Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2009., 11:34   #61
slazem se ..nema ni dječjeg ni porodiljnog... !!!!

od čega ćemo zivjeti ???
magaly is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2009., 14:57   #62
pitah danas u minitarsvu za obitelj,oni rekoše da nije do njih ,nemogu odgovoriti neka pitam min. financija.Nazvala ja i min. financija nedaju informacije tel. odgovoriće na mail ako ga pošaljem.Kaže žena da se ide po listi prioriteta za plaćanje.Pitam se šta je veći prioritet od onih koji imaju najmanje. Usput da kažem da nema ni invalidnine za djecu sa težim oštečenjem zdravlja
anemesk1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2009., 15:20   #63
na facebook-u se polako skupljamo.Polako ali sigurno.Još jednom molim zainteresirane koji se požele pridružoiti grupi dajte obiteljima s djecom da žive, nek se jave na privat ili mail
__________________
svi na broju...03.05.Michelin
happymom5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2009., 15:27   #64
Izgleda da su počeli s isplatama.

http://www.mirovinsko.hr/default.asp?ID=2073
Marelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2009., 15:34   #65
Navodno danas idu dječji, al od porodiljnih ništa do ponedjeljka
__________________
04.10.2008.
Grown-ups never understand anything by themselves, and it is tiresome for children to be always and forever explaining things to them. I have lived a great deal among grown-ups. I have seen them intimately, close at hand. And that hasn’t much improved my opinion of them.
ivana2904 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2009., 15:43   #66
Ajde barem nesto... Trebam po pelene!!!
__________________
mama po zanimanju
Ani4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2009., 15:47   #67
počela je isplata dječjeg javili na stranicama mirovinskog,
happy moom želim vam se pridružiti al nemogu te nać jer ima 20 osoba tvog imena, a ni grupu nemogu nać help,helpppppppppp
anemesk1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2009., 15:53   #68
IMAM CRVENU SLIKU... hihi, hmm. a da mi pošalješ na pp svoje ime? možda vas ima manje???
A što se mene tiče ova grupa treba ići i dalje jer ko zna šta će biti sljedeći mjesec....
__________________
svi na broju...03.05.Michelin
happymom5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2009., 16:57   #69
ja sam danas zvao lokalni hzzo u samoboru u 11:00 i ženska mi je rekla da su porodiljne naknade krenule još jučer ali kao da "ne mogu se svima proknjižit u isto vrijeme". ja pizdim jer vjerujem da banke haltaju novce zbog kamata, a sad mi cvrčak kaže da hzzo kasni. zovem banku svako malo, osjećam se kao prosjak koji moli milostinju. bio u banci u 15:30 kažu nema ništa ali zovite oko 18:00 jer tad imamo "zadnje povlačenje novaca", jebote cijeli dan mi je psihoza hoću dobit jebene novce. inače banka je hypo i mislim da oni najsporije daju novce, imao sam prije plaću kod njih i nikad više.

Ko na kraju halta naše pare???? ajde bilo bi zgodno da osnujemo neku grupu da pratimo kada su kome sjeli novci da se više jednom raščisti ko drži novce:banka ili hzzo?
__________________
Svijet je pun usamljenih internetskih drkadžija
kresho69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2009., 17:09   #70
grupa ti je na faceu- dajte obiteljima s djecom da žive, sve dalje na pp
__________________
svi na broju...03.05.Michelin
happymom5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2009., 17:15   #71
Zadnja dva mjeseca DD je sjeo 18-oga, a ovaj tek danas, 20-oga...a ja sva na iglama, moram zatvorit financijsku konstrukciju za ovaj mjesec
__________________
"Wenn uns die Menschen, die wir lieben, genommen werden, dann können wir sie trotzdem behalten, indem wir nie aufhören sie zu lieben"
Goleo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2009., 17:18   #72
Quote:
Enid kaže: Pogledaj post
Da li ima koja dobra duša koja bi me uputila što sve i gdje treba odnjeti kad se predaje zahtjev za dj. doplatak? Kad krenem čitati po internetu neznam od kud bi uopće krenula...
treebalo je za nastavak predati do 28,02, a za novi dječji do kraja trećeg
__________________
...
sasa00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2009., 17:22   #73
za novi dječji se može predati kad god hoćeš
Obračun ide od dana predanog zahtjeva- u potpunosti(znači ako vam nešto od papira sfali tek kad se sve pribavi). Samo je nastavno predavanje zahtjeva za dječji ograičeno na 28.02 kako bi se nastavilo isplačivati bez prekida.
__________________
svi na broju...03.05.Michelin
happymom5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2009., 17:38   #74
pod tim imenom nema nijedne grupe...ja upišem u facebook tražilicu i nema ništa...
__________________
Svijet je pun usamljenih internetskih drkadžija
kresho69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2009., 17:39   #75
Quote:
happymom4 kaže: Pogledaj post
grupa ti je na faceu- dajte obiteljima s djecom da žive, sve dalje na pp
eee, super, dobila sam pozivnicu za tu grupu, dobro da si napisala da je to to................
madcox is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2009., 18:20   #76
dječji sjeo u erste!!!
__________________
!?
tindlbel is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2009., 19:20   #77
i meni sjeo bsamo djecji....neeeeka ,2200 jue tuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
__________________
*Lorena, Ivan, Leon, Vito*
Kao kiše kap
11+
ivana9821 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2009., 19:20   #78
jel sjeo kome u rajfazen
Skrivalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2009., 10:09   #79
djećji je sjeo u svim bankama, ne zavlače banke nego min financija koje isplačuje novce iz proračuna.To mi je jučer objasnila glasnogovornica iz min.obitelji, zatim glasnogovornica ili netko drugi to baš nisam sigurna iz min.financija.Ujedan popodne još nisu znali kad ide isplata,ali da ih jako puno ljudi zove da će vidjet ,da sve ide po listi prioriteta i sl,a u tri je počela isplata.
anemesk1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2009., 10:17   #80
cure,samo dječji je jučer sjeo,porodiljna naknada nije
markolino is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:13.