Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.08.2008., 22:15   #41
Čim ovako krenu nabrajati što im je muž sve poklonio, znam koliko je sati
adrian'85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2008., 13:31   #42
pa

očito ih vas Dolores stvarno zanima, kada znate toliko o njoj, što im aveze ako je sponzoruša, možda dobro glumi, makar od dotičnih nabrojenih sapuničarka i dalje mi je najzgodnija, Krpela mi se čini malo umišljena, kao i Gregovička,,,,,Dolores bar ima pravog morskog vuka
sruni is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2008., 17:13   #43
Ne bi sada da se izvlaćim, ali ja stvarno neznam ama baš ništa o njoj.

Kada sam video da je toliko hvalite sam je Google-ovao, da vidim kakva je ta hvaljena gospođa. A i sasvim slušajno je juče u BILCu izašao članak o njoj. Pa dobro... svako ima svoj ukus.

Gluma je neosporena, jer nema veze sa tim... ali ipak... da jedna malda žena ima frajera koji je duplo stariji od nje... . A siguran sam da ima i mladih bogataša . Čudi me da je obruniti slučaj (mlad frajer sa starijom ženom) mnogo ređi... kod nas gotovo neviđen.
Shadow_Weaver is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2008., 18:23   #44
Quote:
Shadow_Weaver kaže: Pogledaj post
Ne bi sada da se izvlaćim, ali ja stvarno neznam ama baš ništa o njoj.

Kada sam video da je toliko hvalite sam je Google-ovao, da vidim kakva je ta hvaljena gospođa. A i sasvim slušajno je juče u BILCu izašao članak o njoj. Pa dobro... svako ima svoj ukus.

Gluma je neosporena, jer nema veze sa tim... ali ipak... da jedna malda žena ima frajera koji je duplo stariji od nje... . A siguran sam da ima i mladih bogataša . Čudi me da je obruniti slučaj (mlad frajer sa starijom ženom) mnogo ređi... kod nas gotovo neviđen.
oho,pa bap i nije tako ima mnogo stariji žena sa mlađim muškarcima , sada je to postalo popularno
sruni is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2008., 18:29   #45
A evo osim naše dolores, glume i Vanessa Radman i helena minić, ipak moram priznati da je dolores najljepša A ako jeveć sponzoruša, mogla si je i boljeg naći, berm po mojem mišljenju, zar ne.Mislim mlađeg, možda ju ipak ljubav drži
sruni is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2008., 18:33   #46
Quote:
Shadow_Weaver kaže: Pogledaj post
'Zakon ljubavi' o jakom fajtu dvije obitelji
Piše: Tina Premec

Dok zbog ljeta na programima nacionalnih televizija caruju reprize, a većina TV djelatnika uživa u godišnjim odmorima, producentska kuća AVA upravo završava s prvim dijelom snimanja svoga novog projekta “Zakon ljubavi”. Za razliku od dosadašnjih sapuničastih serija kojima su se proslavili, tvrtka Tončija Huljića i Romana Majetića za ovaj projekt, koji je prodala Novoj TV, naglašava da je zahtjevniji. Scenarij predviđa 185 epizoda.

Priča se vrti oko dvije zagrebačke obitelji, Perković i Nardelli, potpuno različitih moralnih stavova. Serija se istodobno bavi mlađim junacima koji su igrom slučaja smješteni u vilu Perkovićevih, a treća razina priče prati glumački svijet, ali i odvjetničke slučajeve te političko-poslovne intrige. Ovaj u najmanju ruku komplicirani scenarij rezultat je spajanju triju priča koje su, iako to prvotno nije bilo planirano, stopljene u “Zakon ljubavi” koji scenaristički potpisuju Jelena Veljača i Nataša Antulov, a redateljsku palicu su preuzeli Roman Majetić i Nikola Ivanda.

Pater familias prve obitelji je odvjetnik Zvonimir Perković kojega tumači Zijad Gračić, njegovu suprugu Nevu glumi Ankica Dobrić, sina Petra, pripadnika zlatne mladeži, igra Ivica Pucar, a razmaženu kćer Unu mlada sarajevska glumica Marija Omaljev. Slavku Juragi dodijeljena je uloga Ignjata Nardellija, dekana Pravnog fakulteta, Jasna Odorčić je njegova supruga arhitektica Alma Sasch, dok je Vanessi Radman povjerena uloga kćeri, odvjetnice Maje Lene, a Petar Ćitritović utjelovljuje sina, kazališnog redatelja Mateja.

- Ovo je konačni krah moje karijere - našalio se Ćiritović, aludirajući na to što je do sada uglavnom glumio negativce, a sada je dobio ulogu pozitivca. Kako je sam ‘sebe’ opisao, točnije svoj lik akademskog profesora Mateja Nardellija, on je faca, talentiran, uspješan zahvaljujući isključivo vlastitom trudu.

- Prema onom što su mi rekli producenti, moj je lik najzahtjevnija muška uloga u seriji, a ujedno i meni veliki izazov i osvježenje. Ovo mi je i dobra prilika barem u glumi vidjeti kako je raditi s mladim ljudima, jer me to zanima i u stvarnom životu. Inače ovo je najbolji scenarij prema kojem sam do sada radio, tekst je više dramski no sapuničarski - istaknuo je Ćiritović koji je ovih dana snimao scene s Dolores Lambaša koja glumi njegovu suprugu Luciju u zagrebačkom kazalištu ITD. Nakon supruge mafijaša u seriji ‘Dobre namjere’, Dolores će se publici ovog puta predstaviti kao glumačka zvijezda koja se upravo vraća na kazališne daske.

- Glumiti glumicu je isto kao tumačiti bilo koji drugi lik, to je samo jedan zgodni segment moje uloge - kazala je Dolores hvaleći ekipu na setu kao vrlo profesionalnu, a atmosferu ocijenila gotovo obiteljskom. A to obiteljska atmosfera mogla bi ovog puta kako doznajemo rezultirati i dodatnom epizodom, making off-om, u kojoj će se naći neuspjele scene i zezancija sa seta. Sada za ekipu serije ipak slijedi ljetan pauza od nekih mjesec dana, no gledatelji Nove TV prve epizode ‘Zakona ljubavi’ moći će vidjeti već sredinom rujna na Novoj TV.

Dolores Lambaša

Glumit će i u filmu 'Poštar' Ognjena Sviličića

Odluka Dolores Lambaša da ne prihvaća veće uloge dok ne diplomira na Akademiji dramskih umjetnosti, čini se, bila je dobar potez. Nakon ‘Dobrih namjera’, dobila je angažman u ‘Zakonu ljubavi’, a u listopadu u Komiži kreće snimanje novog filma Ognjena Sviličića koji za sada nosi radni naziv ‘Poštar’ u kojem je dobila glavnu ulogu.

- U AVA-i su mi stvarno izašli u susret, pa ću moći uskladiti termine za snimanje oba projekta - kazala je Dolores. Glavna muška uloga trebala bi pripasti Vedranu Mlikoti.
,
Petar Čiritović kao pozitivac, ajme neeeeeeeee!pa, on je stvoren za bad guys a Slavko Juraga se vraća na ekrane to je
sruni is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2008., 20:42   #47
shadow : ti si neki ovisnik o sapunicama ili šta?
Halloween is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2008., 00:53   #48
Quote:
Halliwell kaže: Pogledaj post
shadow : ti si neki ovisnik o sapunicama ili šta?
pa, nije nego se čovjek informira o Dolores, pošto nije znao tko je to
sruni is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2008., 01:07   #49
Quote:
sruni kaže: Pogledaj post
A evo osim naše dolores, glume i Vanessa Radman i helena minić, ipak moram priznati da je dolores najljepša A ako jeveć sponzoruša, mogla si je i boljeg naći, berm po mojem mišljenju, zar ne.Mislim mlađeg, možda ju ipak ljubav drži
Naravno da je drži ljubav... ljubav prema novcu.

Quote:
sruni kaže: Pogledaj post
oho,pa bap i nije tako ima mnogo stariji žena sa mlađim muškarcima , sada je to postalo popularno
A jel'? Znači može žena starija? Ja sam mislio da je to samo u pesmi.

Quote:
sruni kaže: Pogledaj post
pa, nije nego se čovjek informira o Dolores, pošto nije znao tko je to
Samo ti njemu reci .

Quote:
Halliwell kaže: Pogledaj post
shadow : ti si neki ovisnik o sapunicama ili šta?
Pa... ne bi rekao da sam baš "zavisnik"... ali volim naše domaće telenovele. Otkada je 2004 krenula domaća produkcija sa Villa Maria, Ljubav u zaleđu, Obični ljudi, Ponos Ratkajevih, Jelena, Ljubav i mržnja.

Ne daj se, Nina i Zabranjenu ljubav nisam pratio, jer nisu emitovane preko satelita... gledao sam samo poneke epizode.

Ali mislim da su jedna telenovela po sezoni ili dve (više se i ne snima) još u granicama normale i da se još nemože pričati o "zavisnosti" .

Kod Običnih ljudi i Ponosa Ratkajevih je se desio u jednom momentu (negde od sredine) onaj klasični "jump the shark". Nadam se da se to u novim telenovelama više neće dešavati.

Ove sezone ću, ako mi obaveze budu dozvoljavale, gledati obe AVA-ine telenovele Zakon ljubavi i Zaustavi vreme.

Srećom... na ovom podforumu najverovatnije nisam jedini, koji prati sapunice i telenovele... samo nas trenutno ima malo manje na forumu, jer je još uvek letnja pauza .

A za Zabranjenu ljubav i izostajanje zadnjih epizoda... mogli su preostale epizode staviti na službeni sajt. To se inače često praktikovalo u drugim zemljama u slučaju ukidanje neuspešnih sapunica.

Zabranjena ljubav je trebala biti emitovana i u Srbiji... na BK TV. Zato su bili uvršteni Bojana Guteša i Vladimir Tintor. Međutim, kada je BK TV na proleće 2006. zaobiđen na dodeli nacionalnih frekvencija... je to propalo.
Shadow_Weaver is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2008., 19:04   #50
i ljubav prema novcu je ljubav, samo je pitanje koliko će dugo trajati Frane je sigurno i dobar prema njoj, a niej samo novac u pitanju,,,ali moraš priznati Dolores je stvarno komad
sruni is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2008., 06:04   #51
Bojana Ordinačev u novoj balkanskoj sapunici „Zakon ljubavi“
Toples i dalje donosi uloge

Bojana Ordinačev nedavno je prihvatila novi glumački angažman. Zanosna glumica koju naši i hrvatski mediji pamte po prošlogodišnjim slikama u toplesu sa hrvatskog primorja, očigledno mami reditelje, pa je dobila treću po redu ulogu u sapunici „Zakon ljubavi“, koju ćemo od jeseni gledati na hrvatskoj „Novoj TV“ i najverovatnije „Pink“ televiziji.

Zvezda prve srpske sapunice „Jelena“ i propalog projekta RTL televizije „Ne daj se, Nina“ glumi Iris, advokata, koja se tokom serije pojavljuje u slučaju brakorazvodne parnice glavnih aktera.
Pored lepe Novosađanke, zapaženu rolu u sapunici je dobio i Vladimir Tintor (dospeo u centar medijske pažnje zbog gej skandala prim. aut.) i njegov mlađi brat Rok, koji se iz trećeg pokušaja upisao na Akademiju u Banjaluci.
Dramska serija u 185 nastavaka novi je adut zagrebačke produkcije „Ava“, a glumačku postavu i dalje čine najbolji balkanski glumci koji su popularnost stekli upravo kroz serije Romana Majetića poput Zijada Gračića, Vanesse Radman, Filipa Juričića, Helene Minić. Pridružiće se i Dolores Lambaša, Lucija Šesto, Slavko Juraga, Ankica Dobrić i mlade sarajevske glumice Marija Omaljev i Danijela Stanić. Radnja serije bavi se mlađom generacijom advokata i glumaca sa Akademije i likovi se razvijaju kroz celu sezonu. Scenario zajedničkim snagama potpisuju Jelena Veljača i Nataša Antulov, a snimanje je počelo još krajem juna u Zagrebu.

Lj. Radanov
Shadow_Weaver is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2008., 10:45   #52
od 6.10. na novoj tv
ANDY_1212 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2008., 11:25   #53
Quote:
ANDY_1212 kaže: Pogledaj post
od 6.10. na novoj tv
YAY. Onda isti dan kreće i RBD?
Jay Bluebell is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2008., 12:17   #54
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
YAY. Onda isti dan kreće i RBD?
da,i još neke nove emisijice i serijice koje neću otkrivati,misleći na popodnevni termin.
ANDY_1212 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2008., 12:28   #55
Quote:
ANDY_1212 kaže: Pogledaj post
od 6.10. na novoj tv
Meni su juče rekli da počinje 22.09. na Novoj TV. Šta je sada tačno?
Shadow_Weaver is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2008., 14:11   #56
Quote:
Shadow_Weaver kaže: Pogledaj post
Bojana Ordinačev u novoj balkanskoj sapunici „Zakon ljubavi“
Toples i dalje donosi uloge

Bojana Ordinačev nedavno je prihvatila novi glumački angažman. Zanosna glumica koju naši i hrvatski mediji pamte po prošlogodišnjim slikama u toplesu sa hrvatskog primorja, očigledno mami reditelje, pa je dobila treću po redu ulogu u sapunici „Zakon ljubavi“, koju ćemo od jeseni gledati na hrvatskoj „Novoj TV“ i najverovatnije „Pink“ televiziji.

Zvezda prve srpske sapunice „Jelena“ i propalog projekta RTL televizije „Ne daj se, Nina“ glumi Iris, advokata, koja se tokom serije pojavljuje u slučaju brakorazvodne parnice glavnih aktera.
Pored lepe Novosađanke, zapaženu rolu u sapunici je dobio i Vladimir Tintor (dospeo u centar medijske pažnje zbog gej skandala prim. aut.) i njegov mlađi brat Rok, koji se iz trećeg pokušaja upisao na Akademiju u Banjaluci.
Dramska serija u 185 nastavaka novi je adut zagrebačke produkcije „Ava“, a glumačku postavu i dalje čine najbolji balkanski glumci koji su popularnost stekli upravo kroz serije Romana Majetića poput Zijada Gračića, Vanesse Radman, Filipa Juričića, Helene Minić. Pridružiće se i Dolores Lambaša, Lucija Šesto, Slavko Juraga, Ankica Dobrić i mlade sarajevske glumice Marija Omaljev i Danijela Stanić. Radnja serije bavi se mlađom generacijom advokata i glumaca sa Akademije i likovi se razvijaju kroz celu sezonu. Scenario zajedničkim snagama potpisuju Jelena Veljača i Nataša Antulov, a snimanje je počelo još krajem juna u Zagrebu.

Lj. Radanov
Vladimir Tintor,,jadan usred gay skandala kao Modni mačak
sruni is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2008., 14:14   #57
Quote:
Shadow_Weaver kaže: Pogledaj post
Bojana Ordinačev u novoj balkanskoj sapunici „Zakon ljubavi“
Toples i dalje donosi uloge

Bojana Ordinačev nedavno je prihvatila novi glumački angažman. Zanosna glumica koju naši i hrvatski mediji pamte po prošlogodišnjim slikama u toplesu sa hrvatskog primorja, očigledno mami reditelje, pa je dobila treću po redu ulogu u sapunici „Zakon ljubavi“, koju ćemo od jeseni gledati na hrvatskoj „Novoj TV“ i najverovatnije „Pink“ televiziji.

Zvezda prve srpske sapunice „Jelena“ i propalog projekta RTL televizije „Ne daj se, Nina“ glumi Iris, advokata, koja se tokom serije pojavljuje u slučaju brakorazvodne parnice glavnih aktera.
Pored lepe Novosađanke, zapaženu rolu u sapunici je dobio i Vladimir Tintor (dospeo u centar medijske pažnje zbog gej skandala prim. aut.) i njegov mlađi brat Rok, koji se iz trećeg pokušaja upisao na Akademiju u Banjaluci.
Dramska serija u 185 nastavaka novi je adut zagrebačke produkcije „Ava“, a glumačku postavu i dalje čine najbolji balkanski glumci koji su popularnost stekli upravo kroz serije Romana Majetića poput Zijada Gračića, Vanesse Radman, Filipa Juričića, Helene Minić. Pridružiće se i Dolores Lambaša, Lucija Šesto, Slavko Juraga, Ankica Dobrić i mlade sarajevske glumice Marija Omaljev i Danijela Stanić. Radnja serije bavi se mlađom generacijom advokata i glumaca sa Akademije i likovi se razvijaju kroz celu sezonu. Scenario zajedničkim snagama potpisuju Jelena Veljača i Nataša Antulov, a snimanje je počelo još krajem juna u Zagrebu.

Lj. Radanov
Bojana Ordinačev, jer je to ona mlada.....iz Jelene
sruni is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2008., 14:16   #58
Quote:
Shadow_Weaver kaže: Pogledaj post
Meni su juče rekli da počinje 22.09. na Novoj TV. Šta je sada tačno?
meni su prije tjedan dana rekli 8.9.
ANDY_1212 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2008., 14:19   #59
Zijad Gračić---he, he dobar stari Frenky, i inspektor čenc!!
sruni is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2008., 01:10   #60
Quote:
sruni kaže: Pogledaj post
Bojana Ordinačev, jer je to ona mlada.....iz Jelene
Bojana Ordinačev je u "Jeleni" glumila Vukovu ćerku Helen Despotović. Ona je se zabavljala sa Jeleninim sinom Sašom. Bojana je glumila i u "Ne daj se, Nina"... tu je bila Barbarina (Kristina Krpela) prijateljica Patricija Vučković.

By the way... Danica Maksimović... Jelena iz "Jelene", i Srđan Karanović... Saša iz "Jelene"... kao i Nenad Stojmenović, legendarni Ogi iz "Ljubavi u zaleđu"... će glumiti u drugoj AVA-inoj telenoveli "Zaustavi vreme".

Quote:
sruni kaže: Pogledaj post
Vladimir Tintor,,jadan usred gay skandala kao Modni mačak
Uf jeste... baš je jadan Vlado... što mi je ga žao. Ma on je to sam namestio! Glumci su već na jesen 2007. znali da će se ukinuti "Zabranjena ljubav"... tako da je Vlado morao nešto smisliti, kako bi ostao u žiži javnosti.

Quote:
sruni kaže: Pogledaj post
Zijad Gračić---he, he dobar stari Frenky, i inspektor čenc!!
Zijad jeste dobar glumac... ali ništa bez Ksenije Pajić .

Quote:
ANDY_1212 kaže: Pogledaj post
meni su prije tjedan dana rekli 8.9.
Em... čekaj, maločas si napisao da su ti rekli da počinje 06.10., a sada kažes 08.09??? Hm... meni je juče rečeno, da počinje 22.09. na Novoj TV. Baš sam mislio, da to namerno rade, kako bi krenuli malo ranije i tako pridobili gledaoce... jer i HTV sprema svoju telenovelu "Sve će biti dobro". Ali ko zna... možda je i meni pogrešno rečeno.
Shadow_Weaver is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:21.