Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Borilački sportovi i vještine

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.04.2015., 20:41   #2241
.

A ne znam zasto bi to s minotaurom bila poslastica , kad se zna da njega moze dobit...

Poslastica je da se Cain preždere u pripremama i ostane bez kisika u petoj rundi , a onda high kick ravno u bulju...


.
Keva is offline  
Old 14.04.2015., 21:09   #2242
Fedor je Mirku glavni konkurent iz najjačih dana, a ne Minotaur koji je kratko samo držao titulu.

Osim toga Fedor nije bio na Pride turniru kojeg je Mirko osvojio.
nobrainer is offline  
Old 14.04.2015., 21:58   #2243
Fedor je car....bio i ostao

Pokrajcu je bolje da niš ne komentira....njegove mečeve više ni ne gledam....ne sjećam se kad je zadnji put nekog dobio

a Mirko je naša legenda....pljuvali vi po njemu ili ne

__________________
I lost my mind, sold my soul, to those demons eyes, I have no faith and hope is gone, since long, long time.....
dichy is offline  
Old 14.04.2015., 22:41   #2244
Quote:
nobrainer kaže: Pogledaj post
idealni scenario prije penzije bi bio:

1. Fedor
.
.
.
2. Nog
3. Overreem

mislim da su ostali nebitni.

Fedor je u penziji, ništa od toga.

Mirko i Minotaur - lako moguće, rado bih to vidio, i tu je Mirko favorit.
Mirko i Overeem - lako moguće, ne bih to gledao, samljeo bi ga Overeem.
Pilatus is offline  
Old 14.04.2015., 23:45   #2245
Ziher ce Mirko dobit Caina realno...Po meni je Mirko vec duze vrijeme u banani trebao bi u mirovinu definitivno, je on legenda i sve to stoji ali odavno on vise nije onaj stari, pogle samo taj fajt s gonzagom koji je isto vec u banani dakle prva runda Mirko uputio 5 udaraca DRUGA RUNDA 1 UDARAC UPUTIO MIRKO o cem pricamo a on je jos kao neki stand up borac objesi rukavice sad ti je vrijeme
User1337 is offline  
Old 14.04.2015., 23:52   #2246
Mirko uopće nije u banani zadnje vrijeme, slabo pratiš. Da ga je sad vratit u UFC prije 7 godina bolje bi odradio nego šta je tada. Tada nije bio gladan i mučile su ga brojne ozljede i operacije. Ima još odradit 2 revanša i to je to, nije mi jasno šta ste navalili sa tom mirovinom toliko, čovjek će otić kad on odluči. Ima i starijih od njega koji se još bore ili su se borili do nedavno.
PCN is offline  
Old 15.04.2015., 08:48   #2247
Quote:
Keva kaže: Pogledaj post
.

A ne znam zasto bi to s minotaurom bila poslastica , kad se zna da njega moze dobit...

Poslastica je da se Cain preždere u pripremama i ostane bez kisika u petoj rundi , a onda high kick ravno u bulju...


.
Ma kakav Cain, kakvi bakrači....
Ne kužim ljude koji ovdje pišu da bi trebao ići na top borce ili da protiv njih nema šanse kada bi se borili ili sl. Pa čovjek je lijepo rekao da mu je želja odradit neke revanše i to je to. Čemu kompliciranje, teoriziranje i kenjavljenje o tome??


Starija ekipa koja je duže u ove će shvatit zašto Minotraur.
__________________
In a world where 1 % of the population owns 40% of the planet's wealth... In a world where 34,000 children die every single day from poverty and preventable diseases, and where 50% of the world's population lives on less than 2 dollars a day... One thing is clear. Something is very wrong.
Elamyth is offline  
Old 15.04.2015., 08:57   #2248
Koliko je ovdje gluposti, enormnih gluposti izneseno da ja ne mogu vjerovat!

1. Fedor je već odavno u mirovini
zaboravite revanš protiv njega.

2. Protiv top boraca se neće borit jer tako nije niti dogovoreno (bar zasada).

3. Mirko je za svoje godine u fenomenalnoj formi. Što se može vidjet po njegovim zadnjim mečevima.

Ovdje očito pišu neki dečkići koji nikada nisu stavili rukavice na sebe i misle da su pobrali cijelu pamet svijeta, a nemaju hebenog pojma.
__________________
In a world where 1 % of the population owns 40% of the planet's wealth... In a world where 34,000 children die every single day from poverty and preventable diseases, and where 50% of the world's population lives on less than 2 dollars a day... One thing is clear. Something is very wrong.
Elamyth is offline  
Old 15.04.2015., 17:39   #2249
Quote:
Elamyth kaže: Pogledaj post
Koliko je ovdje gluposti, enormnih gluposti izneseno da ja ne mogu vjerovat!

1. Fedor je već odavno u mirovini
zaboravite revanš protiv njega.

2. Protiv top boraca se neće borit jer tako nije niti dogovoreno (bar zasada).

3. Mirko je za svoje godine u fenomenalnoj formi. Što se može vidjet po njegovim zadnjim mečevima.

Ovdje očito pišu neki dečkići koji nikada nisu stavili rukavice na sebe i misle da su pobrali cijelu pamet svijeta, a nemaju hebenog pojma.
1. Fedor se iz te mirovine može vratit. I potpisat na jednu borbu.

2. S ovim u zagradi upravo si sam sebe demantirao.

3. Meč s Ishijem i Gonzagom teško da može pokazat pravu Mirkovu formu.

I, ovo je forum. Svatko ima pravo na svoje mišljenje pa
i oni "dečkići" koji nikad nisu stavili rukavice na sebe. P.S. rukavice
se stavljaju na ruke. Ne znam gdje si ih ti stavljao

nekako mi se čini da UFC planira borbu Mirka i Minotaura. ALi ne još.
To bi trebalo biti pred kraj godine. Taman da mirko odradi još jednu borbu i
treću u ugovoru odradi protiv Brazilca koji se namjerava oprostiti. Nedavno
je strgao ligamente, a i potvrdio je da bi htio borbu s Mirkom. Sad, pitanje
je tko će uskočiti između. Bilo bi idealno netko poput nelsona ili barnetta.

Ne znam, kad sam vidio ono zurenje mirka i gonzage prije meča, vidio sam
pobjedu mirka. Onako odlučan i onakav stav... to nije pokazivao od najboljih dana.
Pogledajte malo one borbe koje je gubio, kako gleda u pod u tim trenucima sučeljavanja
ili izbjegava pogled. Sad je imao onaj stari pogled i mislim da bi dobio i nelsona i barnetta.
Za starog minotaura nikad ne znaš. Gazio ga je u prvoj borbi pa je izgubio...

Zadnje uređivanje kakuta : 15.04.2015. at 19:00.
kakuta is offline  
Old 16.04.2015., 09:25   #2250
Quote:
kakuta kaže: Pogledaj post
1. Fedor se iz te mirovine može vratit. I potpisat na jednu borbu.

2. S ovim u zagradi upravo si sam sebe demantirao.

3. Meč s Ishijem i Gonzagom teško da može pokazat pravu Mirkovu formu.

I, ovo je forum. Svatko ima pravo na svoje mišljenje pa
i oni "dečkići" koji nikad nisu stavili rukavice na sebe. P.S. rukavice
se stavljaju na ruke. Ne znam gdje si ih ti stavljao
1. Realno je očekivati da se Fedor vrati iz mirovine isto kao što je realno očekivati porast hrv. BDP-a za 2% do kraja god. A još realnije je očekivat Fedorov popis za UFC sada, koji jedva čeka vratiti se iz mirovine i boriti se Mirkom i onda ponovno vratiti se u mirovinu, nego kada su mu nudili milijune i borbu za naslov. Đizzzzz...

2. Ne nisam se demantirao.... Zato što tako nije prvotno niti dogovoreno niti Mirko nema takve ambicije. Trčiš pred rudo, dečko. Čovjek dobije jednu borbu i odmah ga svi stavljaju u borbu za naslov. Da je izgubio svi bi pljuvali po njemu. Hrv. realnost.

3. Po tebi da se bori protiv fucking Supermana bi rekao da nije u formi. I imaš ograničen pogled...sudiš isključivo i samo na temelju njegovih protivnika (koji btw, nisu nimalo autsajderi). Ne gledaš njegu kondicijsku, mentalnu, taktičku,....pripremljenost. Čovjek se sa 40 god. na leđima bori kao lav, te ima i dalje jebenu snagu u rukama. Neki očito očekuju da čovjek s toliko god. u tako zahtjevnom sportu, doslovce jede munje i puca gromove iz dupeta.

Očito da nemaš ništa pametno za napisati, pa pokušavaš nekakvim glupavim floskulama napadati...Da, rukavice se nose na sebi. Ne kao ti koji si ih samo, očito, gledao sa strane.
__________________
In a world where 1 % of the population owns 40% of the planet's wealth... In a world where 34,000 children die every single day from poverty and preventable diseases, and where 50% of the world's population lives on less than 2 dollars a day... One thing is clear. Something is very wrong.
Elamyth is offline  
Old 16.04.2015., 11:11   #2251
Svatko ima cijenu.

Samo što Dana White mora pogoditi Fedorovu.
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Old 16.04.2015., 11:45   #2252
Quote:
Elamyth kaže: Pogledaj post
1. Realno je očekivati da se Fedor vrati iz mirovine isto kao što je realno očekivati porast hrv. BDP-a za 2% do kraja god. A još realnije je očekivat Fedorov popis za UFC sada, koji jedva čeka vratiti se iz mirovine i boriti se Mirkom i onda ponovno vratiti se u mirovinu, nego kada su mu nudili milijune i borbu za naslov. Đizzzzz...

2. Ne nisam se demantirao.... Zato što tako nije prvotno niti dogovoreno niti Mirko nema takve ambicije. Trčiš pred rudo, dečko. Čovjek dobije jednu borbu i odmah ga svi stavljaju u borbu za naslov. Da je izgubio svi bi pljuvali po njemu. Hrv. realnost.

3. Po tebi da se bori protiv fucking Supermana bi rekao da nije u formi. I imaš ograničen pogled...sudiš isključivo i samo na temelju njegovih protivnika (koji btw, nisu nimalo autsajderi). Ne gledaš njegu kondicijsku, mentalnu, taktičku,....pripremljenost. Čovjek se sa 40 god. na leđima bori kao lav, te ima i dalje jebenu snagu u rukama. Neki očito očekuju da čovjek s toliko god. u tako zahtjevnom sportu, doslovce jede munje i puca gromove iz dupeta.

Očito da nemaš ništa pametno za napisati, pa pokušavaš nekakvim glupavim floskulama napadati...Da, rukavice se nose na sebi. Ne kao ti koji si ih samo, očito, gledao sa strane.
Postavljaš se s visoka, pa sam se i ja tebi tako postavio. Ovo je forum,
komentiraju ljudi koji nemaju pojma o materiji, kao i oni koji imaju (pretpostavljam ti) i ja (koji također znam ponešto).
Tvoj post o "dečkićima koji su popili svu pamet svijeta a nemaju jebenog pojma" si ti napisao, ne ja.

1. Znači Fedor se ipak može vratiti i potpisati na jednu borbu?
2. S ovim u zagradi ostavio si tu opciju otvorenom.
3. Gledam Mirka, pratim njegove borbe, znam kako trenira i znam
protiv koga se borio. Ako je tebi Ishi vrhunac, onda stvarno znaš dosta o ovom sportu

Ne napadam te, već se postavljam upravo onako kako si se ti postavio
u prvom postu. Ne, rukavice se ne stavljaju na sebe. Stavljaju se na ruke.
Ako ti zatreba pomoć s tim, javi se
kakuta is offline  
Old 17.04.2015., 01:33   #2253
Dosta o Mirku to je prošlo

Ovaj vikend je na FOXu UFC mnogo mnogo mnogo bolji card nego što je bio Mirkov

Glavna je Machida vs Rockhold

Inače se bore dvije ženskice koje su fizički dobre za marketing pa ako ima nekih perveznjaka neka bace oko

Jacare je isto na cardu trebao se borit sa Romerom ali se on iznenada ozlijedio, vjerovatno je sjebao kuru pa bi pao na steroidima te se kao ozlijedio jer je inače fizička zvijer a ima 30 i nešto već

sve u svemu sjajan card slijedi i puno bolji od prošlotjednog a o njemu nitko riječ nije niti napisao
PhillHeath is offline  
Old 17.04.2015., 09:27   #2254
Quote:
kakuta kaže: Pogledaj post
Postavljaš se s visoka, pa sam se i ja tebi tako postavio. Ovo je forum,
komentiraju ljudi koji nemaju pojma o materiji, kao i oni koji imaju (pretpostavljam ti) i ja (koji također znam ponešto).
Tvoj post o "dečkićima koji su popili svu pamet svijeta a nemaju jebenog pojma" si ti napisao, ne ja.

1. Znači Fedor se ipak može vratiti i potpisati na jednu borbu?
2. S ovim u zagradi ostavio si tu opciju otvorenom.
3. Gledam Mirka, pratim njegove borbe, znam kako trenira i znam
protiv koga se borio. Ako je tebi Ishi vrhunac, onda stvarno znaš dosta o ovom sportu

Ne napadam te, već se postavljam upravo onako kako si se ti postavio
u prvom postu. Ne, rukavice se ne stavljaju na sebe. Stavljaju se na ruke.
Ako ti zatreba pomoć s tim, javi se
1. Ako je tebi realno očekivati da se Fedor može i želi vratiti, tvoj problem.
2. Postoji i otvorena opcija i za ulazak Rusije u NATO.
3. Ako ne znaš čitati postove, nemoj ih niti komentirati, jer sam sebe blatiš. Nisam napisao da je Ishi vrhunac, već da nije totalni autsajder. Gonzagu si ovaj put izostavio, jel?

Možeš mi pomoć s navlačenjem nečeg drugog, pošto vidim da imaš želju.
Over&out, pa se svađaj sam sa sobom.
__________________
In a world where 1 % of the population owns 40% of the planet's wealth... In a world where 34,000 children die every single day from poverty and preventable diseases, and where 50% of the world's population lives on less than 2 dollars a day... One thing is clear. Something is very wrong.
Elamyth is offline  
Old 17.04.2015., 20:02   #2255
Nema nigdje stream za FFC 18 danas?
mone8 is offline  
Old 18.04.2015., 12:36   #2256
eto, trebala sam prije nešto reći

konačno i Pokrajac nekog dobio
__________________
I lost my mind, sold my soul, to those demons eyes, I have no faith and hope is gone, since long, long time.....
dichy is offline  
Old 19.04.2015., 05:53   #2257
Rockold UNIŠTIO Machidu totalna dominacija i već je u prvoj rundi sve bilo gotovo ali spasilo ga je zvono
Najbolja izvedba Rockholda ikad u njegovoj karijeri definitivno.

Valja izdvojiti između ostalog da je srednja kategorija sada jako zanimljiva

Naime sinoć na cardu se osim Rockholda također borio Jacare Souza koji je #1 contender na ljestvici i pobijedio je svoju borbu u prvoj rundi
ali nakon toga je Rockhold protiv znatno većeg imena dominirao (protiv Machide) i sada će 1000 % on biti #1 Contender te će sljedeći napasti titulu prvaka, isto tako nakon borbe je Rockhold prozvao Weidmana da se bore u Madison Square Gardenu kao prvi MMA event u New Yorku s kojim je UFC imao pregršt problema zbog komisije i nepriznavanja sporta.

Stvar je sljedeća sada apsolutno svi fanovi žele vidjeti ovu borbu jer će donijeti više novaca, PPVova i marketinga. A i realno zanimljivija je, Jacare nažalost nije toliko eksponiran makar je on zakinut od strane UFCa jer je brazilac i trebao je odavno dobiti napad na pojas prvaka ali tako je kako sada vidimo koliko je marketing važan ovo više nije samo MMA nego biznis. Dakako ne valja uzimat ništa od Rockholda zaslužio je napad na titulu sramoćenjem Machide.

Inače Machidi preporučujem još koju borbu i penziju ima već 36 godina i Testosteronska Terapija je zabranjena po novim pravilima tako da Lyoto zmaje šta si dao dao si nova garda je došla i vrijeme je da se povuče dok je još legenda


Još valja izdvojiti na sinoćnjem cardu žensku borbu u kojoj je sudjelovala mlada ljepotica Paige Van Zant koja je skupila ogromnu halabuku i hype oko sebe prvenstveno radi svog izgleda i lijepog lica/tijela, ali sinoć je pokazala da je LEGIT što bi se reklo i sa svojom 21nom godinom i samo 5 pro MMA borbi porazila je 30godišnju Fellice Herrig i to jako jako impresivno dominirala 3 runde hrvanjem pressingom i grindom uz žicu, neočekivano. Ja sam prvi mislio da će Paige Van Zant ovo izgubit lagano ali sve nas je razuvjerila i UFC je s njom defintivno dobio novu PPV zvijezdu što se tiče žena, jest da ima puno toga za naučiti još ali izgled bolji od Rondinog realno će joj definitivno donijeti instant slavu ako to nije već dosad


Par gifova iz te borbe za sve pervertite






Zaboravio sam samo nadodat da što se tiče srednje kategorije i borbe koju sad svi žele a to je Weidman vs Rockhold
treba napomenuti da se Weidman bori jako jako brzo i da ljudi zaboravljaju da bi uopće došlo do borbe Weidman vs Rockhold
Weidman prvo mora obraniti pojas protiv Vitora Belforta apsolutne legenda ovog sporta i čovjeka kojeg su očito svi već otpisali jer slažu borbu Weidman vs Rockhold ali ja definitivno nisam otpisao Vitora i očekujem da će stari lav još jednom poremetit sve planove UFCu i postat prvak još jednom na kraju svoje karijere koju je počeo sa 19 pišljivih godina u UFCu dok je UFC bio nitko i ništa tamo u 90ima

Isto tako treba napomenuti da je Vitor nedavno uništio Rockholda za sve one koji nisu vidjeli taj finiš





I da Vitor Belfort više nije na Testosteronskoj Terapiji jer je zabranjena po novim pravilima i to će utjecati sigurno na njegov napad na pojas protiv Weidmana ali ja mislim da on može iznenaditi ranim nokautom u prve dvije runde i bez testosterona


Sve u svemu odličan event sinoć preporučujem svima da pogledaju jako puno prekida i zanimljivih borbi ali ono što nam slijedi u srednjoj kategoriji je Weidman vs Belfort a tek onda ljudi mogu početi razmišljati o borbi Weidman vs Rockhold ako Weidman obrani titulu.

Sljedeća poslastica koja će vjerovatno hahare sa foruma zanimati je Stipe Miočić vs Mark Hunt u Australiji 9.5 ako se ne varam

Uglavnom do ljeta će ovo definitivno biti jedno od najboljih ako ne i najbolje razdbolje u UFCovoj povijesti jer oni koji bolje prate mma svjesni su kakva name 2-3 SPEKTAKULARNA eventa sa duplim title fightovima dolaze

Lijepo je biti mma fan u narednih pola godine to ću definitivno reći
PhillHeath is offline  
Old 19.04.2015., 15:02   #2258
Jel ima negdje snimka cijelog eventa??
mone8 is offline  
Old 19.04.2015., 17:51   #2259
weidman će riješit netestosteronskog belforta, a onda je jasno koju borbu treba dogovorit - weidman vs rockhold..impresivna predstava rockholda jučer, machida je izgledao kao amater.
__________________
Quasimodo predicted all this!
Germa is offline  
Old 19.04.2015., 18:48   #2260
Quote:
mone8 kaže: Pogledaj post
Jel ima negdje snimka cijelog eventa??
torrenti pobogu
Sahta is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:13.