Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.06.2008., 00:59   #41
Quote:
Jelena Ivanjicki kaže: Pogledaj post
pa sta ja znam, ja ne pustam tako lako ljude da udju u moj svijet opcenito. Niti u kucu ne pustam svakoga. U moju spavacu sobu smiju uci samo ukucani.
U tom smislu u krevet ući moze samo netko s kim sam vrlo vrlo intimna.

Moje granice i moja privatnost su mi vrlo vazni. osobno mi nije napeto dirati kozu, osjetiti jezik, medjunozje, pimpek znoj i dah nekoga koga uopce ne poznajem i tko moze biti samo retardirana budala koja dobro izgleda ....

Pogrijesila sam sta sam upotrebila rijec srozavanje....
naravno.ovo sve sto pise vazi i za mene.cak sam malkice i gorja po tome pitanju.dosta gorja zapravo...
avantura je ipak naziv za nesto sto ne moze trajati dugo zbog raznoraznih razloga...sto ne znaci da je svaka avantura samo ona gde pokupis neznanca u baru i pojebes se sa njime u prvom wc-u...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 01:01   #42
Quote:
Jelena Ivanjicki kaže: Pogledaj post
da to je drugo ...
slazem se sa tobom
ako postoji bliskost i ako postoji
orivlacnost i ako postoji odnos

i ako taj odnos kulminira u krajnjoj intimi seksa
pa cak i ako je samo kratkotrajna avantura

to je skroz i savrseno ok.
jest da je.nema lijepse.iskreno.al bolno na kraju...hehe,dvosjekli mac.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 20:32   #43
Quote:
Hot Summer kaže: Pogledaj post
Možda smo samo previše izbirljive jer nije baš jednostavno podijeliti svoju intimu s bilo kim. I kad tražimo frajera za avanturu, tražimo ga prema nekim kriterijima sličnim onima koji vrijede i kad s nekim želimo vezu. Na kraju, ako nađemo to savršenstvo, zaljubimo se
Uzela si mi riječ iz usta. Ja mislim da je upravo u tome štos.
Nanidia is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2008., 13:31   #44
Quote:
Jelena Ivanjicki kaže: Pogledaj post
da to je drugo ...
slazem se sa tobom
ako postoji bliskost i ako postoji
privlacnost i ako postoji odnos

i ako taj odnos kulminira u krajnjoj intimi seksa
pa cak i ako je samo kratkotrajna avantura

to je skroz i savrseno ok.
i ja se slažem s tobom i s afro.
nikad nebi mogla s nekim totalnim strancem,i da se nalijem ko stoka i da ne znam za sebe, nebi se mogla pojebat s nekim bezveze, mislim da bi dobila vaginizam da netko pokuša,podsvijest bi se probudila i obranila me.

razmišljam o tome jel bi mogla preživiti prvi put izveden na način da imamo odnos,bliskost, privlačnost, al nismo u vezi.
Splenda is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2008., 17:32   #45
Nisam tip za avanture. Svjesna sam toga i zato se nisam u takve stvari upuštala. Za moje i njihovo dobro.

: ko u mene prodre, zauvijek u meni ostaje : - stara lička.
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2008., 18:42   #46
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
nazalost avantura kadkad dode nakon duboke komunikacije..dakle kad ti je uvelike zanimljiv da samo cekas da sve to okrunis sexom...e to je lose onda...
zakaj bi to bilo lose?

meni bas ima nekaj privlacnog u tome... i to jako... ne znam zakaj... al ako s nekim pricas o svem i svacem i ocito ima neke kemije medju vama jer inace nebi razmisljala o tome... zakaj ne.... dapace... al samo ako i jedna i druga strana to zele...
__________________
"...so when you hear this autumn song remember, the best times are yet to come..."
tockicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2008., 23:20   #47
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
Nisam tip za avanture. Svjesna sam toga i zato se nisam u takve stvari upuštala. Za moje i njihovo dobro.

: ko u mene prodre, zauvijek u meni ostaje : - stara lička.
nisam ni ja takav tip al nekad nema druge..a to sa prodiranjem,ehehehe,istina boga mi!neznas jel bolje da prodire a zelis u pm ili da kazes nema pa se posle kajes s to nisi probala.neznas sto je bolje.vrlo debilna situacija.al mislim da je ipak(ako si fakat tako zainteresirana)bolje ovo prvo..pa kud puklo da puklo.do kraja
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2008., 23:22   #48
Quote:
tockicha kaže: Pogledaj post
zakaj bi to bilo lose?

meni bas ima nekaj privlacnog u tome... i to jako... ne znam zakaj... al ako s nekim pricas o svem i svacem i ocito ima neke kemije medju vama jer inace nebi razmisljala o tome... zakaj ne.... dapace... al samo ako i jedna i druga strana to zele...
pa naravno da mora biti kemija i da nije lose,dapace.i da kad oboje to zelimo i cekamo.super je,nema sta.al lose je posle kad zbog nekih drugih razloga ne mozes ponoviti bas kad zelis...inace fakat nema nista lose dok jest i traje.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2008., 00:21   #49
ja ocito nisam zensko
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2008., 11:35   #50
Zakaj? Uspijeva ti imati neobavezan seks sa strancima?!
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2008., 11:45   #51
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
nisam ni ja takav tip al nekad nema druge..a to sa prodiranjem,ehehehe,istina boga mi!neznas jel bolje da prodire a zelis u pm ili da kazes nema pa se posle kajes s to nisi probala.neznas sto je bolje.vrlo debilna situacija.al mislim da je ipak(ako si fakat tako zainteresirana)bolje ovo prvo..pa kud puklo da puklo.do kraja
ja obicno tvrdim: bolje se kajat za ucinjeno nego zaliti za propustenim
a i drzim se uglavno toga
jedan propusten sex zalim
a za ucinjene se ne kajem! pa cak ni za one bez kojih sam uvidjela da sam mogla i bez... al to ne znas dok ne probas,
sve je to skola

Molite se cure, molim se i ja, daj nam Bože više muškaraca nego godina ...
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2008., 13:49   #52
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
Zakaj? Uspijeva ti imati neobavezan seks sa strancima?!
i to bez nekih vecih poteskoca, problematike, raznih kemija i moraliziranja
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2008., 23:08   #53
e sad,sto je za vas stranac? neko kome cak neznas ni ime,ili neko s kim nisi al znas puno o njemu kao i on o tebi? dva razlicita pojma.s prvim je lakse lec i blokirat se.a s drugim vec malko teze.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2008., 23:28   #54
Pa ne znam baš da bih sa potpunim strancem, nije mi se još dogodilo. Znala sam ih barem iz viđenja.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2008., 23:30   #55
Misliš, s foruma
Blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2008., 23:32   #56
Ne, ne mislim.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2008., 23:32   #57
Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post
Pa ne znam baš da bih sa potpunim strancem, nije mi se još dogodilo. Znala sam ih barem iz viđenja.
otputujes negdje, sretnes nekoga... i sto sad
pod 'stranac' pretpostavljam da osobi ili ne znas ime ili ju vidis prvi put ili moze i drugi put
treci ne moze
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2008., 23:38   #58
ja nebi mogla ni sa kime ko u meni nije pobudio zanimanje i to ne samo preko vidanja nego komunikacije.dakle drugim rijecima,mora mi uc pod kozu da bi dala da 'vrslja' po meni ili nedaj boze,ja po njemu,hahahaa.
dakle-potpun stranac,nikako ne dolazi u obzir.mene cak to i ne pali.pa da je neznam kakav.
al ko moze,ok.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2008., 15:20   #59
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
ja nebi mogla ni sa kime ko u meni nije pobudio zanimanje i to ne samo preko vidanja nego komunikacije.dakle drugim rijecima,mora mi uc pod kozu da bi dala da 'vrslja' po meni ili nedaj boze,ja po njemu,hahahaa.
dakle-potpun stranac,nikako ne dolazi u obzir.mene cak to i ne pali.pa da je neznam kakav.
al ko moze,ok.
e bas to... ta osoba mora nekaj probuditi u meni, biti mi na neki nacin zanimljiva... mora imati ono nekaj, onu neku sitnicu koja me privukla...
moze biti ne znam kak zgodan, al ne, nebi mogla biti s njim nakon kaj sam ga prvi put vidla vani...
nisam takav tip osobe... jednostavno, mora biti nekaj vise od onog... pa znam ga od nekud...
__________________
"...so when you hear this autumn song remember, the best times are yet to come..."
tockicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2008., 18:12   #60
Eto, desi vam se sex s nekim na jednu noć, da li bi imali loše mišljenje o toj drugoj osobi, a na kraju krajeva i o sebi samom?
Good-rulez is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:33.