Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.09.2011., 23:49   #921
Quote:
zora964 kaže: Pogledaj post
Poruke sa sastanka...

http://www.youtube.com/watch?v=26qIWt-N4NU

prevod je na bugarski, tj. sa bugarskog

S. Dosadan mi je sastanak. Da pobegnemo?
S. Budimo sami večeras. Molim te kaži da.
Y. Dobro...
Hvala...on bi da budu "sami"
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 23:53   #922
Ovdje se bolje vidi..










Isolta is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2011., 00:03   #923
Quote:
Zezica kaže: Pogledaj post
O mila majko, ma nisam ja sretna što se nisam tamo rodila, ONI su sretni što se nisam tamo rodila. Od tamo bi me ili poslali u nekoliko paketa, ili bi se novi aerodrom u Istanbulu zvao mojim imenom!


Tako jeee! Bolje grob, nego rob! Ali nekako naslućujem da bi u Istanbulu jedan od najljepših aerodroma nosio tvoje ime.
ema_kali is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2011., 00:14   #924
Vidim ekipa se uključuje i nakon odgledanih desetak epizoda čini mi se da smo sad svi na istoj valnoj dužini ...
Sad me razumijete sto sam ja zaljubljena u ovu seriju a posebno u likove Savaš i Yasemin ...
Ja sam upravo zaljubljena u njihovu ljubav...
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..
teuta.luburic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2011., 00:18   #925
Quote:
ema_kali kaže: Pogledaj post
Savaš i Omer. Kako ga je uzeo pa ga cupka, pa one grimase, joj, preslatko nešto! A mali se rastopio (eh, i ja bih), to je to, krv nije voda. A Jasemin guta njok po njok, pa guta. S jedne strane, najradije bi joj zviznula jednu što mu nije rekla. A s druge strane... Pokušavam je shvatiti. Jasemin još uvijek ne poznaje Savaša dobro, on je za nju još uvijek tek stranac s kojim je provela jednu noć. Još mu ne vjeruje, još ne zna što od njega može očekivati, kako on reagira. I Jasemin se odlučuje na šutnju. To je u 99,99% sllučajeva pogrešna odluka. Znam to. Ali isto tako i shvaćam njezin potez očajnika. Ali, zanimljivo je kako Jasemin brzopotezno smišlja sve te zavrzlame; nećak, srčani udar šogorovog oca... Odmah se sjetim Savaševe isprike sa onim radnikom. Kako su oni maštoviti, oboje. I kako dobro lažu

Savaš i Jasemin. I bilo je slatko kako je Savaš automatski pomislio da je to možda njezino dijete... Pa kad ga je pitala je oženjen, a on se skoro zagrcnuo. Pa priča li priča, samo da ova zaboravi šta je pitala. Ali simpa mi je kako su njih dvoje pronašli, instiktivno, tu neku zajedničku bliskost. Kako razgovaraju, opušteno, prirodno. Pa ono njihovo dopisivanje mobitelima na sastanku, kako slatko.

Savaš. Kako je sredio Ahmeta, joj. A Ahmet sajko, samo razmišlja čija je greška, Savaševa ili Čičekina. Greška je u njemu, u njegovoj glavi.

Šahnur. Jednog unuka. Samo jednog unuka. I sve bi bilo dobro. Jednog unuka, samo jednog unuka Au jbt! Ona zbilja misli da bi unuk bio The Rješenje?! Da, da, onaj sajko Ahmet aga, njega bi baš zaustavilo malo dijete, unuk bi ga zaustavio, a kad treba kćer zapaliti ili iscipelariti tip uopće nema nikakve dvojbe. Ali unuk, e, unuk bi mu omekšao srce satkano od go*ana. Ma, daj. I, molim lijepo, tko garantira da bi bio unuk? A šta da je Čiček rodila unuku? Ne morate odgovarati, to je retoričko pitanje, znam odgovor. Veeeelika lomača.

A kako je Savaš po kratkom postupku sprašio Šahbabu. I to puta dva. He he he! To mi se sviđa kod Savaša, između još masu stvari, što nije mamin sin. Ne pada na njezine manipulacije, svjestan je svih njezinih igrica i kako joj skreše ona šišmiš krila, joj! Gušt za gledati. A i Pala ju je gadno potkačio.

Kako sam se nasmijala kad je Pala objašnjavao Savašu proceduru raspačavanja čarobnog praha. Savaš blenuo, njemu ne ide u glavu da nešto tako grozno može biti tako jednostavno i lako, tako uigrano. E, Savaš moj, divan si ti meni, ali pomalo naivan, ha? Stvarno.
I kako je Pala podhebavao Mustafu, ali onako svjetski, s guštom. Taj Pala mi postaje sve draži i draži.

Čiček. Joj, kako je rekla Savašu da je prijavila sajka babadžima zbog njega. Da ga spasi. Ona je stvarno izgubljen slučaj, lost in space. Gadno se pogubila, zaboravila sve strahove, protivljenja, demonstracije. Jbg, ljubav je čudnovata stvar. A ova se sva zaljubila. Pa ispisuje Savaševo ime u bilježnicu, Ne znam, ispast ću nehumana više koliko derem po toj Čiček, ali ona meni ide na jetra i gotovo. Jednostavno ne nalazim načina da suosjećam s njom.

Džem i Nadja. Počeli su me zamarati. ''Ljubavi, gdje si? Ljubavi, kako si? Ljubavi, evo, radim. Ljubavi, čekam te.'' A od ljubavi ja ne vidim ni lj. Eto.

Ešref. Iz epizode u epizodu sve više i više

Bora ljiga i Nazan, a uf.
Ema ,odlicno si ti to poslozila Imas pravo Pala se promijenio na bolje ali krv nije voda . Nesto je spetljao s onim papirima za poticaje . Nije predao sve , rokovi su vazni a on je stavljajuci izuzeti dokumenat u ladicu rekao sam sebi " ona mi je sestra "dvostruko igra

Lako sam Demira zamijenila Savasem
rosa canina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2011., 00:25   #926
Nakon prve odgledane epizode on je prirastao mome srcu
Savaš Baldar
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..
teuta.luburic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2011., 00:35   #927
Quote:
rosa canina kaže: Pogledaj post
Ema ,odlicno si ti to poslozila Imas pravo Pala se promijenio na bolje ali krv nije voda . Nesto je spetljao s onim papirima za poticaje . Nije predao sve , rokovi su vazni a on je stavljajuci izuzeti dokumenat u ladicu rekao sam sebi " ona mi je sestra " dvostruko igra
Rosa, hvala draga.

Što se tiče Pale, on igra dvostruko, ali ja ga u neku ruku razumijem. Ne odobravam mu to, ali ga kužim. On je cijelo ovo vrijeme bio pasivan, stand by, bio je potrčko Hasip age. I, s obzirom na njegov karakter, to mu je odgovaralo. Jer Pala je lik kojem je pasalo da nema ni trunke odgovornosti, a da sve teče ko podmazano. I sad dolazi Savaš na scenu, koji sve živo mijenja, sve je ispremetao. U početku se Pala buni, ali shvaća da je Savaš u pravu i uz njega je, čak se malo i trgnuo iz te svoje (ja bih rekla urođene) letargije. Ali šta je, navika je zeznuta stvar. Pali je u krvi da polaže račune Šahnur aginici. To mu je instikt. I on se sad našao na raskrižju, mora izabrati koga će slijepo slijediti - Savaša ili Šahnur. Oboje nikako ne može. A to nije lak izbor. I Savaš i Šahnur su izuzetno jake osobnosti, rođeni su vođe, prirodni autoriteti, a oboje su mu blizak rod. Pala se sad treba zbrojiti, a to je proces. Ali, u osnovi, on je dobar tip, ima jake predispozicije da ostvari puno više nego što i sam misli da može.


Quote:
rosa canina kaže: Pogledaj post
Lako sam Demira zamijenila Savasem
Jel' da? Eto, drago mi je da nisam jedina.
ema_kali is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2011., 00:40   #928

__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..
teuta.luburic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2011., 00:42   #929

Ajde žene pomagajte - ovu sam seriju počinjala gledati tri puta, prvo na YT na turskom pa je zapelo s epizodama pa prestala pa onda na ftv pa mi je išla na živce loša slika, nekakav isprani kolor pa opet prestala, pa opet jednom počinjala i evo sad vidim da ide na novoj - s obzirom da mi je do ovde uglavnom sve poznato - recite mi koja je epizoda i ima li smisla gledati je jer koliko god volim ekipu koja je stvarala BBG opet ima nešto - teško mi je to definirati jer još ni sama ne znam što - ali ima nešto što me nervira u toj seriji a s druge strane priča je dobra, nurgul mi je ok iako murat definitivno nije moj tip (sorry)
aysha is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2011., 00:46   #930
Quote:
aysha kaže: Pogledaj post

Ajde žene pomagajte - ovu sam seriju počinjala gledati tri puta, prvo na YT na turskom pa je zapelo s epizodama pa prestala pa onda na ftv pa mi je išla na živce loša slika, nekakav isprani kolor pa opet prestala, pa opet jednom počinjala i evo sad vidim da ide na novoj - s obzirom da mi je do ovde uglavnom sve poznato - recite mi koja je epizoda i ima li smisla gledati je jer koliko god volim ekipu koja je stvarala BBG opet ima nešto - teško mi je to definirati jer još ni sama ne znam što - ali ima nešto što me nervira u toj seriji a s druge strane priča je dobra, nurgul mi je ok iako murat definitivno nije moj tip (sorry)
Večeras bila 10...pokušaj četvrta sreća
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2011., 00:54   #931
Quote:
seeni kaže: Pogledaj post
Večeras bila 10...pokušaj četvrta sreća
thanks seeni , pa dobro... imaš pravo
aysha is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2011., 00:55   #932
Quote:
aysha kaže: Pogledaj post

Ajde žene pomagajte - ovu sam seriju počinjala gledati tri puta, prvo na YT na turskom pa je zapelo s epizodama pa prestala pa onda na ftv pa mi je išla na živce loša slika, nekakav isprani kolor pa opet prestala, pa opet jednom počinjala i evo sad vidim da ide na novoj - s obzirom da mi je do ovde uglavnom sve poznato - recite mi koja je epizoda i ima li smisla gledati je jer koliko god volim ekipu koja je stvarala BBG opet ima nešto - teško mi je to definirati jer još ni sama ne znam što - ali ima nešto što me nervira u toj seriji a s druge strane priča je dobra, nurgul mi je ok iako murat definitivno nije moj tip (sorry)
ovo je specifična serija...
nemože ti sad nitko reći da ili ne...
to je tvoja odluka i kad malo pogledaš vidi kakve su tvoje emocije prema priči i glumcima...to je stvar naše percepcije...
meni osobno je serija nešto najljepše što sam pogledala na tv i ptice na grani znaju koliko ju volim...
ali isto tako ima osoba koje ju jednostavno ne vole ni seriju ni priču ni glumce ..
znači seriju ili voliš ili ne voliš!
to bi bilo najbolje sama oduči ...
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..
teuta.luburic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2011., 01:01   #933
Quote:
teuta.luburic kaže: Pogledaj post
ovo je specifična serija...
nemože ti sad nitko reći da ili ne...to je tvoja odluka i kad malo pogledaš vidi kakve su tvoje emocije prema priči i glumcima...to je stvar naše percepcije...
meni osobno je serija nešto najljepše što sam pogledala na tv i ptice na grani znaju koliko ju volim...
ali isto tako ima osoba koje ju jednostavno ne vole ni seriju ni priču ni glumce ..
znači seriju ili voliš ili ne voliš!
to bi bilo najbolje sama oduči ...
za ovo si u pravu, zaista je tako, ja kao da tražim neki poticaj izvana a zapravo me treba potaknuti moj vlastiti želudac

inače komentari su vam super i svaka čast svima!
aysha is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2011., 01:37   #934
Quote:
aysha kaže: Pogledaj post

Ajde žene pomagajte - ovu sam seriju počinjala gledati tri puta, prvo na YT na turskom pa je zapelo s epizodama pa prestala pa onda na ftv pa mi je išla na živce loša slika, nekakav isprani kolor pa opet prestala, pa opet jednom počinjala i evo sad vidim da ide na novoj - s obzirom da mi je do ovde uglavnom sve poznato - recite mi koja je epizoda i ima li smisla gledati je jer koliko god volim ekipu koja je stvarala BBG opet ima nešto - teško mi je to definirati jer još ni sama ne znam što - ali ima nešto što me nervira u toj seriji a s druge strane priča je dobra, nurgul mi je ok iako murat definitivno nije moj tip (sorry)
Tesko da ti neko moze reci ima li smisla ili ne.
Svako seriju dozivljava na svoj nacin, nekome se svidja, neko ne.
Dosla si na temu koja je vezana za ovu seriju, oni koji posjecuju ovu temu i pisu na njoj ovu seriju redovno gledaju i vole je, tako da ce ti ovdje sigurno skoro svako predloziti da pocnes gledati.
U svakom slucaju nemas sta izgubiti, pocni pa ako ti se ne svidi uvijek mozes prekinuti gledanje.
 
Odgovori s citatom
Old 02.09.2011., 02:26   #935
Quote:
emila kaže: Pogledaj post
O bože fala ti što se rodi u rvackoj nek je recesija i nema posla
Tko bi rekao da cemo se jednog dana zahvaljivati Bogu sto smo se rodili u Hrvatskoj, ne tako davno smo pjevali drugu pjesmu..ocu van' iz ove vukojebine
Quote:
mari.74 kaže: Pogledaj post
..kad mi za oko zapnu Jaseminine čizme. Jel' to nešto za po kući, ili sam ja ispala iz štosa?
To su ti (tako mi je receno) kucne Uggsice..

Quote:
ejisa kaže: Pogledaj post
Kako je Savašu odličan bijeg od problema začinjenih tradicijama kod svoje Yase u mir i spokoj, sviđa mi se da ima neko utočište gdje ne mora pričati o sranjima koja ga tište, i slutim da je i to jedan od razloga zašto o tome s njom ne priča.
Ona je njegova oaza mira, barem bi trebala biti, ako je prestane zivcirati sa onim ima me, nema me Da nema nju, davno bi on prosvikao u ovakvoj situaciji. Imam osjecaj da za njega zivot prije Yasemin vise ne postoji, da je tek sad zapravo poceo zivjeti..

Quote:
monimalu kaže: Pogledaj post
Nadia/Cem - pocinju mi ici na zivce. I jedno i drugo vide da to nije to, ali ne prekidaju farsu! Malo se ljuti on, malo ona. Ljubav ne ide na silu! Ili je ima ili nema! Bolje je skupiti snage i prekinuti nego zivjeti u iluziji i neprekidno se nadati da ce biti bolje. ... Nesto sto od pocetka ne valja, s vremenom se nece popraviti.
Meni oni veci dio veze idu na zivce, jedino su na samom pocetku bili nekako neutralni, nit' su mi mirisali, nit' smrdili. On se ljuti na nju, a trebao bi na sebe sto svjesno pristaje na tu saradu, ne moze reci da nije znao, osjecao (kao Savas da je Cicek zaljubljena u njega, naivno, ali on stvarno nije znao) da njega Nadija ne voli, a tek reakcije kada mu ona spomene da je u Savasevom drustvu, dobro da mu para ne pocne izlaziti na usi. Nadia mi u sebi ima nesto mracno, kao sto je Ema rekla.. Nije se ona ljutila na njega, ni danas ni ikad, pogotovo zbog XL kovrcave, da bi bio ljubomoran zbog nekoga, trebas tu osobu voljeti, a svi znamo da ona njega ne voli. To joj je samo dobro doslo kao povod za svadju i da pokrene pitanje prekida jer kukavica kakva je (u pitanjima srca) ne bi imala snage pokrenuti takav razgovor. Ona bi najradje da netko drugi to obavi za nju.

Quote:
Zezica kaže: Pogledaj post
Još samo da si priznaju da su: u braku, bakću se sa krvnom osvetom, ludom babom koja ga hoće silom ugurati u Čičkin krevet – ali samo da napravi klinca, onda je slobodan, strica koji nikako da odluči jel' doš'o ili poš'o, i da mu ona kaže da imaju dijete, pa da krenu normalnim putem
Sto ti je Pala prirastao srcu. Produzujes nam zivot zeno draga

Quote:
masal kaže: Pogledaj post
Ne može joj reći:Merhaba,Savaš Baldar, oženjen,zanimanje-šverc heroina,obiteljsko stablo-bolje ne pitaj,budući planovi-ne zna se dal ću sutra bit živ ali imam ih.. I boji se,ne zna kako reći-naravno,nikad nije pravo vrijeme za reći ako nisi rekao odmah,uvjek poslije sve teže.

Oboje su u istoj kasi, nije bitno cija je tajna 'teza', laganje im ne dolazi kao nesto prirodno, nije im u karakteru, oboje su svjesni da drugo laze, ali je lakse zazmiriti i zivjeti u iluziji. Ona je danas kao fol povjerovala u pricu oko radnika..malo morgen..ali mu vjeruje kada joj kaze da je voli. On joj nije povjerovao, odmah, za Omera, ali se ne usudjuje kopati dublje jer zna da i sam ima 'kostura' u ormaru.

Quote:
ema_kali kaže: Pogledaj post
Ali simpa mi je kako su njih dvoje pronašli, instiktivno, tu neku zajedničku bliskost. Kako razgovaraju, opušteno, prirodno. Pa ono njihovo dopisivanje mobitelima na sastanku, kako slatko.
Bora ljiga i Nazan, a uf..
Ma oni su srodne duse u svakom pogledu. Ne bi kao par imali vecih problema da nije Savasevog okruzenja i njene tajne.(koju bi mu ona otkrila cim bi ga malo bolje upoznala, u verziji di nema Sah babe and co.)
Da li si taj izraz za Boru pokupila na spoilerima ili great minds think alike?

Ne znam kako nitko ne spominje Savasov glas kada su se oprastali ispred njene kuce nakon pomirenja? Kako je bio prigusen, sexy..ja se sva najezila, jadna ti je ona koja misli da mu moze odoljeti (ako je njen tip naravno)..
Isolta is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2011., 08:06   #936
[QUOTE=Zezica;35557889]Dobra! Dobraaaa epizoda!


.


O mila majko, ma nisam ja sretna što se nisam tamo rodila, ONI su sretni što se nisam tamo rodila. Od tamo bi me ili poslali u nekoliko paketa, ili bi se novi aerodrom u Istanbulu zvao mojim imenom!

ovo potpisujem,ili što bi rekla ema-bolje grob nego rob

to ovisi o odgoju muške djece,ima jedna poslovica:majke,ako želite da vam kćeri bolje žive,morate bolje odgajati sinove

ja osobno imam tri sestre i jednog brata(rođen drugi po redu),ali nikad nismo doživjeli da se nekoga posebno favorizira ili izdvaja,tipa-ti si žensko ne možeš ti to,ili on je muško pa smije pogriješiti
ali i ona izreka ,da moraš poštovati i voljeti sebe da bi te drugi mogli poštovati,ima smisla u ovakvim situacijama
ne znam da li bi zbilj onaj Moran ubio kćer,jer mi se čini da on nju koristi po potrebi za ucjenjivanje
jer da su oni rekli "baš nas briga što će biti s njom",mislim da bi on nju gledao ponovno nekako iskoristit za svoje crne biznise,tj.bijele
zato se pitam,što bi se dogodilo ,da je njezin djever,koji je treba oženit,izgledom i ponašanjem tip njenog oca ili strica
bili se tada Čiček udala ili bi da je radije upucaju
rosa967 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2011., 08:14   #937
nemojte govoriti da ste zamijenile Demira Savašom
ovako ,to vam je kao da imate dva sina ,stariji Demir i mlađi Savaš
Demir je zatvoreniji ,ali odgovoran,svjestan svojih loših poteza,nastoji ih
ispraviti,samo mu nekada treba puno vremena,ali nema veze,mlad je stignit će
Savaš je mlađi sin,mora se naviknuti na svoje odgovornosti,jer ljudima vladati nije lako,
on je veseliji,opušteniji i tipično za mlađe dijete,"sve će se srediti i doći na svoje"
jer mlađa djeca se uglavnom popustlivije odgajaju
rosa967 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2011., 08:23   #938
zora964 imaš li možda prevedenu pjesmu Kiraca-Sari Gelin. Prekrasna mi je,našla sam engl.prijevod ali uglavnom ponavlja tur.refren,ne mogu skužiti o čemu pjeva? Evo linka,ko voli Kiraca

http://www.youtube.com/watch?v=SQHw5...eature=related
__________________
Not only that we live among the stars...the stars live within us ...
masal is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2011., 08:26   #939
Gudnajdan!!!

Sad sam i službeno i neslužbeno, ovako i onako zaljubljena u Savaša, eto ne mogu si pomoći, vidim da je vrag odnio šalu kad prvo što ujutro napravim upalim forum i posjetim ove stranice, mislim da to nije dobro jel tek je 10 ep..

Rosi C i Emi, i ja sam Demira pospremila u ladicu, ovaj lik je utjelovljenje svega savršenoga, mogla bi samo o njemu pisati i samo u njega gledati, em fizički, em karakterno..

Isi, vezano na njegov glas, kako ne, totalno sexy, nisam to htjela napisati da me ne doživite kao neku hm hm osobu jel non stop bacam neke sexy insinuacija, ali ne mogu si pomoći, kad mi je on tako hm, ajme meni pomagaj!! Totalno mi je bilo opaljeno s onim porukama i pogledima, kako ju promara kad čita njegove poruke, a ja promatram da li su mu se uši zapalile.. (sjećaš se, ono u ASi).. i mislim si piše li on nešto poput uff što bi ti radio.. alli znam pristojni su oni..
A kad je s Čič onda mi je kao veliki brat, totalno platonski, kad komunicira s njom, kad ju grli, nema leptirića, zato mi je odličan glumac..

Aysha, možda ti smeta dinamična kamera- kamera iz pokreta, te krupni kadar, to zna ponekad iritirati gledatelje, moje dijete je jučer pitalo- zašto se TV trese..

TL, odlične slike, ali ove Yas haljine su mi pre očajne, kič kič, too much, mislim da je netko napisao cajkasto.. slažem se..
ejisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2011., 08:30   #940
"soul mate" : ...nego, jesam ja jedina kojoj je Omer (tj. blizanci ustvari) i nije tak sladak?


izgleda mi ko neki dedek [/QUOTE]

Evo mene, nisam gledala 2 dana pa nadoknađujem ovdje na forumu.

Baš sam htjela postavit pitanje u vezi malog Omera, da li je netko iskopao slikice roditelja ili nešto takvo. I iznenadim se , eto blizanac. Nego, nije ni meni nešto sladak ... ono ne možeš reć za dijete da nije ( imam dvoje svojih ), a da mi je nešto presladak i nije tako da nisi jedina
superscarabey is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:26.