Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.06.2003., 17:01   #1
Question znaju li?

znaju li vasi decki, muzevi, ljubavnici, mame, tate... da ste na IMFu?

mene je muz neki dan docekao s "ej, luca badoer!" a kad se idem naci s nekim s foruma onda mi kaze "ides se druzit s malim imaginarnim prijateljima?"

mama malo koluta ocima, ali od kad je nasla nekog rodjaka preko Neta (s kojim ce se isto upoznavat onako na slijepo kao i ja kad se srecem s ovdjasnjim drustvom), zezam ju da i ona ima "imaginarne prijatelje"...

baka nis ne pita, nju vec dovoljno muci kako funkcionira IT (jedno poslijepodne smo pricale o tome kako radi mail i internet, sad je ponosna)

kako je kod vas?
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2003., 17:07   #2
ja to skrivam ko zmija noge. zamisli da mi netko provali nick
gea is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2003., 17:12   #3
Ja sam toliko rijetko na forumu da ni nemam nikom nista za priznat. A nemam ni prijatelje s foruma. Zena zna da sam tu, jer kako bi joj inace objasnio silnu kolicinu traceva koje ovdje pokupim pa joj ispricam?
trpimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2003., 17:15   #4
Muz zna i nekad pita kaj ima novog jer mu ja "najzanimljivije" ionako prepricam, pa ako dulje nista ne kazem - pita.
Da cu s nekim od virtualaca zavrsiti na kavi kad sam u Zagrebu, na to se vec navikao.

Stara je u ZG bila samnom za compom i vidjela kako to izgleda sad je to njoj super, i mama bi, sine... Boze oslobodi, samo mi ona jos fali! Na stranu to sto bi comp gadjala cekicem kad je server down, jos i da u Zagrebu internet placam? Zenska koja baca daljinski u zid kad joj TV program ne valja, ta od mene ziher ne bu dobila computer.

Ponekad mi bljesne chat prozorcic na ekranu i netko od mojih RL frendova pita jel opet visim na hrvatskom forumu...
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2003., 17:20   #5
Moj muž zna naravno.
I lagano mu idem na živac.

Njega ovaj forum uopće ne zanima ali jednom je sjeo, skužio kako će tražit postove pojedinog forumaša i ja sad očekujem da će on upisat Tija tamo u search. Kad ono kuratz! On upise magic.
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2003., 17:21   #6
Jedino mi decko zna nick. Frendovi znaju da sam ovisnik o forumu, ali oni pojma nemaju sto je taj imf i koja mu je adresa, a pogotovo ne pod kojim sam nickom. Mama i tata ne znaju, a i bolje. Samo bi mi falilo da mi stara cita postove kad nema pametnijeg posla u firmi (naveliko surfa).
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2003., 17:26   #7
kratko i jasno...

ne znaju
326 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2003., 17:57   #8
.. pa svi vise manje (mama, frendovi, frendice) znaju da idem na net (ima ih i onih koji ne znaju za net, pa se ne trudim im objasnjavat), manje ih zna da idem na forum (mama, par frendova, par frendica), na koji idem znaju (4 frenda)...... a nick mi znaju frendovi koji su i sami online ....... a posto mi je nick univerzalan za sve.. nije ni tesko za skuzit
... a ovaj ostatak sto ne zna... nije da tajim, ali mi je glupo objasnajvat im nesto ako oni ne znaju gdje se pali komp
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2003., 18:06   #9
Mom muzu bi ovo bilo previse hrvatskog. Ipak malo prelazi standardno:"Molim jednu kavu." To je savladao.
Ali da ga kuzi bolje, dam glavu da bi se ovuda motao pod nickom kojeg ja ne znam i spijunirao me.
Mozda bi cak komadima slao PM-ove, usput i meni da vidi kak mu se zena ponasa kad je on ne vidi.
Bio mi je fora njegov profil na provideru. Bracno stanje: slobodan

Muahaha, upravo sam pogledala je li jos uvijek tako. Je, ali sad je napisao da je zensko. Ja cu se zadavit.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2003., 18:54   #10
zvanicno nitko
jedan bivsi element me je slucajno otkrio davno (jer sam mu greskom poslala neki link, dumb me), pa se i on nakacio "inkognito". vjerojatno me i dalje spijunira, boli me q

ponekad nekom spomenem da "ima jedan forum na koji idem"
i to je sve
ovak se komotnije osjecam
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2003., 19:00   #11
Quote:
s "ej, luca badoer!"
kaj je ovo ?

Inace znaju.

Kak ne bi znao, pa nemres fulat da sam na Forumu kad ja zasjednem vec mi je prjetio rezanjem tel. zice nemali broj puta

Otkad sam dobila recept za knedle poceo je ipak pokazivati odredjene znakove tolerancije


Quote:
Samo bi mi falilo da mi stara cita postove kad nema pametnijeg posla u firmi (naveliko surfa).
mozda i cita samo ne zna da si to ti
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2003., 19:58   #12
Meni zna dečko, frendici sam pokušala objasnit što je sve to, al me gledala i slušala samo iz pristojnosti. Misli da sam luda. Sad se i ona zatelebala u nekog koga je skupila on-line pa mislim da će promijenit mišljenje. Al sad nema vremena za moje nickove. A i stalno su joj sve linije zauzete. Sirotica moja.
lucija is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2003., 20:11   #13
Meni zna muz, mada mu i nije bas drago, ali sta ce... skrguce zubima i trpi
__________________
Nu nje sad...
Tijaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2003., 20:35   #14
Moj muz zna da ovdje kisam, mozda ne pisem puno ali citam
Nervira ga sto toliko vremena tu provodim.
A jos vise sto necu da mu recem nik.
On isto ima svoj, ali ga ja znam.
nea is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2003., 21:18   #15
moj zna i svaki put kad se zakacim slijedi pitanje "opet si na internetu" ili kad sjednem za komp. veli opet ides tamo.A sto cu kad sam totalni ovisnik.Vec mi je reko da ce mi kupit igle i vunu i nek strikam umjesto surfanja ,jos ce me na kraju i poslat u skolu strikanja samo da se skinem s neta.Interesantno je to sto svaki put kad se skopcam onda on nadje nesto sto bi trebalo napravit.Al nema veze,ne prigovara bas previse,a sto se tice kavica,ne nalazim se s nikim( za sad ) pa nema frke,inace je strasno ljubomoran.
__________________
Prijateljstvo je naveci dar,bilo bice veliko il' malo
Lumo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2003., 21:42   #16
par frendova, kolega s posla, direktor.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2003., 22:09   #17
Ja citala jutros na poslu na "religiji" I.L.-ov topic o opsjednutim psima. Otisla na wc i ostalo na ekranu. Vratim se,kad tamo sjedi moja kolegica i sva izbuljena pita "sto je ovo??"
xena is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2003., 22:25   #18
Na njezinom mjestu bih te tuzila za nanosenje dusevnih boli.
Pa ne mozes jadnicu - prvo pa musko - odmah s IL-om konfrontirati! Kak te nije sram?
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2003., 22:31   #19
Ja sam na ovom forumu nova, konačno da nađem forum koji mi se sviđa a da je na hrvatskom.
Moji svi znaju da visim na forumima, no nisam ja doma problem, nego moj tata koji je razvil ovisnost o forumima.
blair is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2003., 22:33   #20
A sta tata posecuje?Izes ga znam da nije fer ali ne mogu da zamislim coveka od preko 40 kako sedi za PC-jem i posta po forumima..a trudim se
Minam is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:39.