Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.10.2008., 00:25   #41
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Nema se šta elaborirati, treba samo raditi. Uloviti se nekog oblika meditacije koji ti najbolje odgovara, pripremiti i izraditi odgovarajuće rekvizite, naći prostor gdje te nitko neće ometati....

To ti je kao da netko pita da elaboriram kako se kopa kanal, a šta reć', uzmi lopatu i počni kopati
Onda barem sugeriraj neku literaturu o tehnici korištenja crnih ogledala ili u najmanju ruku još koji link.
__________________
Čovjek ne može poludjeti kad vidi đavla, zato što prije nego što ga prizove, on mora već biti lud.
zuni9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2008., 07:08   #42
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Sve ok, osim besmislenih rutala.
Bože me sakloni. Crno ogledalo se pravi tako da se staklo iseče u odgovoarajućem obliku. Moj je devetougao zbog jesoda. Poledjina se premaže bojom, ja koristim uljane tamno ljubičasto plavu, skoro crnu boju. Nešto kao indigo recimo. Noću se i ne razaznaje, a ta je boja bolja od crne jer je to boja noćnog neba. staklo se stavi u drveni okvir, takodje isečen u obliku kojeg je i staklo. Meni su okolo zodijački znači sazveždja. Izmedju stakla i drvene poledjine je talisman meseca iz Solomona na papiru, izmedju njega i stakla je posut fluid kondenser u kojem su sastojci lunarne prirode plus moje seme, jelte. Na poledjini je odgovarajući znak i odgovarajući enohijanski natpis
. Sve to posvećeno u pravo vreme. To je pravo crno ogledalo a ne ovo što pišu teen satanisti.
Frater HPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2008., 08:22   #43
Quote:
Frater HPK kaže: Pogledaj post
To je pravo crno ogledalo a ne ovo što pišu teen satanisti.
Na takve sam besmislice i mislio.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:08.