Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2008., 15:18   #101
Quote:
bonislav kaže: Pogledaj post
Vodičani ne dopuštaju da I JEDAN kafić,bar,disko puštaju cajke,turbofolk.
U Makarskoj već ima toga, mislim da ima 2-3 kafića u kojima se pušta takva muzika (ili bar nešto slično tome). Inače, po kafićima i diskotekama se sluša strana i hrvatska muzika. Ne znam zapravo šta Apach očekuje, ali u Hrvatskoj na moru nije kao u Crnoj Gori.
Jedne večeri smo bili na večeri u jednom restoranu u Trogiru i u tom restoranu su gosti bili i članovi klape 'Maslina', pa se popilo malo više vina i onda su gostima restorana održali jedan koncert 'za svoju dušu'. Nije bilo planirano niti organizovano. To je baš lepo čuti i videti.
Enchantress is offline  
Old 23.04.2008., 15:23   #102
Quote:
Enchantress kaže: Pogledaj post
U Makarskoj već ima toga, mislim da ima 2-3 kafića u kojima se pušta takva muzika (ili bar nešto slično tome). Inače, po kafićima i diskotekama se sluša strana i hrvatska muzika. Ne znam zapravo šta Apach očekuje, ali u Hrvatskoj na moru nije kao u Crnoj Gori.
Jedne večeri smo bili na večeri u jednom restoranu u Trogiru i u tom restoranu su gosti bili i članovi klape 'Maslina', pa se popilo malo više vina i onda su gostima restorana održali jedan koncert 'za svoju dušu'. Nije bilo planirano niti organizovano. To je baš lepo čuti i videti.
Makarska je puna ekipe i turista iz bosanskog pašaluka.
bonislav is offline  
Old 01.05.2008., 00:57   #103
Smile Zakljucak

Quote:
bonislav kaže: Pogledaj post
Makarska je puna ekipe i turista iz bosanskog pašaluka.
Ljudi moram vam reci da sam prilicno zadovoljan vasim odgovima , nisam verovao , da ce reakcije biti ovako umerene, (cak i oni najekstremniji me nisu psovali, sto dokazuje i potvrdjuje moje stavove), razumem njhov revolt, i drago mi je sto sam prihvacen na ovom postu kao i svaki drugi clan foruma , to jednostavno uliva nadu , da nikad necemo zaboraviti, ali da cemo oprostiti jedni drugima kao Hriscani, pa Francuzi i Englezi su vodili rat 100 godina GENERALI VOLJNO, PUSKE NA OSTAVU , LOSE DA SE NE PONOVI PEACE.
sad cu da se vratim poeziji, napisacu , mozda nesto i na vasem forumu , dobro rimujem....
Apach is offline  
Old 01.05.2008., 04:56   #104

Pomirenje je vec bilo. Zar ne?
Belicvet is offline  
Old 01.05.2008., 06:15   #105
Ma jarane samo lovu izvadi na sunce, ima i domaci da te izljube i probrekecu. Lovu niko ne odbija
Haralampije` is offline  
Old 01.05.2008., 11:31   #106
Talking LOL

Quote:
Haralampije` kaže: Pogledaj post
Ma jarane samo lovu izvadi na sunce, ima i domaci da te izljube i probrekecu. Lovu niko ne odbija
Constatinopol is offline  
Old 01.05.2008., 17:51   #107
Quote:
Haralampije` kaže: Pogledaj post
Ma jarane samo lovu izvadi na sunce, ima i domaci da te izljube i probrekecu. Lovu niko ne odbija
Uvijek. Nije li lova pomirila švabe sa ostatkom svijeta?
fgzcvijetic is offline  
Old 04.05.2008., 02:07   #108
a jbg....ak si normalan i ak se ne kurcis sa Srbijom sve ok......ak si cetnik...nedaj ti Boze u Hrvatsku doc
ND4SPD is offline  
Old 04.05.2008., 02:23   #109
cuj "bre" ti bi se mora domogao? ee pa nema nista jebo majku
ND4SPD is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:32.