Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Sportska oprema

Sportska oprema Od kupaćih gaća do trkaćih konja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.06.2014., 16:38   #1281
Prodajem role Rollerblade Spark SC80, ako nekoga zanima:
http://www.njuskalo.hr/role/role-rol...oglas-11150415
valjo1995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2014., 00:35   #1282
Dok vozim cuje se samo na jednu nogu neki zvuk kao da vrsim jak pritisak na nesto pa malo pukne i tako svaki put kad stanem na nogu, tockovi su ok nema pijeska unutra, cvrsti su, je li moguce da se jednostavno neki tocak pokvario i da ce ti zvuci da se prave sve dok ne kupim nove tockove?
LakiFHR is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2014., 19:42   #1283
Pozdrav!!!

Vec dugo vremena imam salomon role, super su mi udobne i ne bi ih mijenjala, samo, kocnica mi se dosta istrosila, a nigdi ne mogu nac za kupiti novu. Help!! Jel tko zna gdne mogu naci kocnicu, ili su kocnice univerzalne?
jednababaroga is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2014., 22:35   #1284
Pozdrav svima!

Trebam savjet vezan za role.
Nisam rolao 10-ak godina i sad sam se opet zaželija i volija bi kupit neke nove. U međuvremenu sam samo nekoliko puta kliza tako da se može reć da sam opet na početku.
Naša sam u Splitu u jednom dućanu rollerblade spark xt84 dosta povoljno (680kn s nekim popustima) ali me brinu bearings SG7 i kotači od 84mm jer sam pročita da je to prebrzo za početnike. Zanima me jel mogu ja skinut te kotače i stavit neke manje. Ako mogu, sljedeće pitanje je jel mogu stavit veličinu kotača koje poželim ili tek bar brojeva niže te jesu svi kotači univerzalni tako da odgovaraju na sve role ili ovisi o marki i tipu
Nadalje... šta je s tim bearings-ima (ležajevima pretpostavljam?! ) . jel se i njih onda triba minjat ako bi se montirali drugi kotači.
Ako može netko malo objasnit i dat mi neki savjet ili prijedlog.
Hvala!

Evo role ->
-RoR- is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2014., 10:50   #1285
molim samo jednu informaciju:
što znače oznake za role 1.0, 2.0, 3.0...itd?
BeerMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2014., 22:42   #1286
Quote:
-RoR- kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!

Trebam savjet vezan za role.
Nisam rolao 10-ak godina i sad sam se opet zaželija i volija bi kupit neke nove. U međuvremenu sam samo nekoliko puta kliza tako da se može reć da sam opet na početku.
Naša sam u Splitu u jednom dućanu rollerblade spark xt84 dosta povoljno (680kn s nekim popustima) ali me brinu bearings SG7 i kotači od 84mm jer sam pročita da je to prebrzo za početnike. Zanima me jel mogu ja skinut te kotače i stavit neke manje. Ako mogu, sljedeće pitanje je jel mogu stavit veličinu kotača koje poželim ili tek bar brojeva niže te jesu svi kotači univerzalni tako da odgovaraju na sve role ili ovisi o marki i tipu
Nadalje... šta je s tim bearings-ima (ležajevima pretpostavljam?! ) . jel se i njih onda triba minjat ako bi se montirali drugi kotači.
Ako može netko malo objasnit i dat mi neki savjet ili prijedlog.
Hvala!

Evo role ->
Ne znam dal će ti još biti korisno... vozim 84 mm role sa ABEC-7 (slično ko SG-7, samo drukča oznaka) ležajevima.

Mislim da 84-ke nisu nimalo pretjerane role za početnika, pogotovo jer si već imal iskustva u rolanju. Ako imaš želju rolati puno, bolje je kupit ove role nego neke plastiq koje ti neće pružiti pravi užitak. Ako znaš kočiti stražnjom kočnicom - svaka rola je adekvatna za početnika (osim možda 100+ mm kotači i naravno role za speedskating...)

Tak da s 84-kama nebi trebal imati nekog velikog problema, danas u svijetu fitness rola sa 90, 100 i čak 110 mm kotačima to je prilično normalna veličina kotača. Ali naravno, ako želiš manje možeš staviti i manje - međutim, moguće je da su manji kotači i uži, pa će ti trebati još i dodatni "spejseri" kako bi se kotači adekvatno mogli učvrstiti u frejm.
__________________
abcdefghijklmnopqrstuvwxyz
Gedeon is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2014., 23:20   #1287
Quote:
BeerMan kaže: Pogledaj post
molim samo jednu informaciju:
što znače oznake za role 1.0, 2.0, 3.0...itd?
Vjerojatno misliš na oznake veličine za dječje role (po američkom sustavu).

Konverziju u EU veličine imaš ovdje (skrolaj malo dolje): http://www.inlineskates.com/Sizing-G...kateSizeCharts
__________________
abcdefghijklmnopqrstuvwxyz
Gedeon is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2014., 18:59   #1288
bauer role

Bok ljudi,

trebam savjet

Kao mlađa sam rolala na Bauerkama i ostale su mi u super sjećanju. Sad sam neko vrijeme bila na nekim no name totalno, a onda sam skužila da mi je rolanje i dalje super kao i prije i da hoću neke fakat dobre role. Bez plastičnih pričvršivača gore koji lagano opuštaju stisak, bez ljepljivih traka koje kad zategnem strše sa strane i u vožnji se znaju odlijepit, a bome i sa boljim osiguranjem zgloba.
Ono što me zanima je: gdje u Zagrebu mogu kupiti Bauerke? Koja im je cijena' Na što bi možda trebala pripaziti (čitam stare postove i uopće se ne kužim u debljinu kotača). Netko je rekao da su B. jeftinije u Ljubljani, ali to je post iz 2008. pa ne znam je li još uvijek tako. Ako je, gdje je najbolje da ih kupim?
Hvala puno
zrinka777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2014., 10:53   #1289
Role po izboru iz Hervisa u vrijednosti 500kn za 380

http://www.njuskalo.hr/role/role-izb...oglas-12645581
ivana.mmmmm is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2014., 21:01   #1290
reporuka?

Pozdrav grupi, imam klinku koja će napuniti 6 godina i vrlo je spretna na rolama, ali su spore i polako ih želi prisvojiti mala od 4 godine pa si mislim kupiti nekakve polovnjače za ovu stariju . Zapele mi ove Bladerunner u Njuškalu.
Jel omjer cijene, potrošenosti i kvalitete OK?

http://www.njuskalo.hr/role/djecje-r...oglas-12473457
pprrppaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2014., 23:17   #1291
Quote:
jednababaroga kaže: Pogledaj post
Pozdrav!!!

Vec dugo vremena imam salomon role, super su mi udobne i ne bi ih mijenjala, samo, kocnica mi se dosta istrosila, a nigdi ne mogu nac za kupiti novu. Help!! Jel tko zna gdne mogu naci kocnicu, ili su kocnice univerzalne?
Mene muči ista stvar. Imam salomon role već godinama i kočnica mi je pri kraju. Uopće neman ideju di da je kupim, bilo salomonovu bilo neku drugu?

maddie* is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 00:34   #1292
probajte naći na nekom web shopu....tako sam ja uzela za svoje salomonke prije 2 godine...ili odite u servis Level 2 ako ste u zg...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 11:11   #1293
kupujem disco role

kupujem disco role 37/38/39
javite u inbox
hvala
__________________
Moji albumi
malena29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2014., 14:35   #1294
škola ili tutor rolanja u rijeci

da li znate nekoga tko zna, a bio bi voljan učiti rolati mene i moje dijete, naravo uz razumnu cijenu, i postoji li kakva škola rolanja u rijeci.

Zahvaljujem
Giulia is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 20:03   #1295
X-FACT role

Prodajen ženske role marke X-Fact, gotovo kao iz trgovine, obučene samo dvaput (ma koliko ja to želila, nikad rolera od mene ( )
Broj 41, ali realno odgovara 39-40.
Uz njih prodajem i komplet štitnika: za laktove i koljena (također su ženskih dimenzija).
400 kuna!
trucalling is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2015., 13:34   #1296
Ljudi pomagajte. Gdje se u zagrebu mogu kupiti rollerblade ili k2 role??bio sam u avenue mallu ali se level2 zatvorio prije par tjedana i trgovina k2 u radnickoj vise ne radi (navodno vec nekoliko godina). Gdje postoji neki ducan s rollerbladom? U intersportu i hervisu imaju samo fila i neke žnj role.. Zna li itko?
medo1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2015., 16:23   #1297
Ja sam se danas bacio u potragu za rolama. Nažalost nisam našao odgovarajući broj za sebe (mislim da trebam broj 47.5/48).
Inače medo, imaš rollerblade modele u intersportu u areni i u hervisu, a vidim da se ovaj Level 2 iz avenue mall-a preselio u ilicu 37. Bio bih zahvalan ako netko może preporučit gdje ima ovih većih brojeva.
aka47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2015., 17:22   #1298
Quote:
listopad kaže: Pogledaj post
možda zato ne mogu pronaći curu hahaha... Šalu na stranu; počeo sam trčat prije par mjeseci, te prenaglim povečanjem kilometraže i nepravilnom tehnikom sam uspio pokupiti prve ozljede, pa smatram ovo kvalitetnom i zanimljivom alternativom za održavanjem aerobne kondicije tijekom rehabilitacijskog vremena
Inače nisam stao 20 godina na role pa se nadam da počeci ne budu prekrvavi
aka47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2015., 09:45   #1299
Quote:
aka47 kaže: Pogledaj post
Ja sam se danas bacio u potragu za rolama. Nažalost nisam našao odgovarajući broj za sebe (mislim da trebam broj 47.5/48).
Inače medo, imaš rollerblade modele u intersportu u areni i u hervisu, a vidim da se ovaj Level 2 iz avenue mall-a preselio u ilicu 37. Bio bih zahvalan ako netko może preporučit gdje ima ovih većih brojeva.
Hm... za taj broj možda najbolje da se obratiš direktno dobavljaću.

Ako te zanimaju role iz hervisa, intersporta i sl. pitaj da li ti ih oni mogu naručiti.

Druga opcija je da ih kupiš u sloveniji.

pošaljem ti par kontakata na pm
__________________
Inline freeskate ZG
DJigli is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2015., 22:56   #1300
Quote:
DJigli kaže: Pogledaj post
Druga opcija je da ih kupiš u sloveniji.

pošaljem ti par kontakata na pm
Može i meni kontakti za Sloveniju?

Je li kod susjeda generalno bolja ponuda, niže cijene, pa da se isplati ići vidjeti ili samo ako je najavljena neka akcija?
Blizu sam granice (Čk), pa bih i skočila preko, samo gdje pogledati?

I može li se za 100 eura naći neke dobre basic role?

Ne planiram gradit rolersku karijeru već samo preko proljeća/ljeta, dok je ovak lijepo vrijeme za laganu rekreaciju.
Ima tko kakav savjet za role, marku, trgovinu? Uopće ne znam odakle bih krenula (ustvari znam i jesam- top tema o rolama ), ali ako ima tko konkretno za Sloveniju i u tom cjenovnom rangu super
__________________
Q: [to Chakotay] Facial art. Ooh, how very wilderness of you.
crvenooka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:06.