat.

Nije ljubavna tematika, ali da ces se naplakati ko kisna godina, hoces. Pa ako volis dramu generalno, ovo jest za tebe.
Najbolje si objasnila. Potpisujem sve sto si rekla

Sent from my SM-A310F using Tapatalk
maria8182 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 13:58   #5982
Slažem se sa curama. Obavezno gledaj, a ako ne ide, odustani. Mada sumnjam da ćeš odustati. Ovdje nije fokus na ljubavnom paru, nego na obitelji i braći. Plakale smo stotinu puta, isto toliko morogale i kritizirale scenriste, ali kad se podvuče crta, izvrsna serija, drukčija od drugih. #Merp fantastičan.

Poslanog s mog Redmi Note 4 optočenog draguljima koristeći Tapatalk app.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 16:31   #5983
S tim da ima i funny side naseg objasnjenja. Ako si zaljubljena u Ćatu nema boljeg dizija od ovog da upraznjavas svoju fascinaciju.

Prosto zato sto 20 min boluma najmanje otpada na scene u kojima Ćato šeta u novoj jakni, Ćato trči, Ćato hoda, Ćato misli, Ćato priča sam sa sobom, sa bombom, sa dva pištolja, mislim ono, hahahahaha.

A tek kadrovi. Nikad nisam mislila da će mi buyuk kadrosu Ćatine glave ili skalpa ići na živce. U Icerdeu sam mu naučila sve do u jednu venu na čelu i dlaku kose.

Mislim da je neko iz produkcije bio gay who had a Ćato crush.
Lenka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 17:07   #5984
https://twitter.com/cukurdizi/status/911942238351118336

Ne znam di da stavim ovo, pa evo posto je Icerde profil Rt, rekoh ajde tu cu... ocekujem da se ovo live prati, jos ako bude ponedjeljkom u 20h lalalalallalaal jedva cekam

Okej evo sad vidjeh da imamo i temu. Glupi taptalk
maria8182 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 17:37   #5985
Hahahha maria imas infose i na Arasovoj temi i na temi dizija. Vec mesec dana ili vise napaljeno cekamo. Veceras se objavljuje poster dizija whatever pa i to napeto cekamo.
Lenka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 17:41   #5986
Quote:
Lenka123 kaže: Pogledaj post
Hahahha maria imas infose i na Arasovoj temi i na temi dizija. Vec mesec dana ili vise napaljeno cekamo. Veceras se objavljuje poster dizija whatever pa i to napeto cekamo.
Sad cu se ja 'subscribe' tamo, ne smije vise nista da mi promakne.

Sent from my SM-A310F using Tapatalk
maria8182 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 22:18   #5987
https://www.instagram.com/p/BaM09A7AFyg/
U lokanti našoj

Sent from my SM-A310F using Tapatalk
maria8182 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2018., 18:23   #5988
Niko me ne benda ni 1% ovdje vise, al ja moram da objavim
Godinu dana...
https://twitter.com/cagatayulusoyy/s...647098880?s=19

Sent from my SM-A310F using Tapatalk
maria8182 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2018., 18:36   #5989
Quote:
maria8182 kaže: Pogledaj post
Niko me ne benda ni 1% ovdje vise, al ja moram da objavim
Godinu dana...
https://twitter.com/cagatayulusoyy/s...647098880?s=19

Sent from my SM-A310F using Tapatalk
Mare ne merem bilivit da je vec godina dana prosla od ove scene.Sad kad dodje ljeto i sve serije odu na godisnji odmor , znas da cu poceti gledati Icerde opet. Pozelila sam ih
bebaraw is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2018., 19:22   #5990
Quote:
bebaraw kaže: Pogledaj post
Mare ne merem bilivit da je vec godina dana prosla od ove scene.Sad kad dodje ljeto i sve serije odu na godisnji odmor , znas da cu poceti gledati Icerde opet. Pozelila sam ih
da znas da sam i ja mislila, ali previse toga se sjecam, svjeze mi sve...mozda ipak..
Danas kad sam vidjela datum da pisu o ovome, reko da podijelim ovdje. Lijepo se sjetiti ovako

Sent from my SM-A310F using Tapatalk
maria8182 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2018., 19:49   #5991
Quote:
maria8182 kaže: Pogledaj post
Niko me ne benda ni 1% ovdje vise, al ja moram da objavim
Godinu dana...
https://twitter.com/cagatayulusoyy/s...647098880?s=19
Po meni najbolji fragi ikad
I sada kad ga gledam emocije rade.
__________________
''Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.'' - Albert Einstein
ScorpioS is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2018., 22:20   #5992
Quote:
ScorpioS kaže: Pogledaj post
Po meni najbolji fragi ikad
I sada kad ga gledam emocije rade.
Slazem se. Isti osjecaj kao kad sam prvi put gledala

Sent from my SM-A310F using Tapatalk
maria8182 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2018., 23:35   #5993
Quote:
maria8182 kaže: Pogledaj post
Slazem se. Isti osjecaj kao kad sam prvi put gledala

Sent from my SM-A310F using Tapatalk
Evo tek sad gledala sve epke pogledala ih za sedmicu dana. Najbolja dosad serija drugacija od drugih a njih dvojica uffff yaaaaa predobri u svakom smislu💓😁
Aldy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2018., 20:04   #5994
Vreme nije pomoglo meni i ovoj seriji iako sam imala najbolju nameru Najveća mana je postojanje jednog jedinog zapleta, a to je otkrivanje da su braća i ko je gde insajder Odgledala sam 5 epizoda pa preskočila 30 i shvatila da se ništa epohalno nije desilo osim gubitka Melek. Duge scene, npr prvo Mert ulazi u neko, naravno, napušteno fabričko postrojenje i to traje desetak minuta, odmah zatim ulazi Sarp koji ide istom tom putanjom destak minuta Dinamike bez... Plus veliki broj naivnih zapleta igre u igri i sl , iako se malo iskupio scenom u zatvorskoj ćeliji potpuno promašena tema Çetin Tekindora u ulozi Celal babe . Pravljenje Sarpa toliko sirovim i tupavim da to bude jedva izdržljivo, on nije takav predstavljen u početnim epizodama , prvo mi se dopao malo grublji izgled Cagataya na kraju me je i taj marine look sveže došao iz Avganistana sa ptsp sindromom nervirao. Bile su dirljive scene priznajem kada su sve saznali, i odlična je bila 38. ep kada su vezani jedan pored drugog, Aras je briljirao u poslednjim epizodama. A posebno me nervira što je piskutava sveznalica dobila svoj happy end a Melek nije . I to bi bilo to
__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2018., 14:26   #5995
Quote:
Red Coat kaže: Pogledaj post
Vreme nije pomoglo meni i ovoj seriji iako sam imala najbolju nameru Najveća mana je postojanje jednog jedinog zapleta, a to je otkrivanje da su braća i ko je gde insajder Odgledala sam 5 epizoda pa preskočila 30 i shvatila da se ništa epohalno nije desilo osim gubitka Melek. Duge scene, npr prvo Mert ulazi u neko, naravno, napušteno fabričko postrojenje i to traje desetak minuta, odmah zatim ulazi Sarp koji ide istom tom putanjom destak minuta Dinamike bez... Plus veliki broj naivnih zapleta igre u igri i sl , iako se malo iskupio scenom u zatvorskoj ćeliji potpuno promašena tema Çetin Tekindora u ulozi Celal babe . Pravljenje Sarpa toliko sirovim i tupavim da to bude jedva izdržljivo, on nije takav predstavljen u početnim epizodama , prvo mi se dopao malo grublji izgled Cagataya na kraju me je i taj marine look sveže došao iz Avganistana sa ptsp sindromom nervirao. Bile su dirljive scene priznajem kada su sve saznali, i odlična je bila 38. ep kada su vezani jedan pored drugog, Aras je briljirao u poslednjim epizodama. A posebno me nervira što je piskutava sveznalica dobila svoj happy end a Melek nije . I to bi bilo to
Sve ti potpisujem! Na prvu mi se cinila serija maestralno, a onda od 13 epke sve u krug. Upravo to manjak plota tj NO PLOT. Tako da kad se radi o slojevitosti radnje i karakterizaciji likova Cukur je za Icerde remek delo iz pera Dostojevskog hahahha

Sve je izvukao maestralni Mert Karadag tj lik kako je napisan i Aras u toj ulozi. To mu je ujedno najseksi uloga hahahaha

Meni najjaci i najsmisleniji EMO odnos su bili Melek i Mert. Razlog likvidacije lika je neslaganje sa Cagatayem. Priznala je Bensu da se nisu mogli a on joj jedini od casta nije dosao na oprostajku.
__________________
Sana ne to you?
Lenka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2018., 19:11   #5996
Quote:
ScorpioS kaže: Pogledaj post
Po meni najbolji fragi ikad
I sada kad ga gledam emocije rade.
Da se i ja prijavim, nisam odavno.
Vratila se nedavno iz Stambola grada i hotel mi bio na Karakoyu. Jbte, koji miks osjećaja me lupio kada sam kročila nogom tamo. Vratila mi se baš ova scena. Tražila sam i ovu zgradu, gledala može li se popet ikako ali šipak.
I odvalila od smijeha kad sam prošla pored Batarya ulice gore na Cihangiru, pala mi Šejtanka na pamet.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2018., 15:25   #5997
Jedna od najbolnijih scena, da je bar duzi video
https://twitter.com/depraines/status...137170432?s=19

Sent from my SM-A310F using Tapatalk
maria8182 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2018., 17:26   #5998
Evo jos jedne nostalgicarke.

Zaista negdje/na nekoga kliknes ili ne. Tako je i sa serijama. Ne mozes objasniti sta tacno presudi, al' ostane to nesto duboko u nama.

Toygar Isikli je radio muziku i za Cukur, al' mislim da je u Icerdeu bas ostavio pecat.

https://www.youtube.com/watch?v=lHuK...OHnZT7UHgCoAEC

https://www.youtube.com/watch?v=W9slkIAqKcU


#yilmazbrothers

tak tak taka tak za svu djecicu
jesen2018 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2018., 18:43   #5999
Quote:
jesen2018 kaže: Pogledaj post
Evo jos jedne nostalgicarke.

Zaista negdje/na nekoga kliknes ili ne. Tako je i sa serijama. Ne mozes objasniti sta tacno presudi, al' ostane to nesto duboko u nama.

Toygar Isikli je radio muziku i za Cukur, al' mislim da je u Icerdeu bas ostavio pecat.

https://www.youtube.com/watch?v=lHuK...OHnZT7UHgCoAEC

https://www.youtube.com/watch?v=W9slkIAqKcU


#yilmazbrothers

tak tak taka tak za svu djecicu
Gledam i Cukur i izvanredna je serija, ali upravo to sto kazes, nekako nekad ne mozes objasniti kad nesto ostavi toliki impakt na tebe, i dodju svakakve serije, i bolje scenarijem, ali evo ove se vec 2 godine rado prisjecam, mozda i previse

Sent from my SM-A310F using Tapatalk
maria8182 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2018., 17:54   #6000
Mislila da nitko više ne prati ovu temu, ali evo vam interesantnog abra. Svi znamo da je Icerde remake Departeda, ali malo tko zna da je Departed snimljen po istinitom događaju.

Dželal Duman je ustvari Whitey Bulger, bostonski mafijaš, kojemu je pomagao čovek kojeg je voleo kao sina, agent FBI-a John Connolly, ovde Mert Karadag.

Uglavnom, Whitey Bulger je služio doživotnu kaznu zatvora i umro je pre 3 sedmice u zatvoru. Evo BBCijeva habera o tome. https://www.bbc.com/news/world-us-canada-13892330 Ne, nije se ubio kao Dželal Duman, već je ubijen u zatvoru, i to dan nakon što je transferiran u novi zatvor u Zapadnoj Virdžiniji. Očito su ga čekali da dođe da ga ucmekaju. Ali meni je interesantno kako mu je naš turski scenarista pretkazao smrt pred godinu dana.

Inače, ako koga zanima prava priča, ne ova holivudska iz Departeda, već pravi original, to je film u kojemu je Bulgera ili Dželala glumio Džoni Dep, Crna misa (Black Mass).

Delovi Bostona u kojemu je snimano čak sliče na oronuli Balat gde je sniman Ičerde, a Bulgerova žena u filmu je bila inspiracija za Ješim.



Džoni za ne prepoznat u ovom filmu. Uočit ćete da su se Ičerdeovi scenaristi više inspirisali ovim filmom nego Departedom, pa čak Dželal Duman sliči gore prikazanom Whiteyu u sceni kad uperi pištolj u malu Melek.

Dalje, u tom filmu videt ćete da je John Connolly, tj Mert Karadag, imao brata, koji ga je štitio jedno vreme, a onda ga izdao. On je bio good guy kao Sarp u Ičerdeu.
__________________
Sana ne to you?
Lenka123 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:44.