Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Borilački sportovi i vještine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.02.2007., 22:27   #61
Karate je super...
Pizd3k is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2007., 02:07   #62
znaci rofl ili ti ga
__________________
Kill'em all let somebody else sort them out!
maximiliancervantes is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2007., 13:53   #63
mene također začudilo što je odgovorio na post iz 2004. naime, nedavno sam tražio topic o karateu i jedino sam našao taj od prije par godina, hm...
mislim da je momak na nekom kobra kai filmu - strike first, no mercy. al ono, da je drukčije formulirao izjavu, ne bi ispao nešto previše bahat.
meni je u kurcu takav film - ponovno otvorit stari topic i to sa izjavom 'mene se boji cijela škola', to je sranje. ali s druge strane, mislim da je skroz pozitivno to što je prebio nekog school bully-ja koristeći se borilačkom vještinom, hrvatske škole su pune raznih budućih kriminalaca i prepametnih debila, ovaj lik je srao protiv karatea, i onda je na sebi vidio što je karate. and that's a good thing.
Hollywood is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2007., 16:17   #64
Quote:
God_Wolf kaže: Pogledaj post
idem 6 godina na karate,imam smeđi pojas (2 kyu)te imam 17 medalja.8 zlata 5 srebra i 4 bronce
THE_POSTMAN ti si mi neki karataš a?
ja sam treniro kung fu 2 i wuan shu 3 godine,i onaj trener od lunje nije imao obzira ipak je ona tek naranđasti............kod mene tog nema.....možda zato što imam bandu,što me se pola škole boji da ču ih razbit(to je počelo kad sam razbio jefnog nasilnika)razbio sam tu mrcinu na dijelove jer mi se rugao tipično:ajde da vidim karate i slično ,vjerujte vidio ga je .....drugi karataši ako imati plavi ili više pojas te ste osvojili pokoju medalju .....ak vam se netko ruga-razbite gato je moja preporuka.......nasiljem se itekako rješavaju problemi-provjereno.
ako netko je ipak jači od vas javite se meni na [email protected] ....pozdrav!
btw:govoriš o karateu a ti si WoW ovisnik(cijeli dan zuriš u komp)nije mi jasno(ovo je posvećeno postmanu)
P.S ::::::.Mozete mi pisati kaj god želite znati u borilačkim vještinama

koji k...

i ti imas 2kyu?! jadno i otuzno da ne kazem bijedno...
nije ni cudo sto ljudi imaju poveci animozitet prema borilackim sportovima/vjestinama kad ljudi kao ti s takvim prepotentnim izjavama poticu na to.
nasiljem se nista ne rijesava, osim vlastitih kompleksa.
koji filmas jebote...cak mu je i mail puvanderski...
__________________
Do not think you have to win. Think rather you do not have to lose." ---Gichin Funakoshi
Regnum regno non praescribit leges.
Ibis redibis numquam peribis in bello!
theviper is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2007., 21:14   #65
Čitao sam jednom na nekom stranom forumu raspravu o TKD...
Mnogo ljudi govori protiv tradicionalnih borilačkih vještina jer kao nisu dovoljno efektivne tj. neki borac iz MMA bi polomio većinu karatista,TKD boraca i sl (što realno gledano i je moguće) ali medjutim smiješno mi je to što se smatra da se borilačke vještine treniraju u svrhu "lomljenja ostalih likova i sl" a postoji mnogo ljudi koji ih treniraju radi sebe i svoje kondicije,zbog toga sto ne vole timske sportove i sl...
M3NT4L is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2007., 21:46   #66
to je OK, ali na kraju borilacke vjestine trebaju biti efikasne u borbi. ako ne volis timske sportove, i zelis kondiciju mozes trenirati i trcanje, biciklizam ili bagmiton.
happyman is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2007., 22:18   #67
Rasprava o efikasnosti borilackih vjestina nema smisla jer previse stvari ovisi o samom borcu i o njegovom treneru a ne o borilackoj vjestini.

Sve vjestine imaju svoje vrhunske borce koji bi bez problema neutralizira veliku vecinu ljudi stavljenu pred njih.
__________________
Imaj vjere u Boga, ali zaključavaj svoj auto!
satter is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2007., 22:27   #68
Quote:
satter kaže: Pogledaj post
Rasprava o efikasnosti borilackih vjestina nema smisla jer previse stvari ovisi o samom borcu i o njegovom treneru a ne o borilackoj vjestini.

Sve vjestine imaju svoje vrhunske borce koji bi bez problema neutralizira veliku vecinu ljudi stavljenu pred njih.
da ali recimo kad bi stavili jednog TKD borca i jednog muay thai borca,muay thai borac bi sigurno pobjedio...
M3NT4L is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2007., 22:36   #69
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa............dajte si dokazat.
zasto bi to bilo tako mental????
ajde mi molim te to pojasni?
uvijek postoje iznimke....ne mozes generalizirat...
zasto jedan TK borac ne bi pobijedio MT borca jedan dobar razlog?
kao sto satter kaze nije do vjestine nego do borca.
__________________
Kill'em all let somebody else sort them out!
maximiliancervantes is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 09:59   #70
Quote:
maximiliancervantes kaže: Pogledaj post
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa............dajte si dokazat.
zasto bi to bilo tako mental????
ajde mi molim te to pojasni?
uvijek postoje iznimke....ne mozes generalizirat...
zasto jedan TK borac ne bi pobijedio MT borca jedan dobar razlog?
kao sto satter kaze nije do vjestine nego do borca.

Uvijek postoje iznimke ali postoji i statistika. Stvar je u tome da samo neke vještine/sportovi od prosječnog čovjeka mogu stvoriti dobrog borca. To su one u kojima se vježbaju realne tehnike, na realan način.
Pizd3k is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 12:12   #71
Quote:
Pizd3k kaže: Pogledaj post
Uvijek postoje iznimke ali postoji i statistika. Stvar je u tome da samo neke vještine/sportovi od prosječnog čovjeka mogu stvoriti dobrog borca. To su one u kojima se vježbaju realne tehnike, na realan način.
Vjestina ne moze stvoriti nista.
Samo dobar trener moze stvoriti.
__________________
Imaj vjere u Boga, ali zaključavaj svoj auto!
satter is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 12:45   #72
Quote:
maximiliancervantes kaže: Pogledaj post
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa............dajte si dokazat.
zasto bi to bilo tako mental????
ajde mi molim te to pojasni?
uvijek postoje iznimke....ne mozes generalizirat...
zasto jedan TK borac ne bi pobijedio MT borca jedan dobar razlog?
kao sto satter kaze nije do vjestine nego do borca.

Oboje je bitno...

Jer ak uzmemo da nije do vještine, nego do borca, nameće ti se pitanje zašto nije nijedan karateka danas u vrhu Pridea ili UFC-a..... po ovoj logici da nije do vještine, nego do borca, ti de facto vrijeđaš svakog karateku

Ako uzmeš i samo stand up, karateka ima daleko, daleko više u svijetu nego thai boxera ili kickboxera, pa ih je u K-1 ih je dospjelo do finalnog turnira svega par.

Razlog je u načinu treninga, jasno.


- Stipe -
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 13:45   #73
Quote:
maximiliancervantes kaže: Pogledaj post
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa............dajte si dokazat.
zasto bi to bilo tako mental????
ajde mi molim te to pojasni?
uvijek postoje iznimke....ne mozes generalizirat...
zasto jedan TK borac ne bi pobijedio MT borca jedan dobar razlog?
kao sto satter kaze nije do vjestine nego do borca.
Jedan TKD borac može pobijediti MT borca ali govorim o većini.Istina postoje TKD borci koji bi bili dosta nadmoćniji,ali uzmi 100TKD boraca koji treniraju isto vrijeme ko i 100 MT boraca, i ja ti garantiram da ce min. 75 MT boraca pobijediti.
(uzmemo u obzir jednaku fizičku snagu,izdržljivost i slično).
Zašto će pobjediti?

Jer MT,kickboks,MMA i slične vještine su prilagodjene tako da sto vise podilaze realnoj situaciji,izabrani su najbrzi,najefikasniji udarci...
M3NT4L is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 14:17   #74
Pitanje je po kojim pravilima?
S obzirom da je i jedno i durgo sport ne, ako stavis pravila slicnija thai boxu onda ce mt borac naravno pobijediti.
Ako su tkd pravila mislim da ce izgubiti.
__________________
Imaj vjere u Boga, ali zaključavaj svoj auto!
satter is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 15:24   #75
ove su rasprave o tome koja je vjestina efikasnija vec prevrsile svaku mjeru...prava "efikasnost" se moze dokazati jedino na ulici, iz čega zaključujem da je teško govoriti o efikasnosti osim ako niste gledali ili sudjelovali u tucnjavama tipa "100 boraca iz tkd protiv 100 boraca iz mt"...inace imam neki osjećaj da su tkd borci na ulici jako neugodni jer su dosta nepredvidivi...i da se osvrnem na karate "majstora"; sram te bilo...inace ja treniram kick-boxing i borim se u semi i light contactu a probao sam i full(4 borbe)...a zelja mi je probat glazbene forme i mma...pa sad mozete zakljuciti sta god hocete...
tiger_in_the_house is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 15:44   #76
Quote:
AWT kaže: Pogledaj post
moj je tata jaci
Tvoj tata je jači, ali moj je Severinu...
Toco1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 15:50   #77
Sve se može relativizirat no molite se Budi da na vlastitoj koži ne osjetite da tajne tehnike ne djeluju, da ih zbog adrenalina i okolnosti borbe ne možete izvesti pravilno i da ste proveli vremena i potrošili para na neupotrebljive stvari te da vas je vaš novi tata zavlačio desetak godina…
Pizd3k is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 16:02   #78
kad moje tajne tehnike prestanu djelovat pomoć će mi seljačke šake mojih prijatelja..kako god okreneš ja sam pobjednik
tiger_in_the_house is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 16:16   #79
if fists dont work try ipsc
__________________
Kill'em all let somebody else sort them out!
maximiliancervantes is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 16:20   #80
od mog straznjeg bocnog nema obrane..ni na tatamiju ni u ringu,kavezu ni na ulici...provjereno..vjezbam ga vec 6 mjeseci od kad sam poceo trenirat
tiger_in_the_house is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:47.