Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.10.2006., 15:20   #1
Film - vojska tzv. Krajine gazi svoje civile

Srpski tenkovi pregazili kolonu crpskih civila bježeći iz Hrvatske 1995.

http://www.youtube.com/watch?v=n5FKsle2b1A



Časno postupanje HV-a prema ranjenom neprijateljskom vojniku:

http://www.youtube.com/watch?v=1ceIaI4OteQ
HR123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2006., 16:02   #2
Quote:
HR123 kaže:
Srpski tenkovi pregazili kolonu crpskih civila bježeći iz Hrvatske 1995.

http://www.youtube.com/watch?v=n5FKsle2b1A



Časno postupanje HV-a prema ranjenom neprijateljskom vojniku:

http://www.youtube.com/watch?v=1ceIaI4OteQ
W&S is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2006., 16:14   #3
Cak i da je ovo istina, a ne propagandni materijal, opste je poznato da je hv avionima bombardovala kolone tih izbJeglica
Henry_Kinasky is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2006., 16:28   #4
Quote:
Henry_Kinasky kaže:
Cak i da je ovo istina, a ne propagandni materijal, opste je poznato da je hv avionima bombardovala kolone tih izbJeglica
A gdje ti na ovoj snimci vidiš da nešto gori i da se dimi? Zar ne vidiš da su ti traktori pregaženi i izgurani sa cese? Pogledaj oko ceste ništa nije uništeno, nego samo dug pravac po cesti, kakva je to bomba koja pogađa po širini 2-3 metra i po dužini nekoliko stotina metara i još uz to niša nije gorjelo? Pogledaj te traktore, ništa nije zapaljeno, nego je zgaženo i izgurano s ceste.
HR123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2006., 16:50   #5
Talking

Quote:
Henry_Kinasky kaže:
opste je poznato da je hv avionima bombardovala kolone tih izbJeglica
Ako jesu, očito nisu dovoljno.. vraćaju se
łvek is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2006., 16:54   #6
Jebiga, to su vasi gradjani, oni samnom i mojim gradom nemaju nikakve veze, neki ni na karti nisu BG videli pre rata, neki su mozda bili na ekskurziji, neki mozda dobili po koju razglednicu iz perstonice.
Ne zanimaju me oni ni malo (mislim na smradikale, ne na babe koje su se vratile da umru, i decu)
Henry_Kinasky is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2006., 16:57   #7
Quote:
Henry_Kinasky kaže:
Cak i da je ovo istina, a ne propagandni materijal, opste je poznato da je hv avionima bombardovala kolone tih izbJeglica
Pa stavi link sa tim avionima. Da vidimo vasu propagandu. Ili ste zaboravili snimati tenkove svoje vojske koja vas gazi, a usput i te navodne avione a?

Kad mi to pokazemo onda je propaganda, sto te muci, istina?
W&S is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2006., 16:59   #8
Nit je to moja vojska, nit je mene gazila. Kakve ja veze sa tim imam.
Propagandom se ne bavim, osim u predizbornim kampanjama indoktrinacijom smradikala.
Henry_Kinasky is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2006., 17:13   #9
Ništa ne verujem.Mora da ste i u vezi Srba toliko "objektivni", kao u vezi Slovenije.

To je hrvatski propagandni rat.
PatriotSLO is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2006., 17:17   #10
Quote:
PatriotSLO kaže:
Ništa ne verujem.Mora da ste i u vezi Srba toliko "objektivni", kao u vezi Slovenije.

To je hrvatski propagandni rat.
Prvo pogledaj svoju objektivnost...onda sudi o tuđoj...
Pričaš o ratu koji nisi ni vidio,a koji je Slovenija fino izbjegla okrenuvši slobu na HR...
Nisam vidio filmić,ali kolonu koja je bježala prema Dvoru su srbi pregazili sa svojim tenkovima...i onda kulturno za to okrivili Hrvate...
Isti slučaj je bio i na slunjskom području,a to sam vidio na svoje oči...kada su krenuli u bežanciju uopće ih nije zanimalo tko je ispred njih...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2006., 17:37   #11
Quote:
Henry_Kinasky kaže:
Jebiga, to su vasi gradjani, oni samnom i mojim gradom nemaju nikakve veze
Naravno da jesu ... točno koliko su naši građani pokazali su masovnim "begom pred ustašama" u Oluji

Ili ne..čekaj.. po novom su oni isterani, jedino ne vidim tko ih je tjerao.. osim vaših tenkova
łvek is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2006., 22:08   #12
Ma pusti ga Ivek...oni ih nazivaju kako im odgovara...ako ih se optužuje za rat i zločinee onda se vade na to da su to hrvatski građani i da kao takvi nisu mogli započeti agresiju na zemlju koju žive...po njima ako napadneš državu u kojoj živiš to nije agresija...
Ali kada govore o protjerivanju,onda postaju srbi...više nisu građani HR...
ako oni imaju teoriju da građanin Hr nije mogao izvršiti agresiju na istu,mi također možemo tvrditi da se građanina RH nemože protjerati...
Ali nije važno...oni svoje nebulozne komentare imaju uvijek u pripremi...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2006., 22:12   #13
To je poznata herojska srpska vojska
Kad se bega, nema niko da nam stane na put. Kakvi civili, kakvi bakrači...treba spasiti guzice
__________________
iš, iš, gamad jedna, ne vraćajte se više
walther-P38 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2006., 22:21   #14
I nemojmo zaboraviti da nakon gaženja kulturno za to okrive Hrvate...a to što su Hrvati sa svojim tenkovima djelovali u suprotnom smjeru nema nikakve veze...+ to što su tragovi gusjenica vodili prema BiH-a...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2006., 22:44   #15
McAucliffe :
Ma pusti ga Ivek...oni ih nazivaju kako im odgovara...ako ih se optužuje za rat i zločinee onda se vade na to da su to hrvatski građani i da kao takvi nisu mogli započeti agresiju na zemlju koju žive...po njima ako napadneš državu u kojoj živiš to nije agresija...
Ali kada govore o protjerivanju,onda postaju srbi...više nisu građani HR...
ako oni imaju teoriju da građanin Hr nije mogao izvršiti agresiju na istu,mi također možemo tvrditi da se građanina RH nemože protjerati...
Ali nije važno...oni svoje nebulozne komentare imaju uvijek u pripremi...


Ja tebi osamnaesti put ponavljam, da oni nemaju nikakve veze samnom, nikad ih nisam nazivao imenima kakvim mi odgovaraju. Srbi valjda jesu, ali su za mene isti kao i svi drugi. Veca prava na sve u Srbiji ima bilo koji Hrvat, Madjar ili Francuz koji je rodjen ovde, nego bilo koji knindza smradikal.
Ajde mi reci da taj srbin iz Karlovca tvog ima vise veze samnom nego sa tobom.
I jeste pogazili su oni ovu kolonu, ali leseve nisam video, samo olupine od traktora i automobila.
Henry_Kinasky is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2006., 22:48   #16
Henry,ja uopće nisam napadao tebe...ja sam govorio generalno o srbima...samo prvi dio se odnosi na tebe...onaj u kojem kažem Iveku da te pusti na miru...
Ovo ostalo ne...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2006., 22:49   #17
Ejdž Kej, daj se odluči imaš li veze s našim 'blagom' ili nemaš.
Mislin čas ih bombardiralo čas naša propaganda s tenkovima.
__________________
Stipe Mesić: Uzeo sam ček na 30 000 dolara koji se u toj gužvi negdje izgubio... (na pitanje o donaciji iseljenika u Australiji za bolnicu u Lici)
Sweet/Bitter is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2006., 22:57   #18
Sweet/Bitter nisam rekao da su snimci napravljeni nakon bombardovanja iz aviona.

McAucliffe zar ne mislis da je nacionalna generalizacija u najmanju ruku uvek netacna. Politicka je druga stvar. Neka neka, sto da me Ivek pusti na miru, mora da mi se stavi d znanja da sam igrom slucaja u SB prosao nekamenovan sa registracijama BG, sta vise bio sam uvek lepo prihvacen kome god sam se an ekavici obratio. MOra da mi kaze da sam verovatno sretao samo Srbe, ili pak komunisticko jugosrbokvazihrvatski orijentisane hrvate.
Henry_Kinasky is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2006., 10:44   #19
Mada mene se uvek svidjao onaj deo gde hrvatski vojnici dele srpskoj deci iz izbeglickih kolona cokoladice. Kako je to brizno bilo..........
Makijaveli is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2006., 10:53   #20
srbi ne mijesajte se u ovu temu,ovo je za sve male hrvate da vide kako su srbi u banani..hr123 otkrio youtube sad cete srbi da fasujete...
volej_iz_lakta is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:03.