Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.04.2010., 13:51   #201
Prestrašno. I to još ide fanu reći, koji je bio tamo baš da njega tukca vidi. Fuj, kako se samo onako seljački i bahato okrenuo i sad se on ide razračunavati. Oduran je.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 14:14   #202
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Prestrašno. I to još ide fanu reći, koji je bio tamo baš da njega tukca vidi. Fuj, kako se samo onako seljački i bahato okrenuo i sad se on ide razračunavati. Oduran je.
Ma malo je za njega reči da je oduran.Prije mi je bio nepodnošljiv,sad nemam riječi...
miska is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 14:44   #203
odvratan je, bizgov ruzni.... Yañeza ne podnosim od kad sam ga prvi put video.... seljacina
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 15:08   #204
stvarno je jadan,fan dosao samo zbog njega a on njemu ovako...
ja njega uopce nevolim,odvratan mi je...padne mi mrak na oci kad ga vidim...
__________________
Que no puedo olvidarte,sacarte de mí respiro no puedo,me ahoga mirarte,pensarte...sal de mi piel <3
Lopuzica92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 15:09   #205
Još joj mater vrijeđa. Oduran. Baš bizgov ružni.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 15:13   #206
Dakle, osim što mi je odvratan, ružan, naporon, grozan sad mi se i gadi... Kako može!
Poncha_los a is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 20:37   #207
Ako je netko odvratan i oduran, onda je to Eduardo Yanez! Od sad ima novo ime,a to je Odvratni odurko
marina lombardo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 22:20   #208
Jel može netko reći o čemu se radi u videu?
Adriancija is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 22:24   #209
Snimalo se vjenčanje u CS i sada su neki fanovi bili tamo i vikali 'Eduardoooo', a ovaj se samo okrenuo leđima i kao 'pih' na njih. Pa mu je u jednom momentu neka žena doviknula 'sangron!' na što se on onako bahato okrenuo, početo tražiti tko je to rekao i kad su mu pokazali, rekao joj je 'sangrona tu madre, gorda ascerosa!'.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 22:43   #210
Hvala, ali ne razumijem baš španjolski, prevedeš mi?
Inače mi je isto lik oduvijek odvratan, ne mogu gledat seriju u kojoj on glumi!! A ovo kad je rekao 'sangrona tu madre, gorda ascerosa!' mi se učinilo kao da glumi, kao da je dio serije ili nečega, pa da je to onda neka tračerska emisija napravila kao skandal..
Adriancija is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 22:48   #211
sangron je nešto u stilu našeg mrguda, pa kad se ona zaderala 'mrgude', on je odgovorio 'mama ti je mrgud, odurna (debeljuca bi sad išlo), po naški u stilu krmačo/kravo'.

Jok, nikakva gluma, baš se tom fanu to zaderao, kao odgovor na 'uvredu' koju mu je dobacila jer im se nije htio okrenuti i mahnuti'. Jadnik.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 23:06   #212
Ma da, vjerujem. Ništa me ne čudi zapravo. Hvala ti još jednom, baš me to zanimalo.
Adriancija is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 23:11   #213
Nema na čemu, i drugi put. Ali koja budala, to još izvaliti pred prepunom crkvom ljudi, i kad je vrlo vjerojatno da te netko snima.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 23:21   #214
odvratan je
AmorOmniaVincit is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 23:29   #215
Koji je to kreten! Yanez, vrati se u špinju i ne vraćaj se odatle!
PollyS is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 23:31   #216
Nije latino zanimljivost ali vezana je uz sapunjaru. A da promijenite naziv teme?

NBC NASTAVLJA SNIMATI 'NAŠE NAJBOLJE DANE'

Najdugovječnija serija svih vremena 'Naši najbolji dani' još ne ide u mirovinu. Čelnici NBC Entertainmenta odlučili su nastaviti snimanje serije i tako ući u četrdesetpetu televizijsku sezonu emitiranja. Ovu najdugovječniju seriju u televizijskoj povijesti hrvatski gledatelji imaju priliku pratiti na programu Nove TV. Unatoč dugovječnosti ova je serija ostala omiljena, kreativno svježa i relevantna u svom žanru. O tome svjedoče i brojne televizijske nagrade i nominacije koje je gotovo nemoguće pobrojati, a najvrjednije među njima su nagrade 'Emmy', 'Soap Opera Digest' i 'People’s Choice'. Serija je smještena u fiktivni gradić Salem, a u središtu radnje su obitelji Brady, Horton i DiMeras. Slojevita fabula uključuje elemente romance, pustolovine, misterija, komedije i drame. Serija je svoju premijeru na malim ekranima imala davne 1965. godine, a zanimljivo je da izvršni producent Ken Corday nastavlja tradiciju svojih roditelja Betty i Teda Cordayja, autora serije koji su je stvarali i njegovali dugi niz godina. Serija će 8. studenog 2010. proslaviti i svoj četrdesetpeti rođendan, a čelnici NBC-a, glumci i čitav produkcijski tim slažu se kako je odluka o produljenju snimanja najbolji rođendanski dar i nagrada za njihov dugogodišnji mukotrpan rad.
Adriancija is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2010., 12:02   #217
Quote:
Adrian91 kaže: Pogledaj post
Nije latino zanimljivost ali vezana je uz sapunjaru. A da promijenite naziv teme?
Možda u 'Novosti i tračevi vezani uz svijet telenovela'...
Mislim da bi taj naslov najviše odgovarao ovom topic
Ben Marshall is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2010., 14:12   #218
pa ja mislim da je Latino zanimljivosti bio dobar naziv, jer pola ovih stvari jesu zanimljivosti sto se generalno ne zna a ne tracevi i novosti, to je glupost... kako ocete

Zadnje uređivanje friend : 09.04.2010. at 14:29.
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2010., 21:39   #219
Slažem se s friendom...
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2010., 00:22   #220
- Godine 2001. Guy Ecker je na aerodromu susreo mladića koji je nevjerovatno ličio na njega. Ispostavilo se da je to njegov sin, za koga nije ni znao da postoji, a kojeg je dobio iz kratkotrajne avanture 1981. Njegovo ime je John Michael Ecker.

- Danna Garcia osim što glumi, bavi se i pjevanjem. Tako je između ostaloga sa sestrom Claudijom snimila dva glazbena albuma za djecu, otpjevala je sa Michelom Brownom pjesmu Sobre Fuego za sapunicu PDG, a i sa partnerom Segundom Cernadesom uvodnu pjesmu sapunice Bella Calamidades.

- Meksička glumica Silvija Navarro nema službenu glumačku naobrazbu. Ona je tijekom srednje škole marljivo vježbala i učila tajne glumačkog zanata kako bi ostvarila svoj san da postane glumicom.

- Iako je Adela Noriega tijekom cijele glumačke karijere radila isključivo uz producenticu Carlu Estradu, posljednje dvije sapunice ( La Esposa Virgen, Fuego En La Sangre) ipak je snimila pod redateljskom palicom Salvadora Mejie.

- Christian Meier je bez ikakvog glumačkog iskustva 1994. dobio glavnu ulogu u telenoveli "Gorrion". Kako je i sam priznao, ulogu je prihvatio zato jer mu je bio potreban novac, gluma ga tada uopće nije privlačila.

- Juan Alfonso Baptista pravi je metroseksualac. Kako i sam priznaje, pažljivo bira odjeću i kozmetiku, koristi različite kremice za svoje tijelo.

- Gaby Espino promjenila je tri fakulteta dok se na kraju nije odlučila za marketing koji je uspješno završila. Prvo je studirala veterinu pa medicinu pa stomatologiju.

- Zbog neobične televizijske kolegice, tigrice Nani, koja je glumila s njom u telenoveli "Mundo De Fieras", Edith Gonzalez zahtjevala je od producenata životno osiguranje kako bi se na setu osjećala sigurnije.

- Marcelu Cordobi, uloga u Sortilegiju nije bila prva gdje "ljubuje" s nekim muškarcem. Već se "iskušao" u ulozi homoseksualca i to u telenoveli "Amar Sin Limites" gdje mu je partner bio Jorge Da Silva.

- Argentinska telenovela "Montecristo", za vrijeme svog emitiranja, postala je pravi fenomen u svojoj domovini. Ne samo da su reklamne poruke u stankama emitiranja dosegle najvišu cijenu u povijesti argentinske televizije, već je i za vrijeme SP 2006 njezina gledanost nadmašila gledanost nogometa.

- Uvodnu pjesmu sapunice "El Manantial" Amor Amor Amor otpjevao je Luis Miguel iako je to u orginalu pjesma Julija Iglesiasa.

- Na stranici www.todotnv.com birala se najbolja telenovela desetljeća (1999-2009) a kao apsolutni pobjednik izašla je telenovela Amor Real koja je dobila 193 glasa. Druga je Pasion sa 73, a treća Alborada sa 63 glasa... i sve tri su Estradine sapunice. U glasovanju su se između ostalih našle i Sortilegio, En los tacones de Eva, Juana La Virgen, Padre Coraje, MEPS, El Clon, Abrazame Muy Fuerte, El ultimo matrimonio feliz, Rubi.
marina lombardo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:45.