Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.08.2007., 15:24   #41
a sad nije pol zagreba obuceno u stvari iz zare, al 35% je
Hannah is offline  
Old 16.08.2007., 16:11   #42
Quote:
zagreb86 kaže: Pogledaj post
aha, i zara i bershka, isti dan, a u idućih 1-3 godine će se svi brandovi inditexa biti otvoreni u zagrebu, a zara i bershka u rijeci, splitu, dubrovniku i ja mislim zadru... najvjerojatnije iduća zara i bershka će biti u rijeci
jedva cekam.
Electra8472 is offline  
Old 16.08.2007., 16:11   #43
pa istina, anpr ja nikad niš nisam kupila u new yorkeru zbog prevelikih gužvim... klinke nose najviše.. ja ću nosit što mi se svidjeti, vjerovatno na malo drugačiji način neg drugi, šta me briga
girly-girl is offline  
Old 16.08.2007., 22:05   #44
Quote:
zagreb86 kaže: Pogledaj post
aha, i zara i bershka, isti dan, a u idućih 1-3 godine će se svi brandovi inditexa biti otvoreni u zagrebu, a zara i bershka u rijeci, splitu, dubrovniku i ja mislim zadru... najvjerojatnije iduća zara i bershka će biti u rijeci
ajme divno! bershka mi je fantastičan dućan, nekako mi se čini da su puno rijeđi ti dućani od zarinih (barem u gradovima di ja kupujem) pa mi je onak.. privlačnija javljaj kad je točno to otvorenje!

btw, bila sam ove godine u španjolskoj i tam imaju posebne (odvojene) dućane zara home.. ono, ručnici, posteljine.. da ti pamet stane
__________________
...wir standen ständig auf dem Schulhof in der Ecke und wir tauschten tief enttäuschte Blicke aus
miss l on the road is offline  
Old 16.08.2007., 22:10   #45
Quote:
kendi_xx kaže: Pogledaj post
a neee sad će opet pol zagreba imat to...isto ko i kad je new yorker došao..svaka ženska ko da joj je new yorker sponzor...a nee
eto to i mene zalosti, vise nema shopinga u zari
pasiva is offline  
Old 16.08.2007., 22:26   #46
nemojte mi sam reć da će i stradivarius doć
__________________
uživaj u putovanju, jer tko zna hoće li te cilj zadovoljiti.
kendi_xx is offline  
Old 17.08.2007., 00:07   #47
danas smo 11 sati raspakiravali žensku robu i preslagali ju i sve to i jos nismo sve napravili... robe ko u prici, stvarno svega ima...

miss l on the road--> znam za zara home, ima i u italiji i kod nas se treba otvoriti al pitanje je kad. i bez brige cim saznam tocan datum i vrijeme javljam..

kem--> da i Massimo Dutti i Oysho rublje, sutra cu probat saznat kad otprilike pa javim.

eh lako vama svima sad kad imate nekog unutra a kaj mislite kak je meni, sa svom tom robicom cijeli dan i najrade bi sve kupio a nemozes...
zagreb86 is offline  
Old 17.08.2007., 00:11   #48
kendi_xx--> i stradivarius takoder dolazi, isto probam saznat kad otprilike pa javim.

eh sad odoh spavat jer sutra opet cijeli dan na nogama moram biti samo da bi vama bilo sve lijepo kad me dođete maltretirati

može molba? nemojte puno ostavljat okolo stvari... probajte vratiti na mjesto jer nemate pojma kolko se tu vremena i živaca izgubi. tnx. unaprijed
zagreb86 is offline  
Old 17.08.2007., 00:13   #49
Quote:
zagreb86 kaže: Pogledaj post

kem--> da i Massimo Dutti i Oysho rublje, sutra cu probat saznat kad otprilike pa javim.

srce si. hvala. dobro se naspavaj.
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Old 17.08.2007., 00:36   #50
Quote:
zagreb86 kaže: Pogledaj post
kendi_xx--> i stradivarius takoder dolazi, isto probam saznat kad otprilike pa javim.

eh sad odoh spavat jer sutra opet cijeli dan na nogama moram biti samo da bi vama bilo sve lijepo kad me dođete maltretirati

može molba? nemojte puno ostavljat okolo stvari... probajte vratiti na mjesto jer nemate pojma kolko se tu vremena i živaca izgubi. tnx. unaprijed
nadam se da ne uskoro,da stignem u ljubljanu prije navale tu kod nas...a tnx svejedno
__________________
uživaj u putovanju, jer tko zna hoće li te cilj zadovoljiti.
kendi_xx is offline  
Old 17.08.2007., 00:56   #51
okej, jel se dakle isplati ići 21. tamo ili ne?

Ne mogu dočekati, a opet, ne da mi se probijati kroz masu...
__________________
SuperWeshMashina
"...read my mind and waste my time..."
Mish mali. is offline  
Old 17.08.2007., 03:43   #52
kaj me briga, ja idem , ionako imam do tam 1 tram stanicu
girly-girl is offline  
Old 17.08.2007., 11:38   #53
Imam pitanje za vas koji zivite u Zgrebu...
Kako najlakse doci od zeljeznickog kolodvora do Avenue Mall-a?Je li takvo nesto uopce moguce?Odnosno od autobusnog da Mall-a?

I pitanje za malo upucenije...planiraju li otvoriti svoju web stranicu...sa takvim korisnim informacijama, popisom trgovina, snizenja, akcija i slicno...kao sto rade svi veliki mallovi u svijetu?

Opcenito nisam primjetila da se ijedan od tih velikih sjetio napraviti svoju servisnu web stranicu za kupce....ili grijesim...
__________________
Standing at the crossroads.....
talking to my angel friend...
Renegade is offline  
Old 17.08.2007., 11:39   #54
aha, i zara i bershka, isti dan, a u idućih 1-3 godine će se svi brandovi inditexa biti otvoreni u zagrebu, a zara i bershka u rijeci, splitu, dubrovniku i ja mislim zadru... najvjerojatnije iduća zara i bershka će biti u rijeci[/QUOTE]

U Rijeci?!? Ajme super!!!!
Jedva čekam....... ajde, da nas bar za to ne zakinu.......
*minii* is offline  
Old 17.08.2007., 12:08   #55
Nećete vjerovati, ja jučer bila u Zari u Bosanskom Brodu
korina15 is offline  
Old 17.08.2007., 12:11   #56
Quote:
zagreb86 kaže: Pogledaj post
Eto... ako sve bude u redu Zara će se otvoriti 21.08. u Avenue Mall-u... a ako ne bude sve u redu (pod ovo "nebude u redu" podrazumjevam završne radove koji BI TREBALI biti gotovi u cijelom centru) onda par dana kasnije...
vec se odgodilo otvaranje za 29.08.
macka is offline  
Old 17.08.2007., 12:19   #57
ozbiljno? ma nekako sam si i mislila da se neće otvoriti 21.8.
meg is offline  
Old 17.08.2007., 13:20   #58
Quote:
korina15 kaže: Pogledaj post
Nećete vjerovati, ja jučer bila u Zari u Bosanskom Brodu
Vjerujemo, kako ne. Prije par godina mogla si u Zagrebu kupovati u jednako kvalitetnom H&M-u.
bbc is offline  
Old 17.08.2007., 13:26   #59
Avenue Mall, prvi trgovačko-poslovni centar u Novom Zagrebu i jedan od 30 istočnoeuropskih projekata tvrtke Globe Trade Centre, bit će otvoren 20. kolovoza
(ovo je članak od 11.8.)
http://www.nacional.hr/articles/view/36929/
__________________
"Lifes to short to have on a bad outfit..."
I28 is offline  
Old 17.08.2007., 13:35   #60
Quote:
Renegade kaže: Pogledaj post
Imam pitanje za vas koji zivite u Zgrebu...
Kako najlakse doci od zeljeznickog kolodvora do Avenue Mall-a?Je li takvo nesto uopce moguce?Odnosno od autobusnog da Mall-a?

I pitanje za malo upucenije...planiraju li otvoriti svoju web stranicu...sa takvim korisnim informacijama, popisom trgovina, snizenja, akcija i slicno...kao sto rade svi veliki mallovi u svijetu?

Opcenito nisam primjetila da se ijedan od tih velikih sjetio napraviti svoju servisnu web stranicu za kupce....ili grijesim...
Može naravno, sjedneš na bus za sopot i tamo si za 5 min ( stanica kod pothodnika)
__________________
Živjela ljubav ne idem bez tebe!
ikas is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:08.