Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.09.2014., 18:05   #8561
velika kokos, meni se isto svidjaju te sto si stavila. ja imam okruglo lice i kazu ljudi da najljepse izgledam sa repom, ali ja se tak ne osjecam dobro tj osjecam se ruzno i previse izlozeno, pa bi neku ne zalizanu frizuru.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 10:27   #8562
Smile

Prije dvije godine šminkala me stanovita JANA, ali sam izgubila njen kontakt. Bila sam prezadovoljna šminkom, njenim savjetima, ljubaznošću i jako bi voljela stupiti s njom u kontakt da me ponovno uredi .

Ono što znam o njoj jest da je tada imala supruga i malu curicu, a ranije je studirala socijalni rad. Imala je plavu dugu kosu i živi na području Zagreba.

Ukoliko se prepozna, ili netko od forumaša zna o kome se radi neka mi se javi!

Puno hvala!
Scrambled is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 10:02   #8563
Ja bih htjela ovakvu frizuru, tipa ovoga..e sad gdje bi mogla naći takav vjenčić za kosu, sve što sam našla na netu je oko 100 dolara.. zna netko ili ima prijedlog?
nenica0204 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 10:55   #8564
rekla mi frizerka da s mojom kosom vjerojatno nece moci nista napravit jer je teska (gusta, debele vlasi, neposlusna, frizzy itd) i tesko je s njom radit, pa mi vjerojatno ni lokne nece ostat : ((((
sutra idem na probno s nekim svojim idejama, al sve mi se cibi da nista od frizure za mene.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 13:37   #8565
Nemoguće. Kak Afroamerikankama rade frizure? Daj stavi neku glumicu koja ima sličnu kosu da ti guglam frizurice.
Velika_kokos is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 13:45   #8566
I ja isto mislim da je njena (frizerkina) izjava zesce glupost. Kosa od koje se ne moze nista napraviti, je vrajt. Ok, ne moze se od svake kose sve napraviti, al onda se kaze "mislim da na tvojoj kosi lokne nebi bas drzale, mogle bi probati s necim poludignutom/pundom/pletenicom....."koliko se sjecam ti si gledala neke neformalne punđice, mislim da to nebi trebo biti takava problem realizirati
-donna- is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 13:54   #8567
da, ja bi neku totalni neformalnu pundju, a ne znam nikoga tko ima kosu kao ja jer glumice su uvijek spicanjene :/
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 14:11   #8568
Mislim da se svaka kosa moze pokopčati, i slazem se s donnom, za neformalnu pundzu mi to zvuci super, nek malo strsi van, neka viri.
Velika_kokos is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 22:15   #8569
ja bi i htjela nešto gdje će možda koji pramenčić virit. u stilu kao "tek sam se probudila, samo sam malo pokopčala kosu i evo me"
mislim da bi mi to najbolje išlo na haljinu. ona je u rimskom stilu, tako da neke druge frizure ili punđe nebi pasale.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 22:24   #8570
Meni zvuci kao da frizerka prica gluposti. Moja kosa je bas takva i drzala mi je frizura. Ja sam imala kovrce u Hollywood stilu, na haubu mi je susila kovrce da bolje drzi. I platila sam frizuru samo 150kn, prakticki u centru Zagreba.

Ja bih na tvom mjestu trazila drugu frizerku.
Carla Marx is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 22:27   #8571
vidit ću što će sutra pokušati napraviti, pa ak ne uspije tražit ću nekog drugog negdje dalje. mislim, imam samo dvije dodatne opcije - prirodno valovito što je veliki rizik jer često imam bad hair day ili isfenirano na ravno što mi je super ovak za svaki dan ili za neki neformalan izlazak, al baš za vjenčanje, na moju haljinu - ne.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2014., 19:11   #8572
Cure,dali neka od vas ima iskustva ili je cula ista o vizazistici Ivi Berisic?
Peonie is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 16:03   #8573
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
rekla mi frizerka da s mojom kosom vjerojatno nece moci nista napravit jer je teska (gusta, debele vlasi, neposlusna, frizzy itd) i tesko je s njom radit, pa mi vjerojatno ni lokne nece ostat : ((((
sutra idem na probno s nekim svojim idejama, al sve mi se cibi da nista od frizure za mene.
moja probna, lokne drzale 3 dana, kosa ista kao tvoja. Na dan vjencanja mi napravila frizerka identicnu frizuru, za 3h se sve poravnalo.. sogica mi doma prije dolaska muza i njegovih ponovo frkala i to se izravnalo jos brze
al na kraju nije ni izgledalo skroz lose..



Sent from my PAP5044DUO using Tapatalk
Leucistic Lucy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 16:06   #8574
Hrpi cura se kosa skroz drugacije ponasa u pms-u/kad imaju ciklus po pitanju kovrcanja, peglanja, bojanja, pa obratite paznju malo na takve stvari
-donna- is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 13:36   #8575
Quote:
Tiza kaže: Pogledaj post
Ima netko nekakvu ideju šta napraviti od kratke kose. Ne može se baš puno toga ali da bar odiše svečanošću. Možda nekakve špangice, rajfić ili nešto slično ??

Unaprijed hvala
Meni je Dan V idući vikend i idem u Royal na šminku i frizuru jer kod njih se stalno friziram. Imam kratku crvenu kosu, prirodno je kovrčava i kad se malo zmasti već se šiške počinju frkati. Razgovarala sma malo s njima i prijedlog je da mi rade zurku u stilu 20-ih, 30-ih bez obzira kaj je kratka, al može se izvesti. I kupila sam si tijaricu koja ide skroz uz glavu (ko rajf npr.) sa sitnim cvjetićima i baš super stoji na kratku kosu.
Starshine-Ivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2014., 06:29   #8576
Quote:
Starshine-Ivy kaže: Pogledaj post
Meni je Dan V idući vikend i idem u Royal na šminku i frizuru jer kod njih se stalno friziram. Imam kratku crvenu kosu, prirodno je kovrčava i kad se malo zmasti već se šiške počinju frkati. Razgovarala sma malo s njima i prijedlog je da mi rade zurku u stilu 20-ih, 30-ih bez obzira kaj je kratka, al može se izvesti. I kupila sam si tijaricu koja ide skroz uz glavu (ko rajf npr.) sa sitnim cvjetićima i baš super stoji na kratku kosu.
Mislim da će ti biti baš lijepo s tim stilom iz 20-ih, 30-ih baš zato jer ti se kosa kovrča. Moja je kratka, ravna i dosta gusta i oštra pa pojma nemam šta i kako s njom. I ja sam razmišljala o rajfiću sa sitnim cvjetićima ili tako nešto. Imaš sliku tog rajfića možda ? Držim fige da frizura ispadne baš kako želiš
Tiza is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 19:05   #8577
Drage cure, trebam hitno pomoć. Rezervirala sam šminkanje za vjenčanje kod Bele (https://www.facebook.com/bela.makeup.7?fref=ts), da bi jučer saznala da ona ne dolazi doma, nego se ide kod nje u studio. Meni osobno je to koma, pogotovno jer je trebala šminkati i moju mamu, 2 sestre i kumu..a ja želim da to bude proces doma di se spremamo, slikamo, uživamo.. a ne navozavanje po gradu.

Uglavnom, dali mi možete preporučiti nekoga za Zagreb, da radi vrhunski svoj posao?

Opcije koje sam ja našla: Petra Sever, Joković, Sanja Agić, Simona Antonović.
Ako mi netko može dati feedback za njih
__________________
All work and no play makes Jack a dull boy

Zadnje uređivanje AlgidBabe : 22.10.2014. at 20:10.
AlgidBabe is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 09:09   #8578
Jel ima tko za preporučiti u Karlovcu za šminkanje i frizuru?
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 20:30   #8579
Quote:
AlgidBabe kaže: Pogledaj post
Drage cure, trebam hitno pomoć. Rezervirala sam šminkanje za vjenčanje kod Bele (https://www.facebook.com/bela.makeup.7?fref=ts), da bi jučer saznala da ona ne dolazi doma, nego se ide kod nje u studio. Meni osobno je to koma, pogotovno jer je trebala šminkati i moju mamu, 2 sestre i kumu..a ja želim da to bude proces doma di se spremamo, slikamo, uživamo.. a ne navozavanje po gradu.

Uglavnom, dali mi možete preporučiti nekoga za Zagreb, da radi vrhunski svoj posao?

Opcije koje sam ja našla: Petra Sever, Joković, Sanja Agić, Simona Antonović.
Ako mi netko može dati feedback za njih
Odlucila sam se za Petru Sever i bila sam jaaaako zadovoljna, imala sam savrsen make-up.

Iskrene preporuke!

Ona dolazi doma ili gdje vec treba (ja sam je zamolila da dode u frizerski salon.
Carla Marx is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 10:01   #8580
Ja bih prenijela svoje iskustvo s Marinom Mamić - nasminkala me tocno onako kako sam si ja zamislila, minimalisticki i umjerno i prirodno (inace se ne sminkam uopće, maximum je maskara), znoj nije probio kroz sminku ni nakon visesatnog plesanja, nista se nije pokvarilo... sve preporuke.

Kako je Marina sad u salonu ljepote Kallos u Sesvetama, tamo sam se narucila i za frizuru (kod Ivane Tkalčević) jer mi je bilo prakticno sve obaviti na istom mjestu (a i nisam emotivno vezana uz nekog frizera) pa bih ovom prilikom pohvalila i nju i frizuru koju mi je slozila jer se potrudila postovati moje zelje ali dati i neke konstruktivne prijedloge koji su se pokazali kao pun pogodak.
Queen-J-J is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:11.