Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2022., 17:55   #1
Tražim matematicki klubovi ili organizacije

Postovani! U glavnom trazim odgovore jer sam tek dosao u Split i nadam se da kod vas postoji neki klub ili organizacija po tipu predavanja u grupi (matematika), posto sam student nemam mogucnosti platit repeticije individualno, hvala unapred!
gajjuliecesar is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2022., 18:09   #2
Nadoknada

Odmah da kazem nesto, u Splitu nemam niti nije jednog frenda, trazio sam na internetu i nije nasao niti jedan klub, molim ako ima ljudi ko zna vise informacije od mene, nek se javi.
gajjuliecesar is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2022., 07:36   #3
Quote:
gajjuliecesar kaže: Pogledaj post
Postovani! U glavnom trazim odgovore jer sam tek dosao u Split i nadam se da kod vas postoji neki klub ili organizacija po tipu predavanja u grupi (matematika), posto sam student nemam mogucnosti platit repeticije individualno, hvala unapred!
Quote:
gajjuliecesar kaže: Pogledaj post
Odmah da kazem nesto, u Splitu nemam niti nije jednog frenda, trazio sam na internetu i nije nasao niti jedan klub, molim ako ima ljudi ko zna vise informacije od mene, nek se javi.
Hi!

Znam da je prof. Vinko Bajrović svojevremeno držao besplatne repeticije iz matematike za maturante slabijeg imovinskog statusa.

Također, provjeri i ovo: https://studentski.hr/studenti/vijes...atike-i-fizike

Sretno sa studiranjem!
RadioHead2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:22.