Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.12.2004., 12:49   #41
Quote:
mrkenangelo kaže:
lucija kaže:
A kak drugačije može hodat
ja sam se isto zblenula na taj post pa mi je drago da si ti to razriješila

da ja ne ispadnem nedajbože netelegentna
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2004., 12:53   #42
Quote:
shree_kali kaže:
ja sam se isto zblenula na taj post pa mi je drago da si ti to razriješila

da ja ne ispadnem nedajbože netelegentna
nisam ja ništ razriješila!
magic očito nešto sugerira, al uopće ju ne razumijem... a lucija se još nije izjasnila....
naime, ako ona posjeduje muškarca sa 24-satnom erekcijom, mene silno zanima gdje ga drži, idem tamo večeras, s puškom za uspavljivanje...
__________________
"Life is like a box of chocolates - you always know that you'll get fat."
mrkenangelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2004., 12:54   #43
hodati erektirano = hodati uspravno
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2004., 12:54   #44
Quote:
mrkenangelo kaže:
naime, ako ona posjeduje muškarca sa 24-satnom erekcijom, mene silno zanima gdje ga drži, idem tamo večeras, s puškom za uspavljivanje...
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2004., 12:56   #45
poklonit ću ti ga, Šri... zato kaj sam JA dobra, znaš?


p.s. al ja joj ne vjerujem da ga ima...
__________________
"Life is like a box of chocolates - you always know that you'll get fat."
mrkenangelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2004., 13:04   #46
Quote:
mrkenangelo kaže:
daj snimite lijevog

btw. skužila ja dio sa homo erectus (tj. pretpostavljala sam da je o tome riječ), ali mi nikak nije sjedalo u onom kontekstu..no, nije ni bitno

sad smo ionako koncentrirani na Mr. Viagru
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2004., 13:24   #47
Ne mogu doći doma a da se ne raskomotim. Roba za van i roba za po doma su mi nekaj sasvim drugo.
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2004., 13:28   #48
Nešto čemu se ne mogu načuditi a redovito primjetim u američkim filmovima i serijama je kak oni fino dođu doma izvana i s onim čizmama, tenisicama ili kaj već imaju na papcima - *hop* na krevet posteljinom!
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2004., 13:31   #49
Quote:
just Sandy kaže:
Nešto čemu se ne mogu načuditi a redovito primjetim u američkim filmovima i serijama je kak oni fino dođu doma izvana i s onim čizmama, tenisicama ili kaj već imaju na papcima - *hop* na krevet posteljinom!
to je i meni odvratno (a isto se tako ne mogu načuditi tome kak si poklapaju slušalice i odlaze iz prostorije, a bez pozdrava ..ali to nije tema..zaboravite )
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2004., 13:54   #50
Quote:
just Sandy kaže:
Nešto čemu se ne mogu načuditi a redovito primjetim u američkim filmovima i serijama je kak oni fino dođu doma izvana i s onim čizmama, tenisicama ili kaj već imaju na papcima - *hop* na krevet posteljinom!
jebogati, pa to je ista ona zemlja iz koje je McDonalds
__________________
"Life is like a box of chocolates - you always know that you'll get fat."
mrkenangelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2004., 13:54   #51
Quote:
just Sandy kaže:
Nešto čemu se ne mogu načuditi a redovito primjetim u američkim filmovima i serijama je kak oni fino dođu doma izvana i s onim čizmama, tenisicama ili kaj već imaju na papcima - *hop* na krevet posteljinom!
nemash pojmaaaaaaaaa

pa tak im je u scenariju pisalo
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2004., 14:30   #52
Quote:
just Sandy kaže:
Nešto čemu se ne mogu načuditi a redovito primjetim u američkim filmovima i serijama je kak oni fino dođu doma izvana i s onim čizmama, tenisicama ili kaj već imaju na papcima - *hop* na krevet posteljinom!
To je samo u filmovima i serijama
LaPerla is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2004., 15:22   #53
Također sam zagovornik toga da sve ima svoje vrijeme i mjesto. Po doma sam uvjek u starijoj robi, ne mora bit neznam kakva glavno da je čista i uredna.
Ne šminkam se po kući, ne radnim posebne frizure... i mislim da doma čisto pristojno izgledam.

Inače ne volim pretjerivanje s mazanjem... umjerenost je najbitnija.
Ne volim tešku šminku pogotovo ne za dnevne izlaske. Grozno mi je vidit cure po lijepom sunčanom danu kako šetuckaju s tri kile pudera na sebi i ostalim pripadajućim ratničkim bojama.
__________________
Vecer u kojoj se svi prisutni sasvim slazu izgubljena je
klio is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2004., 15:27   #54
Re: Uštirkane u kući....:D

Quote:
Cro-cutie kaže:
Ovak (malo sam detaljni pisala o ovome na Život u dvoje) pa me nekaj zanimalo.

Moja zaova (koja je iz Zagreba - pravi se kao da je fufica - al je daleko od toga) kaže meni kak izgledam kao prava "Merikanka"?? WTF??!! Kaže ona meni kako nisam uštirkana dok sam u kući i kako nosim trenerku (znate one slatke trenerke ala J.Lo u rozoj nijasni ) i kak ne nosim šminku. Da će moj muž (tj. njezin brat) gledati van kuće ak izgledam takva. (note: žena je 34 godina, nije udata - kaj nije problem - ali problem je kaj njezin životni cilj je udaja - i jako jako frustrirana)

Sad - dali vi Hrvatice izgledate kao da ćete na modnoj pisti dok recimo kuhate večeru? Ili čistite školjku??

mi se oboje presvuchemo u "prnje" za po kuci cim se vratimo s posla

ja uglavnom donji dio trenerke ili pidzame i majicu a on kratke hlache i majicu

taman cu se josh i po kuchi sredjivati

nauchila sam ga da kazhe kako smo oboje u kuci pravi "shlampo" pa mu je to sad nova omiljena rijech
__________________
da teta Cats ;-)
margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2004., 15:41   #55
Quote:
magic kaže:
ja vas molim


shto je to 'tvoga brata zaova'
Ja neznam gdje sam ja napisala 'od moga brata zaova'. Žena je od moga muža sestra, a tj. moja zaova.
Cro-cutie is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2004., 15:43   #56
Quote:
Cro-cutie kaže:
Ja neznam gdje sam ja napisala 'od moga brata zaova'. Žena je od moga muža sestra, a tj. moja zaova.
iliti šogorica
__________________
"Life is like a box of chocolates - you always know that you'll get fat."
mrkenangelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2004., 15:48   #57
Quote:
chiquita kaže:
ovo je već drugi topik na koji sam naišla di spominješ 34godišnju, neudatu, ljubimicu tvog brata zaovu.
mislim WTF?!
kaj te toliko dira šta ona ima reć?
pusti je nek blebeće i ne zamaraj se s njom...
A kaj to tebe tak puno smeta kad spomenem 34 godina neudatu?? Jel sam pogodila u sridu?

Ovako, mala je tipična seljanka. Ona smatra da je nitko i ništa dok se ne uda. Udaja i djeca su njezina životni cilj, i baš zbog toga stalno spominjem da ima 34 godina (skoro 35 ) i nije udata.
Cro-cutie is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2004., 15:52   #58
Quote:
atlantis kaže:
hocesh reci da nakon sto rintash 10-12 sati (a on doma hladi jajca) subotom ti i cistish kucu?
E tak nekako. I sad on ja sam njega naučila da radi koliko toliko u kući dok mu sekica nije došla ovdje u posjet.

Ta žena se ustala raaaaano da pravi doručak braci i kad se ja probudim kaže "kad ti žena neće napravit doručak, onda izgleda da se ja moram snaći u tuđoj kuči!!!" Htjela sam je ošamarit.

Ili "joj, kak si ti smršao, sigurno ti žena ne pravi za jest - tipična Amerikanka"....
Cro-cutie is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2004., 15:54   #59
Quote:
violent_femmes9 kaže:
jebote cro-cutie, u kakvu si se to familiju udala

zaova ti je seljaca zesca

meni bi i oblacenje "roze jlo trenirkice" bilo izdrkavanje. no offence
On je skroz super kad njegovih nema. Čim su oni u slici - nekako se 'boji' od njih...
Cro-cutie is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2004., 15:55   #60
Quote:
mrkenangelo kaže:
iliti šogorica
Valjda. Meni su rekli da je ajmo reć 'Lea' moja nova zaova
Cro-cutie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:28.