Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.07.2013., 08:28   #9981
Quote:
Wustenfuchs kaže: Pogledaj post
Bu vam svima jebala majku onu tovarsku ekips sa Savice, tam Trnjani stari... Sam se vi zajebavajte.

es:
Savica Republika!

Zagor, što se tiče imena, to je samo još jedan primjer desetljetnog nerada. Jer netko se mogao sjetiti zaštititi par najbitnijih imena. Ka šta je Carlsberg sad napravio s Hajdučkim. Jebemu, zaštita kopirajta imena dođe 2000 kuna, može se desetak najbitnijih zaštititi.

Doduše, upitna je i legalnost Carlsbergova poteza, jer je aludiranje imenom više nego jasno. Ali poznajući Hajdukovu pravnu službu, spor bi završio tako da bi mi njima trebali nešto platiti jer se zovemo isto
__________________
Some men you just can't reach. So you get what we had here last week, which is the way he wants it... well, he gets it. I don't like it any more than you men.
zamiel is offline  
Old 16.07.2013., 09:20   #9982
izjavio je Carsten Cristensen, predsjednik Uprave Carlsberga Croatia.

4c
fazan is offline  
Old 16.07.2013., 09:23   #9983
od tokija do milvokija
HŽV1911 is offline  
Old 16.07.2013., 09:35   #9984
Quote:
st sonic kaže: Pogledaj post
aj provjeri sad ponovo kolika je cifra trenutno vrti ka ludo, iljadu kn u 5 sec
iako mislin da in nevalja nešto, prikazuje mi sad priko 52 iljade, a bilo oko 36 ima 2 min
edit: i vratili sad na 36 iljada jebu nas ovi nešto...
Nabijen na kurac njih i njihov brojač, to je ka i sve podložno manipulaciji, ko zna koliko se toga popije, a koliko oni prikažu....

Inače, evo nas na zadnjoj stranici





Sa bojkot stranice:
Quote:
Carlsberg je odlučija na tržište grada Zagreba lansirat DINAMOVO PIVO! Prvi misec dana na litru pive ide kuna GNK HAŠK KAKO VEĆ, nakon toga stiže obavijest da se ta akcija ne produživa jer je piva vezana za ENERGIJU i SNAGU koju DINAMO proizvodi, te kakvu ova piva daje!
Blay is offline  
Old 16.07.2013., 10:01   #9985
Koja je situacija sa Ibričićem, da ga je bilo dovest na posudbu ode pa potpisat mukte dogodine

+vrati se lima
HŽV1911 is offline  
Old 16.07.2013., 10:36   #9986
Poslani su neki upiti Hajduku u vezi ugovora sa Carlsbergom:

Quote:
- S obzirom da ste ugovor akcije 1l=1kn produžili samo do 01.09., želimo saznati šta nakon toga planirate?
-Kako mislite zaštitit Hajdukovo ime?
- Dali mislite dozvolit Carlsbergu da i dalje koristi ovaj naziv za pivu bez da Hajduk dugoročno prima za korištenje prava nekakvu naknadu?
- Zašto niste objavili da je akcija završila 01.07., te stime informirali vaše navijače da ne kupuju pivu u nadi da stime izravno pomažu Hajduku?
zagor1715 is offline  
Old 16.07.2013., 10:45   #9987
Quote:
zagor1715 kaže: Pogledaj post
Poslani su neki upiti Hajduku u vezi ugovora sa Carlsbergom:
pretpostavljam da su pregovarali, pa zato nije napravljeno sve kako treba. Ako baš hoćeš, sumnjam da se ime "hajdučko pivo" može zaštititi. Slično kao i velebitsko i sl.

Mene zanima ako su sponzori Hajduka, zašto ih nema na dresu?

i zašto s ovima ne naprave neki deal: http://www.dalmacijavino.hr/Proizvod...R/Default.aspx

mislim da bi se prodaja kvasine udeseterostručila
fazan is offline  
Old 16.07.2013., 10:48   #9988
Quote:
fazan kaže: Pogledaj post
pretpostavljam da su pregovarali, pa zato nije napravljeno sve kako treba. Ako baš hoćeš, sumnjam da se ime "hajdučko pivo" može zaštititi. Slično kao i velebitsko i sl.

Mene zanima ako su sponzori Hajduka, zašto ih nema na dresu?

i zašto s ovima ne naprave neki deal: http://www.dalmacijavino.hr/Proizvod...R/Default.aspx

mislim da bi se prodaja kvasine udeseterostručila
Mislim da ime Hajdučko pivo možemo zaštitit baren svi mi... ako zakon već nemože! Na Hajdukovoj stranici stoji da je konačni kraj akcije 01.09.2013... triba vidit šta onda! Hajdučko ovako bez postotka Hajduku po mom mišljenju nesmi nikako opstat na tržištu....

Uglavnom se ovdje radi o najšugavijem sponzorstvu koje san do sad vidija... doslovno su za sitni novac kupili ime Hajduka...
zagor1715 is offline  
Old 16.07.2013., 11:04   #9989
Ja bi naše klupsko pivo kad bi ga imali ionako radije nazva Bili su bili ili slično. Hajdučko mi nije naziv za pivo isto ka ni karlovačko ni ožujsko.
DelmatST is offline  
Old 16.07.2013., 11:11   #9990
Quote:
DelmatST kaže: Pogledaj post
Ja bi naše klupsko pivo kad bi ga imali ionako radije nazva Bili su bili ili slično. Hajdučko mi nije naziv za pivo isto ka ni karlovačko ni ožujsko.
Postoje dvije varijacije za vase pivo:

1. Tovar - (Kao sto malo istocnije postoji Jelen), prepoznatljivo, jedinstveno i tako to. Zamisli koliko bi nas purgera popilo to pivo "Konobaru, daj jednog tovara", "Ubio sam 10 Tovara sinoc". Vec vidim brend (nasmijani magarcic sa cigarom i sesiricem na vespi)

2. Patike - nepotrebo objasnjenje

Hightower is offline  
Old 16.07.2013., 11:29   #9991
Quote:
Hightower kaže: Pogledaj post
Postoje dvije varijacije za vase pivo:

1. Tovar - (Kao sto malo istocnije postoji Jelen), prepoznatljivo, jedinstveno i tako to. Zamisli koliko bi nas purgera popilo to pivo "Konobaru, daj jednog tovara", "Ubio sam 10 Tovara sinoc". Vec vidim brend (nasmijani magarcic sa cigarom i sesiricem na vespi)

2. Patike - nepotrebo objasnjenje

"pajcek" je daleko privlačnije, onako uz roštilj bolje prija

već ga vidim, sidi u kebi i zuri u asvalt na autobusnoj, ima pečat na tintari la stilo đukela i zavija na ribe šta idu prema jugu, al tu je bira za utjehu
__________________
no comment.
EbE is offline  
Old 16.07.2013., 11:33   #9992
Quote:
EbE kaže: Pogledaj post
"pajcek" je daleko privlačnije, onako uz roštilj bolje prija

već ga vidim, sidi u kebi i zuri u asvalt na autobusnoj, ima pečat na tintari la stilo đukela i zavija na ribe šta idu prema jugu, al tu je bira za utjehu


To mozes predlozit upravi GNK-a, al tu raspravljamo o vasem pivu. Nego kako sezona? Ima tko kakve apartmane za iznajmit?
Hightower is offline  
Old 16.07.2013., 11:36   #9993
Napred Hajduk, celoto (hm 40%) Turnovo navivo so vas!

__________________
https://www.youtube.com/watch?v=IaBIJH-8RNI

HAJDUK TE ZOVE
Metuzalem is offline  
Old 16.07.2013., 11:46   #9994
Ajde kljucajte ovo i otvarante novu temu.
__________________
http://www.hajduk.hr
MikiMish is offline  
Old 16.07.2013., 12:07   #9995
http://www.youtube.com/watch?feature...95710nGM#at=39

na ovoj konferenciji za novinare, jadnog Bencuna trema izila živoga , Mujan rutinski
st sonic is offline  
Old 16.07.2013., 12:23   #9996
https://www.facebook.com/BOJKOThajduckom

Quote:
Neki misle da tjeramo sponzora, da imamo možda probleme sa "Hajdučkim pivom" ili slićno! To zasigurno nije tako... većina nas ovdje je popila i veće količine "Hajdučkog", te će se i dalje pit.... Ova stranica je otvorena da se pokušava zaštitit interes Hajduka! Mi želimo da Hajduk pošteno dobiva svoj dio kolača a da se ga ne ošteti.

Ako se riješi da Hajduk dobiva od svake litre "Hajdučkog Piva" jednu kunu, ili ako se dogovori da Carlsberg za korištenje imena Hajduku plača određeni iznos, ovu stranicu gasimo i našu puno podršku usmjeravamo tom sponzoru!

Radi se uglavnom u tomu da jedan sponzor svoj proizvod naziva po Hajduku... a to svakako nemože bit vezano uz sponzorstvo!
zagor1715 is offline  
Old 16.07.2013., 12:38   #9997




U petak ždrijeb 3. pretkola, očekujemo da veličanstveni ćelavac bude sretne ruke
nero is offline  
Old 16.07.2013., 12:47   #9998
Quote:
nerazzurri kaže: Pogledaj post
http://hajduk.hr/sadrzaj/slike-za-vijesti/800x400/2013-07-16-11-45-668-.jpg



U petak ždrijeb 3. pretkola, očekujemo da veličanstveni ćelavac bude sretne ruke
Odlično, sinoć je u nekin pričama bila želja 2500, znači jučer duplo više pretplata nego bilo koji dan prošli tjedan. Do četvrtka smo na bar 3 soma.
Blay is offline  
Old 16.07.2013., 12:50   #9999
Quote:
nerazzurri kaže: Pogledaj post
U petak ždrijeb 3. pretkola, očekujemo da veličanstveni ćelavac bude sretne ruke

dajte zvezdu

Zadnje uređivanje HŽV1911 : 16.07.2013. at 12:50. Reason: ćiro mode on
HŽV1911 is offline  
Old 16.07.2013., 12:58   #10000
Quote:
HŽV1911 kaže: Pogledaj post
dajte zvezdu
prika pomalo, triba proc prvo makedonce. danas svako igra balun.

palac gori za pretplate , danas smo na skoro 3000 !
Magiko is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:11.