Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.03.2015., 09:27   #301
Ja sam u prvoj trudnoći bila prištava ko pubertetlija, i rodila sam curu. Sad ih nemam i nosim dečka.
Sa curom mi je trbuh bio široko i nisko, a dečka nosim usko i visoko.
Mučnine nisam imala ni u jednoj trudnoći.
__________________
damica bebač
Nessych is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2015., 18:52   #302
Mučnine sam imala jako slabe, lice mi je čisto, slatko me baš i ne zanima - više sam za slano, nosim visoko i curica je!
Enigma7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2015., 17:42   #303
Ja po drugi put nosim dečka i nisam tak lijepa kao prvi put
Čak mi lice izgleda baš obično, uopće nije zategnuto ni ništa. Trbuh mi je opet nisko, a jedina veća razlika je što sada u 19tt imam trbuh kao prvi put negdje u 6-7 mjesecu
Mučnine nisam uopće imala.
__________________
Moj mis Misic
Styx is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2015., 17:54   #304
4 trudnoće, svaka potpuno drugačija i svaki put ne da sam imala osjećaj što nosim-ja sam znala. I 4 puta fulala. 2 cure 2 dečka. Posteljice u prvoj naprijed, cura, u ostalima iza, 1 cura 2 dečka. Nema pravila. Jedini simptom u "muškim trudnoćama" za koji mi je dr rekla da ga uzrokuju drugi hormoni-vaginalne vene. Jako izražene i bolne. Srećom se povuku nakon poroda.
sami is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 17:42   #305
Dali neštoznaci isječak? Prvi put imala jak iscjedak i dr rekao od hormona stalno koristila vaginalete. Sada nemam nikakvog iscjetka, niti koristim vaginslete. Sta to znaci da kad su dečki hormoni su neki jači???
__________________
Moji dečki 13.10.2009 i 30.09.2015
danci1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 17:48   #306
Quote:
danci1980 kaže: Pogledaj post
Dali neštoznaci isječak? Prvi put imala jak iscjedak i dr rekao od hormona stalno koristila vaginalete. Sada nemam nikakvog iscjetka, niti koristim vaginslete. Sta to znaci da kad su dečki hormoni su neki jači???
Iscjedak apsolutno različit sva 4 puta. to nema veze. Valjda kako na koju ženu utječe. Do UZVa i poroda, nema garancije.
sami is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 18:57   #307
malo sam po forumu pretraživla i primjetila sam da gotovo u 90% slučajeva mame koje nose cure imaju prišteve. U to čak i vjerujem, za ostale simptome sumnjam.
vicana365 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 23:28   #308
I ja sam pristava,cekam curicu prve 2 trudnoce decki,nista. A sad komplikacije otpocetka i hrpa pristica kojih mi je vise pun k
__________________
#nedamise
Aeon+ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2015., 08:12   #309
Ma ja prištava 4 puta. Ono što je najgore na svakoj prištavoj površini su mi ostale one grozne trudničke pjege! Ovaj put sam imala prišteve na jagodicama!!! Naravno da sam sad ko rakun a sunce je tek granulo i imam dobra 2 mjeseca da se sve još raširi. Milina.
I eto, ovaj put mi nije lice natečeno. U prošle 3 sam bila podbuhtla ko žaba.
U ovoj imam dosta vode, vidim po nogama ali lice ne.
sami is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2015., 08:24   #310
Dvije trudnoće, dva dečka, identični početni simptomi, jutarnja glad, krvarenje desni, mučnina bez povraćanja.
A i ostatak oba dvije trudnoće skoro identičan, dobila 14kg, lice i opcenito koza su mi bili super, nosila visoko i posteljica sprijeda, nisam naticala, od želja za hranom jedino sam primjetila da mi je pasalo kiselo, rodila dva puta točno na termin.
Eto kod mene bi se reklo da su babske price istinite
tamagoci is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2015., 08:35   #311
meni su poiskakali sitni pristevi po vratu ..i to na jednoj polovici vrata, nista strasno, a i prije trudnoce su mi znali tu i tamo izaci bar po koji, tako i sada.nista posebmo ne primjecujem da mi se ten proljepsao .a bas sam mislila da ce mi se bar u
trudnoci proljepsati..ne znam mislim da cu iduci tj saznati dali to ima veze sa spolom.
vicana365 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2015., 00:39   #312
U prvoj t ten cisti, a trbuh uski i nisko sam nosila. Imala sam mucnine bez povracanja i dobila decka.
Sad imam iste simptome i 99% sam sigurna da imamo jos jednog pisonju na putu iako vecina obitelji navija za curu. Vec je ime za curu spremno
Ma...samo da bude zdravo i sve ok
__________________
Bože, čuvaj našu dječicu
MaLo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2015., 22:51   #313
U mene dvi potpuno različite trudnoće - u prvoj sam imala prišteve, nikakve mučnine, spavalo mi se dosta, grudi mi uopće nisu bile natečene...dečko.
Druga trudnoća, mučnine bez povraćanja, gađenje na hranu, natečene grudi od početka, žudnja za slatkim, skoro pa sve mi smeta,prištiće nemam.... Čak mi i trbuh sad ide niže. Počinje dosta visoko ali završava dosta niže nego u prvoj trudnoći. I evo izgleda opet dečko.
Tako da su se kod mene sva nagađanja pokazala pogrešnima. Čak sam i ja bila uvjerena da nosim curicu
Nefertiti111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2015., 09:54   #314
Meni su svi trubili da nosim dečka, i sad se uspostavilo da su u pravu! Znakovi? - čisti ten,
- narastao mi je nos ... (tvrdnja jedne kolegice i znak po čemu detektira dečka)
- odsustvo mučnina
- škemba mi je vidljiva od rana i nosim bebu prema naprijed
... a kaj se klope tiće - kod nas nema slatko - slano; izjedamo sve!
__________________
Štenad vukodlaka, povoljno ili u dobre ruke!
Mist_Dragonlady is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2015., 18:15   #315
Kada sam nosila dečka dušu sam ispovračala do 4. mj.trudnoćetako da sam ismršavila 2 kg .Spavalo mi se i u početku trudnoće sam imala žgaravice.Ubijala se od čipsa kada su povračanja prošla i natukla 22 kg.Lice čisto osim pokoja trudnička pjegica kod očiju.Od početka sam bila sigurna da je dečko.
Za malu sam imala samo mučnine u početku i žgaravice od polovice pa sve do kraja.Lice čisto isto sa pokojom trudničkom pjegom.Nisam ni taknula grickalice jer sam si to zabranila i nisam naginjala ni previše na slatko ni na slano.Dobila 14 kg.Od početka sam duboko u sebi znala da je curica.
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2015., 21:01   #316
Evo, ja sa 14 tjedana punih puna pristeva i decko je
vicana365 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2015., 21:14   #317
nosim nisko, nisam imala mucnine skoro nikako, slatko ne mogu smisliti, samo slano i ljuto, inace imam tu i tamo koji pristic al sada nista vise nego inace, spavam stalno na lijevoj strani. Nosim curicu.
jedino sto je tocno jest da se prsten vrti u krug i posteljica mi je sprijeda.
dakle sto se mene tice bapske price padaju u vodu.
__________________
.. sunce moje to si ti, dar sa neba najvećii ...

http://lmtf.lilypie.com/LvjGp2.png
shinny is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2015., 00:25   #318
Ja sam se upristavila, a nosim deckica
__________________
Najljepše je kad odrasteš, a ostaneš dječji stvor, pa svi misle da si velik zato što si profesor. Što si doktor od imena, stručnjak za rakete - a ne znaju da si velik zato što si dijete!
Η αγάπη δεν νικά, αλλά είναι ανίκητη.
Limačica. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2015., 13:18   #319
Cool

Trudna drugi put, 18. tjedan. Nisam vjerovala da su simptomi povezani sa spolom, ali kod mene je ispalo da jesu.

Prva trudnoća: nema mučnina, ne jede mi se slatko (samo voće i povrće), super ten (ali pojačan rast dlaka), sve je odlazilo u trbuh (dobila 13 kg), dosta komplikacija.

Ova trudnoća: mučnine u 1. tromjesečju, suha koža, prištići, ogromna želja za slatkim, kile se skupljaju svuda, tlak nizak, ali za sad nema komplikacija. A doktor kaže da je cura.

Pa eto, ispada kao da ipak ima nešto u bapskim pričama.
leptirica25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2015., 13:23   #320
A ja, em kaj sam se upristavila, em mi se jede čokolada koju inače jedem skoro pa nikad, em kaj mi se skuplja svugdje samo ne u trbuhu
Izgleda da bu moj dečko zaheban na tatu
__________________
Najljepše je kad odrasteš, a ostaneš dječji stvor, pa svi misle da si velik zato što si profesor. Što si doktor od imena, stručnjak za rakete - a ne znaju da si velik zato što si dijete!
Η αγάπη δεν νικά, αλλά είναι ανίκητη.
Limačica. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:08.