Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.07.2010., 00:11   #181
Quote:
Markeca kaže: Pogledaj post
pa jai dalje tvrdim da su oba v+crvena i penal bili opravdani. možemo jedino rapravljati o onome što možda nije dosudio.

uostalom, da hajduk nije imao 2 igrača manje, dobio bi 5 komada, a ovako su samo 3
Jedan crveni (Linić?) je bio prestrog. A i isto je bilo situacija gdje je Dinamo morao dobit crveni. Mislim da je Mandžukić imao neki karate potez i prošao nekažnjeno...
__________________
ne idem u školu al često nosim ruksak
The Godfather is offline  
Old 26.07.2010., 00:13   #183
Quote:
The Godfather kaže: Pogledaj post
Ovako iz glave, edge je rekao da je sudac odsudio savršeno.
e i?
Opravdani crveni kartoni


U akciji "ofsajd" se spominjao Hajduk pa ti to nije bilo zanimljivo?
__________________
sto koraka tu od Save
edge79 is offline  
Old 26.07.2010., 00:17   #184
Ta utakmica je vjerovatno i najveća lakrdija Hrvatskog suđenja u 21. stoljeću

Al štaš ti pričat o tome, kad se mi svi ne možemo složit da je tako... Ko da kolektivno pozaboravljamo osnove nogometa i suđenja kad se radi o bilima i plavima... Da su igrali Bugari-Rumunji svi bi skupa srali po lakrdiji od suđenja, ovako mi plačemo, a purgeri govore kako smo plači pizde te kako je suđenje bilo ok Ma šta ok, mega ok, donilo je trofej u konačnici

E sad jel namišteno, neman pojma, al nije ni bitno... Al ako je istina ovo šta se piše, nek zatvore onog kretena Marića, jeben mu mater lopovsku
MEP is offline  
Old 26.07.2010., 00:20   #185
Quote:
Maska kaže: Pogledaj post
Bit ce sad zanimljivo ponovno citati komentare pisane ovdje na forumu poslije te utakmice..
Da vidimo kako se branilo arbitra i njegove odluke
Niste se dugo veselili. Ipak je sve jeftina novinarska izmisljotina.

Quote:
U Uredu za suzbijanje korupcije i organiziranog kriminala ne postoje
dokumenti koji bi upućivali na to da je kladioničarska mafija lažirala
utakmicu Dinama i Hajduka.

Našim tužiteljima, kako saznajemo u Državnom odvjentištvu RH, iz
Njemačke nisu stigli materijali koji bi kompromitirali Zorana Mamića i
sudačku organizaciju.

Sugovornik iz Državnog odvjetništva priopomenuo nam je kako je uvjeren
da bi im njemačko tužiteljstvo već poslalo dokumente protiv Mamića ili
bilo koga drugoga da procjenjuju kako oni sadrže ozbiljne dokaze.
__________________
If you're losing your soul and you know it, then you've still got a soul left to lose.
zvonimir is offline  
Old 26.07.2010., 00:20   #186
Ma to je neka greška...

Te sezone je namještao Hajduk.Sanader,Bebić,Primorac,režimski klub,sastanci u avionu...
cantona007 is offline  
Old 26.07.2010., 00:21   #187
Quote:
edge79 kaže: Pogledaj post
e i?
Opravdani crveni kartoni
Pogledaj malo pc_arhe-ove postove, za koje je dao DPMM link.

Quote:
U akciji "ofsajd" se spominjao Hajduk pa ti to nije bilo zanimljivo?
Nisam ni ovu aferu komenitao nidi, nego suđenje sa te utakmice.
__________________
ne idem u školu al često nosim ruksak
The Godfather is offline  
Old 26.07.2010., 00:25   #188
Takve stvari se istražuju samo ako se otkrije velika uplata, vjerojatno je istraga i pokrenuta, neka budala načula i sastavila priču.

Ofkors Zoki Mamić koji s bratom vrti desetke milijune eura kroz permanentni sukob interesa u Dinamu išao je namjestit suce za prvu utakmicu finala kupa.

I onda je taj sudac kako je arche i sam zaključio dosudio dva prilično čista crvena kartona i čisti penal.

A zapravo je pokrao Hajduk jer nije imao isti kriterij, Bog te mazo



I to je Dinamu donjelo trofej.


Majke ti Božje koji ste vi, ma neću,,,
__________________
sto koraka tu od Save
edge79 is offline  
Old 26.07.2010., 00:31   #189
Quote:
cantona007 kaže: Pogledaj post
Ma to je neka greška...

Te sezone je namještao Hajduk.Sanader,Bebić,Primorac,režimski klub,sastanci u avionu...
Tako nekako. Zato me i začudija ovaj članak jer san bija uvjeren u ovo.
Blay is offline  
Old 26.07.2010., 00:33   #190
Quote:
edge79 kaže: Pogledaj post
I onda je taj sudac kako je arche i sam zaključio dosudio dva prilično čista crvena kartona i čisti penal.
Quote:
pc_arhe kaže:
2. Crveni Buljatu
Po meni prestrogo dosuđen. Iako je bilo osnova za crveni.
Ali nije bilo udaranja laktom. Ni šakom. Nego otvorenim dlanom. I bilo je nenamjerno. Evo slike: http://i44.tinypic.com/21exb3r.jpg
Quote:
pc_arhe kaže:
Čitam da je mnogima ovaj crveni očitiji od prvog. Meni nije. Meni je ovaj smiješan. Linić nije startao ono klasično s leđa, nego dijelom i s boka.
Ali najvažnije je da uopće nije išao na noge Mandžukića, nego prema lopti. Lopta, doduše, jest bila predaleko, neuhvatljiva. Ali, ponavljam, Linić uopće nije išao prema nogama, nego prema lopti. I Mandžukića je zahvatio svojim bokom, ne frontalno.
Evo slika:
ili ne?
Quote:
edge79 kaže:
Ofkors Zoki Mamić koji s bratom vrti desetke milijune eura kroz permanentni sukob interesa u Dinamu išao je namjestit suce za prvu utakmicu finala kupa.
A ovo mi je najjaće. Svi se odreda kunu kako su Mamići kriminalci i lopovi, al ćim se spomene da je možda kupio/namjestio utakmicu odma se automatski negira.
__________________
ne idem u školu al često nosim ruksak
The Godfather is offline  
Old 26.07.2010., 00:34   #191
Quote:
cantona007 kaže: Pogledaj post
Ma to je neka greška...

Te sezone je namještao Hajduk.Sanader,Bebić,Primorac,režimski klub,sastanci u avionu...
O da, sad cemo okrenut na ironiju... Volio bih i ja neki dogadjaj koji bi okoncao Mamice u Dinamu, ali ovo je ocito novinarska, ne patka nego kondor.
I ovo je samo nastavak medijskog linca kojeg odredjeni mediji vec dugo vode protiv Dinama, a najveci paradoks je kad te medije vi krstite "dinamovim"
sto sad, vjerovati cete novinskoj spekulaciji a ne demantiju iz Ureda za suzbijanje korupcije i organiziranog kriminala?
__________________
If you're losing your soul and you know it, then you've still got a soul left to lose.
zvonimir is offline  
Old 26.07.2010., 00:37   #192
Quote:
1. Penal
Sam po sebi i nije pretjerano sporan.
Quote:
2. Crveni Buljatu
Po meni prestrogo dosuđen. Iako je bilo osnova za crveni.

Ili da


Uostalom u toj utakmici je njemu bio sporan kriterij a ne kartoni i penal, al eto već vas se naljepilo 10ak plačipićkat o trofeju, a nijedan se nije javio nakon objave akcije kladionica i objave utakmice Hajduk-Međimurje koja je odigrana tako da Hajduk dobiva s hendikepom uz uvjet da Međimurje zabija.

Nešto mi se niste javljali tada.


Najbolje da ću se natezat sad oko ovog, je otelo vam kup
__________________
sto koraka tu od Save
edge79 is offline  
Old 26.07.2010., 00:37   #193
Quote:
zvonimir kaže: Pogledaj post
O da, sad cemo okrenut na ironiju... Volio bih i ja neki dogadjaj koji bi okoncao Mamice u Dinamu, ali ovo je ocito novinarska, ne patka nego kondor.
I ovo je samo nastavak medijskog linca kojeg odredjeni mediji vec dugo vode protiv Dinama, a najveci paradoks je kad te medije vi krstite "dinamovim"
sto sad, vjerovati cete novinskoj spekulaciji a ne demantiju iz Ureda za suzbijanje korupcije i organiziranog kriminala?
Ovo je protiv Mamića bilo ne protiv Dinama... Mislim i da se dokaže da je ovo točno, Dinamo može samo profitirat odlaskom Mamića.

Šta mislite, da će vam HNS oduzek taj kup
Pa veću je kaznu Hajduk dobija radi baćene banane nego Dinamo radi nereda 1.5
__________________
ne idem u školu al često nosim ruksak
The Godfather is offline  
Old 26.07.2010., 00:39   #194
Quote:
The Godfather kaže: Pogledaj post
ili ne?

A ovo mi je najjaće. Svi se odreda kunu kako su Mamići kriminalci i lopovi, al ćim se spomene da je možda kupio/namjestio utakmicu odma se automatski negira.



Kako ju je kupio ili namjestio čak i da je istina da je kumovao izboru suca?
__________________
sto koraka tu od Save
edge79 is offline  
Old 26.07.2010., 00:42   #195
Vrlo su mali izgledi da je finale kupa namješteno, bez obzira što SN ili 24 sata pišu. Je li sudac griješio, zašto je griješio, je li bio tendenciozan ili ne, itd, bla, truć, to su druge štorije. Ali namješteno? Ne.
Nimoy is offline  
Old 26.07.2010., 00:44   #196
Quote:
edge79 kaže: Pogledaj post



Kako ju je kupio ili namjestio čak i da je istina da je kumovao izboru suca?
Odakle da ja znam? Čak nisam nidi ni reka da je namješteno niti kupljeno... Ali spominju se azijske kladionice. Kao što sam rekao , Dinamo može samo profitirat ako se ovo dokaže da je točno.
__________________
ne idem u školu al često nosim ruksak
The Godfather is offline  
Old 26.07.2010., 00:46   #197
edge79, jesi siguran da u 'ovome' nema ništa? Nekako mi je čudno da u nedjelju navečer kao grom iz vedra neba osvanu ovakvi naslovi, evo sad vidim da se spominje i nekakav park u kojem su se navodno našli Srebrić, Zoki Mamić, Vrbanović i sudac Marić, kad je bilo očito da Zoki mora u Njemačku na obavijesni razgovor!? SN najavljuju šokantne dokumente i dokaze u tiskanom izdanju, Zoki je odjednom u Južnoj Americi, a sva zadnja moguća pojačanja dolaze iz Europe (Ailton, Mantzios, Ademijev bratić, Krstanović...)?


Ono, ne ulazim u vaše rasprave, no vidim da si napisao da je vjerojatno riječ o jačoj uplati i da se radi toga digla cijela zbrka... ni meni nema smisla da je cilj bio oteti Hajduku Kup, ali ne zvuči tako glupo priča da se htjela uzeti velika lova i da se htjelo ipak, na svaki mogući način, 'osigurati'. Ako me pamćenje služi, nudio se fini koeficijent na ionako izglednu pobjedu Dinama, a koliko sam shvatio, iz Njemačke se tražila pobjeda Dinama od 2 razlike (hint: navodna poruka kladioničarima od strane sudačkih krugova: 'ako Hajduk zabije 20, Dinamo će zabiti 22')
asr crew is offline  
Old 26.07.2010., 00:48   #198
Spomenuo si u postu prije al nije ni bitno.

Već sam ti spomenuo utakmicu Hajduk-Međimurje iz akcije ofsajd u kojoj je dobar broj aktera priznao krivnju.

Ta utakmica je dogovorena da Hajduk dobije 3 razlike al da Međimurje mora zabit e vidiš to je namještena utakmica u kojoj su morali sudjelovat i jedan i drugi klub.

A čak i da je ova budala namjestila suca on je time nije ni namjestio ni kupio.
Što ga i dalje ne opravdava ako se to pokaže točnim, a ako se pokaže ja najsretniji samo mi neopisivo ide na kuratz sad ovo kukanje oko trofeja.
__________________
sto koraka tu od Save
edge79 is offline  
Old 26.07.2010., 00:50   #199
Quote:
asr crew kaže: Pogledaj post
edge79, jesi siguran da u 'ovome' nema ništa? Nekako mi je čudno da u nedjelju navečer kao grom iz vedra neba osvanu ovakvi naslovi, evo sad vidim da se spominje i nekakav park u kojem su se navodno našli Srebrić, Zoki Mamić, Vrbanović i sudac Marić, kad je bilo očito da Zoki mora u Njemačku na obavijesni razgovor!? SN najavljuju šokantne dokumente i dokaze u tiskanom izdanju, Zoki je odjednom u Južnoj Americi, a sva zadnja moguća pojačanja dolaze iz Europe (Ailton, Mantzios, Ademijev bratić, Krstanović...)?
U parku?


Ej u parku



Srebrić u jebenom parku se nalazi sa Zokijem i Marićem
__________________
sto koraka tu od Save
edge79 is offline  
Old 26.07.2010., 00:51   #200
Inače problem te utakmice nisu bili opravdano dosuđeni kartoni i penali, nego jebeni kriterij suđenja. Jer da je dotični držao isti kriterij od prve do 90 minute, ne bi sve zavšilo na 2 crvena i 1 penalu Nego je on nakon 2 crvena promjenio kriterij toliko rigorozno da se moga odigrat ragbi umisto baluna, a svi bi i dalje ostali na broju...
I šta drugo reć nego da nam je ta utakmica uzela Kup? Pa posli ste izgubili 3:0, da je ta utakmica bila normalno suđena, teško da bi zavšila 3:0. Al jebeš Kup, mene više nervira šta se od 10 derbija, 8 odsudi kriminalno.

Sudac prika, ne Dinamo, ne BBB, ni zagrepčani, ne purgeri, ne Ban Jelačić, SUDAC, nevezano za ove pizdarije sad o kojima postoje samo indicije... Vrati se na taj peti misec, pa ćeš nać ove iste postove s moje strane, ja san odma čin san doma doma, reka da je kriterij jeben bija.
A šta će ispast iz ove afere, iskreno me boli kurac, jedino šta bi tija da smeće od Marića ako mu se dokaže krivnja, pošalju u 3 pizde materine, jer mi je pun kurac njega (i još par idividua) i njihovih suđenja...


Samo eto, uzaludna rasporava, kažen, da je igrala Bugurska-Turska, svi bi se složili da je suđenje bilo za kurac, da je igrala Hrvatska-Bugarska, suca bi i vješali, ali kad je igra Dinamo-Hajduk svak drži svoju stranu i neće odstupi milimetra. Standradno
MEP is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:25.