Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Borilački sportovi i vještine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.11.2014., 16:57   #1641
Kak se izgovara pozdrav na treningu kod Krav Mage?
Knorac is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 22:44   #1642
KIDA

The instructor will ask you to form a line in front of him, will welcome you to training and ask you to bow with him saying the word ‘kida’ (Hebrew for bow). This is the only formal etiquette in Krav Maga.
__________________
Kad joysticka nema, miševi kolo vode!!
Jericho is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2015., 15:38   #1643
Par pitanja vezano uz trening

Malo sam skeptičan pa se ispričavam u startu :-)
Pitanja:
1. Dali trening kada radite scenarij napada i obrane radite full kontakt ili ne? Vidio sam hrpu videa na YT gdje KM majstor blokira udarac i onda izlupa napadača a ovaj stoji mirno i samo prima šamare ko da nema ruke i noge.

2. Dali imate pravo spariranje recimo 1 na 1 gdje se tučete dok jedan ne padne ili ne preda borbu, ne ono tipa ja ću te sad polako izbot nožem a ti onda napravi onaj potez.

3. Ne mogu se oteti dojmu da obrane od pištolja i/ili noža ne funkcioniraju u stvarnosti. U pravilu ako neki narkoman povuće nož/pištolj na jednog KM borca to nikad nije školski primjer kao što se prikazuje u video uratcima. Također da imaš nož pod grlom ne vjerujem da bi baš odreagirao kao na treningu.

4. Koja je filozofija KM? Dali je to teorija svi su neprijatelji, svako će te napasti na ulici, budi uvijek u beast mod-u. Znam neke ljude koji treniraju KM pa imam dojam da su malo zabrijali u devijaciju i da ih trening trenira da traže probleme i fajt.

Trenirao sam WT i mislio sam da sam dobar, a svatio sam koliko sam loš sa WT-om tek kad sam se dobrovoljno potukao (sparirao) protiv utreniranog boksača, open fight, sve je je dopušteno osim u oči i jaja. Nisam totalno pobrao batine ali svatio sam da WT ne funkcionira protiv obična 3 udarca koje boks ima. Ne kažem da je KM loš, nije to borilačka vještina, radi na "realnim" scenarijima, relativno je jednostavan, samo mi dosta toga ne drži vodu. Možda sam u krivu, nadam se da nisam nikoga povrijedio svojim promišljanjem.

Ostanite mi sigurni i uvijek tražite miran put
anchicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2015., 06:32   #1644
U pripremi je dvodnevni seminar sa inozemnim Krav Maga instruktorom. Seminar je planiran za 10.-11. listopad 2015. godine. Tema seminara biti ce borba nozem. Broj učesnika je ograničen na 30. Predbilježbe po povoljnijoj cijeni na mail: [email protected]
BLADECBC is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2015., 22:22   #1645
jel ima ikakve šanse da se osnuje KM klub u Čakovcu? mislim da bi bilo dosta zainteresiranih jer takvog nečega nema u regiji...
topnik105 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2015., 19:44   #1646
Prodajem KRAV MAGA - kupon za BESPLATNU mjesečnu članarinu u bilo kojem centru u Hrvatskoj - za 29kn.
Simpsonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2015., 11:24   #1647
Jel netko zna jel ok kod Doma Sportova? Pokušavam stupit u kontakt al ne ide ni mail ni telefon.
Azmo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2015., 17:52   #1648
Nekoliko pitanja

Imam nekoliko pitanja... Bavio sam se raznim BV i mislim da znam koplje više od osnova udaranja, hrvanja, padova i sl.

1. Kako radim vani na terenu u režimu mjesec on-mjesec off, koliko bi mi se isplatili grupni treninzi, pošto bih mogao dolaziti svaki drugi mjesec?

2. Kolika je cijena privatnih treninga?

3. Da li se privatni treninzi održavaju u Maxi Dance Studiju?
Naftas81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2015., 21:22   #1649
a kaj bi ti tam trenirao ? balet ili krav maga za žene?
__________________
Kad joysticka nema, miševi kolo vode!!
Jericho is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2015., 07:22   #1650
Aha, ovo je ona šema:"Nema glupih pitanja, pa odgovori protupitanjem makar bilo krivo..."

On-Topic: Trenirao bih u mješovitoj grupi ili privatno, ali info je dosta štur pa daje za pretpostavku da nema razlike između Kvatrića i Maxija, a Maxi mi je praktičniji.
Naftas81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2015., 20:30   #1651
ma odi na MMA kod Bana

sori, bio sam na stranici od tog studia pa nisam skužio da ima i mješovita grupa. izostanak po mjesec dana sigurno nije dobar no ako nemaš druge opcije. za cijene ti je najboje ptat trenera, a uvijek pružaju takve treninge.
__________________
Kad joysticka nema, miševi kolo vode!!
Jericho is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2015., 17:35   #1652
učinkovite tehnike samoobrane pogotovo za žene
mari999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2015., 11:52   #1653
Bok,
trebao bih informaciju - da li se još uvijek održavaju treninzi Krav Maga-e na velesajmu , paviljon 25 ( Tudjanov sistem ) ?
Ako da , trebao bih kontakt telefon ili termin.
Hvala
sve5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2015., 15:29   #1654
Quote:
sve5 kaže: Pogledaj post
Bok,
trebao bih informaciju - da li se još uvijek održavaju treninzi Krav Maga-e na velesajmu , paviljon 25 ( Tudjanov sistem ) ?
Ako da , trebao bih kontakt telefon ili termin.
Hvala
Ivan je opet počeo sa podučavanjem KM.
Evo ti broj: 095-902-5330
__________________
Kad joysticka nema, miševi kolo vode!!
Jericho is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2015., 18:19   #1655
Quote:
Jericho kaže: Pogledaj post
Ivan je opet počeo sa podučavanjem KM.
Evo ti broj: 095-902-5330
Hvala
To je isti klub ?
sve5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2015., 20:28   #1656
da
__________________
Kad joysticka nema, miševi kolo vode!!
Jericho is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 10:51   #1657
Samo da se subscribeam na temu,posto sam i ja krenuo na poducavanje
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2016., 10:26   #1658
Da pitam nesto...
Posto se nikad u zivotu nikakvom fizickom aktivnoscu nisam bavio, evo 2 tjedna vec idem na Krav Magu zanima me da li bi bilo pozeljno da uzimam nekakve dodatke tipa proteine ili kreatine kako bih ucinak bio bolji,i da li uopce ima ikakvog ucinka na tijelo od Krav Mage?
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2016., 12:24   #1659
vjerovatno radite neke vježbe snage pa možeš popiti shake od proteinskog praška i ugljikohidrata ili pojest nešto konkretno kad dođeš doma
oko krav maga tehnika ti neće pomoć ali za oporavak tijela da
kreatin možeš uključit ako želiš no nije presudno
__________________
Kad joysticka nema, miševi kolo vode!!
Jericho is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2016., 12:51   #1660
Tek smo zapravo poceli tj ja sam tek poceo,ovo sve sto sad radimo su zapravo pizdarije naspram onoga sto slijedi...
Pa mi palo na pamet vidit ako ce vec pomoc da si uzmem neke preparate
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:10.