Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.01.2008., 21:14   #21
Tip je kreten samo takav, tukla bih ga da to nije kažnjivo.

Al najjače mi je bilo kad je komentirao Vlatku, pa veli:zločesto: "I Vlatka ima samo jedne Fendi cipele"...ono fakat to je najgora objeda koju se može nekom reći

Tip je totalni dizaster i lista mu je blesava ko noć.
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 22:07   #22
Quote:
BabyNicky kaže: Pogledaj post
he sure was. Zivi u ulazu od moje kompice. tak da sve ovo mogu itakako potvrditi.
cek, ti fakat sumnjas da je on radio na SSN?!?
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 22:12   #23
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
cek, ti fakat sumnjas da je on radio na SSN?!?
da, jer tada on uopće nije bio nigdje. ni u peti. Za SSN radio je Neven Ciganović aka Cigi.
__________________
It's fabulous darling.
BabyNicky is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 22:58   #24
Fashion Guru je u vrijeme SSNMT-a bio anonimac,i nije se sukobio s Natalie tamo definitivno.A dobro se sjecam da ju je nedavno pohvalio za neku kombinaciju,tako da mislim da joj je sinocnji plasman dodijeljen zahvaljujuci njenom braci.
Pacificgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 23:05   #25
Vecina s liste ima dane kad su super obuceni i dana kad su katastrofa obuceni! Jos ako je netko totalno antipatican, pa u kombinaciji s losom oblekom kao npr Tina Katanic, onda je lista presuper! Trebao je krenuti od broja 50... U Hrvatskoj ima toliko kvazi zvijezda da je mogao prosiriti listu!
 
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 23:06   #26
Quote:
smotana20 kaže: Pogledaj post
Vecina s liste ima dane kad su super obuceni i dana kad su katastrofa obuceni! Jos ako je netko totalno antipatican, pa u kombinaciji s losom oblekom kao npr Tina Katanic, onda je lista presuper! Trebao je krenuti od broja 50... U Hrvatskoj ima toliko kvazi zvijezda da je mogao prosiriti listu!
Pacificgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 23:07   #27
Quote:
BabyNicky kaže: Pogledaj post
he sure was. Zivi u ulazu od moje kompice. tak da sve ovo mogu itakako potvrditi.
U kojem dijelu grada?

(Ne mislim ga uhoditi (cak i ne zivim u HR trenutno),nego me zanima iz drugih razloga)
Pacificgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 23:09   #28
Quote:
mrkvich kaže: Pogledaj post
inace ne pratim red c., no jucer nisam imala kaj radit pa sam bacila oko. tip mi je totalno antipatican, ljigav je i ON se gadno oblaci i trebal bi zauzet prvo mjesto. i uopce ne kuzim poantu, osim zabavljanja naroda, u tom javnom ocjenjivanju kak se ko oblaci. pa svi imaju svojih dana kad izgledaju dobro il lose, a i cemu suditi nekoga ko ima il nema svoj stil. zasto bi svi trebali da s eoblace po zadnjoj modi?
U potpunosti se slažem s tobom....
__________________
"U udaljenom kutku svemira ... živjele su pametne životinje koje su izmislile znanje."
Lindsay Lohan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 23:15   #29
Quote:
BabyNicky kaže: Pogledaj post
da, jer tada on uopće nije bio nigdje. ni u peti. Za SSN radio je Neven Ciganović aka Cigi.
eh vidis, moguce.
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 23:34   #30
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
Možda on ima oko tu i tamo pogoditi što je lijepo, a što nije, ali frajer nema kompetencije niti elokvencije koliko je crno pod noktom. No, zabavlja narod sa svojim osnovnoškolskim usporedbama, to je važno. I meni zna bit smiješan.

Na listu najgore odjevenih nikako ne bih stavila Zidarićku, Pokosicu, Dizdaricu i Kosoricu, ma koliko njemu bile antipatične.

A bome ni Mamića...to je što Zdravinjo seljačina ne znači da se odjeva loše...uostalom, kaj nisu uske bokse in?! Feši, feši...
slazem se. tip je ljigav i odvratan i sto je najbitnije: RUZNO SE OBLACI!!!!
i onda jedna takva spodoba i nobody komentira tudu odjecu, umjesto da sebe pogleda! ne mogu vjerovati da misli kako on ima vise stila od npr vlatke pokos koja se fakat zna obuci
__________________
Užas je moja furka...
Snjeguljica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 23:39   #31
Quote:
Snjeguljica* kaže: Pogledaj post
slazem se. tip je ljigav i odvratan i sto je najbitnije: RUZNO SE OBLACI!!!!
i onda jedna takva spodoba i nobody komentira tudu odjecu, umjesto da sebe pogleda! ne mogu vjerovati da misli kako on ima vise stila od npr vlatke pokos koja se fakat zna obuci
Vlatka,jesi to ti?
Pacificgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 23:45   #32
ne, u cemu je problem? hoces reci da se ta spodoba oblaci bolje od vlatke? evo i natali dizdar mi se skroz ok oblaci, koliko sam vidjela. ne znam zasto bi on ikoga imao pravo kritizirati
__________________
Užas je moja furka...
Snjeguljica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 23:48   #33
A imao bi,zato jer je zavrsio odgovarajuci fax,jer javne licnosti sebi ne smiju dopustiti da hodaju okolo kao cirkus (Vlatku i Natalie ne ubrajam tu-samo da se zna,slazem se s tobom u vezi njih!),i ponajvise zato jer to ljude zabavlja,a na tome pociva showbussines
Pacificgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2008., 00:14   #34
Quote:
Pacificgirl kaže: Pogledaj post
A imao bi,zato jer je zavrsio odgovarajuci fax,jer javne licnosti sebi ne smiju dopustiti da hodaju okolo kao cirkus (Vlatku i Natalie ne ubrajam tu-samo da se zna,slazem se s tobom u vezi njih!),i ponajvise zato jer to ljude zabavlja,a na tome pociva showbussines
moze on zavrsit fax koji hoce i dalje se ne zna obuc. istina da je zabavno jer je tip smijesan pa ok. a i kao sto rekoh kuzim da ce se cirkus zvan alka naci na takvoj listi, ali ne kuzim zasto njemu ne odgovaraju ljudi koji se sasvim ok, cak i dobro oblace, pa ne mozes njih trpat u isti kos
__________________
Užas je moja furka...
Snjeguljica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2008., 00:14   #35
Fešn guru je postao na temelju nicega...odjednom je on dobio svojih par minuta na Red Carpetu i odjednom postao netko i nesto... A jbg u Hrvatskoj je valjda naj lakse preko noci postati đet set
__________________
"Činilo se da sve ukazuje na činjenicu kako svemir želi da se ona poseksa s njim. Bilo je očito kako je viša sila odlučila da stvari krenu tim putem. Bilo joj je sudjeno da to učini. Zašto bi je inače bogovi doveli upravo na ovo mjesto? I to u Victoria Secret donjem rublju?"
...iwana... is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2008., 10:23   #36
Koliko znam on nema faksa. A i ne postoji fakultet za stiliste i modne kritičare. On se samo dobro zajebava.
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2008., 10:52   #37
Studirao je, ne znam da li je završio. I da, ima 34 godine. Ako koda zanima...http://www.nacional.hr/articles/view/38709/
frogy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2008., 14:11   #38
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
Koliko znam on nema faksa. A i ne postoji fakultet za stiliste i modne kritičare. On se samo dobro zajebava.
Naravno da postoje ovakvi fakulteti (možda ne za modne kritičare ali za stiliste sigurno), ali ne u Hrvatskoj...
Guylian is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2008., 14:44   #39
naravno da ne postoji u hrvatskoj faks za modnog kriticara... znaci boris je trebao uz tekstilno tehnoloski zavrsiti i novinarstvo da bi ga mozda ljudi prihvatili... glupost...
beautiful is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2008., 14:45   #40
a koliko sam procitala on ide i na post diplomski
beautiful is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:20.