Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.07.2009., 14:22   #1
Thompson: Najveći izdajnici su Mesić i Kajin

Izgleda da su pale maske i da ovaj "samo pjevač" koji pjeva samo o "ljubavi prema rodnoj grudi" i u čijim pjesmama "nema mržnje" je odbacio maske...

Nisu antifašisti stvorili ovu državu, neću šutjeti! Najveći izdajnici u Hrvatskoj su Mesić i Kajin, ali mrziteljima Hrvatske poručujem da neće uspjeti ugasiti zajedništvo Hrvata, posvađati mene sa Škabrnjom, voditi politiku protiv branitelja i spriječiti nas da pjevamo o ljubavi prema Bogu i domovini.



Mishko Pishko is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2009., 14:23   #2
Kad je to hrvatski Bruce Dickinson rekao i povodom čega?
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2009., 14:24   #3
Thompson: Necu vise sutjeti
PowerLock is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2009., 14:26   #4
a dosad je šutio
__________________
να ζητάς την αλήθεια
Beta Persei is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2009., 14:27   #5
Quote:
walter kaže: Pogledaj post
Kad je to hrvatski Bruce Dickinson rekao i povodom čega?
jučer u Biogradu....zna pogodit moment...ko da mu je netko prišapnuo kad treba radit spin....red ekonomskih problema i tragedija pa sad red ustašenja i voljenja doma i spremnosti za bankrot istog...
Mishko Pishko is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2009., 14:30   #6
A što ,netko još želi reći da šovinist Kajin i kameleon i foteljaš Mesić nisu bijednici ?!?

Zadnje uređivanje dr.laki : 26.07.2009. at 14:40.
dr.laki is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2009., 14:31   #7
Prvo traži lovu za pjevanje,sada ga nitko neće posvađati sa Škabrnjanima...

Još jedan dokaz kako kapital ne poznaje nikoga...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2009., 14:33   #8
Thompson je bio zadovoljan što je na prepunom biogradskom stadionu vidio veliki broj djece i mladih ljudi.
- Mrzitelje buni što se hrvatska mladež okuplja oko pravih vrijednosti. Mi znamo o čemu pjevamo, a političari su obični izdajnici. Šaljem vam pozdrave od Mirka Norca, koje sam dobio prije nekoliko sati – govorio je Thompson kod refrena „U tamnici tvoji su vojnici“.
Mishko Pishko is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2009., 14:38   #9
Quote:
Mishko Pishko kaže: Pogledaj post
Thompson je bio zadovoljan što je na prepunom biogradskom stadionu vidio veliki broj djece i mladih ljudi.
- Mrzitelje buni što se hrvatska mladež okuplja oko pravih vrijednosti. Mi znamo o čemu pjevamo, a političari su obični izdajnici. Šaljem vam pozdrave od Mirka Norca, koje sam dobio prije nekoliko sati – govorio je Thompson kod refrena „U tamnici tvoji su vojnici“.
Zasto ne prepises cijeli tekst odjednom, nego ga sjeckas na male komadice - je li to pokusavas potencirati dramatski ucinak?
PowerLock is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2009., 14:42   #10
Quote:
Mishko Pishko kaže: Pogledaj post
Šaljem vam pozdrave od Mirka Norca, koje sam dobio prije nekoliko sati – govorio je Thompson kod refrena „U tamnici tvoji su vojnici“.
u tamnici su ratni zločinci (dok neki još nisu) , kakvo neinteligentno blamiranje
__________________
να ζητάς την αλήθεια
Beta Persei is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2009., 14:44   #11
Izgleda da se sprema sličan scenarij kao i za vrijeme Račanove vlasti, kada je MPT također iznosio slične poruke i jeb.. mater Račanu. Osjeća se da je ova vlast uzdrmana, pa pripremaju teren za nove birače kestena i nove Rive ako dođe opozicija na vlast.

Jer, zašto baš sada takve poruke?
stil21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2009., 14:44   #12
Ovo njegovo za dom... Kao kad 13-ogodišnjak hoće poljubiti curu.

-ajde da te ljubnem
-ne dam
-ajd onda da ti barem dotaknem usnama obraz
-ajd

I onda kasnije pred frendovima: Eee, zavalio sam joj jezičinu do trbuha... To je naš Thompson. Koji ne želi šutjeti, a nema bogzna šta za reći.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2009., 14:47   #13
Quote:
Mishko Pishko kaže: Pogledaj post
Thompson je bio zadovoljan što je na prepunom biogradskom stadionu vidio veliki broj djece i mladih ljudi.
- Mrzitelje buni što se hrvatska mladež okuplja oko pravih vrijednosti. Mi znamo o čemu pjevamo, a političari su obični izdajnici. Šaljem vam pozdrave od Mirka Norca, koje sam dobio prije nekoliko sati – govorio je Thompson kod refrena „U tamnici tvoji su vojnici“.
Je,je "naša dječica" do deset su na thompsonu, a poslije deset su na dari bubamari! Domoljubi par excellence!
bandini is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2009., 14:57   #14
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Prvo traži lovu za pjevanje,sada ga nitko neće posvađati sa Škabrnjanima...

Još jedan dokaz kako kapital ne poznaje nikoga...
25 000 Eura za izglađivanje svađe.
__________________
Legende nikad ne umiru!
Roose Bolton is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2009., 14:58   #15
ne znam zašto mediji uopće prenose izjave jednog pjevača. ne zanima me njegovo stajalište o politici kao ni stajalište simone gotovac
Lord Lancaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2009., 15:01   #16
Quote:
stil21 kaže: Pogledaj post
Izgleda da se sprema sličan scenarij kao i za vrijeme Račanove vlasti, kada je MPT također iznosio slične poruke i jeb.. mater Račanu. Osjeća se da je ova vlast uzdrmana, pa pripremaju teren za nove birače kestena i nove Rive ako dođe opozicija na vlast.

Jer, zašto baš sada takve poruke?
Ne sjecam se da je bas Thompson slao bilo kakve poruke za vrijeme Racanove koalicije. On je sutio i pjevao - gluposti je govorio onaj Condic, pa tadasnji saborski zastupnik Cesic-Rojs i tako dalje.

Ovaj poklic je nepotreban. Svaka cast Cavoglavama, ali zrtve NDH terora su se izjasnile da im poklic smeta i zbog njih ga nebi trebalo koristiti.

No za ovo sto je izjavio o Kajinu i Mesicu nemam komentara, samo simpatije

Meni je inace drago kada ljudi progovore ono sto im je stvarno na srcu. Bilo bi ljepo kada bi to naprimjer uradila i predsjednicka kandidatkinja Pusic.
PowerLock is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2009., 15:04   #17
Quote:
Lord Lancaster kaže: Pogledaj post
ne znam zašto mediji uopće prenose izjave jednog pjevača. ne zanima me njegovo stajalište o politici kao ni stajalište simone gotovac
Zašto?
Zato što je to sve povezana ekipa. Ne vjerujem da postoji osoba koja ih nije prozrela. Sada će na ovu "provokaciju" odgovoriti združenim snagama jugovići, čuvari revolucije i tkz. "antifašisti" na čelu sa glavnom protuhom. I tako u krug "fašisti" Vs "antifašisti" . Sve dok netko(MMF) opet ne upali svijetlo.
Kakva smo mi komedija od države.
__________________
Hmm?
M-Kenny-S is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2009., 15:07   #18
Jep. Dosta je bilo tih sranja...

Hrvatski krvnici da nam govore da su oni stvorili Hrvatsku
shteva is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2009., 15:07   #19
Quote:
Mishko Pishko kaže: Pogledaj post
Izgleda da su pale maske i da ovaj "samo pjevač" koji pjeva samo o "ljubavi prema rodnoj grudi" i u čijim pjesmama "nema mržnje" je odbacio maske...

Nisu antifašisti stvorili ovu državu, neću šutjeti! Najveći izdajnici u Hrvatskoj su Mesić i Kajin, ali mrziteljima Hrvatske poručujem da neće uspjeti ugasiti zajedništvo Hrvata, posvađati mene sa Škabrnjom, voditi politiku protiv branitelja i spriječiti nas da pjevamo o ljubavi prema Bogu i domovini.



da baš, mesič i kajin su se klanjali europi i ljubili im guzice, te pri tome uništili sve što u hrvatskoj vrijedi, a onda kad su sve pokrali i uništili pobjegli glavom bez obzira, i sve svalili na građane ove države.

a da nije to možda ipak nije bio HDZ, i veledomoljub Ivo.

mislim da je thompsonu najbolje da radi svoj posao i dere se po koncertima, jer mi baš nije jasno čime je on zaslužio da bi se njegovo mišljenje cjenilo, on suviše zadrt da bi mogao sagledati stvari kakvima jesu.
__________________
There's so many different worlds, so many different suns
and we have just one world, but we live in different ones..
Tijs is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2009., 15:07   #20
Quote:
M-Kenny-S kaže: Pogledaj post
Zašto?
Zato što je to sve povezana ekipa. Ne vjerujem da postoji osoba koja ih nije prozrela. Sada će na ovu "provokaciju" odgovoriti združenim snagama jugovići, čuvari revolucije i tkz. "antifašisti" na čelu sa glavnom protuhom. I tako u krug "fašisti" Vs "antifašisti" . Sve dok netko(MMF) opet ne upali svijetlo.
Kakva smo mi komedija od države.
žalosno je da fašisti uopće postoje u današnje vrijeme i da djecu truju...
Mishko Pishko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:08.