Natrag   Forum.hr > Razno > Mali oglasi

Mali oglasi Kupujem, prodajem, mijenjam, poklanjam...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.08.2014., 15:11   #441
Split

Tražimo tetu čuvalicu/učilicu/kuhalicu/pomagalicu u Splitu.
Sto prije, to bolje

Dvoje djece, 9ipo(3. razred) i 5ipo(ide u vrtic,predskolac).
Radno vrijeme ovisi o skolskom rasporedu, vikend slobodan.
Kad su djeca bolesna, radi se od 7,30 do 16,30.
Uz brigu za skolarca, domaci rad, pomoc pri ucenju, potrebna je svakodnevna pomoc u odrzavanju kucanstva i kuhanje.
Uglavnom je briga o jednom djetetu, jer je drugo u vrticu.
Cijena je fixna,ne po satu.

Ako ste zainteresirani, ili imate koga preporuciti, molim javite se na pm za daljnji dogovor.
zviri is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 21:54   #442
Suradnica u predškolskom odgoju (SSS)

Završila sam Pedagoško obrazovni centar "Bogdan Ogrizović" i stekla zanimanje Suradnik u predškolskom odgoju, započela studij na Pedagoškoj akademiji koju nisam diplomirala. Posjedujem dugogodišnje iskustvo u održavanju domaćinstva te aktivnom vremenu provedenim s djetetom ( preko 10 godina) . Vrijeme koje provodim s djecom je aktivno i veselo, nastojim kroz igru prenijeti svoja znanja djetetu.Pravila koje postavljaju roditelji za mene su prioritetna i poštivat ću ih apsolutno. Preporuka roditelja kod kojih sam ranije radila moguća.
Nudim uslugu čuvanja djece u Vašem prostoru ( izlasci roditelja , prekovremeni rad, dogovor po potrebi )
Preferiram Zapadni dio Zagreba i Centar. Vaše upite molim slati na mail [email protected] .
Hvala
angie969 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 15:08   #443
Smile djeca

Dragi roditelji i djeco!
Ako želite da najbolja teta na svijetu ide po vaše dijete u vrtić ili školu i provede s njim vrijeme do povratka roditelja u vašem prostoru javite se pp.
Vrijeme možemo provesti u igri vani u parku, igraonici u botaničkom vrtu,u
zoološkom vrtu ili kod kuće ovisi o dogovoru s roditeljima.
Ukoliko dijete ide u školu mogu pomoći oko domaće zadače i opčenito oko
školskih obaveza.
Ako je dijete malo mogu mu pokazati neke nove igre,i maksimalno ga animirati
i zabaviti do povratka roditelja.
Pošto prije podne imam neke obaveze, slobodna sam otprilike od 14 do 18 sati
od ponedjeljka do petka.
Najbolje mi odgovara borovje,savica,folnegovićevo naselje,utrine ,zapruđe,
ali može i neki drugi dio grada u zoni tramvaja.
Ako vam je potrebna takva usluga javite se.
Hobuscus is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 16:51   #444
Poštovanje dragi roditelji!
Studentica sam i teta cuvalica iz Zagreba sa iskustvom s djecom svih uzrasta, nije mi problem pomagati djeci sa skolskim obavezama, setati s njima gdje god pozele i biti uz njih ako budu bolesna. Volim zivotinje tako da mi vasi ljubimci nece smetati. Uredna sam i uvijek pocistim za sobom, a po potrebi i dogovoru mogu pocistiti i vas dom. Prednost imaju obitelji iz istocnog dijela grada (Dubrave), Maksimira, Bukovca,Borongaja, te šireg i užeg centra
Ako ste zainteresirani slobodno se javite u poruke.
Sent from my LG-P990 using Tapatalk 2
__________________
Nimm nichts persönlich was andere über dich sagen, es ist ihre Realität und nicht deine.
JWoww is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2014., 15:31   #445
Dadilja sa iskustvom i preporukama traži čuvanje jednog djeteta u vašem stanu u Zagrebu (centar i Maksimir). Može i vođenje u školu i u izvan školske aktivnosti. Ozbiljna sam, odgovorna i komunikativna osoba koja voli djecu i nepušač sam. Ako ste zainteresirani javite u poruke.
irina8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2014., 13:43   #446
Dragi roditelji,

djevojka sam od 23 godine iz Zagreba (mjesto prebivališta Jarun) s iskustvom čuvanja djece u Vašem domu. Nije mi problem pomagati djeci sa školskim obavezama, pokupiti ih iz vrtića ili brinuti o njima ako budu bolesna. Ukoliko imate kućne ljubimce, oni mi ne smetaju. Ne pušačica sam, uredna i mogu obavljati manje kućanske poslove.
Ako ste zainteresirani slobodno se javite u poruke.
Danijela2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2014., 18:54   #447
Povremeno cuvanje

Pozdrav,
Imam 29 godina, profesionalna sam dadilja i nudim popodnevno/vecernje cuvanje djece u Zagrebu. Slobodna sam od 18:30 svaki dan osim nedjelje. Imam 12 godina iskustva sa djecom bilo koje dobi. Cijena cuvanja 30kn/h. Obratite se s povjerenjem.
cuvalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 00:00   #448
Povremenu dadilju za 10.mj. za IVANIĆ GRAD

Dakle, tražim dadilju, za povremeno čuvanje kroz 10.mj. (od 1.10. nadalje) (za 11.mj. još ne znam). Večinom u večernjim satima. (iza cca 18 sati pa nadalje). Djete je veliko, 13g. (M) samostalno, mirno, uredno, tiho. Tražim neku curu/ženu stariju od 20 g. samo da sjedi u stanu. NIŠTA drugo. Može čitati, gledat TV, nosit si tablet/laptop/mobitel i biti na netu i ne treba apsolutno ništa da radi. Glavno da je u stanu i da mali nije sam. Ja ću morat povremeno otići poslje podne. Dakle, da se zna služiti mobitelom i sms-om (viber poželjan). I da nije alergična na dlaku, imamo dugodlakog psa, mješanca pekinezera, umiljat i mazan.

Dakle, ako ima koja žena koja bi zaradila neki đeparac (ne mogu puno odvojiti, neku skromnu svotu), da je iz IVANIĆ GRADA, (iz daljnjih mjesta ne isplati se zbog financijskih razloga) da joj nije problem ostat dulje navečer budnom i u stanu, da NE puši, da NE pije, da se NE drogira..(moram navest to), da je zdrava osoba, da je odgovorna i da si želi zaraditi neku kunu.

Za sve ostalo, molim javite mi se u inbox.
__________________
////Ovo moderiram
Laura74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 14:44   #449
Unhappy Moze kontakt mail

Quote:
irina8 kaže: Pogledaj post
Dadilja sa iskustvom i preporukama traži čuvanje jednog djeteta u vašem stanu u Zagrebu (centar i Maksimir). Može i vođenje u školu i u izvan školske aktivnosti. Ozbiljna sam, odgovorna i komunikativna osoba koja voli djecu i nepušač sam. Ako ste zainteresirani javite u poruke.
Molim Vas ne znam s forumom
Mozete li me kontaktirati na [email protected]
Ili napisite nekako Vi svoj mail
Hvala
sroljo79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2014., 21:46   #450
Poštovani roditelji, dajte bakama pauzu! Studentica sam logopedije koja trenutno radi u igraonici. Imam preko 4 godine iskustva u cuvanju djece svih uzrasta, ukljucujuci i volonterski rad na programu tete cuvalice iz kojega imam i diplomu. Posjedujem FCE diplomu engleskog jezika, te znanja iz prve pomoci. Strpljiva sam, vedra, odgovorna, kreativna i fleksibilna osoba i uzivam u radu sa djecom, a volim i zivotinje! Javite mi se za dog na pp ili [email protected]. Iz Zagreba sam i nepusac sam.
teatk is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 08:44   #451
Tražimo čuvanje curice - Rijeka

Tražimo tetu čuvalicu/dadilju/odgojiteljicu za čuvanje curice od 15 mj. u našem domu u bližoj okolici Rijeke.

Vrijeme čuvanja od cca 7:15 do 16:30, svaki dan od pon-pet, uz mogućnost dogovora da čuvanje bude nekoliko dana u tjednu.

Prethodno iskustvo i preporuke obavezne.
sara4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 08:52   #452
Poštovani roditelji!

Posjedujem 6-godišnje iskustvo u radu s djecom, bilo da se radi o čuvanju bilo o podučavanju. Maksimalno se prilagođavam djetetovim potrebama. Nije mi problem ni skuhati ukoliko zatreba. Obzirom da već čuvam jednu djevojčicu i to u popodnevnim satima, dobro bi mi došlo i čuvanje u jutarnjim ili ako dijete treba odvesti u vrtic i pokupiti ga iz istog. Na raspolaganju Vam stojim svakim radnim danom od 7:00 do 17:00, osim srijedom.
U obzir dolaze dječica u dobi od 3 godine pa nadalje i poželjno je da ste negdje u zapadnom dijelu kako bi i meni i Vama bilo lakše.
Obratit mi se možete ili privatnom porukom ovdje na forumu ili na mail [email protected] pa se dogovorimo oko detalja.

Poštovanje,
Vaša teta čuvalica
tetacuvalicahr is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 21:30   #453
školska djeca

Dragi roditelji!
Ako želite da vašem školskom djetetu( nižih razreda osnovne škole 1. 2. razred)
pomogne oko zadaće ili da mu samo pravi društvo u popodnevnim i večernjim satima ,( ako vi imate obaveza) jedna dobra, nježna i kreativna teta javite se s punim povjerenjem pp. U obzir dolazi zona tramvaja.
Hobuscus is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 22:18   #454
Tražimo tetu čuvalicu za povremeno čuvanje dvojice dječaka (3 i 5 godina), zapadni dio grada (Jarun). Preferiramo da su djeca što više na zraku (park, šetnje). Čuvanje u popodnevnim satima (16/17-19/20h).
Molim cijenjene ponude na pp.
Meenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2014., 10:49   #455
Lijep pozdrav,

Studentica sam u Splitu.
Jako volim djecu, igrati se s njima, družiti i razgovarati.
Iskreno, neko službeno iskustvo nemam, ali dosta vremena sam provela čuvajući svoju 6 godina mlađu sestru, velik broj rođaka i rodica (koji su, bez lažne skromnosti, ludi zamnom) te malog susjeda, čija majka može potvrditi da sam uvijek bila korektna i da je dijete uvijek bilo zadovoljno.
Obzirom da studiram i imam dosta drugih obveza, nisam na raspolaganju za cjelodnevno čuvanje. No, ukoliko trebate nekoga da pričuva dijete na par sati, otiđe u šetnju s njim, u kino na crtiće koji vas jednostavno ne zanimaju ili trebate nekoga tko će djetetu pomoći sa domaćom zadaćom, na raspolaganju sam vam.

Kontakt informacije u pm.
podukaSplit is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 16:48   #456
Hitno tražimo pouzdanu, snalažljivu i kreativnu tetu čuvalicu koja bi u našem prostoru čuvala dijete svaki dan 7-15.. živimo u svetoj Klari, novi Zagreb.
Doselili smo se suprug i ja prošli tjedan u Zagreb, novi smo ovdje tako da nam je pomoć potrebna sto prije. A i maleni je ostao kod mojih roditelja dok ne riješimo pitanje čuvanja. maleni ima 17mj. Plaća po dogovoru. Kontakt: Olja 0977368285
Oljao is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 12:26   #457
Trazimo osobu za čuvanje djeteta, Šalata

Trazimo dragu, toplu, zainteresiranu osobu sa iskustvom za cuvanje djeteta od 3 godine na Šalati, 8-9 sati dnevno, svaki dan dok mama i tata rade. Posao obuhvaća cuvanje djeteta te dok je dijete u vrticu ili spava kuhanje i sitna pripomoć oko reda u kući :-)
Početak rada 1.12.2014, cijena po dogovoru.

Molim ponude ili na PM ili na mail
[email protected]
sroljo79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2014., 15:06   #458
Tražimo teta čuvalicu sa iskustvom koja bi nam pričuvala našu curicu (15.mjeseci) kada je bolesna i ne moze ici u vrtic... Muz i ja ne mozemo uzeti bolovanje pa bi vec od ponedjeljka trebali čuvanje u vremenu od 8-16h.
živimo na Jaruščici u neposrednoj blizini Arena centra.
blaacky is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 12:52   #459
Teta čuvalica

Dragi roditelji,
ako tražite veselu, osjećajnu i prije svega odgovornu tetu čuvalicu za svoje dijete dok ste vi na poslu slobodno možete računati na mene. Imam više od 3 godine iskustva čuvanja djece i pismene preporuke roditelja čiju sam djecu čuvala. Za sve daljnje informacije možete me kontaktirati na mail [email protected].
anchizg87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2014., 20:10   #460
Ja sam Ana, imam 23 godine i studiram socijalni rad. Ovu godinu nemam predavanja pa imam puno slobodnog vremena. Zadnjih 1,5 godinu sam radila u obitelji sa dvoje djece (curica sada ima 2 godine, dečko 3,5). Provodila sam s njima i ljetovanja pa mogu reći da sam upoznata sa 24-satnom brigom oko djece i dostupne su Vam njihove preporuke. Spremna sam raditi od 8-16h ili kako Vam već treba radno vrijeme. Odgovorna sam, vesela, nepušač i obožavam djecu! Ako ste zainteresirani javite se na PP ili na 095/541-1459.
Pozdrav!
__________________
Ja sam sebe manji komad, veći dio čini nomad. A taj čudak nešto bunca, njemu nikad dosta sunca...
anushka3 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:24.