Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.11.2006., 18:31   #61
ok, krenimo redom...

prije pocetka rada iskopcaj (volan) usb kabel iz racunala zatim ucini sljedece: start-settings-control panel-add or remove programs-logitech gaming software-remove-next-yes-finish.

1. download drivera zapocni ovdje:http://www.logitech.com/index.cfm/do...contentid=5307
2. nakon uspjesnog downloada dvoklik na ikonu pod imenom lgs460enu, zatim slijedi niz radnji: i accept the terms of license agreement-next-next-install-finish. pojavit ce se novi instalaciski prozor (prije nastavka provjeri da li su pedale spojene 4 pinskim konektorom na tijelo volana)
konektiraj usb kabel volana u usb port na racunalu. vrati se na instalaciski prozor i slijedi instalaciske upute klikom na next, ubrzo ce se pojaviti u malom prozorcicu ime volana, klik next-register later-next-finish.
3. provjera isparavnosti volana: start-control panel-game controllers-properties-test. provjeri funkcionalnost volana, pedala i ostalih gumbica.
4. pokreni nfs, zatim: options-controls-select Logitech® Formula™ Force GP.

eto i to je to....za ovo si mi duzna kavu!
AK-74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2006., 18:41   #62
Quote:
Clam kaže:
dosta ih ima 384 dsl i nize (cak i modem), pa onda ti se cini da nestaju i skacu po stazi i sl, al to nije bas tak
Koji si lvl ?

imas prav! kako se toga nisam sjetio!

mogli bi se naci tu i tamo da odmjerimo snage!
AK-74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2006., 19:09   #63
Quote:
AK-74 kaže:
imas prav! kako se toga nisam sjetio!

mogli bi se naci tu i tamo da odmjerimo snage!
hehe mogli bi.
aj daj ingame nick da te dodam na friends list pa se dogovorimo tam kad cemo i di
mozes na pm ili tu napisati svoj nick
Clam is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2006., 19:17   #64
kojo3572

a ti si...?

p.s. igras F.E.A.R. combat?? tu sam bolji!
AK-74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2006., 19:18   #65
ClammieR89

Nakon kaj se spojis na EA server pritisni M i prihvati me
Clam is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2006., 22:23   #66
Quote:
AK-74 kaže:
ok, krenimo redom...

prije pocetka rada iskopcaj (volan) usb kabel iz racunala zatim ucini sljedece: start-settings-control panel-add or remove programs-logitech gaming software-remove-next-yes-finish.

1. download drivera zapocni ovdje:http://www.logitech.com/index.cfm/do...contentid=5307
2. nakon uspjesnog downloada dvoklik na ikonu pod imenom lgs460enu, zatim slijedi niz radnji: i accept the terms of license agreement-next-next-install-finish. pojavit ce se novi instalaciski prozor (prije nastavka provjeri da li su pedale spojene 4 pinskim konektorom na tijelo volana)
konektiraj usb kabel volana u usb port na racunalu. vrati se na instalaciski prozor i slijedi instalaciske upute klikom na next, ubrzo ce se pojaviti u malom prozorcicu ime volana, klik next-register later-next-finish.
3. provjera isparavnosti volana: start-control panel-game controllers-properties-test. provjeri funkcionalnost volana, pedala i ostalih gumbica.
4. pokreni nfs, zatim: options-controls-select Logitech® Formula™ Force GP.

eto i to je to....za ovo si mi duzna kavu!
1. Uspjela! Puno hvala!
2. Ja ću vruću čokoladu, imam 11 godina
Pozdrav

Zadnje uređivanje -perica- : 24.11.2006. at 23:02.
 
Odgovori s citatom
Old 24.11.2006., 23:30   #67
http://www.youtube.com/watch?v=lPnQCWZN-vY

pazite ovaj drift!
lik je car
Clam is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2006., 09:24   #68
iso miki lik drifta kroz cijelu stazu
__________________
Pomozite mi da uvedem nove smajliće na forum. U svaki svoj post stavite smajli OvajiliOvaj
Da bi ti smajliji dominirali forumom,a tako se i
uveli.
Fala!
Nixis is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2006., 18:25   #69
covjece.... speed bonus je pun od pocetka do kraja...f*ck!
AK-74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2006., 22:07   #70
ima jos jedan njegov drift, napravio je 1,4M... a ja mislio da samo cheateri mogu tolko.
btw like je Kinez ili tako nesto
Clam is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2006., 22:09   #71
http://s1.*********.ba/c.php?uid=24462
marija87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2006., 01:53   #72
ne radi link?
Clam is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2006., 02:01   #73
Thumbs down YOY

konachno nabavio igricu...
imam Intel 2.6 768Ram i GF 7800 na clocku od 7900
iii igrica leti sa svime na maxu osim antilasing 2x nechu vishe...

grafika nema rijechi...


ali igrivost...
pricha....

ovaj NFS postaje sve gori....
KOMA!!!!

Gle ovu... PICKA!!!!
__________________
I got a Nikon camera
I love to take a photograph
So mama, don't take my Kodachrome away
mickey is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2006., 20:30   #74
imam problem...posjedujem P4 na 2.4 GHz, 512 mb memorije, radeon 9600se 128 mb....direct x 9.0c...namjestio sam sve na najslabije u igrici, no kada se na ekranu nade vise automobila i pri velikoj brzini sve mi steka...to jest,previse steka,cak i kad sam sam na cesti i kad se brze povezem (manje detalja)....u read me pise da je dosta 1.7 ghz...tko je tu glup?

imao sam service pack 1,mislio sam da je on kriv jer pise da treba s.pack 2, pa sam instalirao pack 2 ,no sada je jos gorje,mozda manje steka no svijetla i sijene su kockaste i neki detalji su jako mutni,kako god namjestio video opcije...recimo oni detalji na radaru, zute oznake gdje su utrke i ostale stvari,jako su mutne, svijetla su mutna, cak sam probao sve na full namjsetiti,nista,opet isto....windowse sam instalirao prije mjesec dana, i sve 5 funcioniraju....
melkiot is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2006., 23:15   #75
koliko vam auta bude kao protivnici u race warsu? ja sam citao da ih je 19 plus ja, a kad ja igram borim se protiv 11 njih...jel to ima veze sa grafičkom ili? možda nešto kao u undergroundu kad nisu bile one tete prije utrke zato jer sam imao sranje od grafičke (tkzv. crowd)...jel to možda ista stvar? graf je GF FX5500 128MB
__________________
Ferrari & Schumi uber alles
Ruske is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2006., 08:52   #76
Quote:
Clam kaže:
ima jos jedan njegov drift, napravio je 1,4M... a ja mislio da samo cheateri mogu tolko.
btw like je Kinez ili tako nesto
Ja i brat radimo toliko sa Chargerom.
raff34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2006., 18:39   #77
imam problem.. instaliram igru i sve lijepo stavim crack i... crash! igra krepa.. imam nove drivere za grafičku i 700' mega rama tak da bi trebalo raditi... jel imao neko slične probleme?
misteriozni is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2006., 19:42   #78
Ne, ali mi se dešavalo da kad upalim igru da se zmrzne i moram restartat
Pozdrav
 
Odgovori s citatom
Old 27.11.2006., 19:58   #79
melkiot skini zadnje drajvere za graficku, procesor i maticnu.
posto directx 9.0c imas, to je sve.
trebalo bi ti pomoci i raditi bolje s nanovijim drajverima.
Ruske ja sam vidio filmic di je 20 auta u trci (ja sam se nadao da to bude kad osvojim sve sektore, al bas sve... ali nista. nema te utrke.
max. je 12 i to je to.
pitaj na EA forumu...
p.s. igra se rusi... stalno... patch 1.3 ne popravlja ama bas nista, pa nemojte ni skidati bijedan patch velik 15mb...iduci patch stize prije Bozica...
p.p.s.
Overall Multiplayer Online event wins 500
Overall Multiplayer Online event losses 500
da se pohvalim s cetveroznamenkastom brojom odigranih online ranked utrka
Clam is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2006., 20:13   #80
al meni se opche neche ni pokrenut! nish! samo izbaci onu poruku ako ochu poslat error report microsoftu... jel moguche da je to zato jer je crack tak slozhen da radi samo na disku s odredjenim slovom? recimo C:\...
misteriozni is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:52.