Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 10.07.2013., 01:35   #1
Çağatay Ulusoy



Cagatay Ulusoy je rođen 23.9.1990. godine u Istanbulu. Na natjecanju za najbolji model Turske Cagatay je odnio pobjedu 2010. godine. Nakon srednje škole ovaj model je upisao studij šumarstva. Paralelno, Ulusoy je krenuo u glumačku školu ‘Ala Algan’ te zaplovio u glumačke vode. Prije glavne uloge Emira u serije ‘Djevojka imena Feriha’ Cagatay je snimio film sličan hitu ‘Top gun’, pod nazivom ‘Anadolu Kartallari’, koji je inače jedan od blockbustera turskog box officea 2011. godine. Trenutačno se priprema za snimanje serije pod nazivom "Ask Hikayesi", turske verzije američke serije O.C. Partnerica u seriji će mu biti Serenay Sarikaya.

Nama će Caga biti najpoznatiji po ulozi Emira u seriji "Djevojka imena Feriha" koja kreće sa emitiranjem 15.7. Nakon što serija krene, vjerujem da će ova tema biti definitivno potrebna




__________________
"Kad god razmišljam o životu, shvatim da je teško u ovom čoporu vukova da besramno ne zaprljaš ruke... Kad god razmišljam o životu, prekinem tišinu, započnem s tvojim imenom. Tvoji oceani tajni kreću se u meni...ne...ne postoji drugi izlaz, jer ja sam vezan za tebe, ti to ne možeš znati...." - Attila İlhan

Zadnje uređivanje Jacqueline265 : 10.07.2013. at 01:53.
Jacqueline265 is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:58.