Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2009., 21:21   #181
Quote:
trpi kaže: Pogledaj post
pa nemas original igru, NOOB.

citam na prosloj stranici za onaj rekord na videju, nemoguce, ne vjerujem, kroz kakve lik zavoje prolazi sa 250kmh.... cheater.

zanima me samo, kolko su vam rekordi u max brzini i driftanju(iz jednog drifta, bez prestanka)?

evo moji rekordi, sto se tice max brzine moze biti jos veca, tocnije 510kmh sa manualnim mjenjacem, automatic ide max 450, al neda mise rucno mjenjati i u zadnje vrijeme mi se nesto puno igra rusi tak da nemogu capturat tih 510kmh. drift sam uspio na devil's creek pass, izdrifto sam cijelu stazu iz jednog drifta... zelja mi je predriftati gold valley run ko onaj lik na youtubeu

evo slika:
S dobrim tuningom i mnogo vjezbe i mnogo znajna moguće je ici tako brzo, ja nisam jedini koji ide tak brzo, drugi vozac po brzini nije mnogo sporiji a ni treci., razlika je manje od 2.5 sekunde.
Ak si dobro vidio isao sam bez nitra tak da me nemres optuziti za unlimited nos i ne cheatam
Evo jos jedan video

http://www.youtube.com/watch?v=KCAP4Yz_zVE
SfanFZR is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2009., 22:02   #182
zasto kad igram karijeru mogu izabrat samo aute koje osvojim od protivnika tj ja ustvari osvojim neke nove stavari ali nemogu ih stavit na stari auto i tako ga poboljsat
__________________
Forza Juve !!!
Forza Rijeka !!!
evil hunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2009., 08:54   #183
Thumbs up

Quote:
LORD-KINKY kaže: Pogledaj post
U kontroli. Kog će ti vraga 500Km/h ako ćeš se zabit ko kramp u zid prvog zavoja? No, ako znaš kontrolirat auto pri 500Km/h onda svaka čast, to je već druga priča.
Pa nemože se baš kontrolirat po zavoju ali kad je ravnica onda ga "derem" 500,ali s 500 km/h je lakše kontrolirat kad te drafter vuče.
thudjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2009., 00:14   #184
Igra je odlična, svidjela mi se prvi put kad sam je počeo igrati. Super grafika, muzika, efekti i slično samo ima puno bugova.Sada prelazim nfs most wanted
Mystery phantom is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2009., 11:51   #185
Quote:
SfanFZR kaže: Pogledaj post
Da bi to uspio moras mnogo vjezbati i znati puno stvari o tuningu. Nije taj rekord bog zna sto strasan, samo 1.5 sekundi brzi od rekorda koji ima drugi vozac na svijetu. Osim toga obojica smo vozili bez nitra. Rekord je na videu 1:09.51 i to je bilo iz 5tog pokusaja jer nisam puno vjezbao jer sam se morao koncentrirati i na ostale staze. Najbolji auti su na carbon muscke jer rade najbrza vremena po krugu na vecini staza. Najbrzi muscle je Corvette. Rade najbrza vremena jer imaju najvece ubrzanje sto je u carbonu bitno jer u carbonu veliki top speed ne znaci puno kao kod drugih, a skretanje im pise da je lose, ali zapravo nije ako dobro znas voziti.
I ja igram jos uvijek sve nfs od prvog. Onda ti je sigurno poznata ova staza na nfs4 i ovaj auto i rekord u tom videu je jedan od najboljih dosad.
http://www.youtube.com/watch?v=tIWu-6Na1ls
Kapa dole ako je tako...
Znam tu stazu...he he he...glavu sam gubio i živce na dijelu kada dolazim do onih odvodnih kanala pa biraj da li proći između dva stupa ili u kanal...legenda

a tek u 3.ojci hometown čini mi se kada kroz grad sa full speedom prolaziš...

najdraži auto mi je bio u 4. (high stakes) bio slk 230 merc...kada ga natjuniraš pa dobije one crte prek haube...ma nikada više takvih igara...

a snow ridge kada auto proklizava do jaja...uf
SHOGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2009., 16:19   #186
Evo snowy ridge http://www.youtube.com/watch?v=KPyEV7jYO74

a evo hometown, to je staza koja je i na nfs3 i na nfs4:
Nfs3 http://www.youtube.com/watch?v=hb9BPaOINF4
Nfs4 http://www.youtube.com/watch?v=h_MARF2Vpc0

da takvih igre nazalost su proslost, za mene noviji nfs nemaju dovoljno strasti
SfanFZR is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 22:05   #187
igra je pre dobra luda preso sam
__________________
Devils never cry.
http://img87.imageshack.us/img87/461...orumsiggc2.png
Buby is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2009., 21:45   #188
ljudi pomozite!!

Sta moram napravit? Odem na npr. quick match i stisnem unranked match i pise mi nes: Please try again.Could not create game sesion.Download last updates from Needforspeed.com
Molim vas pomozite.
piceki is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2009., 12:53   #189
dal ko zna kako imat custom aute u car lotu tj carreru
kameleon10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2009., 18:21   #190
Question

moze li mi ko pomoc, prosa san cilu igru odavno ali san je dalje igra i sve san sebi sredija da mi pase savrseno, i jednog mi dana bilo dosadno i malo kopa po folderima o nsfc i sve radilo dok nisan iz foldera C:\Program Files\Electronic Arts\Need for Speed Carbon\SOUND\PFDATA izvadija cb_mus_0.mus i onda nije radilo , naravno ja san to vratija nazad ali vise nijedan save nije radija.
oprostite radi moje nepismenosti i ove kobasice od recenice, ali pomozite i unaprid hvala
takav93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2009., 13:15   #191
e ljudi de mi pomzite...presao sam Need for Speed Carbon 65%...presao sam skoro sve u ovim srednjim gradovima,sve staze nisam presao ali sva polja jesam...i trebami otvoriti ona sastrane 3 grada ili sta vec tri planine al neznam sta trebam uraditi...sve sam obavio al opet mi ih nije otkrilo imam samo ona 4 grada u sredini...molim vas pomozite mi... al odgovorite mi na e-mail... [email protected]....
dario.didak is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2014., 17:50   #192
Ja sam baš počeo ponovo igrati Need For Speed Carbon,odlična igra.Probat ću doći do nekih auta kakvi su bili u F&F filmovima(Dodge Charger,Nissan Skyline,Toyota Supra,Mitsubishi Eclipse...)i modificirat ih po onim iz filmova.
LeopardGecko is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2014., 19:18   #193
Rađe uzmi Vipera,stavi sve max i na sredinu,i driftaj po kanjonima. Super igra za drift.
SM25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2014., 20:21   #194
Prvo trebam otključat Vipera,nikak ne mogu preć onu boss utrku protiv one ženske sa Chargerom,u gradu je dobijem,al zajebe me na kanjonu.To mi je prva boss utrka,za sad od auta imam Camaro i CLK.
LeopardGecko is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2014., 09:57   #195
Uvijek počni s tunerom. Najlakše je dobiti ovog tipa s Mazdom RX-7. I prođi si onaj event u kojem dobiješ Jaguara u karjeri. Onaj čelenđ serija.
SM25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2014., 13:48   #196
Da,ja sam počeo sa muscleom.Jel znaš kak bi sad mogao dobit tu utrku,da ne moram opet sve iz početka?Imam skoro potpuno tunirani CLK i Camaro bez tuninga.Kad probam sa CLK dobim utrku u gradu,al ne mogu dobit na kanjonu,a sa Camarom ne mogu ni u gradu.Da možda probam tunirat Camaro il kupit Mazdu i tunirat je?
LeopardGecko is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2014., 19:00   #197
Probaj se igrati s setupom na CLKu,camara prodaj. Ako neće ići,onda pređi čelenđ seriju pa dobiš onaj Nissan 240 ili Jaguara. Ovisno o parama središ jednog od ta 2. Ako uzmeš Jaguara,dođe ti cca 80 000 + da nemaš nikakve djelove. Nissan je dosta jeftiniji,ali ga treba tjunat. Oboje se ponašaju dosta dobro,tj Nissan je najbrži tear 1 auto,a Jaguar je po meni najbolji tear 2 auto. Ugl. prvo tjunaj clk. Ovaj camaro ti je višak. Barem bi ja to tako napravio.

Quote:
SfanFZR kaže: Pogledaj post
S dobrim tuningom i mnogo vjezbe i mnogo znajna moguće je ici tako brzo, ja nisam jedini koji ide tak brzo, drugi vozac po brzini nije mnogo sporiji a ni treci., razlika je manje od 2.5 sekunde.
Ak si dobro vidio isao sam bez nitra tak da me nemres optuziti za unlimited nos i ne cheatam
Evo jos jedan video

http://www.youtube.com/watch?v=KCAP4Yz_zVE
Driftam s Viperom,setup sve u sredinu. Moguće je napraviti 2.5M po stazi bez cheata. Inače je lako driftati,pogotovo kada skužiš foru i fiziku auta.

Zadnje uređivanje Hmxhmx : 09.11.2014. at 20:56.
SM25 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:16.