Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.11.2011., 15:58   #81
Quote:
Aftermath kaže: Pogledaj post
Neznam otkud početi... 5 godina smo u braku, nemamo djece, oboje zaposleni, živimo odvojeno od staraca, odlično se slažemo i ništa ne upućuje na to da bi me žena mogla varati. Primjetio sam tu i tamo da ne voli kad joj diram po mobitelu, prije par dana je planula da ona ne želi da čitam poruke koje ona šalje frendicama, jer ću je kao ismijavati

...

Uopće neznam što sad. Ja je još uvijek volim, ali uopće neznam mogu li takvoj osobi vjerovati, a uz sve to ne mogu se pomiriti s tim da me je prevarila. Mislim da bi rastava bila najbolji izbor, samo kako nju nagovoriti na to.
Rješenje se nalazi u priči Bračna strpljivost koju sam pročitala prije koji dan.
Eurifesa is offline  
Old 22.11.2011., 16:04   #82
Quote:
Aftermath kaže: Pogledaj post
Da, dosadu navodi kao razlog. Kao ja sam previše bio zaokupljen poslom. Radim 2 posla samo da bi njoj priuštio što god hoće.
Ovo ti je greška. Raditi dva posla samo zato da si ona može više potrošiti na sebe i svoje potrebe!? Ovo mi je klasični primjer papučarstva i naivnosti na kvadrat. Da bi si na kraju ona priuštila jebača sa strane. Drugi put si nađi neku žensku koja je jeftinija za održavanje ili pak neku koja će raditi dva posla, tak da ona tebi može priuštiti ono kaj ti god hoćeš.
Rygel XVI is offline  
Old 22.11.2011., 16:05   #83
ja ne znam sta bi ja napravio da moja tako napravi,vjerovatno bi prekinuo sve,no moj savjet ti je da razmislis dobro o svemu i ne slusaj "macho" savjete,to je tvoj zivot i slusaj sebe,ne kazem ti joj oprostis ali povjerenja nema,to je gola istina,uvijek ces bit u paranoji i sumnicav pa cak i ako ode sa prijateljicama na kavu ili slicno,razmisli,jer mi ne znamo kakav si ti i od cega gradjen,kako gledas na svijet

sretno ti i moj komentar je

varanje sucks
faspy is offline  
Old 22.11.2011., 16:07   #84
Quote:
Pestilence kaže: Pogledaj post
Nema opravdanja za preljub. Ne vidim ni potrebe. Zar je tako tesko drzat picku/kurac u gacama?

Tako da, jel se mozemo vratiti na ono da je zena koja vara jednostavno kurva i drolja, a muskarac svinja(dobro, od ovog za muskarce se nismo ni pomakli ali eto)... bez daljnje filozofije.
I kaj kad se na to vratimo?
Da, preljubnici su drolje ili svinje.
Ali, on svejedno ne zna bi li se rastao ili ne, voli li je, je li ovo ovako ili je onako, kao i onaj preko šta ga žena vrijeđa, a on maltene Isus glavom, bradom i sandalicama.

Zapravo, uopće ne kužim zašto je otvorio temu.
Da mu netko treći kaže rastani se, odjebi kurvu ili nemoj, razmisli, oprostiti je božanski.

Netko može oprostiti preljub, netko ne može, neke se stvari mogu popraviti, neke ne, ali teško da itko van te priče može ocijeniti što on može, a što ne može.
__________________
Majka Tereza Kesovija
harpy is offline  
Old 22.11.2011., 16:13   #85
Quote:
harpy kaže: Pogledaj post
I kaj kad se na to vratimo?
Da, preljubnici su drolje ili svinje.
Ali, on svejedno ne zna bi li se rastao ili ne, voli li je, je li ovo ovako ili je onako, kao i onaj preko šta ga žena vrijeđa, a on maltene Isus glavom, bradom i sandalicama.

Zapravo, uopće ne kužim zašto je otvorio temu.
Da mu netko treći kaže rastani se, odjebi kurvu ili nemoj, razmisli, oprostiti je božanski.

Netko može oprostiti preljub, netko ne može, neke se stvari mogu popraviti, neke ne, ali teško da itko van te priče može ocijeniti što on može, a što ne može.
To se slazem, tema je suplja. Zato se i osvrcem na komentare opcenito jer su zanimljiviji kao fenomen od teme.

Sto se teme tice, moj savjet je da bjezi glavom bez obzira od zene koja ima zeludac da ga tako pravi budalom 2 godine. Jednostavno posjedovanje takvog zeluca nedvojbeno dokazuje da je u pitanju gnjus od osobe. Dakle, nebitno da li on ima kapaciteta ili ne da oprosti preljub. Nebitno ni da li je zaljubljen u nju i da li je voli(suludo al ajd) itd. Nebitno ni da li je njega konkretno prevarila, dovoljno da je nekom drugom to napravila. Sve je to dakle, nebitno naspram cinjenice da bi trebala zastrasujuce djelovati ideja da zivot provede s osobom koja uopce u sebi ima sposobnost biti toliki gnjus. Pa makar i da je to napravila bivsem a ne njemu...

Ja bi se samoubio na njenom mjestu zbog vlastite gnjusnosti, ali za to bi prvo trebao imati zrno savjesti pa ne bi ni dosao na njeno mjesto tako...
Pestilence is offline  
Old 22.11.2011., 16:26   #86
Vara i laže te već dvije godine dok ti radiš dva posla i umjesto da bude sretna što ima dobrog muža (koji radi 2 posla, a ona 0) ona to vrijeme koristi za (za)jebavanje s drugim tipom/tipovima. I onda još ti da "priznanje" da je to "samo face". Znači laže prilikom "priznavanja" i ispričavanja. Eto koliko te cijeni. Onda ipak priznaje da je i sex. Očito si s tim bio zadovoljan pa je tu stala. Tko zna što bi još imala za priznati.
Htjela je prekinuti s njim?! Gle slučajnosti da si je ulovio baš dan prije nego što je prekinula s tipom, sirotica, baš ima peh! I nije spavala zbog toga? Ali je tvrdo spavala nakon što se je*avala s njim(a). (možda i u tvom krevetu, na tvojoj strani)
Vjerojatno mu je odmah nakon svađe poslala sms..

Ja se nebi brinula gdje će ona živjeti, očito se ni sama o tome nije brinula.

Čak nije bitno hoće li prevariti opet ili ne, ja ne bi mogla biti s osobom koja me 2 godine drži za budalu.



P.S. super je što nemate djece
Mala Huba is offline  
Old 22.11.2011., 16:34   #87
Quote:
Aftermath kaže: Pogledaj post

Ona kaže da već jedno vrijeme želi prekinuti s njim i meni sve reći, te da ju je to mučilo noćima, da nije znala kako mi to reći. Ne vjerujem ja baš tome.
Nemoj reći....kaj zbilja?
Točno kada ti je to mislila reći između 1289 i 1786 poruke?
U pauzi između prvog seksa sa njim i zadnjeg?Prije odlaska na skype da se malo virtualno podrpaju dok mužić pere suđe u kuhinji?
Batali ti to.
Ulovljena je s rukama u pekmezu i sad će napraviti sve da se izvuče.
Ne slušaj tu pokušaje da ti ispadneš kriv za njenu izdaju.
Nisi joj nosio jagode u krevet,šetao satima nakon posla sa njom,razgovarao o umjetnosti i slikarstvu,tješio je kao da ima 3,recitirao joj Preverta,kupovao ruže i govorio da je najljepša...pa je morala izmjenjivati seksi poruke i širiti noge u nekom krevetu nekom drugom.
To je tak.Varanje je fakat univerzalni lijek za sve ..kad bi čovjek slušao ljude.
Naravno i uvijek je opravdano i uvijek je partner kriv što ga se vara.
Majko mila....kaj sve ljudi puše kao izgovor.
Plizz
Nema opravdanja za takvu vrstu prevare.Mogla je razgovarati sa tobom milijun puta,mogla ti kao sada plakati,urlati i pokušati reći ti koliko je nesretna i usamljena,mogla je otići.Iskreno priznati da je našla nekog trećeg (aha)sve to je mogla....a nije.
Ona bi i ovce i novce kak se kaže.Muža da ju hrani i brine za nju a frajera sa strane da ju zadovoljava.Nije ona luda.
Osnova poštovanja bio bi iskren razgovor ne višemjesečna veza sa strane sa vurtualnom romantikom i nevirtualnim narodskim seksom.

Nego žena je u svojoj površnosti fino našla novi štap za igranje i bildanje njene nesretne duše i to, srce medeno,kroz dulji period.
Nije prekinula vezu,ne bi prekinula tu vezu i dalje bi se sastajala sa njim.
Jedini razlog zašto će to eventualno prekinuti je tvoje otkriće njene muljaže i varanja.
Nije baš da su se našli,ona očajna cvil šmrc pa puknuli se i adio.Bem ti...žena nema ni grižnju savjesti kako spada.Nariče i cvili zbog sebe,da ne završi na cesti i da ju ne nogiraš a ne dira ju previše što je tim varanjem tebe povrijedila.
Koji karakter!!Koja suojećajnost!!
Bi li te i dalje varala u kontinuitetu da nisi to slučajno otkrio?
Naravno da bi.
Bi li prekinula vezu da je nisi otkrio?
Naravno da ne bi.
To su sve priče i bajke ..da se izvuče sada kada je u jami.
Ona bi si afericu nastavila.
Danas,sutra ,prekosutra i kada god stigne.Glavno da mužić ne zna.
Daj budi razuman.Nije njoj žao što je varala toliko i nije joj žao tebe.Žao joj je sebe i posljedica koje će snositi jer je otkrivena
To je sve što trebaš znati.
Makni je malo od sebe,distanciraj se malo,razmisli kako dalje i ako želiš dalje potražite stručnu pomoć.
Možeš li joj oprostiti oprosti ..no ljigavo je oduvijek tvrditi da je partnerovo ponašanje opravdanje za varanje.Uvijek se moglo reći ne .Uvijek se može razgovarati ili otići.
Vma kronično fali iskrenosti a njoj stabilnost karaktera.
Kaj sve danas muški žene...
Možeš li imati povjerenja u nju?Ikada više?Možeš li ostani u braku inače će sve ostalo biti mučenje .
Ugušiti će te sumnje,neiskrenost te nepovjerenje.

Zadnje uređivanje pozitivax : 22.11.2011. at 16:46.
pozitivax is offline  
Old 22.11.2011., 16:36   #88
neki ti savjetuju da joj daš drugu priliku ako je voliš, što je isto ljudski, ali nisam sigurna hoćeš li ikad moći povratiti povjerenje u nju... a ljubav i veza bez povjerenja je gorka i teška.

mislim da je jako velika olakotna okolnost to što nemate djece, time nemaš osjećaš da razaraš obitelj djeci niti dvojbi kako će djeca reagirati na rastavu. isto tako, ogromna olakotna okolnost za tebe je što imaš vlastiti stan, tj. stan svojih roditelja, koji, dakle, nije bračna stečevina i ne moraš ga dijeliti. za nju je, naravno, to itekako otegotna okolnost... vjerujem da joj se, ukoliko je navikla da ima puno toga, jer naveo si i da radiš dva posla kako bi ona "mogla imati sve što poželi", nikako ne sviđa pomisao da pokupi svoj kofer i ode iz stana. no, šta je tu je. trebala je ranije misliti.

moguće je da te ona čak i voli, kao što tvrdi, jer ja mislim da postoje ljudi koji jednostavno nisu u stanju biti vjerni, iskreni itd. oni će, kakva god im bila veza, dobra ili loša, gledati u tuđi vrt i muljati okolo, imati i nekog sa strane. ipak, mislim si da je ipak vjerojatnije da je s tobom jer joj je komotno: ima dobar standard, svjesna je da će se tog morati lišiti ako pukne vaš brak, a vremena su teška. prema tome, odlučila je biti s tobom i varati te.

u svakom slučaju, mlad si i situiran, i kreni hrabro dalje. ona mi se ne čini kao osoba s kojom bi trebao dalje graditi život. sretno i ne boj se, nisu svi ljudi neiskreni, naći ćeš bolju.
mein schatz is offline  
Old 22.11.2011., 16:40   #89
uf, osobno nikad ne bih mogao oprostiti tako nesto, i prekinuo bih sve odnose
trpi is offline  
Old 22.11.2011., 16:47   #90
da te privarila jednom dvaput...mozda bi se i dalo pricat o pokusajima da se stvar spasi. najlakse se razvest, to je istina.
ali dvi godinje varanja? meni bi trenutno letila krozan ponistru da je ne znan koliko volin.
tomo_pajser is offline  
Old 22.11.2011., 16:54   #91
Stari, e ovako cu ti reci, to ti je gotovo, samo vi to jos neznate, nema tu povratka nazad. Procitaj moje postove, pa ces vidjeti da sam bio zagovornik oprosta. Evo sad nakon 5 mjeseci, odlucio sam se rastati, i reci cu ti da mi je zivot laksi. Mene je moja nakon 16 godina prevarila, i to samo jednom, i ja sam odmah saznao nakon tri dana. A ona tebe nakon tri godine. Sta ce biti kasnije. Ne trebas ti njoj, ona je sad samo u panici, a i ti si, jer se bojis buducnosti, kao sto sam i ja. Sad mi je sve jasnije, mozes ti oprostiti, cak i ubijediti sebe da si oprostio, ali prvi nesporazum, to ispliva na povrsinu. Nemoj se muciti, bit ce ti tesko na pocetku ali kasnije ces reci, super da sam se rastao.
disapointed is offline  
Old 22.11.2011., 17:04   #92
Quote:
Blackmore kaže: Pogledaj post
Stari, grdo zvuči, ali trebao si joj napraviti 2-3 djece u 5 godina... ne bi se imala vremena počešljati...
Anyway... ponos ti neće dati mira... odvojite se na par mjeseci... probaj.
ne, nego se trebala zaposliti negdje, a poslije djecu
rearguard is offline  
Old 22.11.2011., 17:19   #93
Spasiti brak?
Povrijeđen ego?
Slušati emocije? Kaj?

Pa normalno da mu je povrijeđen ego i meni bi bio.
Ja ju više nikad nebi mogla vidjet. Dotaknut. Bože.
Ne znam ja kakav si ti tip inače Aftermath .. ak možeš prek toga svaka čast.
Ja mislim da se tu nema o čemu razmišljati. Zbilja.

Šikni ju vun
ultramundane is offline  
Old 22.11.2011., 17:26   #94
Quote:
mein schatz kaže: Pogledaj post
mislim da je jako velika olakotna okolnost to što nemate djece, time nemaš osjećaš da razaraš obitelj djeci niti dvojbi kako će djeca reagirati na rastavu.
Da imaju, definitivno bi trebao ići sa djecom raditi DNK test za utvrđivanje očinstva. To bi barem ja prvo išao napraviti, da vidim čiju obitelj razaram.
Rygel XVI is offline  
Old 22.11.2011., 17:48   #95
Ja ne vidim uopće gdje bi tu trebala biti dvojba...autoru ove teme...sjedi sa sobom i pogledaj malo..ne puno..malo u budućnost..recimo 2 godine..predpostavimo da imate oko 30 godina...za 2 godine bi mogla djeca doći na red..želiš li to s njom..ne u ovom trenutku..nego za 2 godine..eo..odi samo malo u budućnost..samo 6 mj...dali češ ju željeti poljubiti ..posexat...uzet za ruku..zaboraviti ovo donekle? Ako možeš..ne rastaj se...ako zaista iskreno misliš da ne možeš..čemu ova tema?! Nemaš nikakve obveze prema njoj...niti djecu niti imovinu..a to što ona nema gdje ..dali je to tvoj problem...a s druge strane..to je žena koja te voljela i grlila..tvoja..bila..zato..pogledaj sebe u ovome svemu, ne nju! Ali i vrijeme će sve pokazati...pokušaj se suzdržati i ostati s njom..daj si..evo recimo 2-3 mjeseca..onda češ vidjeti..ako neide..neijde i znat češ da si pokušao..ako uspijete riješiti to...odlično..samo miki..nikad više 100 % povjerenje..maximum..nekih 40%..NIKAD!!!
__________________
milo moje
moja volja is offline  
Old 22.11.2011., 17:49   #96
Quote:
zungulu kaže: Pogledaj post
Daj joj još jednu šansu. Griješiti je ljudski, opraštati - božanski.
I prvo bi joj se trebao ispričati što ga je varala.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Old 22.11.2011., 18:01   #97
ne ne zungulu dobro zbori...ali je zaboravio spomenuti i onaj ''stari'' dio gdje se spominje oko za oko zub za zub...opraštati je božanski..ako se smatraš božanstvom...ili ako misliš da za to postoji ikakava šansa...težiti nečemu glupom kao tome da je sve što je napisao u zavjetima i bibliji točno a tvoji instinkti koje ti je taj ''bog'' dao nisu..e jebat ga...najbolje da joj onda kupi stan i oprosti sve buduće kurce među nogama..ali opet to je moj stav...ateistični
Ako smatra da može ili treba nek oprašta ako misli da ne može..NE MORA!
__________________
milo moje
moja volja is offline  
Old 22.11.2011., 18:08   #98
ako ces prekinut onda je najbolje sve odjednom naglo prekinut,bas sve veze i ne vidjat se s njom neko vrijeme,barem godinu recimo,jer ako nastavite kao,bit cemo prijatelji i to,samo ce bit gore,posvadjat cete se i reci ruzne rijeci nakon cega sve sto ste imali i lijepoga nece vrijediti nista.
ja sam sa vecinom bivsih u dobrim odnosima,prijatelji smo i ne krivimo jedan drugog,al to je zato jer si nismo rekli ruzne stvari koje smo (barem ja) htio reci pri prekidu,nema smisla da ju nazivas k.... i slicne pogrdne stvari,napravila je to i mozda joj je zao al ako odlucis da neces bit s njom onda reci zbogom,tim vise da zna sta je izgubila

sretno ti
faspy is offline  
Old 22.11.2011., 18:16   #99
Ne tjeraj je van iz stana.Lijepo je smjesti u jednu sobu i daj joj rok od 5 dana da si nadje smjestaj.
Budi gospodin kakav si i bio a ona neka vidi kaj je izgubila dok će nakon 5 dana pakirat svoje prnje.
Nemas kaj razmisljat o rastavi to nek ti bude jasno,jer i da joj oprostis stvari izmedju vas dvoje nikada nece vise biti iste i agonija se nastavlja.
Budi sretan kaj nemate djece jer bi ti bilo jos teze.Odjebi flundru u 3 pm od sebe,ako joj je bio drazi tudji k...c nek onda i uziva u njemutj tko si joj ti da joj to branis.
Treba pogledat na ŽK mozda ima tema :"Muz me ulovio u kurvanju -kako da ga sjebem pa da mi oprosti a ja da nastavim sa kurvanjem".
dac1 is offline  
Old 22.11.2011., 18:18   #100
Nemoj joj oprostiti,jer ona nema grižnju savjesti,što ti garantira da će ponoviti svoje zlodjelo (da ima ne bi manipulirala 2 godine)...
Neoprostivo je kad jedan parner nema savjest u životnom polju koje je drugom partneru iznimno važno...
To su nepremostive razlike u karakteru i žali Bože truda.
Lyte-as-a-rock is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:14.