Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.01.2009., 21:33   #21
...Mrack je u pravu...BIO si, ali ASTRALNO...
pbabic is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2009., 21:58   #22
Quote:
maky011 kaže: Pogledaj post
Evo ja sam pokušao izmijeniti već viđeno ali uvijek zakasnim, dogodi se prije nego shvatim o čemu se radi!...
...i kada se jednog dana probudiš i shvatiš da je taj dan jedan od već viđenih/sanjanih dana NEĆEŠ moći (kao i sam što nisam mogao...) ništa izmijeniti (kako MISLI tako i SVE ono što se u tim trenutcima DOGAĐA)...AMA BAŠ NIŠTA!!!

Zadnje uređivanje pbabic : 20.01.2009. at 22:03.
pbabic is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2009., 19:43   #23
Quote:
pbabic kaže: Pogledaj post
...Mrack je u pravu...BIO si, ali ASTRALNO...
Ok....premda mi nije jasno, ˝prošli život˝ ipak je to tamo tek od neke 85.god......

Quote:
pbabic kaže: Pogledaj post
...i kada se jednog dana probudiš i shvatiš da je taj dan jedan od već viđenih/sanjanih dana NEĆEŠ moći (kao i sam što nisam mogao...) ništa izmijeniti (kako MISLI tako i SVE ono što se u tim trenutcima DOGAĐA)...AMA BAŠ NIŠTA!!!
Ali svatko kroji što će i kako će biti, nije da sudbina vlada već ˝sam˝krojiš vlastitu sudb....

P.S.
Ja vam se obično toliko spetljam u objašnjavanju...da je koma nešto skužiti... nekad ni sebe ne kužim ali znam na što ciljam....
__________________
Klikni na link Za one koji nemaju mogućnost govora... Oni te čekaju da im pružiš topli dom. Šape gore :)
maky011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2009., 20:49   #24
Astralno ne znači prošli život, možda si otputovao u snu...
Mrack is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2009., 20:26   #25
Hehe ne možda, već nego.....
__________________
Klikni na link Za one koji nemaju mogućnost govora... Oni te čekaju da im pružiš topli dom. Šape gore :)
maky011 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:28.