Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.07.2013., 19:40   #41
Pretpostavljam da će vas zanimat: Engleska verzija stranice će doć uskoro. Kasni jer se umisto samo osnovnog prijevoda stranice odlučilo prevest stranicu u kompletu.
__________________
Biti članom Hajduka pitanje je časti, stava i opredjeljenja!
Učlani se!
Doktor baluna is offline  
Old 16.07.2013., 20:59   #42
zašto nigdje ne piše da se pretplate nama koji nismo iz splita ne dostavljaju na kućnu adresu?
fazan is offline  
Old 16.07.2013., 21:20   #43
http://www.dalmacijanews.com/Nogomet...i-Rajcica.aspx

Da je utrpat Šilju u Torino sad i uzet koju kintu


Edit: kita, već su našli Padellija

Zadnje uređivanje Blay : 16.07.2013. at 21:26.
Blay is offline  
Old 16.07.2013., 21:37   #44
Avdija ozlijeđen (Surać jeben ti mater), igrat će Mikanović od prve u četvrtak.


Kalinić - Mikanović, Maloča, Milić, Jozo - Pašalić, Anđelković, C. Mijo - Ben10, Kvasina, TSS (wtf?)
Blay is offline  
Old 16.07.2013., 22:03   #45
Quote:
zagor1715 kaže: Pogledaj post
Stigle nalje u švabiju...

16 paketića do sad otvorija, niti jedna dupla, samo dvi tetovaže...

prvi pak, prva nalja: KOUASSIIIIII
drugi pak, prva nalja: MASS SARR



Kouassina!
a mene će ovi album u ludaru poslat, fali mi 132 slije, i danas uzmen 6 paketića, i od toga mi samo 3 igraju, ostalo sve duplo..
__________________
žena drži sva četiri kantuna kuće, zato što je muž stalno u gostioni
dalmatinac 07 is offline  
Old 16.07.2013., 23:27   #46
Quote:
Blay kaže: Pogledaj post
Avdija ozlijeđen (Surać jeben ti mater), igrat će Mikanović od prve u četvrtak.


Kalinić - Mikanović, Maloča, Milić, Jozo - Pašalić, Anđelković, C. Mijo - Ben10, Kvasina, TSS (wtf?)
cuja san i ja da je pribačen na krilo , nema mista u vezi
__________________
.
KoTeŠiša is offline  
Old 16.07.2013., 23:44   #47
Quote:
KoTeŠiša kaže: Pogledaj post
cuja san i ja da je pribačen na krilo , nema mista u vezi
A jebate, opet očekujemo onda njegove blistave partije ko na početku prošle sezone
nero is offline  
Old 16.07.2013., 23:51   #48
Ali daj probaj shvatit da nogomet vise nije ljubav nego zarada, daj pogledaj Hajduk koji kleca na koljenima jer se ne zele pomiriti sa cinjenicama. Sta to oni imaju, ni trofeje, ni upravu, ni igrace ali ih se na svakoj utakmici skupi minimalno deset tisuca. Zasto? Zato prijatelju jer se ne zamaraju glupostima nego vole svoj klub. Ne traze alibije u upravi, u porazima i u ismijavanju....

boli vas kurac
__________________
"Jesam li veći kockar ja koji sam izgubio novac ili neki koji su prokockali svetinju i navijače" Josip Kuže, Uno di noi!
Uvijek spreman is offline  
Old 17.07.2013., 00:01   #49
Quote:
Uvijek spreman kaže: Pogledaj post
Ali daj probaj shvatit da nogomet vise nije ljubav nego zarada, daj pogledaj Hajduk koji kleca na koljenima jer se ne zele pomiriti sa cinjenicama. Sta to oni imaju, ni trofeje, ni upravu, ni igrace ali ih se na svakoj utakmici skupi minimalno deset tisuca. Zasto? Zato prijatelju jer se ne zamaraju glupostima nego vole svoj klub. Ne traze alibije u upravi, u porazima i u ismijavanju....

boli vas kurac
koji je ovo kralj napisa??
Alealeština is offline  
Old 17.07.2013., 00:07   #50
https://www.facebook.com/photo.php?f...al_comments=12 evo ti pa čitaj
__________________
"Jesam li veći kockar ja koji sam izgubio novac ili neki koji su prokockali svetinju i navijače" Josip Kuže, Uno di noi!
Uvijek spreman is offline  
Old 17.07.2013., 00:11   #51
Meni je u oko upa semafor na kojem ne piše Dinamo nego GNKDZ. Vjerovatno zbog mokrih snova gazde.
__________________
Biti članom Hajduka pitanje je časti, stava i opredjeljenja!
Učlani se!
Doktor baluna is offline  
Old 17.07.2013., 00:13   #52
http://www.youtube.com/watch?v=-iTNHQojpHM evo ti jedna za to
Alealeština is offline  
Old 17.07.2013., 00:20   #53
Quote:
Uvijek spreman kaže: Pogledaj post
Ko drži ovu stranicu?
Blay is offline  
Old 17.07.2013., 00:25   #54
nemam pojma, ali tako razmišlja većina navijača, simpatizera i pratitelja dinama...
__________________
"Jesam li veći kockar ja koji sam izgubio novac ili neki koji su prokockali svetinju i navijače" Josip Kuže, Uno di noi!
Uvijek spreman is offline  
Old 17.07.2013., 00:28   #55
Nije zdravo čitati komentare po fejsu i pogotovo po portalima. Ali bez zajebancije.
Proud to be is offline  
Old 17.07.2013., 00:30   #56
Quote:
Proud to be kaže: Pogledaj post
Nije zdravo čitati komentare po fejsu i pogotovo po portalima. Ali bez zajebancije.
Istina. Ali ni forumi nisu daleko, ovdje se bar koliko toliko skupi ekipa koja normalno diskutira, ali i ovdje znaju padobranci pasti
katmanda is offline  
Old 17.07.2013., 00:34   #57
Quote:
Uvijek spreman kaže: Pogledaj post
nemam pojma, ali tako razmišlja većina navijača, simpatizera i pratitelja dinama...
A vidin da je ovo samo refleksija portala SN-a i ostalog smeća. Najgore od svega je šta ti ljudi sami sebe na neku čudnu foru smatraju navijačima, a u stvari su obična stoka sitnog zuba koja iz fotelje daje svoje "mišljenje" na osnovu onoga šta joj je servirano.

Quote:
Proud to be kaže: Pogledaj post
Nije zdravo čitati komentare po fejsu i pogotovo po portalima. Ali bez zajebancije.
Potpis. Ima jedna caka da to moš isključit, bar ove fejs komentare ispod članaka.
Blay is offline  
Old 17.07.2013., 00:42   #58
Quote:
Proud to be kaže: Pogledaj post
Nije zdravo čitati komentare po fejsu i pogotovo po portalima. Ali bez zajebancije.
Najbolje je kad im nešto odgovorim, onda sam ja zautcani klinac koji ne zna ništa o životu.
__________________
JEDAN ČLAN - JEDAN GLAS
DSQ is offline  
Old 17.07.2013., 00:49   #59
Manje čitat komentare na fejsu, Sportskima, Večernjem (ovima je neko amputira mozak), 24 sata, Slobodnoj (pogotovo ovo, pogotovo za nas) = više živaca i kose na glavu.
__________________
Biti članom Hajduka pitanje je časti, stava i opredjeljenja!
Učlani se!
Doktor baluna is offline  
Old 17.07.2013., 01:05   #60
Quote:
KoTeŠiša kaže: Pogledaj post
cuja san i ja da je pribačen na krilo , nema mista u vezi
Ma mislin da to nije stvar toga, ima mista u vezi za Sušića u prvoj naravno, ali mislim da Tudor traži igrača koji bi moga bit opasan po gol, ulazak u sredinu i šut a za to ima veliku prednost jer je livak za razliku od kouassija mujana bencuna ili caktaša koji bi to igrali jer su redom svi dešnjaci. Isto kad se već odlučija za Kouassija ka špicu, onda nema igrača koji je igra desno krilo u momčadi osim Mujana, ali odlučija je nagradit Bencuna za igru u Zadru, a Bencun od krila isključivo igra livo ka i Caktaš i zato je za desno osta Sušić (kad već Mujan ne igra, ali nema veze bit će još masu utakmica za njega).
amigomio is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:21.