Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.09.2014., 11:43   #4581
Upravo sam dosla s gastroskopije u Novoj bolnici.
Ljudi moji, ne plasite se i ne gubite vrijeme na zivciranja oko toga, a kamoli razmisljanja o anesteziji i slicno. To je i meni bilo na pameti prije svega ovoga, ali s obzirom na to da obozavam izazove odlucila sam bez icega vidjeti sto to stvarno jest, to toliko strasno iskustvo o kojemu svi govore.
Znaci trajalo je minut i po. Doslovno. Opustis se, razmisljas o necem drugo, lijepom, snaga psihe je nevjerojatna. Naravno, podrigujes i neugoda je velika u toj jednoj minuti prakticki, ali to je to- neugoda. Dakle, nema boli. Grcila sam se u pocetku, ali su me smirivali i bili fenomenalni tako da sam se onda nastojala opustiti. I mada me zanimao taj ekrancic zatvorila sam oci .
Moram reci kako sam sad bas ponosna na sebe i svima bih preporucila da nadvladaju sebe i ne prepadnu se zbog ovih silnih postova kako je to "gore od poroda" , i slicne gluparije . Slusajte mene, malu inace uplasenu osjetljivu curu na bolove koja bi rekla da je toliko grozno da stvarno jest. Ali nije. I znam da svatko ima drukciji prag tolerancije, ali ja uistinu nisam netko tko olako podnosi neugodu i bol. Odlucila sam to podijeliti sa vama jer znam kako je meni bilo prije svega citati te scary movie postove. A nisam ni taj neki sprej dobila. Sve prirodno i normalno.
Ljudici samo hrabro . I znajte, ta pretraga je izuzetno vazna! Meni su nalazi nasrecu super, ali ne zaboravite kako ne mora biti tako i ne izbjegavajte to.
I svima bih preporucila ovu bolnicu, mladi veseli pozitivni doktori, ma atmosfera super.
Btw ja sam nekada pricala kako cu pobjec iz drzave ako dode to toga da moram na to , sada se svemu samo smijem.
Sretno!
MarePodKljučem is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2014., 22:36   #4582
Ljudi kolko se dugo mora ne piti IPP (Controloc, Nexium...) prije pregleda za Helycobakter Pylori kako bi test bio pouzdan.
Te koji test preporucate: iz krvi, iz stolice ili izdisajni ureaza test?

E: nisam pio nikakav IPP vec 2 i pol mjeseca medjutim jucer i danas sam popio svaki dan jednu tabletu od 20mg. Je li sad opet treba cekati 2 tjedna bez tableta ili samo 2 ne igraju toliku ulogu?

Zadnje uređivanje pavijan3 : 10.09.2014. at 22:42.
pavijan3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2014., 13:28   #4583
Blago tebi, moja je trajala 7 i pol minuta. Imao sam dovoljno vremena za promišljanje o svemu i svačemu odvlačeći um na stranu. Istina ne boli, no neugodno je. Ja se trebam ovih dana naručiti na treću gastroskopiju po redu no nekako mi se neće. No moram s obzirom da treba potvrditi jesu li se pormjene na jednjaku povukle, zaustavile ili im polako rastu noge i repovi (bolje rečeno kliješta i ticala).
Veky is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2014., 18:08   #4584
Veky,dojavi rezultate
body halleck is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2014., 21:12   #4585
Znači ovako, prije otprilike mjesec dana, na moru nas petero je uhvatila nekakva viroza, svi odreda smo dobili proljev i povraćali, i od onda stalno nekakva mučnina u želucu, ili crijevima, ne mogu točno odrediti, i recimo nije baš svaki dan, ali u prosjeku svaki drugi - treći mi bude neugodno, čak sam se par puta po noći probudio zbog tih čudnih bolova, najlakše bi to opisao kao da sam pojeo kamenje, koje se ne može probaviti, kao neki čep u crijevima, danas sam bio kod doktorice, pošto sam skužio da to neće proći samo od sebe, napravio sam nalaz krvi i mokraće, koji su bili uredni, a ona mi je propisala nekakve Ranix tablete, pa me zanima dali je netko od forumaša imao ili ima slične simptome, i na što oni upućuju.. nadam se da je samo nekakva upala, a da nije neki ozbiljni poremećaj..
__________________
Braces
deda23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2014., 20:17   #4586
Obavila danas gastroskpiju. Mjesec dana imam bolove u trbuhu koji su se zadnjih tjedan dana intenzivirali i eto obavih gastroskopiju.Nalaz: Jednjak uredan nalaz, Kardija b.o.,Želudac veći broj erozija prepilorično, Pilorus b.o., Duodenum: veći broj erozija u bulbusu. Par desc. b.o. Dg. Gastritis et duodenitis erosiva, Helicobacter negativan.
Th. Esomeprazol Pharma S 20 i Sulpirid 50 kroz tri mjeseca.
Ima li netko slična iskustva, malo mi i protumačiti nalaz, kad mogu očekivati poboljšanje i slično.
Puno hvala!
kismo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 00:01   #4587
Ja moram na HP test 25.9.
A onda i na 3. gastroskopiju vjerojatno.
Bolovi u zelucu su neizdrzljivi. Zadnjih godinu dana boli me zeludac cca 5 puta mjesecno. Zanjih 5 dana svaki dan. Uvjek me boli iskljucivo navecer. Mozda me svega 3 puta bolio prijepodne.
Jos sam sad bez tableta (do prije.mjesec i pol sam bio na Nexiumu) pa je jos gore.

Strah me za popizdit. Vucem te gastro pizdarije od svoje 23. godine znaci vec 6 god i sve gore je. Na pocetku je bio HP koji sam izlijecio. Kasnije sam testirao i bilo je negativno ali zbog konzumacije IPP par dana prije testa mozda je nepouzdano. Strah me da nije nesto ozbiljno na zelucu ili gusteraci. Imam i panicni napad kad razmisljam o tome pa pijem za smirenje tablete. Smrsavio sam jer ne jedem slatko i jedem puno manje sveukupno. Ne uzivam u nicem skoro. Uzas. A od straha samo odgadjam preglede.
pavijan3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 00:35   #4588
Quote:
trendkill kaže: Pogledaj post
Zadnjih godinu dana boli me zeludac cca 5 puta mjesecno. Zanjih 5 dana svaki dan. Uvjek me boli iskljucivo navecer. Mozda me svega 3 puta bolio prijepodne.
hej
čitajući, zaključujem da imamo (imali smo) iste probleme. sem što sam ja negativna na hp
eto, potpuno isti simptomi. nepodnošljiva bol uveče. ono ne znaš jel jače boli želudac ili kičma. nemožeš se nigdje namjestiti ni sekunde, a da ne probada..
koma znam
ali, ako želiš, probaj napravit ovo što sam ja i da kucnem o drvo, napada više nema. možda svega tri, četiri puta godišnje i to je to, a traju maksimalno 4 dana.
jap, i to je puno, ali s obzirom kako je bilo ovo je mila majka.

so, za prvu ruku, kad te baš ulovi bol da vidiš zvijezde, napuni kadu vrelom vodom, legni i probaj izdržat koliko god možeš unutra. znoji se i masiraj rukama te vodom taj dio koji boli. onako radi kao valove po trbuhu. izađi iz kade, legni i znoji se i dalje.. to je za prvu ruku. bolovi su otklonjeni na kojih sat- sat i pol
pij obavezno usput spasmex, apaurin, peptoran i dorete
je, puno je, ali pomaže, a uzdam se da je kombinacija okej jerbo je jedan od najboljih obiteljskih prijatelja baš gastroenterolog.

nadalje: i to lječenje traje duže, ali je vrlo efikasno i evo mene praktički izlječilo je prirodnim putem. svako jutro, natašte, popiješ sok koji si samljeo u blenderu od mrkve i zelja, te ukapao 12 kapi ulja crnog kima i nerafiniranog lanenog ulja. mješaj plastičnom žlicom. terapija traje kojih godinu dana, svaki dan, ujutro. na prazan želudac.

pišem nabrzinu, pa sutra čekiram i nadopunim ako sam šta smetnila s uma.

da, i obavezno isključi, tj provjeri. povredu kičme

p.s. gastritis imam već devet godina. prvih sedam je bilo kaotično i bolno poput ovog što ti opisuješ, ali zadnje dvije godine, tj, već nakon dva mjeseca uzimanja ovog mixa soka i ulja, bolovi su se drastično smanjili, a prije toga nijedna propisana terapija nije djelovala. dapače.
M. Laševska is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 14:03   #4589
Quote:
body halleck kaže: Pogledaj post
Veky,dojavi rezultate
Hoću.
Za sad skupljam živce i novce (čekajući na red u bolnici bi vjerojatno prije došao na red kod grobara).

Netko je spomenuo Sulpirid?
Malo mi je čudno da internist može propisati antipsihotik(u malim dozama antianksiolitik). Pretpostavljam da ste došli do zaključka kako je želudac nastradao osim zbog hrane i gena vjerojatno zbog nervoze i stresa.
Veky is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 14:49   #4590
Quote:
Veky kaže: Pogledaj post
Hoću.
Za sad skupljam živce i novce (čekajući na red u bolnici bi vjerojatno prije došao na red kod grobara).

Netko je spomenuo Sulpirid?
Malo mi je čudno da internist može propisati antipsihotik(u malim dozama antianksiolitik). Pretpostavljam da ste došli do zaključka kako je želudac nastradao osim zbog hrane i gena vjerojatno zbog nervoze i stresa.
Meni je propisao Sulpirid, jel veli da je moj gastritis posljedica nerviranja i stresa.
kismo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 20:01   #4591
jel rjesenje tih bolesti, tipa gastritis, reflux, žgaravica, itd, da se popije ona konoplja il kak to vec zovu? ja bi to najrađe. naime, odbijam piti lijekove...
jozzica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 23:26   #4592
Znaci ima 17godina bavim se sportom cjeli zivot,ne pusim i ne pijem.prije 5 mjeseci sam pao s motora i gadno se razbio a cjelo vrijeme to krijem od staraca(neznam kak su popusili tu foru ko se jos vozi 120km/h s biciklom).prije 4 mjeseca me poceo bolit zeludac i imam knedlu u grlu.doktorica mi je dala da pijem peptoran al mi ne pomaze .Doktorica me ne zeli slat na gastroskopiju al i da me slala nebi iso.sad ja pitam vas dali ovaj pad s motora moze bit uzrok gastritisa jel sam bio pod velikim stresom nakon pada.
milecar1997 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2014., 02:17   #4593
Quote:
milecar1997 kaže: Pogledaj post
Znaci ima 17godina bavim se sportom cjeli zivot,ne pusim i ne pijem.prije 5 mjeseci sam pao s motora i gadno se razbio a cjelo vrijeme to krijem od staraca(neznam kak su popusili tu foru ko se jos vozi 120km/h s biciklom).prije 4 mjeseca me poceo bolit zeludac i imam knedlu u grlu.doktorica mi je dala da pijem peptoran al mi ne pomaze .Doktorica me ne zeli slat na gastroskopiju al i da me slala nebi iso.sad ja pitam vas dali ovaj pad s motora moze bit uzrok gastritisa jel sam bio pod velikim stresom nakon pada.
Cek ti si prezivio i to bez ozljeda pad s motora pri 120km/h??? Nije mi.bas uvjerljivo al ajde.

Normalno da moze. Btw gastroskopija ti nije takav bauk i problem pogotovo ako platis 500 kn i napravis to kod privatnika.

Inace gastritis se pogorsava ako se ne lijeci pa bi ti bilo pametno napravit test na Helycobakter Pylori i opcenito prevled.
Peptoran je malo jaci Gastal. Ako su zesci problemi obicno ide IPP (Controloc, Nexium, Zipantola...)
pavijan3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2014., 20:23   #4594
Hahaha bez ozljeda stvarno si smjesan da mi vidis laktove , koljena i flekove po leđima sve bi ti bilo jasno.Imam jos par pitanja:
1.Cuo sam da puno ljudi pije nekakve sokove koje doma sami naprave npr od zelja.sta ste vi koristili da se rijesite gastritisa?

2.Ako se rijesim gastritisa ocu morat jos uvijek drzat onu dijetu koja se preporuca za gastritis ili cu smijet jest masnu hranu ko i inace.
milecar1997 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 00:09   #4595
Da se javi jedan ex-želučani bolesnik.

Naime od svoje valjda 17 do neke 22 imao sam vrlo ozbiljne želučane probleme. Smetalo me jako puno od hrane, apetit je bio jako slab, svako jutro imao bih mučnine i izbacivanje želučane kiseline. Bilo je zaista grozno, uz rijetka razdoblja mira. Tri puta sam bio na gastroskopiji, rezultat je bio uredan (međusobno razmaknuti godinu, dvije)

Uglavnom, odnedavno sam napravio par stvari zbog kojih je sada daleko bolje. Izbacio sam gotovo u potpunosti gazirano, sokove općenito, čipseve, prženo u velikoj mjeri... više sam i vježbao, pio kvalitetne čajeve, jeo bademe i ostale orašaste plodove. I najvažnije, smirio sam se. Ne koliko bih htio, no izbacio sam mnoge stvari iz života, a i poneke ljude, koji su me činili - da tako rečem - jadnim. Našao sam možda i ljubav svog života i daleko je bolje.

Poanta je da mnogi od vas, pogotovo ako imate manje od 30, s par manjih i većih promjena u životu možete značajno utjecati na stanje želudca, lijekovi su čak i manje bitni.
__________________
408 Request Time-out

Your browser didn't send a complete request in time.
mario_t is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 00:15   #4596
Dobar dan,
imam 18 godina i zadnjih cca 10 mjeseci me muči žgaravica. Nikad nisam povraćao, imao proljev, crnu stolicu, mučnine i to, već sam samo imao žgaravice koji mi smetaju jer svaki put kad progutam slinu dođe mi da se ispovraćam... žgaravice imam u prosjeku 4 puta tjedno.

Išao sam kod doktorice prije pola godine i rekla mi je da je to vjerojatno od stresa zbog škole (i ja sam isto mislio da je to zbog toga, jer se stvarno puno živciram oko škole), ali sam žgaravicu imao i po ljeti tako da mi je to čudno. S obzirom na to, odlučio sam sada nešto puduzeti oko toga. Sjetio sam se da mi je doktorica bila dala tablete i pronašao sam ih danas u ladici i to je Nolpaza 20mg.

Sada, me zanima sljedeće. Može li Nolpaza 20mg potpuno izliječiti žgaravice koje imam, ili će ih Nolpaza samo ublažiti, ili što? (E sad, ja sam nešto malo gledao na netu i vidio sam da kod žgaravice postoje lijekovi koji služe samo za ublažavnje, dok neki za sprječavanje žgaravice. I dijele se na Antacide, nekakve H2-receptore, i na Inhibitore protonske pumpe koji su najučinkovitiji koliko sam shvatio. I znam da Nolpaza spada pod inh. prot. pumpe.) Piše da se trebaju koristiti 2-4 tjedna pa vidit da li pomažu, pa me zanima dal onda nakon tih 2-4 tjedna moram i dalje nastavit nešto pit ili je gotovo s tim. I još me zanima da li ja mogu jesi bilo koju hranu za vrijeme dok pijem Nolpazu, ili bih trebao izbjegavati hranu kao što su kava, čokolada, ljuta hrana, masna hrana, itd.. Uglavnom, planiram što ranije početi piti Nolpazu pa bih bio zahvalan kada bi netko mogao što prije odgovoriti tako da znam kako da se točno hranim za vrijeme terapije.

Hvala vam na odgovoru!
jozzica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2014., 12:27   #4597
Quote:
jozzica kaže: Pogledaj post
Dobar dan,
imam 18 godina i zadnjih cca 10 mjeseci me muči žgaravica. Nikad nisam povraćao, imao proljev, crnu stolicu, mučnine i to, već sam samo imao žgaravice koji mi smetaju jer svaki put kad progutam slinu dođe mi da se ispovraćam... žgaravice imam u prosjeku 4 puta tjedno.

Išao sam kod doktorice prije pola godine i rekla mi je da je to vjerojatno od stresa zbog škole (i ja sam isto mislio da je to zbog toga, jer se stvarno puno živciram oko škole), ali sam žgaravicu imao i po ljeti tako da mi je to čudno. S obzirom na to, odlučio sam sada nešto puduzeti oko toga. Sjetio sam se da mi je doktorica bila dala tablete i pronašao sam ih danas u ladici i to je Nolpaza 20mg.

Sada, me zanima sljedeće. Može li Nolpaza 20mg potpuno izliječiti žgaravice koje imam, ili će ih Nolpaza samo ublažiti, ili što? (E sad, ja sam nešto malo gledao na netu i vidio sam da kod žgaravice postoje lijekovi koji služe samo za ublažavnje, dok neki za sprječavanje žgaravice. I dijele se na Antacide, nekakve H2-receptore, i na Inhibitore protonske pumpe koji su najučinkovitiji koliko sam shvatio. I znam da Nolpaza spada pod inh. prot. pumpe.) Piše da se trebaju koristiti 2-4 tjedna pa vidit da li pomažu, pa me zanima dal onda nakon tih 2-4 tjedna moram i dalje nastavit nešto pit ili je gotovo s tim. I još me zanima da li ja mogu jesi bilo koju hranu za vrijeme dok pijem Nolpazu, ili bih trebao izbjegavati hranu kao što su kava, čokolada, ljuta hrana, masna hrana, itd.. Uglavnom, planiram što ranije početi piti Nolpazu pa bih bio zahvalan kada bi netko mogao što prije odgovoriti tako da znam kako da se točno hranim za vrijeme terapije.

Hvala vam na odgovoru!
Tko ti je propisao Nolpaza, doktorica opce prakse ili gastroenterolog?
Kako se hranis inace, pretpostavljam da ne pazis na prehranu

moj savjet ti je da pokusas tjedan,dva pazit sta jedes bez ikakvih lijekova, a ako pojedes nesto sto ti ne odgovara i krene zgaravica popij gastal i ubuduce izbjegavaj tu namirnicu, pa ces vidit jeli uzrok tvojoj zgaravici samo hrana
Susiah is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2014., 15:15   #4598
Quote:
Susiah kaže: Pogledaj post
Tko ti je propisao Nolpaza, doktorica opce prakse ili gastroenterolog?
Kako se hranis inace, pretpostavljam da ne pazis na prehranu

moj savjet ti je da pokusas tjedan,dva pazit sta jedes bez ikakvih lijekova, a ako pojedes nesto sto ti ne odgovara i krene zgaravica popij gastal i ubuduce izbjegavaj tu namirnicu, pa ces vidit jeli uzrok tvojoj zgaravici samo hrana
Prije svega, htio bih se zahvaliti na odgovoru, stvarno hvala!

Dakle, vec nekih 3-4 godine, otkako sam dosao u srednju, ne pijem sokove vec pijem samo vodu i tu i tamo si znam ocjedit naračnu pa to popit. Takoder pazim da ne jedem previše slatkoga, i opcenito lose hrane, jer sam se jedno vrijeme u prijelazu iz osnovne u srednju dosta bavio sportom s ciljem da smrsavim jer sam bio debel pa sam onda usput htio izbacit hranu i tako je to trajalo nekih 3-4 mjeseci. Nakon toga sam nastavio se umjereno bavit sportom, a što se prehrane tiče, nastavio paziti što jedem. Tipa, kad idem u kino ne jedem kokice i kolu i takve "gluposti", nikad se ne prenajedem, ili ne jedem kasno i sve tako jer imam kao nekih strah da cu se udebljat, ugl. nije to sad bitno.

Što hocu reci je to da pazim što jedem. Tj. kada i koliko jedem. Volim jest ljuću hranu što je loše za zgaravicu. Isto tako volim i cokoladu jest. Ista stvar. Što se tiče kave, nju ne pijem, isto tako ne pijem niti alkohol niti pušim cigarete i slicno.

Što se Nolpaze tiče, nju mi ju je propisala doktorica opće prakse. Poceo sam ju piti prije 5 dana (jednu na dan (sat vremena prije rucka)) i mogu vam reci da zgaravicu od tada nisam imao. Iako pijem Nolpazu, totalno sam izbacio čokoladu iz prehrane i jedem samo one grožđice i bananu (umjesto cokolade jel), a za rucak i veceru jedem ko i inace što mi mama vec skuha al sam joj reko da ne začinjuje previše hranu. Za dorucak jedem zobene pahuljice. E sad, probao sam ja vec nekoliko puta samo paziti što jedem (bez lijekova), ali nisam dugo mogao izdrzat i imao sam zgaravicu pa mi to nista nije pomoglo, vec tek sad otkako pijem Nolpazu žgaravice više nema.

Nastavit cu pit ju jos nekih 2 tjedna. Necu dulje od toga. A onda nakon toga ne znam kako da nastavim jest? U pocetku cu i dalje pazit da ne jedem ljuto, masno, čokoladu i tako to. Mislim da tu hranu vise nikad necu niti probat jer se fakat bojim da ne dobim zgaravicu... imam fakat strah od toga. Tako da me sad stvarno zanima, da li cu ja bit sposoban nakon lijecenja Nolpazom vratiti se na uobicajenu prehranu ili cu morati nastaviti jest zdravo? Hvala unaprijed!

Ja iskreno mislim da ja imam zgaravicu jer imam neku upaju jednjaka te da nije bitno toliko što ja jedem, tako da mislim da bi Nolpaza trebala smiriti taj jednjak i to bi trebalo bi kraj što se toga tiče.

Zadnje uređivanje jozzica : 27.09.2014. at 15:21. Reason: Zaboravio sam dodati zadnji odlomak
jozzica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2014., 07:45   #4599
ja vam neću opisivati svoj problem osim što ću napomenuti da sam u zadnjih mjesec dana izgubio 12 kila. Bio sam 2 x na hitnoj.

Nesmijem staviti u usta NIŠTA što je pripremljeno na masti, ulju i što sadrži šećer. Dakle isključivo kuhano.

Simptom je nevjerojatna vrtoglavica.

Bio sam pozitivan na campylobacter, popio sam antibiotik, smanjila se vrtoglavica (poremećaj ravnoteže). Sve sam prošao osim MR glave i vratnih kralježaka, jer još čekam kontrolu stolice.

Vrtoglavica se pojavljuje samo kad nešto pojedem, tipa slanac od mlinara, jučer, jer ga pošpricaju sa nekakvim masnim sranjem. Ostali slanci su OK. Nesmijem čak ni grožđe, dok jabuka OK.

SVE pretrage krvi, bubrega, jetre, abdomena, urina, sve je OK.

Već sam lud i mršav od toga ( mršavljenje je izvanredna stvar, savršeno se osjećam) a doktori neznaju uzrok, bio sam kod URL, Neurologiji, sve OK.

Ima tko sličan problem ?

Apropos gastritisa,žgaravice, odlična stvar je soda bikarbona, pola male žličice čajne, promiješati u čaši vode i popiti, bol kod mene je nestajala u roku 2 minute, za razliku od gastala koji em su skupi, em ne reagiraju tako brzo.
__________________
thinking is difficult, therefore let the herd pronounce judgment
diabolica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 20:42   #4600
Ima li tko dg funkcionalne dispepsije?
Meni je prije mjesec dana dijagnosticiran erozivni gastritis ali lijekovi bas ne djeluju. Pijem Sulpirid i Esomeprazol koji je prije 5 dana zamijenjen Controlocom.
Druga dr ( isto gastroenterolog) kaže da je kod mene funkcionalna dispepsija.
Zna li netko malo više o tom?
Ja od jutra do mraka osjećam pečenje, pikanje, bodenje u području iznad pupka, neovisno o jelu, i tako već mjesec i pol. Terapiju uzimam mjesec dana i niš.
Svi drugi nalazi ( hrpa krvnih pretraga, 3 UZV-a, tumorski markeri, rendgen abdomena u redu.. )
Ludim!
kismo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:16.