Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.02.2003., 01:35   #1
Zivot s zivotom s Michealom Jacksonom

Gotovo da ne mogu vjerovati da nitko još nije otvorio ovu temu... ajde da i ja u nečem budem prvi.
Ako pređemo preko toga da je Nova brže bolje dograbila taj dokumentarac te ga pomalo bezobrazno muzla, sjetite se samo najava gdje se Jacksona otvoreno nazivalo monstrumom, dobili smo jedan prilično manjkav pogled u psihu g. jacksona... u sat i pol trajanja moglo se to i bolje. no dobro, na stranu to da je tvorac dokumentarca na trenutke totalno pretjerivao i navodio gledatelje na predviđene emocije (jebeš takav 'dokumentarni' pristup) ipak je pomalo fascinantno vidjeti koliko je Jackson pomaknut. On doslovno JEST dijete, nevjerojatno. Čak do te granice da imam dojam da takva psiha zaista ne bi nikad sebi dopustila sex sa djecom, ma koliko to možda njegovo tijelo željelo. (glupa rečenica, ali znate kaj mislim) ono sa 'imao sam samo dvije operacije' je, ipak, glupost. eventualno je frajer sve to potisnuo negdje duboko, duboko u podsvijest...

eh, još nešto, možda i najbolji trenutak filma - kad ga ona žena u berlinu, u podzemnoj garaži ide grliti... i onda onaj njen izraz lica, onaj plač... kad sam ju vidio na podu kako se trese, strgao sam se. k'o da je dotaknula Isusa, Isuse.... za nepovjerovat' da ima takvih ljudi...
el Duderino is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2003., 03:12   #2
Vise ne tolko al on je neko vrjeme bio bog na zemlji, bar ga je tak pol zemlje gledalo
__________________
[size=1]-Bljog-
-Watashi!i!i!i- is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2003., 10:25   #3
Totalno je lud...

... a sad dal' je opasan za okolinu
who knows???
Da nema para, vec bi ga odavno strpali u ludanu...
Stagger Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2003., 11:16   #4
Čovjek laže.To pod broj jedan.Ako je to dio fantazije u redu,ali laže ko svinja.

A psihoanaliza-"imao sam prištiće",pa sam sad ovakav debilan kakav jesam.Ma,daj molim te.

Idi napravi koju pjesmu,ako još možeš.
Ukratko,Jacko,ko te jebe.Glupi Jacko,glupi novinar,glupavi dokumentarac.
 
Odgovori s citatom
Old 17.02.2003., 12:06   #5
Ma jebem mu mater onom kretenskom novinaru. To je neki cigan. Pa ono tolko je sve u tom filmu prico protiv Michaela da mi se zgadilo. Točno se vidjelo kak je sve navodio protiv njega. Zasto sad on recimo nebi živjeo tamo gdje živi. Zašto nebi pomagao djeci. Michael Jackson je OK, ali onaj novinar... najrađe bi ga zadavio.


Free Michael!
 
Odgovori s citatom
Old 17.02.2003., 14:20   #6
Do jednog sam zaključka došao: Michael jackson definitvno nije pedofil i nema nikakve seksualne sklonosti prema djeci.

On samo želi imati djetinjstvo kakvo nije nikad imao. Mislim da spavajući sa djecom želi napraviti Petar Panovu družbu (oni isto svi spavaju zajedno). Isfrustriran, istraumatiziran i zbunjen, kroz svoje bogatstvo totalno se utopio u svojoj mašti, beznađu i vlastitom kavezu.
__________________
Velika je vjerojatnost da će se odgovor na neko bitno pitanje nalaziti izvan okvira našeg razmišljanja.
Jango Fett is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2003., 14:26   #7
Quote:
Jango Fett kaže:
Do jednog sam zaključka došao: Michael jackson definitvno nije pedofil i nema nikakve seksualne sklonosti prema djeci.

On samo želi imati djetinjstvo kakvo nije nikad imao. Mislim da spavajući sa djecom želi napraviti Petar Panovu družbu (oni isto svi spavaju zajedno). Isfrustriran, istraumatiziran i zbunjen, kroz svoje bogatstvo totalno se utopio u svojoj mašti, beznađu i vlastitom kavezu.
Slažem se.

BTW, imate na Glazbi identičnu raspravu.
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2003., 15:09   #8
Ja mislila da je on još puno munjeniji, ono totalni fruit cake.
I ako je nakana ovog dokumentarca bila da podrži takav stav, e onda je sve skupa promašeno.
Da se razmemo, mislim ja i dalje do njemu nisu sve daske na mjestu, ali sve u svemu nije ni takav monstrum kakvim ga je taj dokumentarac navodno trebao prikazati.
Čovjek je hipersenzibilan, imao skroz sjebano djetinjstvo, ima previše para i ponestalo mu dobrih ideja.....i prolupo...pentra se po drveću, umislio si da je malo dijete.
Žao mi te njegove djece, ali i njega....ispao je ko neka brkata baba u cirkusu, čovjek slon...freak show kako bi svi mi ostali ispali što normalniji.
__________________
I don't care to belong to a club that accepts people like me as members.
FannyB is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2003., 15:52   #9
Mogu i ja reći da bi ja onog novinara sa korbačem? Bljuje mi se od njegovog moraliziranja.

Konjina: Molim? Čekaj da to ponovim, ti nisi osjećao nikakvu privlačnost?!? Ti nisi htio voditi ljubav s njom?

Konjina: Šta? Da se malo vratimo, on je tebe tukao iako si radio dobre ploče? S čim te tukao? Jel sa rukama? Jel sa štapom, čime čime?!? Moraš mi reći s čime!!!

Konjina: Što si promjenio na licu? Samo nos?! Ma nee, još nešto, barem obraze, bilo što, nešto jesi šta šta ŠTAAA!!!

I kada je rekao da će sada dobiti najbolji dio priče, da će upoznati djecu! To je tipično razmišljanje žutog tiska. O glazbi je pričao dobrih 3 minute od tih nekoliko dana..
shipka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2003., 16:07   #10
ma sve je to Hollywood....
pricice za malu djecu...
a ovaj dokumentarac klasican primjer monopola medija i nad privatnim zivotom javnih osoba...
sve je to jedna velika farsa...a michael da nije pristao na tako nesto ispao bi jos gori u ocima javnosti...
dokumentaran ili igrani, film je ipak film i vecina stvari je namjestena...
znam samo jedno cijenim michaela kao glazbenika i umjetnika i svi smo mi u nekoj fazi u zivotu bili ludi za njegovom muzikom, netko vise netko manje..on je ikona 20 stoljeca i tu cinjenicu nitko ne moze osporiti..
a prica se svasta i prica se o svakome....
neverland...zaista tako nesto ne postoji osim u ocima michaela jackonsa...nigdjezemska-lijepa bajka za malu djecu...mislim da puno love donosi sa sobom puno briga...koliko li mu je samo trebalo vremena da smisli kako na najgluplji nacin potrositi novac...ali nemojomo mu zamjeriti, jer on zaista moze imati sve sto se novcem moze kupiti na ovom svijetu, naravno da mu je dosadno u zivotu
NORMA is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2003., 16:08   #11
novinar je kretenčina koji je iskoristio što mu se je uvukao da promiče svoje "novinarske sposobnosti" kojih zapravo nema i da zaradi para na tuđoj grbači. i Jacko je ispao puno pozitivniji nego što je on htio. jest da je malko...čudan, ali nije uopće čudo
Thurgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2003., 17:35   #12
Ja sam malo pristrana, jer mi je Michael Jackson u ranim osamdestima ('Thriller'), kad sam imala 11-12 godina, bio jedan od najdrazih pjevaca, a Billie Jean mi je i danas jako draga pjesma.

Novinar koji je radio 'dokumentarac' je obican senzacionalist. Valja imati na umu da je to onaj isti 'novinar' koji je iskopao bracne nevjere princeze Diane. Meni se cijelo vrijeme filma cinilo kao da samo trazi neku gadost o Jacksonu i sasvim mi je jasna Jacksonova reakcija nakon filma (izjavio je, naime, da ga je novinar prevario i da je zloupotrijebio njegovu dobru volju da ga pusti u svoj dom i u svoj zivot).

Jackson mi se u filmu totalno sazalio. Oni trenuci kad prica o ocu koji ga je tukao i pritom jedna zadrzava suze... Doslo mi je da ga zagrlim. On je stvarno fruit-cake, ali da nije imao lijep zivot ~ nije.

Usput budi receno, stvarno me fasciniraju ti 'profesionalni fanovi' ... Mislim, ona zena u Berlinu, netko ju je vec spomenuo... Njoj je potrebna psihijatrijska pomoc u jednakoj mjeri kao i sirotom Michaelu.
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2003., 21:30   #13
Ma novinar je seronja i senzacionalist, ali Michael Jackson je totalni ludak. Mislim, ono da ne pusta djecu vani bez maske je potpuno ludo i neposteno prema djeci. Drugo, ono kad je uzeo dijete koje se tek rodilo (a i mamica tog djeteta je jedna ludaca) te ono da nije imao vise od 2 operacije Ali stvarno ne mislim da je bio pedofil

A ona zena u Berlinu treba psihijatriju hitno
Sudden Sid is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2003., 23:05   #14
A ja sam mislila da je moj život u k***u! Ma žao mi ga je bilo kad sam ga vidjela kako je sav utučen, nesretan, kako ga napadaju sa svih strana...pa to je strava!
Bilo je mi smiješno kad se popeo na ono drvo i koliko je zapravo uživao u tome.
Paw is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2003., 00:35   #15
Thumbs down

Gledala sam samo par isječaka (jednostavno mi se nije dalo gubiti vrijeme na to), ali smiješan mi je stav: "Novinari su krivi za sve!" Jacko nije normalan, ali to i ne bi bio neki problem, kad tu ne bi stradavala djeca - čak ako i nije pedofil, bar će dvoje djece odrasti u ne baš normalne osobe.
__________________
"Drže se jarani, drže se zemljaci, opet su u igri osobeni znaci." # "Don't marry her, fuck me!"#
Dijete Cvijeća is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2003., 01:29   #16
Fakat je i meni na živac išao onaj "čađavi" novinar. M.J. živi u dječjem svijetu i vjeruje u njega, a s obzirom na djetinjstvo i "oca" kakvog je imao nije ni čudo.
strijelčic@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2003., 02:17   #17
Je l' itko primjetio kako Jackson laže u svezi glede majke najmlađeg djeteta?
Pito ga je ovaj, negdje na sredini tko je mama, ovaj je reko da ne smije reć, jer se tako dogovorio s njom i da je imo vezu s njom, ali tajnu tak da novinari nisu saznali.
Pred kraj ga je ovaj pito ko je majka, a ovaj je reko da se dogovorio s nekom "donatoricom" da mu rodi dijete i da je oplodnja bila laboratorijska
__________________
You can't spell fundamentalist dogma without spelling fun.
C'Tebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2003., 10:45   #18
je, i ja to primjetih... no kad moze lagati o operacijama na licu, zasto ne bi i o djetetu? vise me cudi kako se onaj novinar nije primio za to i poceo ga ispitivati jel laze...
el Duderino is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2003., 11:09   #19
Djeca

Moje misljenje je da on zaista misli da se moze zaustaviti vrijeme. Ne vjerujem da iskoristava seksualno djecu, previse je cist , za to, on ima pojam seksualne cistoce, dovoljno mu je da su uz njega. To je isto mozda bolesno, ali je za tu djecu prihvatljivije nego da su na ulici. Ne vjerujem da bi ih on mogao muciti.
Mene u svemu tome muce njegova djeca, u sto ce se oni pretvoriti, kakav ce oni imati zivot, novac dodje i prodje, treba ga znati zaaditi i zadrzati? Jacko se s time nosi, ali oni?
ankada is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2003., 18:21   #20
nisam gledao reportazu pa cu zbog toga mozda i biti u krivu no...pokusajmo to sve skupa pogledati iz jednog sasvim drugog kuta:
gore je vec netko spomenuo snagu medija, imamo i beskrupuloznog novinara koji ce za popularnost (pozitivnu ili negativnu, nije bitno) i novce uciniti gotovo sve i imamo jacksona o kojemu se u posljednje vrijeme cuje vise loseg nego dobroga...
sjedne se za stol, dogovori se cijena i nastane tako jedna reportaza u kojoj ljigavi novinar iz sve snage pokusava (ponovno ) ocrniti jacksona a pazljivi promatrac iza svega toga "vidi" da jacko ipak nije takav kakvim ga se nastoji prikazati...
ukratko: namjestaljka poput springerovog showa a koja moze podijeliti ljude po pitanju istinitosti.da je jackson munjen to vise nije tajna no trebalo bi ipak neke stvari sakriti ili barem umanjiti. lose stvari koje o njemu kolaju su se takodjer morale odraziti i na prodaju njegovih ploca...pa kako to opet dotjerati u red? pribliziti osobu mj-a javnosti, ukazati im da je ipak simpa...bas kao, mozda cak i malo preocito, u ovoj reportazi...
mr X is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:18.