Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.03.2006., 11:32   #61
Quote:
salvador2 kaže:
S Darwinovom teorijom ne valja puno toga, ali najbolje će biti da ti slikovito objasnim. Dakle, po toj (proširenoj) teoriji prvi je život nastao u oceanima, u nekoj retorti, pod utjecajem raznih sila, miješanjem nekih aminokiselina i tako to i onda se je sam od sebe stvorio život. I to ispada vrlo jednostavno, no u biti i najjednostavniji oblik života toliko je složen, da tvrditi kako je nastao praktički slučajno je neozbiljno jer bi to bilo kao da npr. Boing 747 rastaviš komplet do najsitnije matice i šarafa, pa sve to onda staviš u neku veliku kutiju, zatim milijardama godina tu kutiju mućkaš, treseš, griješ, hladiš, obrćeš i tako to i onda kad ju otvoriš nađeš složen Boing 747 spreman za let. Glupo, zar ne!
POTPUNO!!! krivo. daj malo nauci o necemu prije nego pocnes o tome pricat.
uostalom teorija evolucije(kemijske i bioloske) je znanstveno dokazana, tako mi nije jasno otkud sad ovakve gluposti.
u biti najjednostavniji oblik zivota je polukristal koji se sastoji od 10-ak srednje velikih organskih molekula.
crazyGauss is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2006., 11:35   #62
Quote:
blog kaže:
Netko,"netko" nas je stvorio i mozemo ga zvati kako hocemo i zelimo jedino nam preostaje vjerovati,a Darwin i njemu slicni vise nemogu proc to vec i djeca kuze i 1. razredu osnovne,shvacaju da nismo iz oceana dosli i iz majmuna se nekak sjetili pretvorit u covjeka,haha.
A sto se tice Piramida bas bi htio u jednoj prenociti , to bi bilo zgodno iskustvo!?!
ti si cini se ostao na razini majmuna. "netko" na je stvorio, a taj se zove priroda, evolucija, prirodna selekcija, ... kako god hoces.
djeca u 1. osnovne jos misle da pokemoni postoje, tako oprosti ako njih i ne prihvacam bas kao znanstveni autoritet.
crazyGauss is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2006., 11:38   #63
sto se tice prijasnje rasprave....
ne samo da ste falili temu, nego i zdrav razum.
crazyGauss is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2006., 12:33   #64
Quote:
Galileo kaže:
Zanimljivo to zvuči. Međutim, da bi mi to sve bilo prihvatljivo (jer je danas vrlo lako slagati hipoteze), objasni mi sljedeće:
- ODAKLE FOSILI STARI 3,4 MILIJARDE GODINA?
- ŠTO JE S TEKTONSKIM PLOČAMA I NJIHOVIM KRETANJEM?
- KORALJNI GREBEN U PACIFIKU STAR OKO 3 MILIJARDE GODINA?
- MISLIŠ LI DA JE BOG BIO BIOLOG/KEMIČAR/ALKEMIČAR?
- MISLIŠ LI DA BOG NEMA PAMETNIJEG POSLA NEGO SE PETLJATI S NEKAKVOM PLANETICOM U ZABITI NEKAKVE GALAKTIKE, DALEKO OD JATA VIRGO?
- ZAŠTO MISLIŠ DA JE NAŠA ORGANSKA KEMIJA BOLJA OD NEKAKVIH ENERGETSKIH BIĆA?
- A POŠTO TO ZVUČI VRLO NALIK ERICHU VON DAENIKENU, ZAR NE ZNAŠ DA JE ISTI U MNOGIM SVOJIM KNJIGAMA LAGAO O ISTRAŽIVANJIMA, NALAZIŠTIMA I NALAZIMA, PA ČAK JE TO I JAVNO PRIZNAO?
1. Ako je starost fosila tolika, što to uopće znači osim da je Bog već vrlo davno počeo stvarati život na Zemlji. Ali uopće te metode određivanja starosti fosila nisu pouzdane, kako ti impliciraš.
2. A što je s tektonskim pločama?
3. Bog širi život kroz svemir i nijedan život nije mu nebitan, upravo naprotiv - on ga cijeni kao dragocjenost.
4. Kakvih energetskih bića? Jesi otiš'o na kvasinu?
5. Želim da mi pokažeš gdje, kada i u vezi čega je Daniken lagao, pa ću ti tek onda moći odgovoriti. Uostalom rekao sam da se s njim slažem u mnogočemu, a ne u svemu. Čitaj pažljivije - Daniken i ja nismo jednojajčani blizanci.
__________________
Pallas: Dakle, plod koji je do tada mrtav, prolaskom kroz porođajni kanal - čudesno oživi? Sljedeći dalje ovu logiku, po tebi je spolno udo čovjek. Čim prođe preko malih usana... Zanimljivo.
salvador2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2006., 12:39   #65
Quote:
Galileo kaže:
E, tu sam te dočekao. Kad znaš sve o Bibliji, daj s nama podijeli saznanje što piše u APOKRIFIMA! Ili, nemoj pržit svoje dogme, i brusiti svima koji se s njima ne slažu. A naum i namjeru Svevišnjega poznaješ jednako toliko kao i svi mi ostali - gotovo ništa.
Ako si katolik, nećeš vrijeđati one koji se s tobom ne slažu. Doba inkvizicije završilo je prije više stotina godina.
A ta ista Katolička crkva držala je svijet u mraku preko tisuću godina, ne po volji Božjoj, već zbog čerupanja za vlast i pare (poreci ako je moguće)!
Npr., za Galilea se zna, a Giordano Bruno, a Keplerova majka???
Čuješ li lom kristalnih sfera što pucaju dok se svemirski brodovi kroz njih probijaju?
Je li Zemlja u središtu svemira?
Na kraju krajeva, je li to Riječ Gospodnja, ili su to izmislili kojekakvi crkveni moćnici?
Ako svi mi jednako poznajemo Božji naum znači da smo svi jednaki, t.j. isti - jednako pametni, odnosno glupi i da smo apsolutno u svemu identični, a to jednostavno nije istina. Niti izgledamo isto, niti mislimo isto, niti nam je znaje i iskustvo isto, niti je naš odnos prema Bogu isti, pa nam nisu iste niti misli, saznaja i spoznaje. Čini mi se da iz tebe progovara zavist, a to je opak osjećaj.
Što se vrijeđanja tiče, Taisa se je na ovaj topic došla podsmijevati, pa je dobila što i zaslužuje, a dobit će i još ako to bude tražila.
Inače, da, Zemlja je u središtu Božjeg interesa.
__________________
Pallas: Dakle, plod koji je do tada mrtav, prolaskom kroz porođajni kanal - čudesno oživi? Sljedeći dalje ovu logiku, po tebi je spolno udo čovjek. Čim prođe preko malih usana... Zanimljivo.
salvador2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2006., 12:40   #66
Quote:
igor1976 kaže:
Kako bi društvance sa ovog posta funkcioniralo u kafiću na čašici ozbiljnog razgovora?
Uvijek možemo probati - nemam ništa protiv - ne grizem, ne pljujem i ne tučem. Ali znam biti oštar na riječima, pa ako kome smeta...
__________________
Pallas: Dakle, plod koji je do tada mrtav, prolaskom kroz porođajni kanal - čudesno oživi? Sljedeći dalje ovu logiku, po tebi je spolno udo čovjek. Čim prođe preko malih usana... Zanimljivo.
salvador2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2006., 12:42   #67
Quote:
Galileo kaže:
Salvadore, moram i treći puta pisati, jednostavno, čitajući tvoja sabrana djela krenulo me.
Kako te nije sram tako vrijeđati one koj ne misle kao ti, npr. Taisa, pa onaj dečko s lampom...
Sad sam upravo složio jednu teoriju, i iznijet ću je: TI SI KRETEN!
Ako budeš htio opovrgnuti moju teoriju, izvrijeđat ću te....
Ništa je neću opovrgavati. Evo ja sam - KRETEN. Evo, nadam se da ti je srce na mjestu i ispunjeno.
__________________
Pallas: Dakle, plod koji je do tada mrtav, prolaskom kroz porođajni kanal - čudesno oživi? Sljedeći dalje ovu logiku, po tebi je spolno udo čovjek. Čim prođe preko malih usana... Zanimljivo.
salvador2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2006., 12:47   #68
Quote:
Taisa kaže:
Pa jel ti citas sta pises. Kazes da si katolik, a time i pripadnik crkve, a istodobno ne vjerujes u njezin stav prema bibliji. Kontradiktoran si samom sebi!!!
Pa zar nije i Galileo bio katolik?


Jos jednom, jel ti znas citat uopce. Di san ja to rekla da san katolkinja?????
Stavise rekla san da ne iden u crkvu!!! Rekla san samo da virujen u boga,a ne da san crkvenjak, a jos manje da sljedin crkvene propise... Prema tome, ima li ikakve logike da se ja iden uvlacit crkvi za koju ne drzin ni 5% ???
Crkvu i papu san ti spomenila jer si ti za sebe reka da si katolik.
S Papom i pozivanjem na njegove tekstove i kako si vjernica, ti si prva počela. Pa sam logično zaključio da si katolkinja. A može biti da sam se i prevario. Ja bar priznam.

Od sada pa nadalje cu svaki dan zahvaljivat Bogu sta nisan na tvom nivou.
Ovaj tvoj post dovoljno govori o tome kakav si covik. A jel u bibliji pise da je dozvoljeno vriđanje drugih koji nemaju isto misljenje ka i ti Vidis, ja kao "ne-strucnjak" za bibliju, znan da ne pise!
Došla si na ovaj topic ismijavati me i dobila si što si tražila. A ja ti mogu reći samo ono staro: Ako si uvrijeđena, sama si se uvrijedila!


Pametnjakovicu volovske zaprege ne voze kocijasi....al sta bi jedan pilot o tome zna!!!
Bit će da ih voze podmorničari.
Dosadna si.
__________________
Pallas: Dakle, plod koji je do tada mrtav, prolaskom kroz porođajni kanal - čudesno oživi? Sljedeći dalje ovu logiku, po tebi je spolno udo čovjek. Čim prođe preko malih usana... Zanimljivo.
salvador2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2006., 12:49   #69
Quote:
Taisa kaže:
Aleluja!!!!
Ja cu bit prvi sljedbenik , a virujen da ce ih bit jos dosta
A mi cak imamo i dokaze svoje teorije za razliku od doticnog i njegove
Ne da si dosadna, već si pravi udav.
__________________
Pallas: Dakle, plod koji je do tada mrtav, prolaskom kroz porođajni kanal - čudesno oživi? Sljedeći dalje ovu logiku, po tebi je spolno udo čovjek. Čim prođe preko malih usana... Zanimljivo.
salvador2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2006., 12:52   #70
Quote:
crazyGauss kaže:
POTPUNO!!! krivo. daj malo nauci o necemu prije nego pocnes o tome pricat.
uostalom teorija evolucije(kemijske i bioloske) je znanstveno dokazana, tako mi nije jasno otkud sad ovakve gluposti.
u biti najjednostavniji oblik zivota je polukristal koji se sastoji od 10-ak srednje velikih organskih molekula.
Je si li ti možda znanstvenik? Reci mi kako je moguće da se teorija evolucije još uvijek naziva teorijom ako je dokazana. Pričaš gluposti. Ono što je dokazano je teorem, a ne teorija, ali bit će da ti nisi sposoban shvatiti te suptilne razlike. Ovo s kristalom me je baš slatko nasmijalo.
__________________
Pallas: Dakle, plod koji je do tada mrtav, prolaskom kroz porođajni kanal - čudesno oživi? Sljedeći dalje ovu logiku, po tebi je spolno udo čovjek. Čim prođe preko malih usana... Zanimljivo.
salvador2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2006., 13:31   #71
Quote:
salvador2 kaže:
Ništa je neću opovrgavati. Evo ja sam - KRETEN. Evo, nadam se da ti je srce na mjestu i ispunjeno.
Ma, brate, na forumu trebaš otvoriti svoj mozak i na drukčija razmišljanja, a ne držati se svojih dogmi!
Ono za kretena nemoj uzeti k srcu (ja obožavam lagani cinizam), te se nadam da te nisam do smrti uvrijedio.
Ali zašto tako pereš po svima koji se ne slažu s tobom?
Usput, da se nadovežem na tvoje o Bogu i stvaranju:
- ako je Bog stvarao 3,5 milijarde godina u jednom laboratoriju na jednom jadnom planetu, kakav je to Bog? Pogledaj šta je Čovječanstvo napravilo u posljednjih stotinu godina!
- ako je Čovjek vrhunac Božjeg stvaralaštva, kako ti kažeš, proizlazi sljedeće:
* kakvo je to Božje djelo životnog vijeka od cca 75 godina u usporedbi na starost svemira
* vezano uz energetska bića, smatraš li da nema bolje organske kemije od naše (C,H,O,N,S,P), i da bi Bog stvarao svuda samo to?
* kada su se u principu dešavali događaji o kojima ti govoriš (Atlantida...)
* sorry, ono sa svjetlom je zbilja smiješno!
Galileo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2006., 13:34   #72
Quote:
salvador2 kaže:
Je si li ti možda znanstvenik? Reci mi kako je moguće da se teorija evolucije još uvijek naziva teorijom ako je dokazana. Pričaš gluposti. Ono što je dokazano je teorem, a ne teorija, ali bit će da ti nisi sposoban shvatiti te suptilne razlike. Ovo s kristalom me je baš slatko nasmijalo.
Dragi moj Salvadore, nešto što je dokazano zove se TEORIJA. Zaključak izvučen iz teorije zove se TEOREM ILI POUČAK.
Ono što nije dokazano zove se HIPOTEZA.
A koliko vidim, nitko ovdje ne spominje hipotezu evolucije...
Iako je i teorija evolucije odveć pojednostavljena, da bi bila u cijelosti točna, sam princip Darwinovog razmišljanja nije bio netočan...
Galileo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2006., 13:38   #73
@salvador2
S ljudima koji mogu gledat u samo jednom pravcu vise ne zelim diskutirat.
Ako ti je cilj bija da se vecina forumasa s tobom slozi oko tvoje izmisljene teorije moga si to stavit na religiju.
A ako si vec i tija tu pokazat svoje preveliko znanje moga si ponudit i bolje argumante od dosadna si, dosadna si, ne govori vise, kocijasi, uvlakuso itd....
Ovakva rasprava ne vodi nigdi.

Teoriju evolucije ne mozes opovrgnit na temelju biblije (a to je jedino oruđe kojim se sluzis) niti mozes svoju teoriju dokazat cak ni na temelju tvoje savrsene biblije (di se ono u njoj spominje bozji laboratorij, lampice i slicno)!?

A ako oces raspravljat o vjeri i istinitosti biblije i njenoj nedvosmislenosti daj postavi tu temu na religiju di joj je i misto pa cu ti tamo napisat bar nekoliko kontradiktornosti
Taisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2006., 13:40   #74
Quote:
salvador2 kaže:
Ako svi mi jednako poznajemo Božji naum znači da smo svi jednaki, t.j. isti - jednako pametni, odnosno glupi i da smo apsolutno u svemu identični, a to jednostavno nije istina. Niti izgledamo isto, niti mislimo isto, niti nam je znaje i iskustvo isto, niti je naš odnos prema Bogu isti, pa nam nisu iste niti misli, saznaja i spoznaje. Čini mi se da iz tebe progovara zavist, a to je opak osjećaj.
Što se vrijeđanja tiče, Taisa se je na ovaj topic došla podsmijevati, pa je dobila što i zaslužuje, a dobit će i još ako to bude tražila.
Inače, da, Zemlja je u središtu Božjeg interesa.
Iz mene progovara zavist? Što si ti, psiholog na daljinu? Uri Geller? David Copperfiled? Houdini? Što već?
Zemlja u središtu Božjeg interesa? A što je s ostatkom Univerzuma? Ili je sve ostalo bezvrijedno?
Kako znaš da se Taisa došla podsmjehivati? Jesi li i jedan njezin post pažljivo pročitao? I zato je treba izvrijeđati?
Galileo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2006., 14:06   #75
Quote:
Galileo kaže:
Ma, brate, na forumu trebaš otvoriti svoj mozak i na drukčija razmišljanja, a ne držati se svojih dogmi!
Ono za kretena nemoj uzeti k srcu (ja obožavam lagani cinizam), te se nadam da te nisam do smrti uvrijedio.
Ali zašto tako pereš po svima koji se ne slažu s tobom?
Usput, da se nadovežem na tvoje o Bogu i stvaranju:
- ako je Bog stvarao 3,5 milijarde godina u jednom laboratoriju na jednom jadnom planetu, kakav je to Bog? Pogledaj šta je Čovječanstvo napravilo u posljednjih stotinu godina!
- ako je Čovjek vrhunac Božjeg stvaralaštva, kako ti kažeš, proizlazi sljedeće:
* kakvo je to Božje djelo životnog vijeka od cca 75 godina u usporedbi na starost svemira
* vezano uz energetska bića, smatraš li da nema bolje organske kemije od naše (C,H,O,N,S,P), i da bi Bog stvarao svuda samo to?
* kada su se u principu dešavali događaji o kojima ti govoriš (Atlantida...)
* sorry, ono sa svjetlom je zbilja smiješno!
Nije da je stvarao 3,5 mili. godina, već je možda, ponavljam - možda prije toliko godina to započeo i dovršio, pa nas onda pustio da se znojimo sami.
Čovjekova životna dob duga je i posebna rasprava, koja niti pridonosi, niti opovrgava moje stavove.
Ma kakva to energetska bića stalno spominješ?
U vezi Atlantide ne mogu reći kada je to bilo, ali očigledno jako, jako, jako davno.
U vezi svjetla me je naljutilo očigledno nerazumijevanje pročitanog od strane Teise (a što joj nije smetalo da se ismijava), ali evo objasniti ću. Naime, ja sam napisao da je Zemlja već postojala, a što znači i Sunce i drugi planeti sustava, s time da na površini Zemlje nije bilo uvjeta za život, pa je Bog napravivši svjetlilo simulirao idealne površinske uvjete unutar kupole koju je sakrio u dubinama mora, da ju zaštiti od loših površinskih uvjeta - udaraca meteora, vulkana, itd.. Prema tome to svjetlilo je sunce u malom koje je načinjeno, kad se za njim pojavila potreba, dok je sunce na nebu druga priča, a Teisa to ne shvaća. O tome se radi.
__________________
Pallas: Dakle, plod koji je do tada mrtav, prolaskom kroz porođajni kanal - čudesno oživi? Sljedeći dalje ovu logiku, po tebi je spolno udo čovjek. Čim prođe preko malih usana... Zanimljivo.
salvador2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2006., 14:08   #76
Quote:
Taisa kaže:
@salvador2
S ljudima koji mogu gledat u samo jednom pravcu vise ne zelim diskutirat.
Ako ti je cilj bija da se vecina forumasa s tobom slozi oko tvoje izmisljene teorije moga si to stavit na religiju.
A ako si vec i tija tu pokazat svoje preveliko znanje moga si ponudit i bolje argumante od dosadna si, dosadna si, ne govori vise, kocijasi, uvlakuso itd....
Ovakva rasprava ne vodi nigdi.

Teoriju evolucije ne mozes opovrgnit na temelju biblije (a to je jedino oruđe kojim se sluzis) niti mozes svoju teoriju dokazat cak ni na temelju tvoje savrsene biblije (di se ono u njoj spominje bozji laboratorij, lampice i slicno)!?

A ako oces raspravljat o vjeri i istinitosti biblije i njenoj nedvosmislenosti daj postavi tu temu na religiju di joj je i misto pa cu ti tamo napisat bar nekoliko kontradiktornosti
A koji će argument dokazati slijepcu da je nebo plavo, a trava zelena?
__________________
Pallas: Dakle, plod koji je do tada mrtav, prolaskom kroz porođajni kanal - čudesno oživi? Sljedeći dalje ovu logiku, po tebi je spolno udo čovjek. Čim prođe preko malih usana... Zanimljivo.
salvador2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2006., 14:12   #77
Quote:
Galileo kaže:
Iz mene progovara zavist? Što si ti, psiholog na daljinu? Uri Geller? David Copperfiled? Houdini? Što već?
Zemlja u središtu Božjeg interesa? A što je s ostatkom Univerzuma? Ili je sve ostalo bezvrijedno?
Kako znaš da se Taisa došla podsmjehivati? Jesi li i jedan njezin post pažljivo pročitao? I zato je treba izvrijeđati?
Da, čini se. Ne bih to tako rekao. Ne. Ne. Ne. Neću ti reći. Da. Postoji. Nije. Svojim nadnaravnim moćima koje se sastoje od pažljivog čitanja i razumijevanja. Sve na ovu temu. Uvrijedila se sama, ja njoj nisam ni blizu rekao ono što je ona rekla meni (kao i ti uostalom).
__________________
Pallas: Dakle, plod koji je do tada mrtav, prolaskom kroz porođajni kanal - čudesno oživi? Sljedeći dalje ovu logiku, po tebi je spolno udo čovjek. Čim prođe preko malih usana... Zanimljivo.
salvador2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2006., 14:17   #78
Quote:
Galileo kaže:
Dragi moj Salvadore, nešto što je dokazano zove se TEORIJA. Zaključak izvučen iz teorije zove se TEOREM ILI POUČAK.
Ono što nije dokazano zove se HIPOTEZA.
A koliko vidim, nitko ovdje ne spominje hipotezu evolucije...
Iako je i teorija evolucije odveć pojednostavljena, da bi bila u cijelosti točna, sam princip Darwinovog razmišljanja nije bio netočan...
Dokazana teorija zove se zakon, a ne teorija. Teorem je matematička istina u čiju se točnost uvjeravamo s pomoću dokaza. Ako ne vjeruješ meni probaj s Klaićevim riječnikom stranih riječi.
__________________
Pallas: Dakle, plod koji je do tada mrtav, prolaskom kroz porođajni kanal - čudesno oživi? Sljedeći dalje ovu logiku, po tebi je spolno udo čovjek. Čim prođe preko malih usana... Zanimljivo.
salvador2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2006., 14:24   #79
Quote:
salvador2 kaže:
U vezi svjetla me je naljutilo očigledno nerazumijevanje pročitanog od strane Teise (a što joj nije smetalo da se ismijava), ali evo objasniti ću. Naime, ja sam napisao da je Zemlja već postojala, a što znači i Sunce i drugi planeti sustava, s time da na površini Zemlje nije bilo uvjeta za život, pa je Bog napravivši svjetlilo simulirao idealne površinske uvjete unutar kupole koju je sakrio u dubinama mora, da ju zaštiti od loših površinskih uvjeta - udaraca meteora, vulkana, itd.. Prema tome to svjetlilo je sunce u malom koje je načinjeno, kad se za njim pojavila potreba, dok je sunce na nebu druga priča, a Teisa to ne shvaća. O tome se radi.
A sad cu ti napisat sta si ti tvrdija na pocetku o tome sada "suncu u malom" !!!!

Quote:
salvador2 kaže:
Svjetlila? Načinio (opet!)? Čini se da Bog ozbiljno i sa svim svojim neizmjernim znanjem – radi. Nije samo da maše prstom kao čarobnim štapićem i sve se pojavljuje samo od sebe. Tako je načinio i svjetlila iliti lampe. Sigurno izuzetno zahtjevne i tehnološki sofisticirane konstrukcije, ali ipak lampe, kako i Biblija kaže. Jer čemu ih inače uopće nazivati svjetlilima.
Jeli stvorija malo sunce ili je stvorija lampe!? A da se odlucis prije nego pocmes opet pisat
I kako se covik na ovo sta si ti napisa ne bi nasmija
Taisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2006., 14:26   #80
Quote:
salvador2 kaže:
A koji će argument dokazati slijepcu da je nebo plavo, a trava zelena?
Buduci da ja nisam sljepac i da si ti vec izjavija da je biblija savrsena knjiga koja nedvosmisleno govori o postanku svijeta izvoli mi pokazat di tocno pise da je bog stvorija covika u svom tehnoloski naprednom laboratoriju!????? ...ili si to mozda malo izmislija, odnosno nadoda iako si tvrdija da se bibliji ne bi smilo nadodavat nista???
Taisa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:39.