Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.07.2017., 14:04   #2061
Quote:
klonka kaže: Pogledaj post
Ni ja. Nijednu. Al nijednu. Znam im imena, ali pojma nemam kako izgledaju....

Uglavnom sve izgledaju jednako.
__________________
O moj bože što sam proklet, jučer zgodan danas opet!
partyboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 14:06   #2062
Quote:
partyboy kaže: Pogledaj post
Uglavnom sve izgledaju jednako.
Ha!
Ni blizu


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 14:07   #2063
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
a danijela martinović i onaj užasni neslušljivi brodić su bili hihihi, simpa.
Jao, jel to ona neka pjesma u kojoj pjeva o čamcu/kurcu?
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 14:09   #2064
Dobro, ti si gay, normalno da ti nisi sad baš ciljana publika niti prva na listi komentatora


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 14:10   #2065
Quote:
klonka kaže: Pogledaj post
Ni ja. Nijednu. Al nijednu. Znam im imena, ali pojma nemam kako izgledaju i ne bih prepoznala nijednu pjesmu.
nisam ovo pisala za sebe kao da živim na otoku gdje samo dobre pjevačice dolaze svojim pjesmama do mene nego da zaista ne postoji opasnost da nečije gole sise ugroze svu dječad i sve zabludjele žene, da svi izgube kompas i ne znaju, jadne, kako ispravno živjeti.

nit su svima cajke napete, ni glazbom ni oblačenjem, nit je svima cilj oblačiti se i ponašati kao bilo koja osoba s interneta.

bilo bi fora da hrvatska djeca imaju uzore u političarkama, kao što Michelle Obama ima sljedbu i radila je na poticanju curki da budu samosvjesne, jake, da se bore za svoja prava. na žalost, nemam tu informaciju da kgk ili netko sličan potiče djevojčice da i takav lifestyle uzmu u obzir. zašto, ne znam.
sve što se priča, izgovoreno je na forumima izvan rh ili se deklarativno kaže da smo za ravnopravnost žena.
u stvarnosti, što je napravljeno da se potakne težnja djevojčica da budu jake i uspješne poslovne žene? jedino što meni pada na pamet je ona promjena zakona o uniformama za žene u vojsci.

bilo bi super kad bi šimleša opleo po modernim poslovnim ženama, koje spominje, i pitao ih, na primjer, zašto ne čine ništa da njegova kći i sve druge skuže da taj svijet postoji i požele biti dio toga.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 14:11   #2066
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Jao, jel to ona neka pjesma u kojoj pjeva o čamcu/kurcu?
da. plus njen glas djevojčice u tijelu žene kojoj je netko zaboravio reći da je odrasla, a ipak bi bila vamp.

a kad smo kod uzora, evo nešto simpatično što sam pročitala jutros http://www.cosmopolitan.com/entertai...-youre-crying/

-On Monday, a boy who was obsessed with Iron Man, told me he had asked his parents for a new Wonder Woman lunchbox.
-A little girl said 'When I grow up I want to speak hundreds of languages like Diana'
-Seven girls playing together during recess on Tuesday, saying that since they all wanted to e Wonder Woman they had agreed to be Amazons and not fight but work together to defeat evil.
-There is this one girl that refuses to listen to you unless you address her as Wonder Woman.
-Another girl very seriously asked the teacher if she could ditch her uniform for the Wonder Woman armor bc she 'wanted to be ready if she needed to save the world.' The teacher laughed and said it was okay, and the next day the girl came dressed as Wonder Woman and not a single kid batted an eye.
-They are making a wrap-up dance show, and they asked the teacher if they could come as superheroes, they are going to sing a song about bunnies.
-This kid got angry and threw a plastic car over his head and a girl gasped 'LIKE IN THE MOVIE'
-A boy threw his candy wrapping in the floor and a 5-year-old girl screamed 'DON'T POLLUTE YOU IDIOT, THAT IS WHY THERE ARE NO MEN IN T[H]EMYSCIRA'
-On Wednesday, a girl came with a printed list of every single female superhero and her powers, to avoid any trouble when deciding roles at recess.
-I was talking to one of the girls that hadn't seen the movie, and the next day she came and very seriously told me 'you were right, Wonder Woman was way better than Frozen.'
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 14:12   #2067
@Stipe, nekako imam dojam da bih imala isto mišljenje da je pjesma o, ne znam.. špijli/pički.



@Izi
I'm not a girl.. not yet a woman.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 14:12   #2068
Znate kaj je grozno... to što razni vaki i naki, neškolovani i visoko školovani muškarci uvijek u svom muškom bijesu ili prekenjavanju prvo udare po ženama. Zgodnim ili onima koje imaju grudi i guzu. Vauuu!
Najčešće onima bez moćnih muževa. Žene moćnih se papci ne susude prozivati.
Onda su one razgolićene ili u badiću krive za sve loše utjecaje u društvu. Muškarč'ne se ne usude verbalno napasti moćne političare, prozivati onoga ili ovoga tajkuna ili mafijaša ili sličnog alfa balkaniš mena... za propast uzora. Nouuu
Isto tako loš uzor mladima je puteno tijelo u spotu neke pjevačice a tajkuni i šljus političari, drogirane ili alkoholizirane javne osobe (pjevači, glumci, političati) oni ne rade toliku štetu mladima... koliko guza jedne lijepe žene.
To se djecu uči ? Pa kakva bi ja bila glupa majka i ograničena da to kažem djetetu. Da je skoro rušitelj društva guzica neke pjevačice ili glumice ?
Sunce ti poremećeno... takvim umovima i takvom selektiranju uzroka problema u našem društvu.
Džaba škole. Bolje da su neki čuvali ovce. Više mudrosti i kulture ima u sebi jedan pastir nego neki od takvih "emnancipiranih" i "moderno liberalnih"

Eh žene, žene uvijek je vaše tijelo za sve krivo. Od velikog potopa naovama. Bar u glupim tikvama.
Odoh na more... a gluposti bu me ionako čekale kad se vratim.
Čuvajte se žene tzv. lažno liberalnih, emancipiranih muceka i onih koji žele "ravnopravnost".
To muško kaj se na sav glas dere kako je liberalno, obrazovano , pristojno, nacereno... to nikaj ne valja.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 14:13   #2069
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
u stvarnosti, što je napravljeno da se potakne težnja djevojčica da budu jake i uspješne poslovne žene?
Slobodno tržište i novac


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 14:13   #2070
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
da. plus njen glas djevojčice u tijelu žene kojoj je netko zaboravio reći da je odrasla, a ipak bi bila vamp.

Općenito mi je suludo što ona i dalje gura taj imidž vrckave curice koji je možda i bio simpatičan kad je imala 20.
__________________
O moj bože što sam proklet, jučer zgodan danas opet!
partyboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 14:13   #2071
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
pa mogao je. da je znao ili da nije išao ovako jeftino 'provocirati'.

i osim toga, mislim da su te histerične moralne panike o zabludjelim tinejdžerkama promašene kao i svaka moralna panika.
Na stranu i moral i djeca, ali koji klinac stvarno to sve treba predstavljati?
To njihovo javno djelovanje preko fotografija na kojima se trude pucati od seksipila i bombardiranje portala istima, za slučaj da ih netko nije upratio po profilima?
petrunjela84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 14:14   #2072
Quote:
partyboy kaže: Pogledaj post
Općenito mi je suludo što ona i dalje gura taj imidž vrckave curice koji je možda i bio simpatičan kad je imala 20.
a child in time, valjda
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 14:15   #2073
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
@Stipe, nekako imam dojam da bih imala isto mišljenje da je pjesma o, ne znam.. špijli/pički.
To je zasad sve na razini tvoje pretpostavke!


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 14:15   #2074
isadora, ja ne govorim iz perspektive jel jozo iz dicma čuo za Maju Posavec nego iz perspektive da je pjevala u super slušanom bendu koji je nakon dugo godina postao primijećen na sceni i počeo osvajati nagrade i dobivati konkretnije gaže

sara Renar je imala najbolji album u Hrvatskoj prošle godine prema mišljenju većine glazbenih kritičara, jebiga, nije naš problem što ljudi za nisu čuli - cura ima taj mračni zvuk i koristi ono kaj sheeran koristi na svojim koncertima, ali ne navodi na opijanje - to ne


jasno mi je da jedne Meritas nikad neće puniti klubove do 5 ujutro i da nikad neće zarađivati kao Rozga, ali to je tako kod nas jer smo malo tržište, a i ukus nam je malo seljački.
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 14:15   #2075
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
ma ima ih brdo, samo što nisu svaki dan u medijima jer;

a) nisu gole

b) ne ruše rekorde prodaje


što opet ne znači da nisu uspješne. Zaz je francuska pjevačica koja ima sasvim solidnu inozemnu karijeru, Anatastacia je imala rak dojke, pa se oporavljala, pa joj se vratilo - očito je uzela pauzu, a Joss Stone je nestala. Zadnji album je objavila prije dvije godine.

moga bi ih nabrojiti još desetak koje imaju solidnu karijeru bez sisa i guzica (shania twain, alanis morrisette, gwen stefani, pa čak ni taylor swift ne igra na tu kartu, pa ni velike country zvijezde - underwood, musgraves itd....)

pa čak i neke domaće pjevačice - Maja Posavec, Sara Renar, Natali Dizdar
Pa dobro, jesam li ja rekla da nisu uspješne? Anastaciu sam slušala ali ne pamtim kad sam čula neku njezinu novu pjesmu.
Ono što jesam rekla, a ti ponovila, nisu redovito u medijima jer se ne skidaju. A ako nisu u medijima, slabije čuješ za njih osim ako ih ne pratiš.

Npr. Nelly Furtado. Sjećam se kako se neko vrijeme samo o njoj pričalo i onda je nestala, godinama je nije bilo. Nedavno je objavila novu pjesmu ali nije mi nešto.

Shania Twain se isto povukla, mislim da sam pročitala da više ne pjeva.

Čula sam tu neku pjesmu od Maje Posavec. Bezveze je.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 14:15   #2076
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
To je zasad sve na razini tvoje pretpostavke!


-Stipe
Not really.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 14:16   #2077
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
Znate kaj je grozno... to što razni vaki i naki, neškolovani i visoko školovani muškarci uvijek u svom muškom bijesu ili prekenjavanju prvo udare po ženama. Zgodnim ili onima koje imaju grudi i guzu. Vauuu!
Najčešće onima bez moćnih muževa. Žene moćnih se papci ne susude prozivati.
Onda su one razgolićene ili u badiću krive za sve loše utjecaje u društvu. Muškarč'ne se ne usude verbalno napasti moćne političare, prozivati onoga ili ovoga tajkuna ili mafijaša ili sličnog alfa balkaniš mena... za propast uzora. Nouuu
Isto tako loš uzor mladima je puteno tijelo u spotu neke pjevačice a tajkuni i šljus političari, drogirane ili alkoholizirane javne osobe (pjevači, glumci, političati) oni ne rade toliku štetu mladima... koliko guza jedne lijepe žene.
To se djecu uči ? Pa kakva bi ja bila glupa majka i ograničena da to kažem djetetu. Da je skoro rušitelj društva guzica neke pjevačice ili glumice ?
Sunce ti poremećeno... takvim umovima i takvom selektiranju uzroka problema u našem društvu.
Džaba škole. Bolje da su neki čuvali ovce. Više mudrosti i kulture ima u sebi jedan pastir nego neki od takvih "emancipiranih" i "moderno liberalnih"

Eh žene, žene uvijek je vaše tijelo za sve krivo. Od velikog potopa naovama. Bar u glupim tikvama.
Pozitivo, bogme da.
__________________
Oronulost mi se dobro drži.
kukuriku is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 14:17   #2078
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
..

Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Slobodno tržište i novac


-Stipe
a ne ne. djevojčice kojima trebaju uzori, Stipe. novac i tržište dolaze kasnije.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 14:19   #2079
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post


a ne ne. djevojčice kojima trebaju uzori, Stipe. novac i tržište dolaze kasnije.
Ah
Pa u tom smislu, u tako ranijoj dobi, ni dečkima nije corporate world naročito blizak ili približavan kroz neke uzore.

Mi imamo He-Mana i Supermana.

A "svijet" o kojem pričamo se ne približava toliko kroz uzore u toj dobi, koliko kroz norme ponašanja i načine odgajanja. Tipa, budi pošten, iskren, odan, napredan, istrajan i radin.
I solidaran itd. itd. Tj., ipak jest prisutan


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 14:20   #2080
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Morate znati neke, ne možete tako. Ne znate svoj kraj.
Evo 5 komada koje svakako spadaju u top 10, da budete kompetentne kad ta tema iskrsne

Ana Nikolić
Nataša Bekvalac
Svetlana Ražnatović
Dara Bubamara
Seka Aleksić

To je ipak opća kultura


-Stipe
Fala, al' radije ću ostat nekulturan.
Jack Daniel's is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:02.