Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.06.2012., 22:27   #1
190E problem

Radi se o 190E 1,8 `91. god. Problem je sljedeći: auto tesko pali (vergla 5-10 sek) te nemirno radi i crkava na ler gasu. Kaze majstor da treba mjenjat nekakav regulator dovoda goriva-regulator čoka ili tako nesto. Nekad upali bez problema i radi na leru normalno (ali vrlo rijetko). Moje pitanje je: kako se zove točno taj dio (da ne masem rukama i nogama pri objašnjavanju koji dio treba) i gdje ga nabavit rabljenog? Hvala!



(na Mercedes forumu 0 odgovora)
bojan1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2012., 08:56   #2
Nitko nista??
bojan1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2012., 14:59   #3
Kompresija mjerena? Ako je slaba moguće da radi toga dugo vergla.
Nadalje ako je kompresija zadovoljavajuća, s obzirom na simptome valjda te drka motorić ler gasa, ili kaj več on ima za regulaciju lera.. More biti da zeza i radi pumpe goriva.
Uglavnom od nekuda treba krenuti , pa po meni ak se več nekaj doma slaže ili kod mehe u garaži, onda prvo probati sa kompresiom, pa videti ler gas, pa onda dalje, pumpu, pa kable svečice itd...
Evo to ti onak morem reć jer sam imal slične stvari na benzincima ali ne i na mercedesu..
Nino81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2012., 16:14   #4
Quote:
bojan1988 kaže: Pogledaj post
Radi se o 190E 1,8 `91. god. Problem je sljedeći: auto tesko pali (vergla 5-10 sek) te nemirno radi i crkava na ler gasu. Kaze majstor da treba mjenjat nekakav regulator dovoda goriva-regulator čoka ili tako nesto. Nekad upali bez problema i radi na leru normalno (ali vrlo rijetko). Moje pitanje je: kako se zove točno taj dio (da ne masem rukama i nogama pri objašnjavanju koji dio treba) i gdje ga nabavit rabljenog? Hvala!



(na Mercedes forumu 0 odgovora)
eto majstor kaže . pa ako si zaboravio šta je rekao priupitaj ga ponovo .
pa jel stvarno misliš da bi netko napamet trebao znati u čemu je problem tvog motora ,
taj KE JETRONIC je i prije 20 godina mehaničarima bio enigma , a tek sad moš mislit . neznam ko bi se uopće htel zajebavat s tim .
kaj misliš zakaj na mercedesovom forumu nema odgovora .
nađi nekoga ko ima iskustva sa tim i ima volje se zajebavat a online servis zaboravi
__________________
Magia Posthuma
vampir001 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:11.