Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.07.2007., 01:08   #21
Quote:
Rie kaže: Pogledaj post
Da ali onaj dio 2:44 je ili namještaljka ili se nešto desilo jer vidis kako se promjeni izgled desnog oka. Bas se vidi kako se doda bjela boja. Desno oko kada mi gledamo snimku, ne njegovo desno
Nemam pojma. Igra svjetlosti? Kamerman se prebacivao pa nakratko pomutio svjetlo? Bush odlucio shiftat bjeloocnicu?
J.G. is offline  
Old 16.07.2007., 01:15   #22
Quote:
J.G. kaže: Pogledaj post
Nemam pojma. Igra svjetlosti? Kamerman se prebacivao pa nakratko pomutio svjetlo? Bush odlucio shiftat bjeloocnicu?
Bice da je odlucio shiftat...
Ri3 is offline  
Old 16.07.2007., 10:41   #23
Ajde ljudi ne benavite. Čovjek očito nosi kontaktne leće pa se na momente od njih reflektira svjetlost reflektora prema kameri. I to je to.
Mizant is offline  
Old 16.07.2007., 10:53   #24
Quote:
Mizant kaže: Pogledaj post
Ajde ljudi ne benavite. Čovjek očito nosi kontaktne leće pa se na momente od njih reflektira svjetlost reflektora prema kameri. I to je to.
vidiš, to mi nije palo na pamet...
U svakom slučaju, puno normalnije objašnjenje od reptiloida.

p.s. a jeste vidili da taj tip koji je updeatao film tvrdi da je našao Atlantidu?
"I am also someone who found Atlantis, which I have researched greatly and have more than enough proof"

yaaaay
Aerial_51 is offline  
Old 16.07.2007., 11:35   #25
Quote:
Mizant kaže: Pogledaj post
Ajde ljudi ne benavite. Čovjek očito nosi kontaktne leće pa se na momente od njih reflektira svjetlost reflektora prema kameri. I to je to.
ne stoji.. ja nosim leće i nema refleksije svjetlosti..

video nisam gledao niti znam o čem se radi.. kažem samo da leće za oči nemaju to svojstvo..
fiki21 is offline  
Old 16.07.2007., 11:38   #26
Quote:
fiki21 kaže: Pogledaj post
ne stoji.. ja nosim leće i nema refleksije svjetlosti..

video nisam gledao niti znam o čem se radi.. kažem samo da leće za oči nemaju to svojstvo..
možda si ... reptil?
Aerial_51 is offline  
Old 16.07.2007., 13:12   #27
Quote:
Rie kaže: Pogledaj post
meni jezik cudan.
Ja isto mislila da se radi o jeziku..
Hellcat is offline  
Old 16.07.2007., 13:22   #28
Zar ima račvast jezik??
nisam ni primjetio ništa s jezikom
ante_gotovina is offline  
Old 16.07.2007., 13:25   #29
Ma oci onako zmijske kao, a sta ja znam, malo su normalne malo drugacije ,sve m ies cini da je to zbog svjetla, ali jezik mi je jako cudan a ni on ne otvara usta bas kad aprica, ali sta je je, ima vrat ko iguana
Ri3 is offline  
Old 16.07.2007., 13:41   #30
Hm možda je onda i Božo Sušec reptil, on za razliku od ovoga ne skriva svoj jezik
ante_gotovina is offline  
Old 16.07.2007., 14:13   #31
Dobro ok, al mislim, od kuda je to krenulo da su oni reptili. Mislim kome je pada ideja na pamet da su ti ljudi reptili. Kakve gluposti. Krokodili jebote. Da je netko reptil kamufliran u covjeka, mislim, pa vidjelo bi se po raznim djelovima necijeg tjela da nije covjek, jos i pricaju ko ljudi, ali ne, oni su reptili. Da je netko reptil nebi garant pricao ovako. Mislim, imam ja doma gustera sa govorecom manom, ali taj laje i mjauce, ne prica nista.
Ri3 is offline  
Old 17.07.2007., 00:44   #32
Quote:
Rie kaže: Pogledaj post
Dobro ok, al mislim, od kuda je to krenulo da su oni reptili. Mislim kome je pada ideja na pamet da su ti ljudi reptili. Kakve gluposti. Krokodili jebote. Da je netko reptil kamufliran u covjeka, mislim, pa vidjelo bi se po raznim djelovima necijeg tjela da nije covjek, jos i pricaju ko ljudi, ali ne, oni su reptili. Da je netko reptil nebi garant pricao ovako. Mislim, imam ja doma gustera sa govorecom manom, ali taj laje i mjauce, ne prica nista.
To sa reptilima je krenilo od Stewart Swerdlowa i David Icke-a (koliko sam upoznat). Napisali su cijelu lepezu knjiga o tome, pa mi se ne da objasnjavat sto i kako. Ako zelis verziju ukratko, mozda je ovo najbolji link: http://www.geocities.com/pantatop/IstorijaGalaksije.pdf
J.G. is offline  
Old 17.07.2007., 01:16   #33
a ne znam, mislim da moraš biti stvaaaarno piece of work da bi vjerovao u ovakve budalaštine...
a eto, bar normalni forumaši ovdje dođu na dozu humora...
__________________
.
Endimion17 is offline  
Old 17.07.2007., 01:55   #34
Quote:
sinkezg kaže: Pogledaj post
Sorry ali ništa ja tu neobičnog ne vidim.
Kao trebas geldati poslije 30 sekunde kako mu se oci zaglancaju i cuje se klik. Zmije <3 inace nemaju kapke nego imaju tzv, treci kapak koji im cisti oko i dolazi sa strane i proziran je. Tak da bi kao to trebalo biti to. Ali ja osobno mislim da samo ima vlazne oci. -.-''. Koa glupost.
__________________
For what you did to me, and for what I'll do to you, you get what everone else gets- you get a LIFETIME! Be yourself, don't take anyone's shit and never let them take you alive.
MCR_Gaara is offline  
Old 17.07.2007., 03:29   #35
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
a ne znam, mislim da moraš biti stvaaaarno piece of work da bi vjerovao u ovakve budalaštine...
Ovdje se od tebe ne traži da išta vjeruješ, samo da daš mišljenje. Koliko je to teško? I još ga nisi dao.

Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
a eto, bar normalni forumaši ovdje dođu na dozu humora...
Prestani s tim "normalni forumaši" jer bespotrebno separiraš ljude, i to u negativnoj konotaciji. Nemoj si toliko umišljat. Ako se ne slažeš s nečim, onda tako reci, ali nemoj davat te izjave s "visoka", ok?
J.G. is offline  
Old 17.07.2007., 03:33   #36
Quote:
MCR_Gaara kaže: Pogledaj post
Kao trebas geldati poslije 30 sekunde kako mu se oci zaglancaju i cuje se klik. Zmije <3 inace nemaju kapke nego imaju tzv, treci kapak koji im cisti oko i dolazi sa strane i proziran je. Tak da bi kao to trebalo biti to. Ali ja osobno mislim da samo ima vlazne oci. -.-''. Koa glupost.
Kao trebaš gledat cijelu snimku...
Kao trebaš bacit oko i na link koji sam dao, a koji vodi na Ickeov forum
Kao trebaš biti toliko čorav da ne primjetiš da mu zjenice stoje vertikalno...
Kao možeš dat i svoje mišljenje zašto misliš da je to tako kako je...
I ne davat glupe komentare "mislim da samo ima vlažne oči" - koje oči nisu vlažne? Da nisu vlažne ne bi ih mogla/mogao pomaknit...
Itd....
J.G. is offline  
Old 17.07.2007., 04:19   #37
koja tema


Ris is offline  
Old 17.07.2007., 04:24   #38
ti buševi stvarno jako brzo evoluiraju


stari reptil.
sin majmun
Ris is offline  
Old 17.07.2007., 08:42   #39
J.G,., samo sam tu reakciju čekao. Inače ne separiram forumaše na normalne i nenormalne, i stvarno sam strpljiv kad sve objašnjavam (rekli su mi), ali ovo je stvarno poremećena tema.
Moje je mišljenje da stvarno moraš imati teške probleme da bi vjerovao kretenu Ickeu koji samo zarađuje na naivcima željnima senzacija i mistike. Da reptil... o bože...
__________________
.
Endimion17 is offline  
Old 17.07.2007., 08:57   #40
čekaj, jel on to misli metaforički ili kako?
Ris is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:18.