Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.02.2011., 10:11   #381
Pozz

Prije nego što počnem sama šivati , trebam preporuku dobre krojačice u Zg, po mogućnosti istočni dio grada. Treba mi par "klasičnih" komada za posao - haljina, suknja, sakoi.

Puno hvala
Mel1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2011., 13:31   #382
pozdrav kreativke...

Zanima me šije li netko odjeću? Voljela bih ovakvu suknjicu, a pošto ju ne mogu naći u h&mu zanima me može li mi netko pomoći. (a elfsi su mi pak preskupi...)
Ako mi netko može pomoći molim da mi se javite pp

Hvala!

n3s is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2011., 22:19   #383
Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
Jeste već počeli?

Ima li trenutno i drugi stupanj ili samo prvi?

da,da počeli smo. Sutra prvi dan da nosimo materijal Ne znam da li ima i drugog stupnja sada. Znam da je govorila da će u 9.mj imati drugi stupanj..Mi bi do Uskrsa trebali završit sa. Ako se slučajno odmah nastavi drugi,mogu ti javit...Samo me podsjeti da ne zaboravim
huba-buba is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2011., 23:13   #384
Quote:
huba-buba kaže: Pogledaj post
da,da počeli smo. Sutra prvi dan da nosimo materijal Ne znam da li ima i drugog stupnja sada. Znam da je govorila da će u 9.mj imati drugi stupanj..Mi bi do Uskrsa trebali završit sa. Ako se slučajno odmah nastavi drugi,mogu ti javit...Samo me podsjeti da ne zaboravim
Super, sad zabava počinje

Pred par godina sam isto bila na prvom stupnju, super je teta Đurđa.
Nikako se zbrojit s vremenom da i drugi upišem.
Aj ako se sjetiš ako čuješ šta, slobodno napiši
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2011., 09:39   #385
dobro jutro, jel zna netko gdje mogu kompletno popraviti/zamijeniti rub deke? U Zagrebu sam... Hvala!!
MalaZeko is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2011., 10:20   #386
HITNO!
Tražim krojačicu u ZG koja bi uskoro mogla sašiti nekoliko ovih suknji (rafija/ta plastična slama je u trakama i prišiva se na pojas od materijala koji je ispod cvijeća).



Donijeli bi joj već jednu gotovu suknju pa po njoj može se ravnati
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2011., 13:09   #387
Pozdrav.
da li u Zagrebu postoji netko tko radi kožne jakne po narudžbi ? Da li je uopće moguće izvest po uzoru na Burberry predivnu jaknu )
Hvala svima
MIŠICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2011., 21:09   #388
Dali je možda netko bio na tečaju kod Govića u Rijeci?
riumanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2011., 16:55   #389
Quote:
Eve* kaže: Pogledaj post
HITNO!
Tražim krojačicu u ZG koja bi uskoro mogla sašiti nekoliko ovih suknji (rafija/ta plastična slama je u trakama i prišiva se na pojas od materijala koji je ispod cvijeća).



Donijeli bi joj već jednu gotovu suknju pa po njoj može se ravnati
Za suknje smo se snašli, sad mi treba netko tko bi mogao presvući grudnjake u materijal kao na slici
Moze na pm, i odmah okvirnu cijenu po grudnjaku (8 bi ih trebalo presvući u roku od mjesec dana).
Tnx!

I još jedno pitanjce: Gdje u Zg naći ovakav sličan materijal kao što je ovaj kojim su presvučeni ovi zeleni grudnjaci:

Mora biti elastičan bar malo, zelen i malo bar sjajan.
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."

Zadnje uređivanje Eve* : 19.02.2011. at 17:12.
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2011., 13:33   #390
Quote:
Eve* kaže: Pogledaj post
Za suknje smo se snašli, sad mi treba netko tko bi mogao presvući grudnjake u materijal kao na slici
Moze na pm, i odmah okvirnu cijenu po grudnjaku (8 bi ih trebalo presvući u roku od mjesec dana).
Tnx!

I još jedno pitanjce: Gdje u Zg naći ovakav sličan materijal kao što je ovaj kojim su presvučeni ovi zeleni grudnjaci:

Mora biti elastičan bar malo, zelen i malo bar sjajan.
Materijal za presvlacenje grudnjaka bi bio najbolji onaj, koji je za badice.
Je elastican, lijepo bi se oblikovao, i sjaji se.
Ako mene pitas, mislim, da bi bilo bolje kupiti vec takvi grudnjak u zeleni boji.
Imas intimisimi, yamamay, new yorker... Mislim da bi se to vise isplatilo, i tamo vec znas kakvi su, i to je to.
Mozes ih dobiti bez svih ukrasa tj. cipke itd.,... i vjerojatno bi bili najisplativiji.
Lp.
Dita Von Teese is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2011., 13:43   #391
@ Eve - tih materijala ko za badiće imaš u Pamigu. Barem ih je bilo prije desetak dana.
__________________
SmallG makes stuff
SmallG is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2011., 15:02   #392
Quote:
Eve* kaže: Pogledaj post
Za suknje smo se snašli, sad mi treba netko tko bi mogao presvući grudnjake u materijal kao na slici
Moze na pm, i odmah okvirnu cijenu po grudnjaku (8 bi ih trebalo presvući u roku od mjesec dana).
Tnx!

I još jedno pitanjce: Gdje u Zg naći ovakav sličan materijal kao što je ovaj kojim su presvučeni ovi zeleni grudnjaci:

Mora biti elastičan bar malo, zelen i malo bar sjajan.
Vidi u Pamigu imaju ti i svoju stranicu pa možeš pogledati ponudu ili Emporio.
__________________
Is sex dirty? Only if it's done right.
mimi969 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2011., 15:11   #393
Quote:
MalaZeko kaže: Pogledaj post
dobro jutro, jel zna netko gdje mogu kompletno popraviti/zamijeniti rub deke? U Zagrebu sam... Hvala!!
Vidi jel postoji još servis u Ilici odmah iza Britanca u smjeru Črnomerca tamo su šivali poplune pa ti možda mogu i to napraviti.
__________________
Is sex dirty? Only if it's done right.
mimi969 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2011., 18:47   #394
tehničko pitanje u vezi šivaće mašine:
šta da radim kad mi donji konac ne ide ? ? šta je krivo? igla, materijal, mašina?
Gala Dali is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2011., 19:47   #395
"Ne ide" znači da si ga namotala na špulicu i provukla kroz onu rupicu na držaču, ali ga mašina ne ulovi?
morgana le fay is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2011., 19:48   #396
Quote:
Gala Dali kaže: Pogledaj post
tehničko pitanje u vezi šivaće mašine:
šta da radim kad mi donji konac ne ide ? ? šta je krivo? igla, materijal, mašina?
Je li ti dobro namotan?
Je li namještena prikladna napetost konca?
I provjeri razliku u debljini gornjeg i donjeg konca. Kada je prevelika, zna donji ne hvatati.
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2011., 21:37   #397
Ne ide znači da sam ga bila ulovila i izvukla gore, ali ga mašina nije hvatala u šav kad sam šila.
Popravila sam, ispalo je da nisam dobro iglu stavila u ležište xD
sorry što spamam, početnica....
hvala na odgovorima
Gala Dali is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2011., 10:15   #398
Quote:
Eve* kaže: Pogledaj post

Tnx na idejama za materijale, sada tražim krojačicu koja bi mogla prekrit grudnjake s time, njih 5 komada u roku manjem od mjesec dana
U ZG.
Iznutra nije bitno kak će izgledat, izvana samo mora bit ok.
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2011., 20:33   #399
dal mi moze netko rec dal se dosta veliki kruzni dekolte na majici dade malo smanjit
__________________
***pinterest***
ajetam is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2011., 21:06   #400
Quote:
ajetam kaže: Pogledaj post
dal mi moze netko rec dal se dosta veliki kruzni dekolte na majici dade malo smanjit
Sam po sebi, i da bi jos ok izgledalo.. tesko.
Ali mozes ispod nasit cipku (ili neki drugi material), da izgleda ko da su dvije majice...
Dita Von Teese is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:38.