Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.07.2010., 11:45   #1
Stručni studij računovodstva i financije u Splitu

Jel ima nekoda studira na Sveučilišnom studijskom centru za stručne studije u Splitu, smjer računovodstvo i financije?
koko7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2010., 11:46   #2
je moj prijatelj. inače živi dolje. kaže da je sve super.
123123123123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2010., 11:54   #3
jel znaš kakve su osnove financija za proći?

Jer ja sam na tom faksu, al u Zg...i pr. godine nisam prošao financije, a ni sad nikako ne mogu proći..i sad kao mogu upisati ga opet 3 put al onda ga moram slušati i polagati u St!!!!!

Pa me zanima jel taj predmet u ST lagan za položiti ili nije??

Inače sam dao sve predmete 1 i 2 godine osim financija..tako da nije problem u učenju, nego u profesoru iz finanija u zg!!! nažalost!!
koko7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2010., 15:31   #4
Evo ja bi malo obnovila ovu temu s obzirom da se premišljam i domišljam i razmišljam...ustvari tražim razloge da odustanem od nauma da se pod stare dane dam u školu (ponovo). Volila bi da se javi netko tko je ne tako davno upisao ovaj studij i smijer. Koliko je teško, može li se uz rad i je li točno da se svi baš ispiti polažu i pismeno i usmeno i da zapravo od bolonje nema puno osim samog imena. Eto svaka informacija bi bila dobrodošla, hvala!
__________________
Nemoj me slušat,čuj me!
Giove is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2011., 19:59   #5
mene zanima za trgovinsko poslovanje u splitu...jeli tesko za upast.i kakav je faks inace..teazk.....
goja23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 23:04   #6
pozz...mene zanima dal mi može ko reći više informacija cijene smještaja u splitu
inače sad završavam 3.stručni studij menadžment paa dal bi se mogla prebaciti na 4.god stručni studij - računovodstvo i financije, naravno bez predmeti razlike?
Zna tko?

hvalaa
inna777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2013., 15:00   #7
Pozdrav!

Evo ovako zanima me ako netko od vas mozda zna u Splitu za racunovodstvo i financije, kad su upisi i to. To je na kampusu, na splitu 3, ako se ne varam, spada pod ekonomski fakultet?
Tražila sam po internetu i na stranicama fakulteta, međutim, nije nigdje ponuđen ovaj fakultet, pa sam se malo zabrinula.
Sutra ću opet zvat u tajništvo, jer sam danas zvala i nitko se ne javlja.
Pa ako netko zna već nešto o upisima i to, bila bih jako zahvalna

Lijep pozdrav!
anazadar is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2013., 15:03   #8
Quote:
inna777 kaže: Pogledaj post
pozz...mene zanima dal mi može ko reći više informacija cijene smještaja u splitu
inače sad završavam 3.stručni studij menadžment paa dal bi se mogla prebaciti na 4.god stručni studij - računovodstvo i financije, naravno bez predmeti razlike?
Zna tko?

hvalaa
sto se cijena tiče u splitu, stvarno je raznoliko. i sve ti uglavnom ovisi koliko sreće imaš
ali eto, standardno, garsonjere i jednosobni su najskuplji oko 300€... al eto uvijek se da naći nešto povoljnije ili ako imaš s kime podijeliti. cijene su uglavnom cca 300-400 € za 2-3 osobe.
anazadar is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2013., 11:45   #9
Quote:
anazadar kaže: Pogledaj post
sto se cijena tiče u splitu, stvarno je raznoliko. i sve ti uglavnom ovisi koliko sreće imaš
ali eto, standardno, garsonjere i jednosobni su najskuplji oko 300€... al eto uvijek se da naći nešto povoljnije ili ako imaš s kime podijeliti. cijene su uglavnom cca 300-400 € za 2-3 osobe.
Mozes naci jednosobne za 150,200 eura, ali ono, rezije se moraju platiti...
ladyinblack93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2013., 14:11   #10
Pozdrav,

evo ja trazim cimera ili neku normalnu cimericu za stan na općini, pa ako vas ima ili znate nekoga, pa se javite
anazadar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2014., 23:26   #11
Jel upisao tko ove godine RiF?
nati59 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 00:31   #12
Nati ja završila RiF ;-) jel te što zanima?
__________________
Nemoj me slušat,čuj me!
Giove is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 11:00   #13
Zanima me jel tesko? I opcenito o tom faksu. Kakvi su profesori?
nati59 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:31.