Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.09.2008., 11:02   #41
Quote:
Seventin kaže: Pogledaj post
140 sati!?!?! Apokalipsa!?!?! Jeruzalem?!?!?!

To je gotovo 6 (šest) dana!?! Naježio sam se .... Pa to pripremaju susret?!?
pa jesam ti napisao da pustiš nedjeljnu propovjed,velike se stvari događaju ali paučina i dalje pokriva ljudske oči,ps "Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge i nema ljepših snova od onih što ih rađa bol".. http://bozjeprorocanstvo.com/cro-pro70.htm ,very interesting
__________________
From above it is not bright
From below it is not dark

Zadnje uređivanje Leon 23 : 30.09.2008. at 12:12.
Leon 23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2008., 16:45   #42
Daj Leon, gdje je ta informacija!? Ne mogu nigdje naći, niti na RAI TV još nigdje ništa nisam vidio, nema niti na teletextu.

Kako se usuđuješ takve stvari saznati prije mene
.
__________________
The ice age is coming, the sun is zooming in .. After all this, won't you give me a smile? Clash
Seventin is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2008., 22:37   #43
Quote:
Seventin kaže: Pogledaj post
Daj Leon, gdje je ta informacija!? Ne mogu nigdje naći, niti na RAI TV još nigdje ništa nisam vidio, nema niti na teletextu.

Kako se usuđuješ takve stvari saznati prije mene
.
oš se tuć ,samo ukucaj u tražilicu "integralno čitanje Biblije",puno portala je prenijelo tu vijest
__________________
From above it is not bright
From below it is not dark
Leon 23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2008., 23:12   #44
rocky 7 LOL
A heba te ... ja tražio na stranicama Vatican radio i tamo ni a ??? Koji im je Bog
Ma gle ovaj link, pod što su ga stavili Papa počinje integralno čitanje Biblije na televiziji - zabava ...LOL
pa to su pisali još 03.07.2008. ?!?

Što se to događaaaa
__________________
The ice age is coming, the sun is zooming in .. After all this, won't you give me a smile? Clash
Seventin is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 11:54   #45
Quote:
Seventin kaže: Pogledaj post
rocky 7 LOL
A heba te ... ja tražio na stranicama Vatican radio i tamo ni a ??? Koji im je Bog
Ma gle ovaj link, pod što su ga stavili Papa počinje integralno čitanje Biblije na televiziji - zabava ...LOL
pa to su pisali još 03.07.2008. ?!?

Što se to događaaaa
pa da, za neke je sve danas u kategoriji zabava,kruha i igara,novih glazbenih talenata,nek je trbuh pun ,a minus na granici crvenog i boli nas briga kaj se dešava drugdje, sve dok Šprajc ne napravi ozbiljnu facu u dnevniku,a mediji koji pišu o Simonici&Anteku,mirišanju gaća i veličini khurca sudionika bb kuće raspale naslov "dolaze nam gladne godine" pa se ljudi na kratku zabrinu, ali onda dolazi vijest burza se oporavlja,ovo je bila lažna uzbuna i onda opet mogu nastaviti po starom,hodočastiti shoping centre,gledati sve trenutke istine,operacije trijumf,jhebacinu u bb kući i svijet opet izgleda kao divno mjesto za življenje
__________________
From above it is not bright
From below it is not dark
Leon 23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 13:23   #46
slušaj šta se desi desit če se,vau 2012 ahhh!!!! spašavajte se!!!!
onak baš se bojim ja kažem:bring it on!!!!
usput:več od moje 14 godine imam osječaj da če se nešto veliko desiti,možda je to,a možda nije.
moja teorija je novo doba na zemlji,ali možda sam u krivu,teško za reči....
__________________
I am the holder of light in the darkness for the
souls who cant find a way home.
hulkstips is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 15:03   #47
Quote:
hulkstips kaže: Pogledaj post
slušaj šta se desi desit če se,vau 2012 ahhh!!!! spašavajte se!!!!
onak baš se bojim ja kažem:bring it on!!!!
usput:več od moje 14 godine imam osječaj da če se nešto veliko desiti,možda je to,a možda nije.
moja teorija je novo doba na zemlji,ali možda sam u krivu,teško za reči....
Prije toga " bring it on",toplo preporučam dopunsku nastavu iz Hrvatskog jezika.Takvo nerazlikovanje slova č i ć,ne viđa se svaki dan.Če-će,več-već,reči-reći,osječaj-osjećaj..
__________________
From above it is not bright
From below it is not dark
Leon 23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 16:35   #48
stvarno, fulao je sve što se može fulati, takvi talenti su rijetki

btw: hrvatskog se piše malim slovom
__________________
Quasimodo predicted all this!
Germa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 16:56   #49
Quote:
Germa kaže: Pogledaj post
stvarno, fulao je sve što se može fulati, takvi talenti su rijetki

btw: hrvatskog se piše malim slovom
štima,želio sam naglasiti, ali ispravak je na mjestu.Back on subject,želio bih malo temu usmjeriti na osobni doživljaj nadolazećih promjena.Dakle,kakve promjene ste opazili na sebi,u svojoj okolini?Kako to djeluje na Vas?Imate li potrebu napraviti korekcije vlastitog doživljavanja sebe?Mijenjate li se u odnosu prema drugima?Razmišljate li o tome kao o nečemu pozitivnome?Imate li kontinuitet u svojim akcijama?pišite
__________________
From above it is not bright
From below it is not dark
Leon 23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 19:13   #50
Jezik i što s njim?

Baš mi drago da se eto dotakli jezika našeg svakodnevnog i modernog. A danas je zaista moderno svašta, pa i pisati uglavnom sve malim slovima. OK, to je donijelo ovo brzo doba življenja, pa se više nitko uz sve blagodati elektronike ne trudi obazirati na trivije poput ispravnog pisanja.
Međutim, kakve to veze sad ima s temom? Pa ima! Kraj doba i nova stranica - zašto onda taj nekakav kraj doba ne bi počeo i s tim kakvim se slovom piše npr. nešto što pripada ili potječe od države ili naroda, a ne samo osobe.
Zapravo, nikad mi se te stvari nisu dopadale u našem jeziku i smatram ih pogrešnim. Konkretno, uvijek pišem te riječi velikim slovima, namjerno "pogrešno" a evo i zašto. Dakle, ako kaže ovako;
Imenice su riječi kojima je svojstvena kategorija predmetnosti, opredmećeno svojstvo i opredmećeni proces. Njima imenujemo pojave vanjskog svijeta i našeg unutarnjeg doživljavanja.

Imenice se dijele na:

opće - označavaju skup predmeta koji imaju neke zajedničke osobine
vlastite - služi kao ime svakom pojedinom čovjeku, životinji, zemljopisnim pojmovima itd.

pa shodno tome;
U hrvatskom jeziku posvojne zamjenice zamjenjuju posvojne pridjeve i označuju kojem glagolskom licu što pripada.
Odgovaraju na pitanja čiji? čija? čije?
Pismo je Ivanovo.

i
Odnos je prema ličnim zamjenicama kao odnos posvojnih pridjeva prema imenicama:

Vlasnik je Ivan. To je Ivanovo.


Zbog čega bi problem bio da je, shodno tome - Pismo Hrvatsko?!

Ako zbog ničeg drugog onda zbog onog podebljanog;

Pravopisno je pravilo jasno: »Velikim se početnim slovom piše: 1. vlastito ime, 2. prva riječ u rečenici, 3. riječ iz počasti. Sve se ostale riječi, same ili u rečenici, pišu malim početnim slovom«. Tako ili slično piše u svih šest izdanja »Hrvatskoga pravopisa« Stjepana Babića, Božidara Finke i Milana Moguša, od 1971. do 2002., i slično je i u četiri izdanja pravopisnoga priručnika, odnosno posljednjega, »Pravopisa hrvatskoga jezika«, Vladimira Anića i Josipa Silića, od 1986. do 2001.

I da još malo zadavim, kad sam već ovoliko ...
Englez nikada neće napisati da je njegov jezik english. Da li to ima veze s jezikom, ponosom, moći, naslijeđem....? Zbog čega smo onda tako olako i brzopleto prihvatili riječ šport, kad je bjelodano da je to čisti germanizam izvučen iz spoja dva slova u Njemačkom pravopisu kad se s i p zajedno izgovaraju (ne i pišu!) š, a Nijemci zapravo i nemaju to slovo u jeziku.
Pa kad smo takvi već poltroni, zašto onda nismo imali muda i Split preimenovali u Šplit Alaj bi to bio belaj

Think about it!

@Leon23 - to ti je jedan od mojih odgovora na ova tvoja posljednja pitanja
__________________
The ice age is coming, the sun is zooming in .. After all this, won't you give me a smile? Clash
Seventin is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2008., 11:41   #51
pisanje je samo drugi oblik komunikacije,prvi je govor....
btw vidim da imate puno slobodnog vremena izložiti dijalog o tome kako netko ne može
dobro pisati č i č i onda filozofirati o tome.
kao klinci ste....
ja sam samo optimističan i boli me đon ako netko ima neš protiv toga
a za one koji nisu,nemojte ni pomisliiti izvuči se na: "ja sam samo realističan".
nema ali,nema izvlačenja.
ako nemožete podnjeti da se netko ne vuče sa facom do poda kao vi onda
potražite stručnu pomoč.
__________________
I am the holder of light in the darkness for the
souls who cant find a way home.
hulkstips is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2008., 11:45   #52
Quote:
hulkstips kaže: Pogledaj post
..btw vidim da imate puno slobodnog vremena izložiti dijalog o tome kako netko ne može
dobro pisati č i č i onda filozofirati o tome.
kao klinci ste..:
Pravi klinci su, ne obaziri se a nisi ni ti daleko - mislim na višak slobodnog vremena

Ti zaista imaš problem sa slovom ć. To nije nikakva filozofija, sorry kido
.
__________________
The ice age is coming, the sun is zooming in .. After all this, won't you give me a smile? Clash
Seventin is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2008., 12:26   #53
tvoj problem nije toliko što ne znaš pisati, već ne znaš primati dobronamjerne kritike.
markić is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2008., 13:16   #54
sve je cool .....
ja svaki dan dobivam kritike,samo što nisu dobronamjerne....
__________________
I am the holder of light in the darkness for the
souls who cant find a way home.
hulkstips is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2008., 14:45   #55
Quote:
hulkstips kaže: Pogledaj post
pisanje je samo drugi oblik komunikacije,prvi je govor....
btw vidim da imate puno slobodnog vremena izložiti dijalog o tome kako netko ne može
dobro pisati č i č i onda filozofirati o tome.
kao klinci ste....
ja sam samo optimističan i boli me đon ako netko ima neš protiv toga
a za one koji nisu,nemojte ni pomisliiti izvuči se na: "ja sam samo realističan".
nema ali,nema izvlačenja.
ako nemožete podnjeti da se netko ne vuče sa facom do poda kao vi onda
potražite stručnu pomoč.
Čovječe,what are you talking about?Po čemu si zaključio da netko nije optimističan,kakvo izvlačenje?Kakva faca do poda,kakva stručna pomoć?Kao što ti je rekao Seven,nema tu filozofije,vježbaj razlikovati č od ć u pisanju,jer ovako ti postovi djeluju polupismeno i odvlače pažnju od sadržaja koji opet i nije baš imao što za ponuditi i kao što reče markić nauči se prihvatiti kritiku koja je utemeljena,pozz i skuliraj se malo ok
__________________
From above it is not bright
From below it is not dark
Leon 23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2008., 18:34   #56
well duhhhh!!!!!!
__________________
I am the holder of light in the darkness for the
souls who cant find a way home.
hulkstips is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2008., 11:27   #57
Quote:
Leon 23 kaže: Pogledaj post
:Papa Benedikt XVI započet će 5.listopada danonoćno čitanje Biblije a prenosit će ga talijanska državna tv i radio RAI. Program će trajati neprekidno 140 sati a ništa neće biti ispušteno od Knjige Postanka završno sa 22. poglavljem Apokalipse...
Nemo'š vjerovati kako je teško saznati više a treba krenuti sutra?! RAI još nema u programu na teletekstu Moram pronaći RAI EDU - negdje mi se zagubio

RAI: ALSO MUSLIMS AT BIBLE READING OPENED BY POPE

.
__________________
The ice age is coming, the sun is zooming in .. After all this, won't you give me a smile? Clash
Seventin is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2008., 14:43   #58
Citat ce ustvari tajne kodove ugrađene u Bibliju i tako javno dogovarat svoje reptilske planove
Overthetop is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2008., 20:29   #59
Quote:
Seventin kaže: Pogledaj post
Nemo'š vjerovati kako je teško saznati više a treba krenuti sutra?! RAI još nema u programu na teletekstu Moram pronaći RAI EDU - negdje mi se zagubio

RAI: ALSO MUSLIMS AT BIBLE READING OPENED BY POPE

.
Mogu vjerovat Seven,evo baš i ja prekopao i nisam ništa našao,čudi me to
__________________
From above it is not bright
From below it is not dark
Leon 23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2008., 21:56   #60
Seven,RAI uno,sutra 19 h,uvod u sve to,program se zove La Bibbia Giorno e Notte,traje do 20 h! http://www.savethedate.it/cultura/la...rusalemme.html
__________________
From above it is not bright
From below it is not dark
Leon 23 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:54.