Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.07.2013., 16:00   #41
Jel su objavili kolika je gledanost serije na novoj?
Da bar Nanutica napravi i s njim intervju kao što je i sa Boranom napravila
Kako mu izgleda ta nova cura?
Sanja 451 is offline  
Old 22.07.2013., 10:11   #42
ajmeee like je pre pre pre ..hvala na temi ..








http://board.whatisfatmagulsfault.co...agatay-ulusoy/
__________________
Lažu, lažu, lažu da vreme leči sve moje rane bole,bole kao pre <3

Zadnje uređivanje njegova malena : 22.07.2013. at 10:17.
njegova malena is offline  
Old 22.07.2013., 13:26   #43
2.8 počinje snimanje nove serije

http://www2.dizifilm.com/haberdetay.asp?newsid=217669
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Old 23.07.2013., 16:55   #44
Evo video na kojem naš Caga dokazuje da zna svirati gitaru i pjevati

https://www.youtube.com/watch?v=Y4f09PS4dEU

USPUT, za sve one koji gledaju seriju po prvi put na Novoj, ovo vam prilika da čujete njegov pravi glas. Onaj glas koji je na Novoj je sinkroniziran do 12-e epizode, a poslije nje ćete čuti Cagatayev pravi glas.
Jacqueline265 is offline  
Old 23.07.2013., 17:21   #45
Quote:
Jacqueline265 kaže: Pogledaj post
Evo video na kojem naš Caga dokazuje da zna svirati gitaru i pjevati

https://www.youtube.com/watch?v=Y4f09PS4dEU

USPUT, za sve one koji gledaju seriju po prvi put na Novoj, ovo vam prilika da čujete njegov pravi glas. Onaj glas koji je na Novoj je sinkroniziran do 12-e epizode, a poslije nje ćete čuti Cagatayev pravi glas.
A dobro, pjevanje mu i nije jača strana
Al njegov glas je predobar, sinkronizacija mi je bila baš bezveze.

Evo i Caganove nove slike
__________________
Bolek obmanjuje narod! ♥
LaVie is offline  
Old 23.07.2013., 18:25   #46
Decko je prelijep.. Ispadam kao neka ''zatelebana balavica'' ali mogla bi ga gledati danima..
Lorenchy is offline  
Old 24.07.2013., 00:22   #47
Quote:
Jacqueline265 kaže: Pogledaj post
Evo video na kojem naš Caga dokazuje da zna svirati gitaru i pjevati : D : D

https://www.youtube.com/watch?v=Y4f09PS4dEU

USPUT, za sve one koji gledaju seriju po prvi put na Novoj, ovo vam prilika da čujete njegov pravi glas. Onaj glas koji je na Novoj je sinkroniziran do 12-e epizode, a poslije nje ćete čuti Cagatayev pravi glas.
Uf,uf,uuuuuuuuuuuuuuuuuffff
Inače volim gitare i dečke s gitarom, a sad kad sam Cagu vidjela umalo se ne oduzeh A kako se na kraju onako iskreno, od srca nasmija Ovo me kupilo više nego sve one slike i ostalo što sam vidjela, ne znam zašto, al' mi je tako nekako posebno Još onako mrak, svijeće...blago se onima koji su bili tu s njim
__________________
Femir - My Immortal - BiBići
Ljubiteljica BS is offline  
Old 24.07.2013., 02:27   #48
Članak iz Tv Novela:
Cagatay Ulusoy: Zvijezda serije Djevojka imena Feriha!



"Od nedavno na Novoj TV možete pratiti novu tursku seriju "Djevojka imena Feriha". Ferihinu najveću ljubav, lik Emira Sarrafoglu odigrao je najbolji model Turske 2010. godine, student fakulteta pejzažne arhitekture (Garden architecture and landscaping at the University of Istanbul), neodoljivi Cagatay Ulusoy.
Cagataj Ulusoy turski je glumac i model rođen 23. rujna 1990. u Istanbulu. Sin je bugarskog imigranta i majke bosanke. Ima mlađeg brata. Uporedo sa karijerom modela počeo se baviti i glumom pa je tako pohađao dvomjesečnu glumačku radionicu na dramskoj akademiji – Akademi 35 Buçuk Sanat Evi u Istanbulu.
Ovaj neodoljivi glumac zagonetnog osmjeha novo je lice u tv-serijama a već sada uživa popularnost svojih kolega glumaca. O tome koliko je poželjan muškarac svjedoče i neke od fotografija sa Facebook stranice Çağatay Ulusoy For English Speakers, pa čak i pjesma jedne obožavateljice, koju vam prenosimo u engleskoj verziji".

You are “all that I have,”
all “what I love”
my essence,
you are “my life”, “my future”
the night as I am lost in your sighs,
You are “all that I have,”
all “what I love”
my essence,
you are “my life”, “my future”
the night as I am lost in your sighs,
I have always been looking for you,
and you found me,
my soul mate,
forever,
“for you” I’d do anything
sacrifices for “a moment for us,”
take you by your hand,
caress your kidneys
I’d do anything for you,
for “the best” for “the worst”
I am lost in your “EYES” to no end,
I would go for YOU EVERYWHERE
EVERYWHERE wherever you go,
look at me “I LOVE YOU”
“I LOVE YOU”
__________________
..."Ovo nije rat za prevlast, nema ovdje pobjednika. Ovo je ljubav ne zaboravi"…
Soffia is offline  
Old 24.07.2013., 15:41   #49
Curke, pozdrav, ja sam jos jedna od obozavateljica ovog prekrasnog djeteta, zna li netko, koji je pravi ljepotanov profil na twiteru, ovaj
https://twitter.com/cagatayulusoyy mi je malo cudan jer ima samo 2 tweeta? pozdrav
crnokosa87 is offline  
Old 24.07.2013., 15:45   #50
Quote:
crnokosa87 kaže: Pogledaj post
Curke, pozdrav, ja sam jos jedna od obozavateljica ovog prekrasnog djeteta, zna li netko, koji je pravi ljepotanov profil na twiteru, ovaj
https://twitter.com/cagatayulusoyy mi je malo cudan jer ima samo 2 tweeta? pozdrav
To ti je pravi profil. Caga je malo sramežljiv, dva tweeta su jako puno
__________________
Bolek obmanjuje narod! ♥
LaVie is offline  
Old 24.07.2013., 15:48   #51
Ili lijen, pa ne može s Canom hodat okolo i tweetat
vanhaver is offline  
Old 24.07.2013., 15:50   #52
Quote:
LaVie kaže: Pogledaj post
To ti je pravi profil. Caga je malo sramežljiv, dva tweeta su jako puno

Hihihi da al mi je cudno i da fanovi ne ostavljaju nista na njegovom profilu,,ili mozda neznaju da je to pravi..ili frajer brise.. ja sam se totalno navukla..a da me muz vidi ..da nisam udana mislim da bi vec 02.08. bila u Turskoj, za vrijeme snimanja ljepotanove nove serije..ehhh
crnokosa87 is offline  
Old 24.07.2013., 16:00   #53
Bez brige, svi znaju da je to pravi profil, a poruke mu (i to kakve ) ostavljaju gdje god stignu Samo se on pravi fin i ne odgovara na nemoralne ponude On voli čednost.
Ali dugo nije bilo njegove i Canove slike, već me brine da su lolek i bolek raskinuli, do sad su se pratili u stopu
__________________
Bolek obmanjuje narod! ♥
LaVie is offline  
Old 24.07.2013., 16:16   #54
Hahah ma on to brise ,jer ja kod njega nista ne vidim..mogao bi staviti i koju sliku na taj profil, a i malo cesce se javiti...da,njih dvojica, jos ce pocet pricat da je i on gay,,kako za vecinu ovih turskih glumaca..
crnokosa87 is offline  
Old 26.07.2013., 14:10   #55
Naletjela sam na onaj famozni intervju u kome je govorio o svom viđenju idealne žene. Čitala sam o tome na ovoj temi, ali sam usput pročitala dodatne detalje koji su me moram priznati simpatično nasmijali.

Evo da ih podijelim s vama:
- uz smeđe oči i kosu preferira smeđi ten, ali ne previše, da izgleda prirodno
- ne voli premršave
- ne želi da mu ljudi govore "imaš preljepu curu"
- ne bi volio da mu se djevojka bavi istim poslom
- ne želi da se ona ljubi sa nekim za potrebe snimanja, malo je ljubomoran
- želi biti jedini koji će je grliti
- voli prirodne cure koje nemaju previše šminke i ne nose kratke suknje
- ne želi curu s previše iskustva, najviše bi volio da je djevica

Vidi se da je o ovome govorio kao još nezreo muškarac
__________________
..."Ovo nije rat za prevlast, nema ovdje pobjednika. Ovo je ljubav ne zaboravi"…
Soffia is offline  
Old 26.07.2013., 14:30   #56
Quote:
Soffia kaže: Pogledaj post
Naletjela sam na onaj famozni intervju u kome je govorio o svom viđenju idealne žene. Čitala sam o tome na ovoj temi, ali sam usput pročitala dodatne detalje koji su me moram priznati simpatično nasmijali.

Evo da ih podijelim s vama:
- uz smeđe oči i kosu preferira smeđi ten, ali ne previše, da izgleda prirodno
- ne voli premršave
- ne želi da mu ljudi govore "imaš preljepu curu"
- ne bi volio da mu se djevojka bavi istim poslom
- ne želi da se ona ljubi sa nekim za potrebe snimanja, malo je ljubomoran
- želi biti jedini koji će je grliti
- voli prirodne cure koje nemaju previše šminke i ne nose kratke suknje
- ne želi curu s previše iskustva, najviše bi volio da je djevica

Vidi se da je o ovome govorio kao još nezreo muškarac
Ahahaha samo sam čekala da to netko nađe
Još ću nadodati, on se smije ljubiti s kim hoće i ona na to ne smije biti ljubomorna, tj. mora poštovati njegovu profesiju, te cura može nositi minicu samo u njegovom prisustvu, inače mora biti zabundana
U prijevodu, ja sam muško i mogu šta hoću, ona je žensko i bit će kuš, joj Cagane, crni Cagane, joj, pokrij se po glavi i šuti.
Vidite da je vjeran opisu, imao je samo takve cure. A takve stavove ima još uvijek, nezreo bio, nezreo ostao
__________________
Bolek obmanjuje narod! ♥
LaVie is offline  
Old 26.07.2013., 15:12   #57
U pravu si, ne znam bi li se na sve ovo smijala ili iščuđavala. S jedne strane se jasno vidi da to iz njega progovara nezrelost i neiskustvo, ali s druge strane se čini da je prilično konzervativan. On se bavi profesijom u kojoj mu je sve dopušteno, ljubi se s partnericama na snimanju, skida za potrebe slikanja, a ona treba da bude zakopčana i nevina. Pretpostavljam da se nema namjeru brzo ženiti, pa se pitam bi li je nakon veze nekon drugom prepustio netaknutu ili se i za njega podrazumijeva 'čistoća'..
__________________
..."Ovo nije rat za prevlast, nema ovdje pobjednika. Ovo je ljubav ne zaboravi"…
Soffia is offline  
Old 26.07.2013., 15:30   #58
Quote:
Soffia kaže: Pogledaj post
U pravu si, ne znam bi li se na sve ovo smijala ili iščuđavala. S jedne strane se jasno vidi da to iz njega progovara nezrelost i neiskustvo, ali s druge strane se čini da je prilično konzervativan. On se bavi profesijom u kojoj mu je sve dopušteno, ljubi se s partnericama na snimanju, skida za potrebe slikanja, a ona treba da bude zakopčana i nevina. Pretpostavljam da se nema namjeru brzo ženiti, pa se pitam bi li je nakon veze nekon drugom prepustio netaknutu ili se i za njega podrazumijeva 'čistoća'..
Ipak, s 23 godine bi trebao imati koliko toliko normalne poglede na život, a ne ovo. Meni je to sve smiješno.
A što se ovog zadnjeg tiče, ne bih baš rekla
__________________
Bolek obmanjuje narod! ♥
LaVie is offline  
Old 26.07.2013., 16:05   #59
Ne znam kada je taj intervju nastao, shvatila sam da tome već ima vremena i da je tada bio još zeleniji. No ako kažeš da je svoje stavove po tom pitanju ponavljao i dalje, onda ne znam što reći. Razumjela bi da je odrastao u nekom konzervativnijem dijelu Turske, a ne u Istanbulu. Mislim da će mu jednog dana kada konačno sazrije biti blam zbog svega izrečenog!
__________________
..."Ovo nije rat za prevlast, nema ovdje pobjednika. Ovo je ljubav ne zaboravi"…
Soffia is offline  
Old 26.07.2013., 16:14   #60
Quote:
Soffia kaže:
Naletjela sam na onaj famozni intervju u kome je govorio o svom viđenju idealne žene. Čitala sam o tome na ovoj temi, ali sam usput pročitala dodatne detalje koji su me moram priznati simpatično nasmijali.

Evo da ih podijelim s vama:
- uz smeđe oči i kosu preferira smeđi ten, ali ne previše, da izgleda prirodno
- ne voli premršave
- ne želi da mu ljudi govore "imaš preljepu curu"
- ne bi volio da mu se djevojka bavi istim poslom
- ne želi da se ona ljubi sa nekim za potrebe snimanja, malo je ljubomoran
- želi biti jedini koji će je grliti
- voli prirodne cure koje nemaju previše šminke i ne nose kratke suknje
- ne želi curu s previše iskustva, najviše bi volio da je djevica
Vidi se da je o ovome govorio kao još nezreo muškarac
na sve ovo sam se baš nasmijala ..
on se „meni prikazao“ kao primjer urbanog dečka s onom lijepom urbanom casual odjećom s avagardnim pomakom ..
na najbolji način mi pokazuje što je stil i moram priznati savršeno sve to nosi…
djeluje mi sofisticiran, emocionalno inteligentan, istom mjerom snažan i nježan, ….
s ovim iznošenjem mišljenja , izgleda da je caga kombinacija tradicionalnog i modernog muškarca …
valjda ima potrebu za dijelom promjena u svom životu ali u sebi nosi duboko usađen uzor tradicionalnog muškarca …
što je eto meni čak i prihvatljivo ....to je sad izgleda moderno i to je neka nova slika muškarca 21.stoljeća ..

eto još jednoga koji bi paradirao s manekenkama i ljepoticama , a doma i mami ih ne bih vodio ...
ufff te mame
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..
teuta.luburic is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:33.