Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.06.2017., 00:15   #1001
Nikada mi stvarno neće biti jasna potreba za Derininom smrti....sve bi se u ovoj seriji rješilo ovako,kako se rješilo i da je Derin preživjela.....ali,to bi valjda Turcima isto bila još jedna "neuspjela" serija sa sretnim krajem,a to kod njih ne pali....
Ali,došao brodom u ovaj grad i otišao iz njega brodom....ali,sa svojim i Derininnim sinom.....
Mali Šahin Jr. je premeden....srećica mala,koji nikada neće upoznati svoju majku,zbog dvije šmizle,koje su neke vrle scenaristice,pa valjda svoje osobne neuspjehe i nikakav sexualni život ispucavaju na piskaranju ovakvih traumatičnih scenarija.....
Svi su se snašli,pronašli neki novi život,samo je Ali,koji je i tako i tako imao težak život,morao ostati ovako sam i nesretan.....Fuj!
Jako sam "iznenađena",da su upokojile onog kretena Tekina....očekivala sam,da ga još i nagrade životom,nakon svega,što je napravio u seriji,a ni za Belgin nemam osjećaja,nek je ostala ovako sama....i ona ima veliki udio u Derininoj smrti i sad bi još i unuka.....ma nemoj!!!!!!!
Najpametnije i je od Alija,da je krenuo svojim putem i da će se sigurno dobro brinuti za malenoga.
Kerem je večeras rasturio glumom....pa gdje je bio sve ove epizode,kad je bio neprepoznatljiv....
Šteta,da se ove dvije nisu snašle u ovoj seriji,jer su po ovom početnom predlošku mogle napisati i puno bolje,nego su vrludale i valjda samo smišljale krvavi kraj serije.....
Nakon svega,što reći....dobro da je gotovo!!!!!!
Neću ovima dvjema nikada oprostiti za ovaj gaf....nek znaju!
nala321 is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 00:33   #1002
Kuku lele, dakle smrt na kraju.

Sreca pa su toliko unistili seriju da me ne pogadja onoliko koliko bi da sam se mogla uzivjeti u radnju.
Ovako mogu reci da me sve podsjetilo na onu narodnu da djeca ispastaju grijehe roditelja, pa je po toj logici Derin platila za grijehe ludaka koji je napravise i rodise.

Ali u seriji koja je ionako napatila i glumce i gledaoce na sve moguce nacine, najmanje sto su mogli scenaristi je da se svima oduze jednim srecnim krajem, sto ih uopste gledaju, a ne tuku motkama zbog piskaranja kojim su sve upropastili.

Od serije koja je obecavala napravili su takvu papazjaniju da je to grehota. Steta glumca, steta pocetnog potencijala serije.
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 01:00   #1003
[email protected] tako...Derin je žrtva dvaju debila,koji su imali život prepun laži i kriminala,bez imalo osjećaja za svoje dijete....
Uzalud su sada eto na kraju prikazivali Belgin,koja jauče i kaje se zbog svega,što je napravila Derin....kako ju ni u čemu nikada nije podržala....i uzalud su prikazali Tekina,koji moli Alija,da ga ubije,jer eto...on je nesretno upucao Derin,nije imao ni vremena saznati,da je u međuvremenu i umrla,jer je na brzinu morao prodati robu,nabaviti putovnicu,kako bi zbrisao iz zemlje...to je pravi otac....
Nešto se baš i ne sjećam serije,gdje su baš oba roditelja bila ovako odvratna....svuda je barem jedan roditelj donekle normalan,ali ovih dvoje su vrh.....Derin je zaista ispala dobro dijete,pored ovih minstruma.....
Ne znam ni zašto je moj Henrik trebao platiti glavom.....i to od Tekina.....
Doduše i on je naginjao krimosima,ali za svoj džep....a i on je stvarno volio Derin,kakav god da je bio....Eto je na kraju i pomogao Aliju,da pronađe ovo smeće od čovjeka.....Bojala sam se na kraju,da još neće i Alija učiniti ubojicom....ne bih se ni iznenadila!!!!!
nala321 is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 01:01   #1004
[email protected] tako...Derin je žrtva dvaju debila,koji su imali život prepun laži i kriminala,bez imalo osjećaja za svoje dijete....
Uzalud su sada eto na kraju prikazivali Belgin,koja jauče i kaje se zbog svega,što je napravila Derin....kako ju ni u čemu nikada nije podržala....i uzalud su prikazali Tekina,koji moli Alija,da ga ubije,jer eto...on je nesretno upucao Derin,nije imao ni vremena saznati,da je u međuvremenu i umrla,jer je na brzinu morao prodati robu,nabaviti putovnicu,kako bi zbrisao iz zemlje...to je pravi otac....
Nešto se baš i ne sjećam serije,gdje su baš oba roditelja bila ovako odvratna....svuda je barem jedan roditelj donekle normalan,ali ovih dvoje su vrh.....Derin je zaista ispala dobro dijete,pored ovih monstruma.....
Ne znam ni zašto je moj Henrik trebao platiti glavom.....i to od Tekina.....
Doduše i on je naginjao krimosima,ali za svoj džep....a i on je stvarno volio Derin,kakav god da je bio....Eto je na kraju i pomogao Aliju,da pronađe ovo smeće od čovjeka.....Bojala sam se na kraju,da još neće i Alija učiniti ubojicom....ne bih se ni iznenadila!!!!!
nala321 is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 08:41   #1005
ubili su Derin vjerujem da je Kerem maestralno odglumil tugu...@nala vjerujem ti da je rasturio ....kaj reč, ne znam, nisam pratila pod zadnje pa nisam ni vezana za likove.....žao mi Alija i malog koji je baš ko i njegov tata ostao mali bez mame
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 09:40   #1006
Dakle, moj optimizam ipak nije bio utemeljen, ovog puta najava nije bila samo navlakuša nego stvarni prikaz stanja.

Nisam pogledala epku, ne mogu bez prijevoda, iako za ovakav kraj ne treba mi baš prijevod. Obično ne čitam forum ako nisam pogledala epku jer ne volim spojlanja, ali ova serija je toliko glupavo napravljena da mi spojlanje nimalo ne smeta. Dapače, odgovara mi da se ne mučim

Ajde, neka se Kerem probudio i pokazao što zna pa makar to bilo i u zadnjoj epki.
No naravno, Alijev lik nije zaslužio ovoliko nesreće u životu, povijest se ponovila donekle, još jedno dijete je ostalo bez majke. Prestrašno, zaista, ove dvije nemaju mašte nimalo, zamislile su nesretan kraj i silom nastojale da tako i bude.
A ode i Henrik,,,ma bzvz pokolj bez smisla
__________________
Bohemian rhapsody - Queen
holaquetal is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 09:46   #1007
@imatina....ja sam eto pratila seriju,a ne mogu reći,da sam se uopće nešto jako vezala za likove....sve mi je to bilo nekako"sklepano",pa i ta ljubav između Alija i Derin mi nije nikako bila prikazana,kao neka veeelika ljubav.....znaš,da smo i komentirale,da nam nije jasno,voli li on nju baš tako jako.....
Sinoć mi je Ali čitavu epizodu pokazivao tako jake emocije,tako veliku ljubav i tugu....pa se pitam,zašto takav odnos nije prikazivan i tijekom serije....možda bi onda i sama serija dobila barem malo na kvaliteti.
Ne mogu dokučiti razlog i uopće način razrade svih likova...kao da ove dvije pivopije nisu uopće znale u kojem bi zapravo smjeru trebale krenuti i na čemu bi trebao biti zapravo pravi akcent....
Ako se u nekom momentu i pokazalo,da serija i neće biti neki megahit i da neće potrajati,mislim,da su trebale poraditi na tome,da onda u nešto manje epizoda pokušaju izvući maksimum iz ovog započetog.
To mi je totalno izostalo i dobila sam utisak,da su kompletno svi samo čekali kraj....
Žao mi je Kerema....ovu mu seriju neću ni uvrstiti u nešto,što bih uopće trebala pamtiti,osim eto u tih nekoliko scena,gdje je pokazao,da ovdje nije nikako iskorišten njegov glumački domet.....
nala321 is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 20:58   #1008
Napokon sam se sjetila pogledati zadnju epku .

Ustvari, zadnja epka (uz prvu) je skoro i najbolja. Bez praznog hoda, logičnog razvoja događaja, s glavom i repom, gluma svih odlična, jako dobro.
Sasvim druga stvar je što ovdje zaista nije bio potreban ovoliko tragičan kraj, one dvije su zaista pretjerale. Kad su nas već toliko davile nebulozama, trebale su napraviti da se Tekin i Belgin međusobno poubijaju i napokon ostave Alijevu obitelj na miru. Ovako...

Žao mi je i našeg Henrika, niti on nije trebao završiti tako tragično.

Bilo mi je zabavno ono s Tekinom, kad je ušao u onu kutiju. Ma ja bih ga ostavila unutra zauvijek, neka jede onu svoju lovu.

A Belgin mi zaista nije trebala na kraju, taman sam zaboravila na nju, a ona se pojavi ni manje ni više nego na brodu i pita Alija neka joj ostavi dijete! WTF????? Pa što ta umišlja?! Upropastila je jedno dijete pa bi i drugo, ima iskustva žena. U jednom trenu sam se prepala kako će joj Ali, onako glupav, stvarno ostaviti maloga, no srećom, imao je svijetli trenutak.

Ipak mi je malo blesavo što Ali jednomjesečnu bebu vodi sobom na brod, a ne zaboravimo da je još i prerano rođen, dakle treba posebnu njegu.
Kad su već pokazali događaje mjesec dana nakon rođenja Šahina jr. mogli su malo promisliti i prikazati kao da dijete ima barem godinu dana, to bi mi bilo malo prihvatljivije.
............................
Svakako, bilo što bilo, iskreno se nadam da će Kerem uskoro dobiti neku bolju ulogu.

Za Leylu se ne bojim, gledat ćemo mi nju vrlo skoro, u to sam sigurna.

Također, voljela bih Nesrin/Defne Kayalar gledati ponovo u nekoj ulozi koja joj leži (fantastična je bila u ulozi otkvačene tete u MC, izvrsna, baš joj je to leglo), ne kažem da je ovdje loše odglumila, dapače, bila je odlična, ali može ona više.

Gürkan Uygun, markantan čovjek i odličan glumac, napravio je jako puno u ulozi Šahina, voljela bih ga ponovo gledati.

Nilperi Şahinkaya u ulozi Asli također je napravila najviše što je mogla od onako ludog lika, ma ona je u pet minuta uloge pokazala više umijeća nego Leyla u cijeloj seriji. Nadam se nekom novom projektu i za nju.

Eto, pozdrav svim curama i vidimo se na nekoj novoj temi!
__________________
Bohemian rhapsody - Queen
holaquetal is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 14:18   #1009
Serija je prodana u Maleziju, to će biti prva turska serija na nacionalnom malezijskom RTM kanalu.

Evo što distributer Ecco Rights piše o tome::

Quote:
17 August 2017
Eccho Rights brings award-nominated Turkish Drama to Malaysia
Eccho Rights have secured deals for Heart Of The City and Insider in Malaysia, where interest in Turkish Drama is taking off. Ay Yapim’s Heart Of The City will become the first ever Turkish Drama on national pubcaster RTM later this summer.

“We are very excited by this development, and see the Malaysian market as a big opportunity for Turkish Drama,” says Nixon Yau Lim, Head of Asia Pacific. “There is already a strong core of fans in the region enjoying Turkish series through subscription services, but with RTM bringing Heart Of The City to free-to-air television, we expect the genre to flourish even further.”

Further to the deal in Malaysia, we have also confirmed further new sales for the series in Israel (Dori Media), Lithuania (LNK), Angola (Zap) and Bulgaria (BTV).

Staying in Asia, Heart Of The City was nominated for two awards at this year's Seoul International Drama Awards, alongside nominations for another Eccho Rights represented Ay Yapim series, Brave And Beautiful.
__________________
Bohemian rhapsody - Queen
holaquetal is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 15:29   #1010
A jesu se i usrecili.

Kud bas s njima da krenu, da ogade narodu turske serije odmah na prvu loptu.
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 13:41   #1011
Ne mogu izdržati,a da ne prokomentiram,kako nam je holica bila vidovita na kraju ove serije,jer je napisala,da se ona ne boji za Leylu i da će uskoro imati novi projekt.... za holaquetal.....

Ovdje sasvim bljedunjava kraj divnog Kerema,a sad joj je ponovno pala sjekira u med....kreće sa filmom sa isto tako šećernim Šukricom....pa ja bum popiz....la........tko to vidi u njoj tako izvrsnu glumu stvarno se pitam
nala321 is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:50.