Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.09.2008., 21:31   #801
Cure,moze recept za ovo pranje lukom?
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2008., 13:18   #802
Hello!

Ja sam se vec javljala, imam isti problem s kosom. Bila sam kod dr i napravio mi je sve pretrage. Prvi nalazi su pokazali jako snizeni br zenskih hormona, ali posto je to dr bilo jako cudno, uzeo je jos jednom krv u vrijeme onih tjedan dana kad se radi pauza sa kontracepcijom. Sljedeci nalazi su pokazali kako je i s hormonima sve u redu. Sto znaci, sve je u najljepsem redu, a meni ispada kosa...... Dao mi je neki sampon za ciscecnje tjemena koji smijem koristiti samo 1 tjedno, a za ostala pranja preporucio baby sampon. Iako sam primjetila da za mrvicu manje ispadaju, jos me uvijek zabrinjava konstantno ispadanje. Jer kud se okrenem tu je moja kosa....... Sta da radim?
Strah me experimentirati sa svakojakim proizvodima kako ne bi pogorsala situaciju.

Molim savjet!!!!!

Hvala!
__________________
"Sve se moze, ako se hoce"
dejci is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2008., 13:47   #803
Koji sampon za temeljito ciscenje si dobila? Sadrzi li agresivne sastojke poput sodium lauryl sulfate-a (sodium laureth sulfate je vecini ljudi ok), sodium C14-16 olefin sulfonate-a, methylchloroisothiazolinone-a, methylisothiazolinone-a, alcohol denat.-a?
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2008., 17:48   #804
dali bi ja ovako umalo celava smijela da masiram kosu sa maslinovima uljem ila dali postoji neki recept bezazlen bez kemikalija recimo kucni recept koji bi mogao da pospijesuje rast kose nekako sam sva zbunjena koristim sada sneki sanpon i kapsule za masiranje veca sam o tome pisala i negdje sam gore procitala da kosa opada kada se minox koristi a ovo ima neko slicno dejstvo minox. pa sam bas primjetila da mi kosa pojacano opet opadakad je perem sad sam zanemarila fitoval ma pomijesala sam svasta nesto cudim se da mi je ista ostalo naglavi sa sam zbunjena totalno sta mi pomaze a sta ne malo osijecam dami je mlade kosice poraslo mlade a opet dosta mi opada sta se to desava ne kontam raste i opada ???????
inda is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2008., 13:10   #805
je... mu selo...poludit cu.

evo i meni uzasno kosa ispada..neznam sto cu.nista ne odgovara kako bog zapovida, osim ovaj vichy shampon donekle.
uvik sam imala problema sa niskim zeljezom ..kad popijem te tablete bude ok..al moram stati neko vrime i ne piti ih i onda ponovno najon nekog vremena ista prica, trenirala sam plivanje jakoooo odugo pa mi se voda u onoj fucking klori unistila do maximuma..za poludit.
istina da tu stres ima jako velik utjecaj, a ja zivcanim ko luda...plus da ne zaboravim imam porblema u prehrani, em se udeblajm 5 kg pa smrsavim 5..pa mi je tijelo satrano od toga zamora..tako da..s
ad cu lipo mozak na pasu i boli me za sveeeeeeeeeeeeeeee....pa ce mi valjda griva bit ka u lava.
antonjetta is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2008., 16:10   #806
haha hah ha ma tako i ja velim valjda ima puno i do mozga ja sam opet ko sizofrenicar ja bi da mi ona kao naraste preko noci sto naravno neide nema sanse teoretske pa mi valjda od tog silnog naprezanja jos vise opada vazda san fokusirana na kosu i ceprkam stalno nesto prstima opopavam gledam bocka li ma treba malo zaboraviti na to alo KAKO KAKO ???????
inda is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2008., 00:35   #807
Meni su protiv ispadanja kose i općenito za zdraviji izgled kose super bile kapsule od KAL-a Hair Force.
Probajte, možda nekom pomogne!
__________________
faraway paradise
Tiare Flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2008., 17:18   #808
cure ko se razumije u ove pecate po glavi meni je jedan skroz izrastao ovaj naprijed dali to znaci da ce i ostali evo neznam sta se desava ali kako podje stavljati ove anpule imam osijecaj kao da su pogurane negdje odozdo neznam nija odakle majke mi dugo im trebase vremena dajte ohrabrite me
inda is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2008., 18:39   #809
ja sam potaknuta vasim brojanjem opalih dlaka i sama pocela danas brojati, evo od jutros od 8 sati nabrojila 30 opalih vlasi . al zato jucer kad sam prala kosu bar ih je 200 ispalo . uzas
piccola is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2008., 19:29   #810
Do 100 vlasi na dan je ok, recimo ako peres kosu svaka 3 dana i opadne ti 200 dlaka, a osim toga ti u danu opadne 30 vlasi, to je u granicama normale.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2008., 22:05   #811
meni je to ipak puno ako prije nije tako ispadala. znači da je nešto moralo dovesti do pojačanog ispadanja
celeste05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2008., 07:49   #812
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Koji sampon za temeljito ciscenje si dobila? Sadrzi li agresivne sastojke poput sodium lauryl sulfate-a (sodium laureth sulfate je vecini ljudi ok), sodium C14-16 olefin sulfonate-a, methylchloroisothiazolinone-a, methylisothiazolinone-a, alcohol denat.-a?
Taj sampon kojeg koristim zove se Fungoral 2%. Sadrzi Ketoconazol, Imidurea, natriumlaurylethersulfat, dinatriumlaurylethersulfosuccinat, kokosfettsäurediethanolamid, laurdimonium hydrol. Animal Callagen, polyethylen(120)methylglucosedioleat, natriumclorid, salzsäre 36%, natriumhydroxid, parfumbouquet, erythrosin (E127) i voda.
Moze biti da su neke rijeci na nj jer sam u au kupila proizvod.(Dala sam si truda pa sve to lijepo prepisala s uputa )

Nakon onog zadnjeg pregleda jos sam jednom bila kod dermatologice i ova inzistira na tome da perem kosu samo 1 na tjedan sto ne dolazi u obzir jer nemogu masna hotati po svijetu kad je inace moram prati svaki drugi dan, a radim i takav posao da si nemogu priustiti hodati masna na posao. Jos k tome je rekla da je nebi smjela staviti ni u rep (ne zategnuti, vec potpuno opusteni, toliko da se ne primjeti da je jako masna), vec bi morala hodati po svijetu s masnom raspustenom kosom (kao nekakav prisjak.......)
Nakon ovoga sam zaljucila da vise neci ici k toj, vec si probati potraziti neku drugu......

Sve ovo me vec izluduje.....
Skuzila sam da mi ipak malo manje ispada, ali jos uvijek previse u odnosu na to koliko kose imam na glavi i kako je tanka i nekvalitetna.
Kako dugo ste vi koristili razlicire preparate da ste primjetili razliku?

Hvala na odgovorima!
__________________
"Sve se moze, ako se hoce"
dejci is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2008., 11:22   #813
da li je netko koristio od muškaraca Crescinu? kolika je cijena?
gramur is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2008., 14:37   #814
Bok svima..
U zadnje vrijeme imam i ja dosta problema sa ispadanjem kose! Nekoliko godina sam koristila blanch za pramenove i kosa mi se vidno stanjila i dosta mi ispada.. imam osjećaj da ću potpuno ostati bez kose. Moram farbati kosu jer mi se prirodna boja nimalo ne sviđa i ne stoji mi nikako! Uzela bi nešto za učvrščivanje vlasišta ili protiv ispadanja, pa prihvaćam svaki savjet i prijedlog
loiree is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2008., 22:40   #815
pa ovo je valjda razdoblje kad kosa pojacano ispada, meni tako svake godine a onda naglo prestane.
al opet me zivcira i uvjek mislim da nije normalno
piccola is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2008., 22:42   #816
neki dan sam u dm-a kupila neki novi schwartzkopf šampon protiv opadanja kose i za ucvrcivanje vlasista. platila ga skoro 70 kuna, zove se ACTIV F. Za sada ne vidim neki ucinak.
piccola is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2008., 09:07   #817
ja sam to baš jučer gledala u dm-u i nisam uzela jer sam prvo željela pročitat kritike (ili pohvale), koliko dugo ga koristiš?
frutabel is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2008., 23:53   #818
a to sam i ja cekala ,pa niko nista onda sam ga sama kupila
onako,nije los, kosa je od njega ljepa ali nisam primjetila da utjece nesto na opadanje. tek ga par tjedana korisitm
super mirise
piccola is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2008., 00:29   #819
Moje je mišljenje da šampon ne može spriječiti padanje kose.

Probala sam ih fakat puno, sve za kaj sam čula da bi moglo pomoći, ali nikakvih konkretnih rezultata od toga, tak da mislim da je bolje investirati u neki preparat koji djeluje, nego u puste šampone.
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2008., 23:49   #820
Slazem se sa Rock Star da sampon ne moze zaustaviti opadanje kose tj. i dermatolozi to kazu
just max is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:25.