Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Pogledaj rezultate ankete: Glasanje:
Muslimanka, ne gutam za vrijeme ramazana 1 12.50%
Muslimanka, ne gutam ako je jeo navedena mesa 0 0%
Hriscanka, ne gutam za vrijeme posta ako mrsi 1 12.50%
Hriscanka, gutam za vrijeme posta ako on posti 6 75.00%
Glasovatelji: 8. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.08.2009., 10:24   #1
Vjernice, gutate li spermu za vrijeme posta?

Dakle, post u razlicitim religijama podrazumijeva uzdrzavanje od razlicitih hraniva...

Odmah da razjasnim neznalcima - sperma se proizvodi u Lajdigovim celijama i Sertolijevim celijama, dozrijeva u pasjemniku i pridruzuju joj se prije ejakulacije tecna faza sperme, sve te komponente i tkiva se hrane iz krvi, naravno, a u krv dolaze sastojci iz zeluca i crijeva, izvuceni iz pojedene hrane. Jednostavnije - ako ste jeli meso, sastojci mesa ce definitivno ucestvovati u izgradnji vase sperme.

Postavicu pitanje za dvije najcesce religije na nasim prostorima...

ISLAM
Da li muslimanke smiju gutati spermu od momka koji jede svinjetinu i kokosije meso? (Svinje i kokosi se ne jedu u islamu, jer konzumiraju druge zivotnje, svinja jede pacove i insekte koje uspije capiti, a kokos znamo koga tamani...)

Da li muslimanke za vrijeme ramazana smiju preko dana gutati spermu, jer se ne smije ni voda konzumirati, a kamo li nesto hranjivije?


HRISCANSTVO

Za vrijeme posta, partner jede meso i mlijecne preradjevine a vi ne... Da li cete gutati? Iako vjera brani seks za vrijeme posta, recimo da ga prakticno vecina isposnika praktikuje (koji imaju mogucnosti, naravno). Realno, unosenjem sperme osobe koja je jela meso/mlijeko, osoba se omrsi.

Molim vas da se ne zaebavate na temi, u pitanju su ozbiljne eticke dileme.

Jos jedan trik - spermatozoid koji se ejakulira je star 55-60 dana, dakle, post bi trebao trajati barem 60 dana da bi se mogli posni spermici dobiti.
Stribog is offline  
Old 28.08.2009., 10:27   #2
Quote:
Stribog kaže: Pogledaj post
Da li muslimanke za vrijeme ramazana smiju preko dana gutati spermu, jer se ne smije ni voda konzumirati, a kamo li nesto hranjivije?
Za vrijeme ramazana su takodjer izricito zabranjene i seksualne aktivnosti bilo koje vrste, tako da ti je odgovor na ovo jasan.
Hatsepsut is offline  
Old 28.08.2009., 10:28   #3
Post ti je znanstveno stvarno zanimljiv, i uvijek dobro dođu originalne teme, ali STARI PUK'O SI K'O KOKICA
Crodra is offline  
Old 28.08.2009., 10:29   #4
Sta nje znak ljudske inteligencije nego da postavlja pitanja?

Zabranjen je seks i za vrijeme hriscanskog posta, a znamo koliko ga se pridrzavaju mnogi...

Dakle, ako se seksa za vrijeme ramazana, guta li?
Da li ce u tom slucaju muskarac lizati, posto i time unosi nesto u organizam?
Stribog is offline  
Old 28.08.2009., 10:33   #5
Quote:
Stribog kaže: Pogledaj post
Sta nje znak ljudske inteligencije nego da postavlja pitanja?

Zabranjen je seks i za vrijeme hriscanskog posta, a znamo koliko ga se pridrzavaju mnogi...

Dakle, ako se seksa za vrijeme ramazana, guta li?
Da li ce u tom slucaju muskarac lizati, posto i time unosi nesto u organizam?
Ako pitanje postavljas AKTIVNIM vjernicima, znaci, onima koji se stvarno pridrzavaju navedenog, odgovori ti se sami namecu.

Ako pitanje postavljas tzv. DEKLARATIVNIM vjernicima koji se ne pridrzavaju "svetih pravila", onda su ti odgovori takodjer jasni.

Ali, naravno, ja sam isto uvijek za pitanja.
Hatsepsut is offline  
Old 28.08.2009., 10:38   #6
Pa, ako se vec seksa, ne mora da mrsi u toku seksa, zar ne?
Mislim da time daje vecu tezinu postu, tacnije, manje ga skrnavi.

Nije u istom kosu deklarativni vjernik koji za vrijeme posta mrsi ali ima pozitivne misli, i onaj koji posti a ima lose misli, kao ni onaj koji posti, iam pozitivne misli ali se seksa...
Stribog is offline  
Old 28.08.2009., 10:44   #7
Već sam to negdje napisala, ali evo ponovit ću se. To mi je jedino kaj stavljam u sebe za vrijeme posta!
Amy Mc23 is offline  
Old 28.08.2009., 10:45   #8
Quote:
Amy Mc23 kaže: Pogledaj post
Već sam to negdje napisala, ali evo ponovit ću se. To mi je jedino kaj stavljam u sebe za vrijeme posta!
Amy Mc23 je preopaka
feels is offline  
Old 28.08.2009., 10:46   #9
Quote:
Stribog kaže: Pogledaj post
Pa, ako se vec seksa, ne mora da mrsi u toku seksa, zar ne?
Mislim da time daje vecu tezinu postu, tacnije, manje ga skrnavi.

Nije u istom kosu deklarativni vjernik koji za vrijeme posta mrsi ali ima pozitivne misli, i onaj koji posti a ima lose misli, kao ni onaj koji posti, iam pozitivne misli ali se seksa...
Kaj brijes ti? Stvar je jasna. Ako postujes i striktno se pridrzavas vjerskih odredbi, neces se seksati uopce.

Kako manje okrnjuje post ako se:

a) seksa u prvom redu
b) "jede" hranjivu spermu za vrijeme istog?

(pricam o ramazanu i muslimanima, za krscane ne znam je li seks (ne)dozvoljen za vrijeme posta )

Na ovom s pozitivnim/negativnim mislima si me skroz izgubio.
Hatsepsut is offline  
Old 28.08.2009., 10:52   #10
ova tema mi izgleda kao stvorena za prepredeno provociranje vjernika
ovako drug moj
nisam vjernik
ali ti mogu reci da je vjernicima islamske vjeroispovjesti zabranjeno da konzumiraju bilo kakve tjelesne tekucine
sto ukljucije i krv i spermu
nadalje muslimanima nije zabranjeno da jedu meso kokoske
isto tako za vrijeme posta muslimani se odricu svih tjelesnih uzitaka od izlaska do zalaska sunca
sex u mjesecu ramazana nije zabranjen
zabranjen je za vrijeme posta
a to je vrijeme od izlaska do zalaska sunca
edi_bosanceros is offline  
Old 28.08.2009., 10:53   #11
svinje preuzele forum
__________________
username2 je napisao:"zasto bi decko dao150 kn dao odvede curu na pizzu? njemu se jebe a ne jede pizza"
vasko is offline  
Old 28.08.2009., 10:59   #12
Quote:
edi_bosanceros kaže: Pogledaj post
isto tako za vrijeme posta muslimani se odricu svih tjelesnih uzitaka od izlaska do zalaska sunca
sex u mjesecu ramazana nije zabranjen
zabranjen je za vrijeme posta
a to je vrijeme od izlaska do zalaska sunca
Tocno. Tu se i ja ispravljam: za vrijeme samog posta, dakle, od izlaska do zalaska sunca nema hanky-panky.
Hatsepsut is offline  
Old 28.08.2009., 11:01   #13
Quote:
Hatsepsut kaže: Pogledaj post
Za vrijeme ramazana su takodjer izricito zabranjene i seksualne aktivnosti bilo koje vrste, tako da ti je odgovor na ovo jasan.
znaci nitko ne jebe pravila pet posto. to oces rec?
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 28.08.2009., 11:07   #14
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
znaci nitko ne jebe pravila pet posto. to oces rec?
Ono kaj ja hocu rec' ti je u par postova iznad, pa citaj.
Javio se dezurni pametnjakovic. (vec sam te mislila dodati na popis "Kojeg forumasa/forumasicu biste najradije...", a onda ti ovak'. )
Hatsepsut is offline  
Old 28.08.2009., 11:20   #15
Pasolutno nije provokacija.
Vremena se mijenjaju, seks nije tabu, pa smatram da su i ovakve "sitnice" nekima bitne.
Mozda neka djevojka shvati da time krsi post, a nije uospte znala, na primjer...
Stribog is offline  
Old 28.08.2009., 11:24   #16
Kakve to ima veze
leptirica 2 is offline  
Old 28.08.2009., 11:27   #17
Quote:
Stribog kaže: Pogledaj post
Pasolutno nije provokacija.
Vremena se mijenjaju, seks nije tabu, pa smatram da su i ovakve "sitnice" nekima bitne.
Mozda neka djevojka shvati da time krsi post, a nije uospte znala, na primjer...
mislim da si poceo pretjerivat
ovakve teme su neprikladne
i mogle bi nekoga povrijediti
edi_bosanceros is offline  
Old 28.08.2009., 11:28   #18
Quote:
Hatsepsut kaže: Pogledaj post
Ono kaj ja hocu rec' ti je u par postova iznad, pa citaj.
Javio se dezurni pametnjakovic. (vec sam te mislila dodati na popis "Kojeg forumasa/forumasicu biste najradije...", a onda ti ovak'. )

bas me isla dodat, a onda ja dodem i budem ja i onda....
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 28.08.2009., 11:28   #19
Quote:
Stribog kaže: Pogledaj post
Pasolutno nije provokacija.
Vremena se mijenjaju, seks nije tabu, pa smatram da su i ovakve "sitnice" nekima bitne.
Mozda neka djevojka shvati da time krsi post, a nije uospte znala, na primjer...
Bas lijepo od tebe sto hoces da pomognes al ne treba ipak jer prave vjernice znaju sta je ISLAM i sta im je dozvoljeno a ko ne zna taj brzo nauci.Bog ne kaznjava one koji nisu upuceni ok
dikii is offline  
Old 28.08.2009., 11:32   #20
Quote:
dikii kaže: Pogledaj post
Bog ne kaznjava one koji nisu upuceni ok
ignorance is a bliss?

znaci, zapravo, ako recimo za primjer u krscanstvu .... ne naucimo nikada covjeka 10 zapovijedi - cinimo mu uslugu?


__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:51.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger