Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.03.2010., 16:11   #1
Nedostaje li ženama zapravo patrijarhat?

Jedan moj prijatelj jednom je rekao da ga žene podsjećaju na ptičicu puštenu iz kaveza, koja kad je jednom odletjela iz njega, našla se užasnuta pred tim golemim prostranstvom slobode i pred toliko istih prozora. I sad gleda da uleti u prvi koji je otvoren da bi opet pronašla svoj "zlatni kavez". A kaveza više nema.
Kurtzius Kuro is offline  
Old 09.03.2010., 16:13   #2
Ma nedostaje mi ko kurac u gacama
biancha is offline  
Old 09.03.2010., 16:14   #3
Jel onaj iz Rimskog prava?
Da mi je muško u kući apsolutni gospodar sudbine?

Hvala - ne bih....
__________________
Sjedni, pet!
suicidal blonde is offline  
Old 09.03.2010., 16:15   #4
Jedan moj prijatelj je rekao da će uvijek bit debilnih tema na forumu.
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is offline  
Old 09.03.2010., 16:17   #5
Quote:
Delvecchio kaže: Pogledaj post
Jedan moj prijatelj je rekao da će uvijek bit debilnih tema na forumu.


Kome bi falilo to? Život s muškom čizmom nad glavom.
Jekaterina is offline  
Old 09.03.2010., 16:21   #6
Više mi nedostaje robovlasnički sustav. Da mi netko rinta po kući besplatno, dok ja letim u potrazi za zlatnim kavezom
harpy is offline  
Old 09.03.2010., 16:28   #7
Quote:
Kurtzius Kuro kaže: Pogledaj post
Jedan moj prijatelj jednom je rekao da ga žene podsjećaju na ptičicu puštenu iz kaveza, koja kad je jednom odletjela iz njega, našla se užasnuta pred tim golemim prostranstvom slobode i pred toliko istih prozora. I sad gleda da uleti u prvi koji je otvoren da bi opet pronašla svoj "zlatni kavez". A kaveza više nema.
Kakve veze ovo točno ima s naslovom? Možda ženi opet treba muškarac da ga tlači.
Ajde malo elaboriraj to.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 09.03.2010., 16:31   #8
Quote:
Jekaterina kaže: Pogledaj post


Kome bi falilo to? Život s muškom čizmom nad glavom.
Neke žene to uzbuđuje. Štoviše, i neke muškarce to uzbuđuje.
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Old 09.03.2010., 16:43   #9
Quote:
nerabianca kaže: Pogledaj post
Ma nedostaje mi ko kurac u gacama
Elektrin kompleks dušo. A sad više nema ni Edipa da ga tura i kompenzira zavist.


Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
Neke žene to uzbuđuje. Štoviše, i neke muškarce to uzbuđuje.
Da, pogotovo ako to nije kožna čizma koja pritišće lice, nego onaj neodređeni osjećaj "ne znam što hoću, želim samoću" koji pritišće dušu "samosvijesne" ženice.

Zadnje uređivanje Kurtzius Kuro : 09.03.2010. at 17:30.
Kurtzius Kuro is offline  
Old 09.03.2010., 16:45   #10
tvoj imaginarni prijatelj se zapravo boji žena pa bi ih držao pod društvenom kontrolom patrijarhata.
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is offline  
Old 09.03.2010., 16:48   #11
Quote:
Kurtzius Kuro kaže: Pogledaj post
Jedan moj prijatelj jednom je rekao da ga žene podsjećaju na ptičicu puštenu iz kaveza, koja kad je jednom odletjela iz njega, našla se užasnuta pred tim golemim prostranstvom slobode i pred toliko istih prozora. I sad gleda da uleti u prvi koji je otvoren da bi opet pronašla svoj "zlatni kavez". A kaveza više nema.
Vaiors, jesi li to ti?

Quote:
Delvecchio kaže: Pogledaj post
tvoj imaginarni prijatelj se zapravo boji žena pa bi ih držao pod društvenom kontrolom patrijarhata.
Shera is offline  
Old 09.03.2010., 16:49   #12
Znači, ti misliš da žene generalno ne znaju što hoće i trebaju im frajeri tipa tebe i kokoš robota da ih lijepo uzmu pod svoje i objasne im to riječnikom koji sirote ženkice razumiju?
Tebi i njemu bi to sigurno olakšalo život, ali je li to baš tako?
harpy is offline  
Old 09.03.2010., 16:50   #13
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
Kakve veze ovo točno ima s naslovom? Možda ženi opet treba muškarac da ga tlači.
Ajde malo elaboriraj to.
Primjer 1: Feministica, vrlo obrazovana, načitana, nije jedna od onih Cosmo-djevojaka za koje feminizam počinje i svršava onime: Kako da ga zavedem i priuštim mu nezaboravnu noć u krevetu.

Vrlo buntovna i borbena umno (kao Nerabianca :-D). Ali duševno zapravo želi naći svoga patera, koji ju je ostavio dok je bila mala, govori da hoće jedno, a zapravo želi drugo. Kako znam da je to istina? Sama je. A nije više mlada. Makar ne jako mlada.

Primjeri? Vjerujem da će se naći mnogi koji ih znaju.
Kurtzius Kuro is offline  
Old 09.03.2010., 16:53   #14
E sad j aznam da sma več strusio bocu vina i da moje shvaćanje stvari nije na vrhuncu, ali ovo je prestrašno!!!
Dragonborn is offline  
Old 09.03.2010., 16:55   #15
Quote:
Delvecchio kaže: Pogledaj post
tvoj imaginarni prijatelj se zapravo boji žena pa bi ih držao pod društvenom kontrolom patrijarhata.
Možda se i boji. Ali znaš onu: Ako sam paranoičan, ne znači da me ne prate.

Quote:
harpy kaže: Pogledaj post
Znači, ti misliš da žene generalno ne znaju što hoće i trebaju im frajeri tipa tebe i kokoš robota da ih lijepo uzmu pod svoje i objasne im to riječnikom koji sirote ženkice razumiju?
Tebi i njemu bi to sigurno olakšalo život, ali je li to baš tako?
Ne htio sam reći nešto posve suprotno. Obrni misao.
Kurtzius Kuro is offline  
Old 09.03.2010., 16:57   #16
Quote:
Dragonborn kaže: Pogledaj post
E sad j aznam da sma več strusio bocu vina i da moje shvaćanje stvari nije na vrhuncu, ali ovo je prestrašno!!!
Blago tebi, ti ćeš jedini ovo zaboravit i preživjet bez težih posljedica.
harpy is offline  
Old 09.03.2010., 17:00   #17
bilo bi zanimljivo kad bi muški došli i kazali svoje mišljenje o stavu žena prema emancipaciji...

evo ja ću prvi... kad bijah mlađahan momak ja, bijah vrlo napredan u svakom pogledu, pa i u tom da sam vjerovao da su sve žene moderne i žele emancipaciju... naravno, u tom smislu sam im pristupao i postupao... oh boy, trebam li vam reći da sam se grdno prevario?
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is online now  
Old 09.03.2010., 17:01   #18
Ne htio sam reći nešto posve suprotno. Obrni misao.[/QUOTE]

Ne kužim...

Možda si htio reći da žene zapravo znaju da im u životu treba muško koje će ih vodit za ručicu u pravom smjeru i zapravo znaju da je to dobitna formula i za njih i za frajere, samo ne žele to sebi priznat?
Jesam bliže?
harpy is offline  
Old 09.03.2010., 17:02   #19
Quote:
Kurtzius Kuro kaže: Pogledaj post
Primjer 1: Feministica, vrlo obrazovana, načitana, nije jedna od onih Cosmo-djevojaka za koje feminizam počinje i svršava onime: Kako da ga zavedem i priuštim mu nezaboravnu noć u krevetu.

Vrlo buntovna i borbena umno (kao Nerabianca :-D). Ali duševno zapravo želi naći svoga patera, koji ju je ostavio dok je bila mala, govori da hoće jedno, a zapravo želi drugo. Kako znam da je to istina? Sama je. A nije više mlada. Makar ne jako mlada.

Primjeri? Vjerujem da će se naći mnogi koji ih znaju.
Da, ok.. naravno da ima i takvih primjera, svijet je sajkolopta šarena.
Da li to znači da svim ženama treba muškarac koji će biti glava obitelji, koji će ih voditi kroz život? Apsolutno ne.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 09.03.2010., 17:03   #20
Quote:
Kurtzius Kuro kaže: Pogledaj post
Možda se i boji. Ali znaš onu: Ako sam paranoičan, ne znači da me ne prate.
Ne, ne znam tu s obzirom da je paranoja strah od nepostojećeg.

I da, činjenica da neka turbo feministica želi naći srodnu dušu ne potvrđuje ništa, a kamoli da ženama fali patrijarhat. I najveći macho muškarac na svijetu želi pronaći svoju Juliett, pa zar to znači da muškarci žele da se uspostavi matrijarhat?

Ukratko - nemaš pojma o čemu pričaš, jer to o čemu ti pričaš nije patrijarhat. Željeti imati životnog partnera i srodnu dušu u kojeg se možeš pouzdati nije želja za time da cijeli tvoj spol ima manje plaće i ne može se uspinjati na društvenoj ljestivici te želja da je u socijalnoj interakciji degradiran.

Jednostavno kako bi Srbi rekli, promašio si ceo fudbal.
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:00.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger