Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.10.2016., 21:38   #141
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
od čega odustala, pinpeka? nikad!



velo, baš si vitez

bolje puno velikog nego malo malog

znam da je primamljiv tu i tamo, al odupri se. nemoj misliti na torticu
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 21:39   #142
Quote:
za ovo "misli kao muško" ne znam ni što bi moglo značiti, možda da malo bolje razjasniš kakvo je to muško razmišljanje?
ne bih znala, samo sam citirala što sam čula

Quote:
Pa kako da postoji, mislio sam da su ženama donedavno branili rad?
(nisu im branili, samo rad van kuće za novac jesu)

raditi u širem smislu, bilo što činiti

znači, ne možeš se sjetiti nijednog?
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 21:40   #143
Upravo sam ispratila svekrvu.

Kupili smo usisavač robot i polazujemo joj ga, a ona se okrene prema meni i kaže - I koliko često ga pališ?
Ni u primisli da i sinek zna stisnuti gumb i pustiti robota da puzi i siše prašinu.

Jer ona ga nije učila. Učila je njegovu seku, naravno.
__________________
"Ja ovdje djelim iskustvo a ne vrijedam,i to je poanta ovoga foruma da razmjenimo mišljenja i iskustva na jednoj kulturnoj razini a ne da se vrijedamo i omalavažavamo zato jer su nam iskustva različita .Pa ebote da su ista pa ne bi ni imali o čemu piskarat ovdje." Spalatina-nyc
cajna_mjesavina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 21:40   #144
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
znam da je primamljiv tu i tamo, al odupri se. nemoj misliti na torticu
može tortica povremeno, ne bu od toga ništa. bed je kad sam to ždereš jer je najlakše na kiosku uzet, usput kad kupuješ ronhil i vnučeke.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 21:41   #145
a zašto šutiš na takve stvari? time samo podržavaš. ako šutiš, ne žali se.
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 21:44   #146
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
a zašto šutiš na takve stvari? time samo podržavaš. ako šutiš, ne žali se.
Ovo je meni upućeno?
__________________
"Ja ovdje djelim iskustvo a ne vrijedam,i to je poanta ovoga foruma da razmjenimo mišljenja i iskustva na jednoj kulturnoj razini a ne da se vrijedamo i omalavažavamo zato jer su nam iskustva različita .Pa ebote da su ista pa ne bi ni imali o čemu piskarat ovdje." Spalatina-nyc
cajna_mjesavina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 21:45   #147
da. ako šutiš znači da podržavaš takav stav , pa ne razumijem žalbu.
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 21:47   #148
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
da. ako šutiš znači da podržavaš takav stav , pa ne razumijem žalbu.
Imaš pravo.
Ne znam što da kažem, prepristojna sam jer je to njegova mama, pa šutim jer eto to je ona.

Nisam osoba koja odgovara ljudima tak da spušta kada to treba, ne znam to, ali slažem se s tobom, trebala bih poraditi na tome.


Što bi ti rekla? Imaš kakav prijedlog?
__________________
"Ja ovdje djelim iskustvo a ne vrijedam,i to je poanta ovoga foruma da razmjenimo mišljenja i iskustva na jednoj kulturnoj razini a ne da se vrijedamo i omalavažavamo zato jer su nam iskustva različita .Pa ebote da su ista pa ne bi ni imali o čemu piskarat ovdje." Spalatina-nyc
cajna_mjesavina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 21:50   #149
ma šta joj imaš govoriti, samo ćeš si pokvariti odnose. ignoriraj to diplomatski. šta te briga za babu, nit živiš kod nje, nit ti plača račune. bitno je kakav ti je muž, a valjda ti i ne bi bio muž da je panjina, jel tako? a i valjda ga je onda ipak nečem dobrom nučila.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 21:51   #150
Quote:
cajna_mjesavina kaže: Pogledaj post
Imaš pravo.
Ne znam što da kažem, prepristojna sam jer je to njegova mama, pa šutim jer eto to je ona.

Nisam osoba koja odgovara ljudima tak da spušta kada to treba, ne znam to, ali slažem se s tobom, trebala bih poraditi na tome.


Što bi ti rekla? Imaš kakav prijedlog?
ovo ti je krivi stav. radi ljudi koji šute ljudi i ljudi koji stvarno tako misle imamo to što imamo. ne trebaš spuštati, mogla si joj jasno dati do znanja što misliš o tome uz "šaljiv" tj. ciničan komentar. ljudi nisu glupi, skuže. a kad skuže , više to ne ponavljaju uglavnom. no ti si glumila, radi braka, muža, višeg ciljanećeš se zamjerit. i sad se tu dolaziš žalit.
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 21:52   #151
Quote:
cajna_mjesavina kaže: Pogledaj post

Što bi ti rekla? Imaš kakav prijedlog?
Kad te je pitala "I koliko cesto ga palis", trebala si odgovoriti "Skoro svaku vecer" i namignuti
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 21:55   #152
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
ma šta joj imaš govoriti, samo ćeš si pokvariti odnose. ignoriraj to diplomatski. šta te briga za babu, nit živiš kod nje, nit ti plača račune. bitno je kakav ti je muž, a valjda ti i ne bi bio muž da je panjina, jel tako? a i valjda ga je onda ipak nečem dobrom nučila.
pa veli da je mama naučila čistit njegovu seku, ali ne i muža. kaj nije to kritika mužu?imala sam 5 iz logike
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 21:55   #153
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
ovo je tako krivo.
tko je sve to govorio, samo muški ili i žene?
jer nekad i žene, pogotovo starije, jednako govore.
muško

al skočila je ekipa (muška, iz vijeća mi) pa dreknula na frajera
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 21:55   #154
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
ovo ti je krivi stav. radi ljudi koji šute ljudi i ljudi koji stvarno tako misle imamo to što imamo. ne trebaš spuštati, mogla si joj jasno dati do znanja što misliš o tome uz "šaljiv" tj. ciničan komentar. ljudi nisu glupi, skuže. a kad skuže , više to ne ponavljaju uglavnom. no ti si glumila, radi braka, muža, višeg ciljanećeš se zamjerit. i sad se tu dolaziš žalit.
Nisam ništa rekla radi ovog "neću se zamjerit".
A što bi rekla, ja se slažem da je glupo niš ne reć i da treba odgovorit i da tu griješim, samo ne znam što da joj kažem.

jbg njem muž nije sudjelovao u nikakvim poslovima, od kučanskih do odgoja djece i njoj je to nešto podrazumijevajuće za žensko.

Što bi ti rekla?
__________________
"Ja ovdje djelim iskustvo a ne vrijedam,i to je poanta ovoga foruma da razmjenimo mišljenja i iskustva na jednoj kulturnoj razini a ne da se vrijedamo i omalavažavamo zato jer su nam iskustva različita .Pa ebote da su ista pa ne bi ni imali o čemu piskarat ovdje." Spalatina-nyc
cajna_mjesavina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 21:56   #155
Zašto bi to nužno bio šovinizam?

A) žena im je došla u kuću, možda želi malo više komunicirati sa snahom a ne sa sinom, s njim se možda čuje dvaput dnevno.
B) to su barem nekakve zajedničke teme svim ženama, klinci, kozmetika, kućanstvo...tu je i generacijski jaz u pitanju, možda nemaju nekih zajedničkih tema o kojima bi pričale pa je i roomba dobra tema.

Zašto bi bilo što morala komentirati na to? Ne kužim, da pričaju o autu i da svekar pita sina "Koliko često ga voziš na servis" jel bi to isto nešto uvredljivo jer pa on nije jedini koji zna voziti i jedini koji zna objasniti mehaničaru što ne valjda s autom.
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 21:56   #156
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
pa veli da je mama naučila čistit njegovu seku, ali ne i muža. kaj nije to kritika mužu?imala sam 5 iz logike
Nije nije, on se poslije sam naučio kad se odselio od kuće. Sve dijelimo ravnopravno.
__________________
"Ja ovdje djelim iskustvo a ne vrijedam,i to je poanta ovoga foruma da razmjenimo mišljenja i iskustva na jednoj kulturnoj razini a ne da se vrijedamo i omalavažavamo zato jer su nam iskustva različita .Pa ebote da su ista pa ne bi ni imali o čemu piskarat ovdje." Spalatina-nyc
cajna_mjesavina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 21:58   #157
Quote:
SubSV kaže: Pogledaj post
Zašto bi to nužno bio šovinizam?

A) žena im je došla u kuću, možda želi malo više komunicirati sa snahom a ne sa sinom, s njim se možda čuje dvaput dnevno.
B) to su barem nekakve zajedničke teme svim ženama, klinci, kozmetika, kućanstvo...tu je i generacijski jaz u pitanju, možda nemaju nekih zajedničkih tema o kojima bi pričale pa je i roomba dobra tema.
Zato što pretpostavlja da se kućanstvom bavim isključivo ja, jer sam žensko.
Recimo, on kada napravi kolače, vidim da joj to nije pravo i da smatra da se ja o njemu ne brinem kako ona smatra da bi trebalo.
__________________
"Ja ovdje djelim iskustvo a ne vrijedam,i to je poanta ovoga foruma da razmjenimo mišljenja i iskustva na jednoj kulturnoj razini a ne da se vrijedamo i omalavažavamo zato jer su nam iskustva različita .Pa ebote da su ista pa ne bi ni imali o čemu piskarat ovdje." Spalatina-nyc
cajna_mjesavina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 21:58   #158
šta te briga. ispada da tražiš njenu potvrdu jer si nesigurna.

Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
pa veli da je mama naučila čistit njegovu seku, ali ne i muža. kaj nije to kritika mužu?imala sam 5 iz logike
pa zašto sa svekrvom o tome priča, jel ga ona i dalje odgaja? jel očekuje da mu mama kaže da mora saugati u svom stanu? ne kužim to, stvarno. to mi je kretenizacija muškaraca. opet krivo.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 21:59   #159
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
ovo ti je krivi stav. radi ljudi koji šute ljudi i ljudi koji stvarno tako misle imamo to što imamo. ne trebaš spuštati, mogla si joj jasno dati do znanja što misliš o tome uz "šaljiv" tj. ciničan komentar. ljudi nisu glupi, skuže. a kad skuže , više to ne ponavljaju uglavnom. no ti si glumila, radi braka, muža, višeg ciljanećeš se zamjerit. i sad se tu dolaziš žalit.
treba birati svoje bitke.

ja ne mislim da svima sve treba dati do znanja. prvenstveno jer jednostavno nije toliko bitno.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 22:00   #160
Quote:
cajna_mjesavina kaže: Pogledaj post
Nisam ništa rekla radi ovog "neću se zamjerit".
A što bi rekla, ja se slažem da je glupo niš ne reć i da treba odgovorit i da tu griješim, samo ne znam što da joj kažem.

jbg njem muž nije sudjelovao u nikakvim poslovima, od kučanskih do odgoja djece i njoj je to nešto podrazumijevajuće za žensko.

Što bi ti rekla?
gospođo ak je vaša kćer skužila koji gumbić stisnut, sigurna sam da bi moj MOJ MUŽ još bolje:klap: znate, kad mene nema doma, nekad znam otić po špeceraj jer je on UMORAN od posla, samo mu pokažite kak da upali kaj ne ljebek da možeš ti to. ajmo skupa probat sada da vidimo kak ide, ha??:klap:
vau, pogle kak super robot dela, kaj veliš? bumo mi uzeli jednog, kaj veliš, ha?

__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:31.