Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2017., 02:08   #101
Quote:
Lidija71 kaže: Pogledaj post
Ne znam koliko si pratila treću sezonu, ali Bamsi će se i zaljubiti, taj dio jedva čekam s prevodom (ovim tempom to će biti negdje slijedećeg ljeta )
Eh fantastična četvorka je zakon, iako me Banu Čiček nervira sa svojim stavom prema Ertugrulu, znam da joj nedostaje muž, ali svega je bila svjesna kad se udavala. Baš me zanima kak će takvo ponašanje objasniti Doganu.
A znam za Bamsijevu dragu, škiljila sam ja neprevedene epizode, ne mogu mu odoljeti. Aman njegove sreće kada se oženi pa ponosa kada mu dođu drugovi na večeru koju je skuhala Helena/Hafsa Hatun.

Nego kada spomenuh Dogana, bas mi je bilo žao Turguta i Bamsija kada ga se prisjecaju za vecerom. Tuga, vidi se da su nerazdvojni bili.

Ja se nadam trećoj sezoni da je postave na Netflix, tamo gledam prve dvije iako je na engleskom ne smeta mi.
A za sada kako prevode sa ovim tempom baš do ljeta će kraj na ovim kanalima gdje se postavlja prevod na jeziku sa nasih govornih područja.
__________________
❤Did I Tell You That I Love You Today?❤
❤Ferhat & Asli » Open Arms❤ ❤SBA - Aslı ve Ferhat - My kind of love (Aslı version)❤

Zadnje uređivanje Miss McLeod : 19.09.2017. at 02:21.
Miss McLeod is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 10:56   #102
Odgledala 66., sviđa mi se što je Bamsi konaćno vidjeo što stoji iza Turgutova ponašanja

Inaće, kako sam kukala ovih dana oko nedostatka osjećaja i iskazivanja neke ljubavi, moram priznati da je ova epizoda bila po tom pitanju vrlo izdašna, iako se uglavnom radilo o sjevanju ljubomore iz Halime, i snenih pogleda od Ashilan prema Ertugrulu.

Pomalo mi se ne sviđa što neki zapleti podsjećaju na zaplete iz sapunica, ovo sa Ural begom i njegovom zadrtom tvrdoglavošću i zlobom, a sve u cilju kao da se dokaže ocu , pa sine zar češ se zloćinima pokazati kao najbolji sin , i ono na kraju njegov zaključak, kao riješiti će se i setre i brata, pa će ostati sam, a ako ni onda ne bude valjao ocu riješiti će se i njega

Inaće nije mi jasna ta njegova Čoplan ili Čolpan hatun, sakriva križeve, pati za Crkvom, osvećuje se nekom, znam da želi da svi muslimanu nastradaju, pretpostavljam da joj je Ural beg samo oružje da postigne taj cilj. Mislim, ne znam, nešto mi kod nje fali, tajanstvena je za sada
__________________
nikoina
nikoina is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 01:14   #103


Izašla je najava 4. sezone i Ertugrul-a ubiše

https://www.youtube.com/watch?v=xBQLfc19lDU

Ne vjerujem da opet koriste istu foru kao i u trećoj sezoni tj. opet preživio, ali Turci su to, oni će i povijest promijeniti za rejting

Iako baš prema reakciji publike ne bih rekla da će im se to dopasti. Meni prvoj je glup Ertugrul bez Ertugrula i baš me razočarala ova najava
Osman nije rođen, Ertugrul je ubijen (a u RL čovjek doživio skoro 90 godina), pa zar ovi Turci ikoju seriju mogu privest normalnom kraju
Očito Engin nije želio plesati kako je "dragi vođa" diktirao i odlučili oni i povijest promijeniti
__________________
''Čovjek samo srcem dobro vidi. Bitno je očima nevidljivo.''
Lidija71 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 08:51   #104
Quote:
Lidija71 kaže: Pogledaj post


Izašla je najava 4. sezone i Ertugrul-a ubiše

https://www.youtube.com/watch?v=xBQLfc19lDU

Ne vjerujem da opet koriste istu foru kao i u trećoj sezoni tj. opet preživio, ali Turci su to, oni će i povijest promijeniti za rejting

Iako baš prema reakciji publike ne bih rekla da će im se to dopasti. Meni prvoj je glup Ertugrul bez Ertugrula i baš me razočarala ova najava
Osman nije rođen, Ertugrul je ubijen (a u RL čovjek doživio skoro 90 godina), pa zar ovi Turci ikoju seriju mogu privest normalnom kraju
Očito Engin nije želio plesati kako je "dragi vođa" diktirao i odlučili oni i povijest promijeniti

Ma ne vjerujem, evo baš sam sinoć odgledala 67 ep, isto se dešava da u jednom trenutku smo uvjereni da je Gunduz mrtav, svi plaću, čak i onaj doktor Artuk je odustao i plaće i kima glavom, kao nema više, gotovo, i onda mali u slijedećoj minuti otvori oći. Isto je bilo nedavno sa Turgutom, pa i Dogan im je u ovoj 67. takoreć izdahnuo, vojnici ga oplakali, i onda se lijepo probudio.

Pa ne mogu ga ubiti prije nego se osman rodi, oni znaju mjenjatii stvari, ali ovo, kako i sama kažeš ne bi imalo smisla, samo malo dramatiziraju, ono, najava je takva da malo uzbuni gledatelje
__________________
nikoina
nikoina is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 18:31   #105
Quote:
nikoina kaže: Pogledaj post
Ma ne vjerujem, evo baš sam sinoć odgledala 67 ep, isto se dešava da u jednom trenutku smo uvjereni da je Gunduz mrtav, svi plaću, čak i onaj doktor Artuk je odustao i plaće i kima glavom, kao nema više, gotovo, i onda mali u slijedećoj minuti otvori oći. Isto je bilo nedavno sa Turgutom, pa i Dogan im je u ovoj 67. takoreć izdahnuo, vojnici ga oplakali, i onda se lijepo probudio.

Pa ne mogu ga ubiti prije nego se osman rodi, oni znaju mjenjatii stvari, ali ovo, kako i sama kažeš ne bi imalo smisla, samo malo dramatiziraju, ono, najava je takva da malo uzbuni gledatelje

Aha ti nisi gledala 69
Kad dođeš do nje bit ću ti jasnija

Ali vidli bumo, u svakom slučaju nekaj ne štima jer serija nije imala baš puno promocija, ali barem su se tu i tamo obratili sa ponekom obavijesti. Bitno da je Sadretin i dalje u prvom planu
__________________
''Čovjek samo srcem dobro vidi. Bitno je očima nevidljivo.''
Lidija71 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 22:10   #106
Quote:
Lidija71 kaže: Pogledaj post
Aha ti nisi gledala 69
Kad dođeš do nje bit ću ti jasnija

Ali vidli bumo, u svakom slučaju nekaj ne štima jer serija nije imala baš puno promocija, ali barem su se tu i tamo obratili sa ponekom obavijesti. Bitno da je Sadretin i dalje u prvom planu
a, ja se ne upuštam u gledanje bez prevoda, ja sam tek na 67. ep... pa valjda je neće uprskati tako, mislim, već pomalo vuće na zaplete iz sapunica, to sam već spominjala da me živcira, jer smatram da takve duge zapetljancije u ovakvoj seriji ne bi trebale biti potrebne.. Primjer je ova 67, gdje se cijelu epizodu "troši" na oslobađanje Halime i Asilhan, a zaplet im je tipično moderan, ono; "dođi sam po žene s otkupninom, nemoj da te tko prati, odmah ćemo ih ubiti ako ne bude tako", a na kraju Ural, i brat mu, dojahaše i spasiše stvar, kao da tako nije mogao povesti i svoje "alpe". U najmanju ruku, dok su pregovarali oko toga, čovjek pomisli da bi mu možda palo na pamet da pozove policiju sa rotirkama. A i hvatanje Ertugrula u mrežu, pa puštanje mi je totalno glupo za ono doba, jer u većini situacija i on ima neko zaleđe, negdje čući "skrivven" iza grma neki alpić, no ovaj puta nitko, ni da bi netko pratio gdje je ovomu sklonište. Mislim, ako me razumijete, ovaj zaplet je totalno za CSI NY, nikako za ono vrijeme šumskih ljudi.
__________________
nikoina
nikoina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 20:34   #107
ma ne vjerujem da su ga ubili,mislim cemu? Za novu sezonu treba najmanje 20- epizoda po 2 sata.Ne,mora jos se napravit cuduk Osman ,a i Noyan se pojavljuje malo
vigga is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 20:55   #108
zar to nije teaser sezone? mogu ga ubiti i u zadnjoj epki sezone i na sredini.
Tako su dali teaser kad Suleyman ubija sina Mustafu a scena u seriji isla negdje pred kraj sezone, ako se dobro sjecam.
Sigurno ga nece ubiti u prvoj epizodi.
TheWitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 12:40   #109
Quote:
TheWitch kaže: Pogledaj post
zar to nije teaser sezone? mogu ga ubiti i u zadnjoj epki sezone i na sredini.
Tako su dali teaser kad Suleyman ubija sina Mustafu a scena u seriji isla negdje pred kraj sezone, ako se dobro sjecam.
Sigurno ga nece ubiti u prvoj epizodi.
Je teaser, ali prošla je završila u toj šumi kad Ertugrula "pokose", a puno se pričalo kako Engin ne želi nastaviti pod istim uvjetima, tako da bumo videli ...

Glupo je, ali svašta se može očekivati od Turaka, pa i da Osman ne bude rođen
__________________
''Čovjek samo srcem dobro vidi. Bitno je očima nevidljivo.''
Lidija71 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 23:32   #110




Znači kao i svake sezone do sad (osim prve) Ertugrula pokapaju

Sirote Halime i Hajme koliko su one suza prolile za njim "mrtvim"

Izgleda da su Turci u pravu jer kažu da se to Ertugrul dogovorio sa sultanom Alatinom kako bi konačno raskrinkali Sadetina. Baš se veselim novoj sezoni, čisto me zanima da li može biti zanimljiva ko prošla.
__________________
''Čovjek samo srcem dobro vidi. Bitno je očima nevidljivo.''
Lidija71 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 12:56   #111
Ja odgledala i tu 69, počastili su nas prevodom dvije epizode u vrlo kratkom roku

Ma, ovo mi je ok, Ertugrul je u ovoj epizodi bio otrovan, ali ni u jednom trenutku ja nisam pomislila da neće preživjeti. To su oni sapunjasti zapleti, kojima je rasplet očit. No čak mogu reći da me ovdje taj zaplet ni ne ljuti, jer cilj je dobar, da se neprijatelji otkriju i da ih se riješi.

Ono što me ljuti je to, što pretpostavljam, da se opet pravi neprijatelj neće otkriti, i da će se radnja zadržati još na istom problemu(neprijatelju), a ovdje je problem taj Ural.
No ovu zadnju rečenicu samo pretpostavljam, jer nisam dalje gledala, a ako bude kako pretpostavljam, onda je to još samo jedan dokaz da je serija dosta zaglibila u sapunjarske zaplete, sa preočitim raspletima, koje je, u biti, preteško dočekati.

Žao mi one Marije, sestre od Simona.. Ja nikada zadovoljna, no nje su se baš prebrzo riješili, a i one Uralove crvenokose prodavačice parfema su se brzo rješili, kao da scenarist ima nešta protiv žena u seriji A u biti bi se sve trebalo tako rješavati. No, tada bi već bili na Osmanu :klap::klap::klap:
__________________
nikoina
nikoina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 23:38   #112
Thumbs up

Quote:
Lidija71 kaže: Pogledaj post


https://www.trt1.com.tr/public/dm_up...d450121732.jpg

Znači kao i svake sezone do sad (osim prve) Ertugrula pokapaju

Sirote Halime i Hajme koliko su one suza prolile za njim "mrtvim"

Izgleda da su Turci u pravu jer kažu da se to Ertugrul dogovorio sa sultanom Alatinom kako bi konačno raskrinkali Sadetina. Baš se veselim novoj sezoni, čisto me zanima da li može biti zanimljiva ko prošla.
Da,tako sam i mislila.znaci ovi su od sultana.ok. Ovaj mali bebac jos nije Osman?Cekam kada ce konacno Turgut biti sa svojom zenom:klap: Vazno da je Bamsi ziv!

Zadnje uređivanje TheWitch : 26.10.2017. at 00:14. Reason: img
vigga is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 00:17   #113
Quote:
vigga kaže: Pogledaj post
Da,tako sam i mislila.znaci ovi su od sultana.ok. Ovaj mali bebac jos nije Osman?Cekam kada ce konacno Turgut biti sa svojom zenom:klap: Vazno da je Bamsi ziv!
Nije baš bilo tako, spasio ga neki tip poput Gejklija, tak da nisu svi oko sultana pošteni, a uz to pojavilo se opet neko Turkman pleme koje opet vrvi izdajicama. Mislim da se Mehmet pogubio pa piše stalno isti scenarij za svaku sezonu. Bojim se da će na taj način presuditi seriji, ali ionak su 4 sezone too much, stvarno je došlo vrijeme za Osmana.
Ova beba je Savci, Osman je najmlađi i valjda će sad kad se vrati konačno i njega sklepat
Evo dok se oporavlja vidi Osmana
https://www.youtube.com/watch?v=RMyXFx7oJrM

Doduše da bi mi sve sjelo na mjesto ipak trebam prevod, a to očekujem negdi u proljeće
Evo fragman za 93. i iskreno se nadam da ga Sadetin neće ranit jer to bi fakat bilo preveč za ovu sezonu

https://www.youtube.com/watch?v=7-x4IPWVArQ
__________________
''Čovjek samo srcem dobro vidi. Bitno je očima nevidljivo.''
Lidija71 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 18:37   #114
meni su ti mali bebaci svi isti!Pa moraju uvesti neke nove.Svejedno serija mi je odlicna.
vigga is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 21:08   #115
Mislim da ovome nisu potrebne riječi tj. Turci vole ovu seriju barem kolko i ja



Dugo ne vidjeh 16,51 u AB-u, King is back
__________________
''Čovjek samo srcem dobro vidi. Bitno je očima nevidljivo.''
Lidija71 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 18:24   #116
Thumbs up

ja sam odavno ljubitelj ove serije bit ce dobra i ova sezona
vigga is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 20:55   #117
Jučerašnja epizoda je bila pre pre pre dobra i ne znam do kad mogu ići tako dobro, ali stvarno su najbolji.

Pratim Turke još od Onura i Šeherezade i ja se ne sjećam ovakvog rejtinga, ne sjećam se da sam ovo vidjela i na nekoj nogometnoj utakmici
__________________
''Čovjek samo srcem dobro vidi. Bitno je očima nevidljivo.''
Lidija71 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 19:12   #118
Thumbs up

gledam i ja bez prevoda ,ma super je pogotovo ove zadnje 2:klap:
vigga is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2017., 00:44   #119
Morala sam ovo postavit, znam da je scena okrutna, ali ja sam crkla od smijeha. Gunduz rules

https://www.youtube.com/watch?v=jOZ_cFAOrbI
__________________
''Čovjek samo srcem dobro vidi. Bitno je očima nevidljivo.''
Lidija71 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 12:58   #120
98. epizoda

Ovu sam epizodu čekala s prevodom i kad su ju konačno preveli, popunili su mi one praznine koje su mi trebale.

Možda će izgledati smiješno, ali meni je najemotivniji dio kad se sretne sa Aktolgali-jem

https://www.youtube.com/watch?v=1OMgZBzS1Mw

To me baš rascmoljilo, više nego kad se sreo sa porodicom i plemenom.
I naravno Dundar me skroz iznervirao, baš me zanima prevedeni razgovor njega i Ertugrula u 99. i nadam se da sam dobro skužila da ga je konačno otjerao, pa kad tolko želi biti s Gondoglom i Sungorom nek ide njima.

Moram se osvrnuti i na pad rejtinga, bilo je za očekivati, jer već sam napisala da Mehmet stalno vrti istu priču, samo mijenja neprijatelje, a ljudi očekuju neku promjenu, objavljeno je 105 epizoda i definitivno je vrijeme da se pojavi Osman, a i da pronađe neki drugi zaplet osim izdaje i Sadetinna. Doduše meni je to i dalje najbolja serija koju emitiraju trenutno i još uvijek nestrpljivo čekam slijedeću epizodu.
Samo se nadam da zbog rejtinga neće i ovu seriju zasrat kao i ostale.
__________________
''Čovjek samo srcem dobro vidi. Bitno je očima nevidljivo.''
Lidija71 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:19.