Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.01.2015., 07:53   #841
bio sam sofer, 32 klasa mislim. Vozio dajca i ceskao jajaca. Nisam vojsku shavcao ozbiljno ali sam stekao neka iskustva. redovni, nagradno, kucnja njega zbog ostete, vikendi, poslije 5 izlasci i nakupi se 130 van vojarne.
ijbb is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 07:59   #842
Znači da si išao samo 2 godine ranije od mene u vojsku (ako i toliko), a tu se prikazuješ kao neki starac...

tc tc tc...
__________________
Oj Bumbareeee!!! :Slin:
Primitivac a ne biciklist.
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 08:03   #843
Quote:
Headbanger kaže: Pogledaj post
Znači da si išao samo 2 godine ranije od mene u vojsku (ako i toliko), a tu se prikazuješ kao neki starac...

tc tc tc...
'98
Osjecam se staro, godine lutanja po svijetu ostavljaju trag

A gle djelujes mi kao mladic 10 g mladji od mene
ijbb is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 08:43   #844
Eto, znao sam da nisam fulao, ja sam išao 00'-01' u vojsku. Ti 32., ja 38. klasa. A ako ti djelujem kao mladić 10 godina mlađi od tebe, to je vjerojatno zato jer si starac u duši...

Ali neka, ima mjesta i za takve na ovom svijetu
__________________
Oj Bumbareeee!!! :Slin:
Primitivac a ne biciklist.
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 09:37   #845
Quote:
Headbanger kaže: Pogledaj post
Eto, znao sam da nisam fulao, ja sam išao 00'-01' u vojsku. Ti 32., ja 38. klasa. A ako ti djelujem kao mladić 10 godina mlađi od tebe, to je vjerojatno zato jer si starac u duši...

Ali neka, ima mjesta i za takve na ovom svijetu
Ja sam samo mudar i iskusan ali jos uvijek dijete u dusi a za tebe se vidi da se jos nisi izivio.
Ali sve 5, nitko te ne sudi zbog toga
ijbb is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 10:25   #846
Quote:
ijbb kaže: Pogledaj post
Ja sam samo mudar i iskusan ali jos uvijek dijete u dusi a za tebe se vidi da se jos nisi izivio.
Ali sve 5, nitko te ne sudi zbog toga
Jel znaš ono sa samohvalom sa drugog topica što si napisao? E sad to tu primijeniš i možeš nazad sjest u klupu

A što se izživljavanja tiče, taman ću se negdje par minuta prije posljednjeg daha...
__________________
Oj Bumbareeee!!! :Slin:
Primitivac a ne biciklist.
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 10:43   #847
Quote:
Headbanger kaže: Pogledaj post
Jel znaš ono sa samohvalom sa drugog topica što si napisao? E sad to tu primijeniš i možeš nazad sjest u klupu

A što se izživljavanja tiče, taman ću se negdje par minuta prije posljednjeg daha...
Sto to? Da znam voziti dajca?
ijbb is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 20:00   #848
Aha...
__________________
Oj Bumbareeee!!! :Slin:
Primitivac a ne biciklist.
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2015., 08:51   #849
ludog li top'ka, od prvog nataknjivanja sam u vojsci, ratujem konstantno i nema porazenih.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2015., 18:25   #850
Quote:
SusFerox kaže: Pogledaj post
39. klasa, radio-relejac, Samobor. 2-1-3 (ako se ne varam), prč. Šarić, nar. Galetić, nar. Škrobo.

Prekomanda u drugu zgradu, glavni je bio nar. Fanuko, a ostale sam zaboravio...

Je l' se ne'ko sjeća skupnika "Azre"?

SF
Nagovorili ste me 43. klasa, Samobor, vojarna Taborec, temeljna i specijalistička kod narednika Franje Paleja( legenda). Bio i razvodnik do kraja vojnog roka. Nikad bolji dani u životu, pijančevanje, zajebancija, a najbolji je bio teren 2 tjedna na rtu Kamenjak sa svim brigadama, moji dečki Slavonci našli kuma, strica i td. u Kunama i Sokolovima. Najjača scena, došla neka prejebena plava koka iz glavnog stožera u nadzor, a mi pijani ko zveri,ja im razvodnik a neobrijan,i još ju zajebavam. Poručnik mi prijetio da neću vidit vikenda do kraja vojnog roka. A ko se ne sjeća skupnika Antonija Terzića ( Azre), najpoznatijeg glasa vojarne. Došao iz Požege iz pješaštva, jer su ih uhvatili kako pjugaju. A stražu kad smo držali u vojarni, jebote ušvercali smo alkohola u vojarnu u transportnim torbama za popizdit.
A tek 42. klasa,netko od njih dipio neki jebeni laptop sa kartama i programima za komunikaciju, VP rasturala vojarnu,mi držali stražu.42. klasa odgulila vojni rok,a na snazi zapovijed nitko van, nitko unutra u vojarnu. 42. klasa u civilki cuga na igralištu,a mi držimo stražu. Generalno sranje. A pogotovo koju smo zapovijed imali, kad je netko odrukao tipa koji je dipio laptop. Katastrofa.
promoxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2015., 18:36   #851
Quote:
SusFerox kaže: Pogledaj post
39. klasa, radio-relejac, Samobor. 2-1-3 (ako se ne varam), prč. Šarić, nar. Galetić, nar. Škrobo.

Prekomanda u drugu zgradu, glavni je bio nar. Fanuko, a ostale sam zaboravio...

Je l' se ne'ko sjeća skupnika "Azre"?

SF
I naravno, da ne zaboravim, poseban pozdrav svim koji su služili civilnu vojsku i brisali guzice starcima po staračkim domovima, i kupali tu istu gerijatriju. Mamini sinovi, fuj..
Da se može ići 2 puta odslužit, sve bi opet ponovio, neka vam bude žao.
I nije Škrobo, već Škondro i kad sam ja bio tamo imao je čin stožernog narednika ( btw. njemu je Azra kresao ženu), nastalo jebeno sranje između Azre i Škondre.
promoxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2015., 19:10   #852
[QUOTE= ali nebitno pošto sam najvećim dijelom tukao stražu, gdje je većinom nam zapovjednik bio neki debeli domaći ( iz Samobora ), odličan lik.


[/QUOTE]

Desetnik Lepesić se lik zvao... S njim sam i ja tukao stražu. Lik je zakooon. A kak tek dobro vino ima.

Narednik Glumac koja je to kretenčina bio. A tek hod.. Ko svježe pojebana koza koja se bavi baletom.
A najbolji od svih, poručnik Krpan, voditelj PRV-a, koji je to bio car!!!!! Legenda!!! A pio je ko smuk, u teškoj konkurenciji u onoj vojarni, tip je bio prvak. Al jaaako dobar tip. A jel se ko sjeća satnika Dekanića??? Koji je to majmun i psihički bolesnik.
A pozornika Marijana Habruna sa padobranskom značkom?? hahahaha, ja imao čin razvodnika, a on bio pozornik. S tim smo ga stalno prcali.
promoxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2015., 06:10   #853
Prvi poziv sam dobio da se javim u lipnju 1991 u kasarnu karlo rojc u puli.
Tih dana je bila frka po gradu zbog demonstracija ispred banovine u splitu i nismo tili ici u jna.
Preporuceno nam je da se sklonimo sa adrese,ja konkretno otisa na selo..

2 klasa hv,lipanj 1992,granatirali nas kraj zadra na magistrali na putu za pulu,muzil u puli temeljna,vojarna totalno oguljena kad je jna napustala i nista nismo imali od opreme.
vjecne sprdacine casnika koji su bili iz jna naspram tigrova koji su bili taman dosli iz dubrovnika.
Bilo je sprdacine i neposluha,postrojavanje u majicama i unifomama hos-a,niko istu uniformu i cizme nije ima.uglavnom zajebancija..

Prekomanda u samobor u veziste-specijalisticka.zgradu djelili sa generala rose bojnom za specijalne namjene zrinski-frankopan.crnaca,stranaca,nasih gastosa,nema sta nije bilo u vojarni,ali ekipa do jaja.

Prekomanda u Loru u jesen 1992,zatim KIla i dracevac te popuna 4gbr i odlazak na Maslenicu i do kraja vojnog roka selo Kasic naravno u smjenama..skinija se u 7 misec 1993.

Nazalost iz generacije 1971/72 dosta momaka sta znam su imali nesricu i zaglavili u jna medju cetnicima u napadu na Hr.


P.s. Na regrutaciji za JNa ko se uspija oslobodit vojske,za nas u splitu tada je bija prava faca,nikakva pickica.kad se samo sitim sta su sve izvodili i glumili budale na regrutaciji,samo da se oslobode vojske.
Pomorac35st is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2015., 00:43   #854
53 klasa , Borongaj, 3 tjedna na sljemenu kao ispomoć za prvu snježnu kraljicu. i onda 3 mjeseca u Samoboru.
ml1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 17:45   #855
Jel ima tko na tu forumu iz 27. klase - Borongaj (Ljeto 98) tehnička bojna/1 satnija. Još preciznije - optičari? Zanima me šta se dogodilo sa par ljudi iz te i klase prije. Borongaj, eh tad izgledao ko hipi komuna ako zanemariš odore i "stegu". Živi smjeh bilo (napose ako se netko sjeća još djelatnika Bože Korozije - )))) Ajde, javite se barabe!
messijev tata is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2015., 00:10   #856
35. klasa
Temeljna u Požegi, Specijalistička u Šepurinama i završna na Plesu
jaklic is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2015., 19:36   #857
Samobor vojarna Taborec.

Zapovjednik desetine nar. Željko Crna kobra Bujdo, zapovjednik voda nadnarednik Kuzminski, prvi dočasnik satnije nar. Galetić, zapovjednik satnije prč. Gegić, zapovjednik bojne sat. Tomić.
Prekomanda u 2. bojnu 100 metara dalje, istaknutiji zapovjednici Levar, Ledić, Salinger, Leovac, Aščić, Mačković, Habrun, Šimanović, Beketić, Đulabić, Miholić itd. 10+ godina je prošlo hvala što se od hrpe šmrkavaca pokušali napraviti muškarce.
Nercjeger is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2015., 18:55   #858
22 kl. 14.02.1997.Požega pješaštvo.Jedan dio je išao u ZG na pripreme za Mimohod Oružanih Snaga RH.Vojarna Croatia. Drugi dio na Strmac( N.Gradiška) Nakon 20 i kojeg dana u Zg,7 dana nagradnog. Onda na Strmac,pa 7 dana straže na Zvečevu.Strmac. Osijek 302 LOB,Satnija osiguranja,Vojno skladište Lug.
zvonahr is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2015., 18:56   #859
2004 minobackacka ceta 120mm..Pozarevac..Raska i KZB mesec dana
__________________
србија
lord flashheart is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2015., 18:59   #860
Ima netko iz 22 kl. 2 mj.1997. Pješaštvo Požega, Vojarna Croatia,pripreme za Mimohod Oružanih Snaga RH. Strmac ( N.Gradiška ) - Zvečevo - Osijek 302 LOb,satnija osiguranja.Vojno skladište Lug
zvonahr is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:12.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger