Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.08.2013., 16:57   #1
Glumci iz serije "Djevojka imena Feriha" - zajednička tema

Glumci iz serije "Djevojka imena Feriha" - zajednicka tema




Cağatay Ulusoy

Hazal Kaya


Vahide Perçin (dok je snimana AFK prezivala se Gördüm)



Rodjena: 13.06.1965. Izmir, Turska
Projekti: Bir İstanbul Masalı, Hırsız Polis, Annem, Adını Feriha Koydum, Merhaba Hayat...


Deniz Uğur



Rodjena: 17.10.1971. Istanbul, Turska
Projekti: Hayatım Sana Feda, Ertelenmiş Hayatlar, Bu Son Olsun, Adını Feriha Koydum...


Yusuf Akgün



Rodjen: 11.09.1984. Istanbul, Turska
Projekti: Hepsi bir, Adını Feriha Koydum, Beni Böyle Sev...


Ceyda Ateş



Rodjena: 14.09.1987. Ankara, Turska
Projekti: Elveda Rumeli, Yer Gök Aşk, Adını Feriha Koydum, Evlerden Biri, Rüya Gibi Geçti...


Melih Selçuk



Rodjen: 07.02.1984. Mardin, Turska
Projekti: Kasaba, Adını Feriha Koydum, Rüya Gibi Geçti, Pis Yedili...


Sedef Şahin



Rodjena: 14.05.1992. Istanbul, Turska
Projekti: Avrupa Yakası, Belalı Baldız, Sevgili Dünürüm, Adını Feriha Koydum...


Metin Çekmez



Rodjen: 26.07.1945. Istanbul, Turska
Projekti: Yürek Çığlığı, Kuşdili, Binbir Gece, Adını Feriha Koydum, 20 Dakika...


Barış Kılıç



Rodjen: 01.01.1978. Istanbul, Turska
Projekti: Vazgeç Gönlüm, Aynadaki Düşman, Sakarya Fırat, Adını Feriha Koydum, Merhaba Hayat...

Zadnje uređivanje Saraaaa84 : 18.08.2013. at 17:37.
Saraaaa84 is offline  
Old 18.08.2013., 16:58   #2
Pelin Ermiş



Rodjena: 20.08.1982. Izmir, Turska
Projekti: Vazgeç Gönlüm, Aşk-ı Memnu, Cahennem, Adını Feriha Koydum...


Neşem Akhan



Rodjena: 06.03.1984. Izmir, Turska
Projekti: Hayat Türküsü, Kapalı Çarşı, Adını Feriha Koydum...


Ahu Sungur



Rodjena: 05.02.1981. Istanbul, Turska
Projekti: Arka Sokaklar, Binbir Gece, Bu Kalp Seni Unutur Mu, Adını Feriha Koydum...

Murat Onuk



Rodjen: 27.09.1960. Istanbul, Turska
Projekti: Asmalı Konak, Gümüş, Genco, Adını Feriha Koydum, Umutsuz Ev Kadınları...
Saraaaa84 is offline  
Old 18.08.2013., 20:15   #3
Ahu Sungur je '81. godište?! Šokirana sam.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 18.08.2013., 20:25   #4
Quote:
Saraaaa84 kaže: Pogledaj post
Ahu Sungur http://i41.tinypic.com/t5q2c4.jpg
Rodjena: 05.02.1981. Istanbul, Turska
Projekti: Binbir Gece
žena je u vrijeme snimanja AFK imala 30/31 godinu???? SAMO??? ja sam mislila da u RL ima 4 banke, kao npr. u seriji. iznenađena sam! deniz ugur (sanem) je 10 godina starija od nje, a izgleda 10 mlađe! btw. evo slika sa ljetovanja ahu -klik-

deniz ugur ima baš turbulentan život! majka joj je poznata balerina Suna Uğur, a otac poznati operni pjevač Mete Uğur. ovaj pregrozni tip (TV faca Reha Muhtar) joj bio 2. muž, ima s njim blizance Poyraz Deniz Muhtar & Mina Deniz Muhtar (evo kad su malo veći). međutim, što se dogodilo sa denizinim prvim mužem, İsmailom Hakkıjem Sunatom (također glumac), je prava drama. 2004. godine je ismali ubijen tijekom prepirke sa susjedovim sinom İhsanom Fuatom Özgenom. sunat je došao susjedu kako bi ga upozorio da stiša muziku koju je glasno slušao u vrtu svoje kuće. tu je izbila prepirka, sunat je otišao kući, uzeo atrapu pištolja (blank gun), vratio se ishanu kako bi ga zaplašio. ihsan, vidjevši sunata sa pištoljem, odlazi unutra, uzima svoj registrirani pištolj i sa 10 hitaca na mjestu ubije 38-osmogodišnjeg sunata. kasnije se ispostavilo da sunat nikada nije opalio iz svoje atrape (lažni pištolj). u nekim člancima je spominje da je ihsan pucao 8 puta. evo članak o svemu tome, možda nam xavi može pomoći. u tom momentu su sunat i deniz ugur imali 6-ogodišnjeg sina. kasnije znamo da je deniz za vrijeme AFK oboljela od raka. jedan veći intervju s njom.

Quote:
IZVOR/HURRIYET: In 2004 actor İsmail Hakkı Sunat was shot to death during an argument with his neighbor's son. İhsan Fuat Özgen, which broke out when Sunat warned his young neighbor, who was listening to music very loudly in the garden of his house, to be silent. As the two neighbors started to argue, Sunat went home and got his blank gun. Seeing Sunat with a weapon in his hand, Özgen took out his licensed gun and shot Sunat 10 times. It was later confirmed that Sunat did not fire the blank gun.
deniz & pok. suprug ismail hakki sunat



deniz & reha +blizanci



na ovoj slici mi je prelijepa!
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 18.08.2013., 20:58   #5
Meni isto izgleda kao da ima 40ak godina. Još si čitavo vrijeme mislim kako se žena negdje baš dobro drži za te godine. Kad ono tek izašla iz 20ih.

Ufff, Denizin prvi brak...jako tragično. Koma što je išao zaplašivati pištoljem, ali kakav je to manijak koji je strusio 10 metaka u susjeda, užas. Drugog muža je bolje da ne komentiram.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 18.08.2013., 21:00   #6
ja sam šokiran sa godištem Pelin Ermiş, meni izgleda skoro pa 15 godina mlađe, ne mogu vjerovati da je ta djevojka u tridesetima
Frankenstein. is offline  
Old 18.08.2013., 21:10   #7
Ovo joj je sadasnji decko, Orçun Benli, reziser.



Inace je hapsen zbog droge, zajedno sa Cağatayem i Yusufom Akgünom.
Saraaaa84 is offline  
Old 18.08.2013., 21:13   #8
Deniz draga, kud gledaju te lijepe oke...

Yusuf i Caga su si jako dobri, što ne?
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 18.08.2013., 21:16   #9
Ahu i 30 godina?? Pa ko je tu lud? Ok, žena ima super tijelo, dobro se drži, ali brate u faci je baš ono istrošena . Šok, šok
Luxxy is offline  
Old 18.08.2013., 21:28   #10
Ahu Sugnur 30 a Denis Ugur 42 nemoguće ...Šokirana sam
Sanja 453 is offline  
Old 18.08.2013., 21:30   #11
da li postoji mogućnost da je neka greška u svezi godišta Ahu Sungur???

ona stvarno ne izgleda da ima ispod 40 godina
__________________
Saying nothing... sometimes says the most
maxnel is offline  
Old 18.08.2013., 21:35   #12
Quote:
maxnel kaže: Pogledaj post
da li postoji mogućnost da je neka greška u svezi godišta Ahu Sungur???

ona stvarno ne izgleda da ima ispod 40 godina
Ne postoji greska, gledala sam njen intervju jos dok se snimala serija u kom je rekla da ima 31 godinu, i ja sam se sokirala.
Saraaaa84 is offline  
Old 18.08.2013., 21:47   #13
Išla sam guglati čim sam pročitala da je '81. godište. Ali da, doista je. Samo je 9 godina starija od Cagataya, a mamu mu glumi.

Evo, recimo ova slika, 45 bih joj minimalno dala.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 18.08.2013., 22:08   #14
Nevjerojano zvuči da su Pelin i Ahu samo godinu dana razlike
Meni Pelin djeluje puno mlađe
__________________
Važno je biti drugačiji od ostalih!!
maja1001 is offline  
Old 18.08.2013., 22:40   #15
Pa mi imamo i temu. Mene svakako zanima o glumcima više tako da mi je drago zbog teme.

I ja sam u šoku da je Ahu '81. godište, izgleda barem 5 godina starije. Pogotovo kad je usporediš s Deniz. I onda je glumila Cagatayu mamu, a samo starija 9! godina od njega. Svakako izgleda starije nego što je.

Deniz život nije mazio.
__________________
Eksik Sarp :)
Poncha_los a is offline  
Old 18.08.2013., 23:08   #16
Quote:
Saraaaa84 kaže: Pogledaj post
Ne postoji greska, gledala sam njen intervju jos dok se snimala serija u kom je rekla da ima 31 godinu, i ja sam se sokirala.
hvala na informaciji... i ja sam začuđena
__________________
Saying nothing... sometimes says the most
maxnel is offline  
Old 19.08.2013., 00:47   #17
Evo i mene ovdje...

Koje informacije, u soku sam...

Kak ce Ajsun zgledat sa 40, ak tak sad zgleda, a 81. god..?

Kak je Zehra mlada, kad nije onak obucena... A muz- Riza, stariji 20 god..

Sanem mi je jako zgodna zena i ne kuzim kaj radi s onim dedekom i ovim sad novim..uzas... Bas mi je zao zbog prvog muza..

A Meho nam 84.?...

A Halil, gdje nam je on?... Sad kad ispadne da je on 95.god..
malii_gardelin is offline  
Old 19.08.2013., 01:01   #18
Kako sam Halila zaboravila?
Evo, ispravljam gresku.


Ufuk Tan Altunkaya



Rodjen: 15.05.1984. Villingen, Nemacka
Projekti: On je pozorisni glumac prva televizijska uloga mu je u Adını Feriha Koydum.
Saraaaa84 is offline  
Old 19.08.2013., 13:06   #19
Ufuk je izgledom tipičan Turčin, barem meni. Uvijek kad čujem riječ "Turčin" takav neki tip mi padne na pamet, ne mogu si pomoć. Izgleda da će mi odsad Ufuk biti prvi koji mi pada na pamet pri toj riječi.

Nego, baš bi ga voljela vidjeti u drugačijoj ulozi, šteta bi bilo da ga percepiram samo kroz Halila, iako svaka mu čast, maestralno je skinuo tog lika .
Luxxy is offline  
Old 19.08.2013., 15:10   #20
Sok? ma yok, sokata...kao i svi i ja se cudim '81 godistu Gospođi mami, ma da ne povjerujes. A Gđa Pelin je komad pravi, ali mi nije jasno kakvi su joj to muzevi odnosno partneri, izuzevsi prvog supruga, pa neznas koji je ruzniji prije mi izgledaju kao neki ulicari nego nekakva gospoda.
Nasmijah se kad sam vidjela da je "Meho" iz Mardina, pa da mentalitet mu je u seriji bas onak Mardinski
Iako mi je "Halil" odvratno stvorenje, tako ne mislim nakon sto sam vidjela neke njegove privatne slike, nema onog psiho pogleda, totalno mi je cool lik.
Oprostite sto im koristim imena iz serije, jedva sam i ta popamtila,i to ne sva, nisam si sa turskim ni na Vi a kamoli na Ti
__________________
01.07.2010
CICOTINA is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:35.