Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti > Kreativni nered

Kreativni nered Forumaški atelje...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.01.2014., 17:31   #21
gipsani kalup

Quote:
spiral stair kaže: Pogledaj post
ako neko treba izradu kalupa imam iskustvo i materijal pa nek se javi na pm.
mogu mu napraviti i prototip ako nije premali ili s previše sitnih detalja (mada se i to more rešiti).
ja bih trebao pomoć oko kalupa ne bavim se tom vrstom posla ali prilikom kupnje kuće ostali su kalupi za izradu kasice prasice gipsani jedno 30 kom te još neki recimo Hrvatski grb vatrogasni aparat itd pa bih vas zamolio kolika bi bila cijena jednog takvog kalup što se tiće za izradu kasice prasice mogu vam i poslati koju sliku možete me kontaktirati na mail [email protected]
Puno hvala na odgovoru
majstor Iva is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2014., 13:50   #22
nisam pratil temu pa kasnim.
ako mislite prodavat te kalupe onda mi pošaljite slike na mail pa vam mogu dat okvirnu cifru kolko vredi.
kontakt vam šaljem na privatne poruke
__________________
if it's raining and you are running don't slip in mud because if you do you'll slip in blood {O-O}
spiral stair is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2014., 11:34   #23
Pozdrav,
da li netko zna gdje se mogu nabaviti kalupi za izradu magnetića motiva hrvatskih gradova?
Enid is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2015., 11:25   #24
Kalupi

Imam kalupe za odlijevanje amfora od tekuce gline. Prodala bi ih ako je netko zainteresiran ??!!
marizg5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2015., 21:20   #25
Quote:
marizg5 kaže: Pogledaj post
Imam kalupe za odlijevanje amfora od tekuce gline. Prodala bi ih ako je netko zainteresiran ??!!

Možete mi kazati koliko bi jedan takav kalup koštao? Ja to nisam nikada radila, ali bi mi se jako svidjelo, samo ako to - kao za moj početak nije preskupo.
Hvala vam puno :-)
taici is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2016., 17:21   #26
Quote:
glenda kaže: Pogledaj post
postoji nekoliko vrsta kalupa za 3D proizvode- na svlačenje, od više djelova, od gume od silikona raznih vrsta- ovisno o tome koje materijale misliš lijevati...
Također postoje i kalupi od gipsa koji se više-manje koriste za lijevanje keramike.

Sve navedene kalupe, osim gipsanih možemo ti napraviti... javi se na pp.
poštovani dali se još bavite izradom kalupa hvala
stella30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2017., 19:53   #27
ajme dajte molim vas pomozite , neznam dali sam uopce u pravoj temi ali jedino ovo je bilzu . znaci radim kip od cokolade od 5 kg i sada prvo radim u glini i trebam uzeti negativ u nekakvom silikonu ili latexu koji bi trebao bitiu 2 dijela , taj materijal bi trebao podnosititi toplinu i biti dovoljno cvrst . imam kuci mlijecni latex ali ne znam dali ga mogu koristit za ovo . moze li mi netko preporuciti nekakvi materijal ?
kiki95 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:20.